Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcebardzobycmama nie stresuj sie kochana bo to tylko zaszkodzi. Tak jak mowi Mania zrob bede 3x co dwa dni dla swietego spokoju.
    Mysle ze w czartek <3 moze byc juz widoczne :)
    Trzymam kciuki za pomyslnosc, a Ty duzo odpoczywaj i dbaj o siebie.

Maniaaa chce byc honorowa, jestem starszna perfekcjonistka i wszytsko ma byc tak jak nalezy - czyli test 14dpo.
    Co do lordozy to nie wiem jak w ciazy ale ogolnie to powinnas cwiczyc, chociazby krzeselko itp poszukaj w internecie cwiczwen. Bo przy blizniakach to Ty w 7 miesiacu bedziesz umierac :p

Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy mam plan, żeby iść do mojego internisty po skierowanie na jakąś gimnastykę, masaże albo akupunkturę a co do umierania w 7 miesiącu to ja i tak nie dotrzymam do 9 miesiąca ciąży. Bliźniaki zazwyczaj rodzą się wcześniej to raz, będę mieć cesarkę to dwa :D Więc liczę, że może już 36 tydz maluchy zobaczę o ile nie będzie się nic działo z moją blizną i maluchami :) Jejku już nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa na kiedy zrobią mi termin cc w szpitalu. Muszę się jeszcze iść do nich zapisać bo później może być problem z miejscem dla mnie

Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa To współczuję Ci teraz przy bliźniakach :) Ale raczej bliźniaki to nigdy w terminie się nie rodzą zawsze przed :) także może nie będzie tak źle :)
    Ja mam pojutrze wizytę i jestem pewna, że zapytam o płeć :D Ale jaja by wyszły, tyle dziewczęcych ubranek mam. A tu by się okazało, że nie będą mi potrzebne i trzeba dokupić jeszcze jakichś chłopięcych albo uniwersalnych :D

chcebardzobycmama Kochana najważniejsze, że maluszek trafił tam gdzie trzeba, spokojnie ja w 6 tygodniu widziałam tylko pęcherzyk a w 9 tygodniu moje dziecko było widoczne, ale miało TYLKO 11,2mm gdzie powinno mieć już troszkę więcej. nawet ciąża wg lekarza była aż 11 dni młodsza. A dzisiaj mała pokrywa się idealnie co do OM :)
    Znam też dziewczynę, która poszła na pierwszą wizytę, lekarz mówi że gdzieś 7-8 tydzień ale zarodka jeszcze nie ma, a na następnej wizycie w 10 tygodniu było już serduszko. A chłopiec za miesiąc kończy roczek :)
    Tak jak pisze Liluy Na następnej wizycie na pewno zobaczysz serduszko i małego szkraba :)

Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

iv09jw4z732yf0w9.png
  • chcebardzobycmama Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania nie ja nie pytalam o przedzialy :)
    Bete robilam.dwa razy na wlasna reke ,powiedziala ze wystarczyl raz I nie kazala mi juz wiecej robic. Dzis bylo pierwsze spotkanie to tylko wywiad I cytologie mialam robiona ,bez usg.
    A dajcie spokoj z polska sluzba zdrowia w szczegolnosci u mnie w miescie nie ma.dobrego ginekologa. Tak ta lekarz mi w poprzedniej ciazy wystawila diagnoze ze pozamaciczna a dzis kto mi diagnoze wystawial jak to samoistne bylo. I ja juz sama.nie wiem czemu poprzednia ciaze stracilam .. juz sie nie dowiem ,oby z ta byko wszystko dobrze. Ogolnie tez z tygodniami ciazy wszedzie mi wychodzi 7 a ona ze.miedzy 5 a 6 nie spytala sie nawet jaka dlugosc moje cykle maja tylko wyjela swoje magiczne kolko :) I dala mi skierowania na dwa usg na raz . Teraz za tydzien ktore mam moec w czwartek jak wspominalam I na kolejne.w 13tygodniu.
    Dziewczyny miejmy nadzieje bo strasznie stresujacy byl.dla mnie dzisiejszy poranek

grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy mam plan, żeby iść do mojego internisty po skierowanie na jakąś gimnastykę, masaże albo akupunkturę a co do umierania w 7 miesiącu to ja i tak nie dotrzymam do 9 miesiąca ciąży. Bliźniaki zazwyczaj rodzą się wcześniej to raz, będę mieć cesarkę to dwa :D Więc liczę, że może już 36 tydz maluchy zobaczę o ile nie będzie się nic działo z moją blizną i maluchami :) Jejku już nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa na kiedy zrobią mi termin cc w szpitalu. Muszę się jeszcze iść do nich zapisać bo później może być problem z miejscem dla mnie

Wiem jak to z blizniakami bo moja kuznka rodzila :)
    Ona od 6 miesiaca mieszkala u mamy bo maz pracujacy a ona nie mogla sama pojsc sie wysikac.

panazuzanna lubi tę wiadomość

PCOS
    Endometrioza
    9cs

Wysłany: 20 lutego 2017, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do blizniakow to fajnie wlasnie ,dwojka na raz. Z reszta taka ciaza jest caly czas pod opieka lekarza. Bedzie wszystko dobrze :)

maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png

Wysłany: 20 lutego 2017, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salviee zalozyli ci karte ciazy jak jeszcze serca.widac nie bylo ?

maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama Ja miałam mieć kartę zakładaną na drugiej wizycie czyli tej serduszkowej ale poszłam do samej położnej w 7 czy tam 8 tygodniu żeby mi założyła bo w urzędzie pracy chcieli mnie wysyłać do pracy w sklepie i w ogóle a wiadomo praca fizyczna raczej niewskazana :) no i musiałam mieć w urzędzie dowód że w ciąży jestem :)

Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

iv09jw4z732yf0w9.png
  • diana11 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja o usg nawet nie słyszałam :) mam wizytę 27.02. może wtedy coś wspomni na ten temat, ale z tego co mi mama mówiła, bo jej prowadziła 2 ciążę, to ona kieruje dopiero 11-13 tc. bodajże. Jestem ciekawa co będzie teraz na wizycie, może kartę ciąży założy.. Bo to już będzie tak 7-8 tc.

A dzisiaj czuje się okropnie.. nie mogę na nogach ustac, mdłości są straszne do tego mi słabo. Mam nadzieję, że to wszystko dobre znaki i moje maleństwo mi wynagrodzi te męki :)

klz9tv73jtvcr2zp.png

Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)

Wysłany: 20 lutego 2017, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    A ja o usg nawet nie słyszałam :) mam wizytę 27.02. może wtedy coś wspomni na ten temat, ale z tego co mi mama mówiła, bo jej prowadziła 2 ciążę, to ona kieruje dopiero 11-13 tc. bodajże. Jestem ciekawa co będzie teraz na wizycie, może kartę ciąży założy.. Bo to już będzie tak 7-8 tc.

A dzisiaj czuje się okropnie.. nie mogę na nogach ustac, mdłości są straszne do tego mi słabo. Mam nadzieję, że to wszystko dobre znaki i moje maleństwo mi wynagrodzi te męki :)
    A mi dzis dala dwa na raz usg I jedno jest na 10-13tydzien zeby cos tam sprawdzic co jest wazne bardzo. Nie pamietam co bo bylam tak zestresowana ze sie odcielam

maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sprawdzenie wad genetycznych, czy coś takiego pewnie.. nie pamiętam jak to się nazywa.
    Fajnie ze wcześniej też masz usg. Też bym chciała, zobaczyc serduszko i tak dalej.. ale ufam lekarzowi i wierzę że robi tak aby było dobrze ;)

klz9tv73jtvcr2zp.png

Wysłany: 20 lutego 2017, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Na sprawdzenie wad genetycznych, czy coś takiego pewnie.. nie pamiętam jak to się nazywa.
    Fajnie ze wcześniej też masz usg. Też bym chciała, zobaczyc serduszko i tak dalej.. ale ufam lekarzowi i wierzę że robi tak aby było dobrze ;)
    Wlasnie ja nie jestem zadowolona z tego usg az tak. Wyliczyla mi o tydzien lub dwa mlodsza ciaze niz wskazuja kalendarze I moje obliczenia :) boje sie ze jesli jej obliczenia sa sluszne to zobacze pustke na usg,taka jaka widzialam w poprzedniej ciazy...
    Hm a dala ci jakies skierowania na badania ? Moze zapytaj o usg? I jaki ci wiek ciazy wyliczyla ?:)

maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png

Wysłany: 20 lutego 2017, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzis powiedziala ze jak piersi bola to dobry znak :)

maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek zgadza się z moim idealnie. Badania krwi miałam już wszystkie oraz cytologie. Mam straszne mdłości co też dobrze świadczy takze jestem dobrej myśli. :)

Jeśli nic nie wspomni na najbliższej wizycie o usg to zapytam kiedy jest robione.
    Ból piersi to faktycznie dobry znak bo to jeden z pierwszych oznak ciąży. Mi już przeszedł ból jakiś czas temu..

klz9tv73jtvcr2zp.png

• diana11 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak liczyłaś wiek ciąży? Mi moje własne obliczenia zgadzają się z aplikacją "Moja ciąża" oraz z fioletowa stroną.. no i z tym co obliczyła gin.

klz9tv73jtvcr2zp.png

Wysłany: 20 lutego 2017, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    A jak liczyłaś wiek ciąży? Mi moje własne obliczenia zgadzają się z aplikacją "Moja ciąża" oraz z fioletowa stroną.. no i z tym co obliczyła gin.
    Od ostatniej @ :) a ostatnia miesiaczke mialam 2 stycznia. Mi belly nie pokrywa sie z moja ciaza ,a obliczenia ginekologa to juz wgl odbiegaja :P

maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ilo dniowe masz cykle? U mnie z tym nie było problemu bo ja mam 28-30 dniowe i nigdy dłużej ani krócej :)
    Ciekawe dlaczego tak masz że wszędzie jest inaczej. Najlepiej pokaże usg ;)

klz9tv73jtvcr2zp.png

• LilyEvans Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy tez w szczesliwym cyklu usypialyscie na stojaco?
    Bo ja juz trzeci dzien o 19 padam trupem...

PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy ja gdybym mogla to padalabym w tedy gdziekolwiek i o ktorej koliek, ale za maluch w domu to 5/6 kaw i jazda przez caly dzien. Szkoda tylko ze nic nie dawaly:)

Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy ja gdybym mogla to padalabym w tedy gdziekolwiek i o ktorej koliek, ale za maluch w domu to 5/6 kaw i jazda przez caly dzien. Szkoda tylko ze nic nie dawaly:)

Mi kawy nigdy nic nie dawaly, pilam je na smaka. Ale niestety brzydka sie po nich robie i gruba wiec zrezygnowalam.
    Mysle ze jak bym miala co robic lub za kim biegac to bym nie byla taka senna, a tak to siedze przy biurku i albo sie ucze albo zagladam na forum.

PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ