X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcebardzobycmama nie stresuj sie kochana bo to tylko zaszkodzi. Tak jak mowi Mania zrob bede 3x co dwa dni dla swietego spokoju.
    Mysle ze w czartek <3 moze byc juz widoczne :)
    Trzymam kciuki za pomyslnosc, a Ty duzo odpoczywaj i dbaj o siebie.

    Maniaaa chce byc honorowa, jestem starszna perfekcjonistka i wszytsko ma byc tak jak nalezy - czyli test 14dpo.
    Co do lordozy to nie wiem jak w ciazy ale ogolnie to powinnas cwiczyc, chociazby krzeselko itp poszukaj w internecie cwiczwen. Bo przy blizniakach to Ty w 7 miesiacu bedziesz umierac :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy mam plan, żeby iść do mojego internisty po skierowanie na jakąś gimnastykę, masaże albo akupunkturę a co do umierania w 7 miesiącu to ja i tak nie dotrzymam do 9 miesiąca ciąży. Bliźniaki zazwyczaj rodzą się wcześniej to raz, będę mieć cesarkę to dwa :D Więc liczę, że może już 36 tydz maluchy zobaczę o ile nie będzie się nic działo z moją blizną i maluchami :) Jejku już nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa na kiedy zrobią mi termin cc w szpitalu. Muszę się jeszcze iść do nich zapisać bo później może być problem z miejscem dla mnie

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa To współczuję Ci teraz przy bliźniakach :) Ale raczej bliźniaki to nigdy w terminie się nie rodzą zawsze przed :) także może nie będzie tak źle :)
    Ja mam pojutrze wizytę i jestem pewna, że zapytam o płeć :D Ale jaja by wyszły, tyle dziewczęcych ubranek mam. A tu by się okazało, że nie będą mi potrzebne i trzeba dokupić jeszcze jakichś chłopięcych albo uniwersalnych :D

    chcebardzobycmama Kochana najważniejsze, że maluszek trafił tam gdzie trzeba, spokojnie ja w 6 tygodniu widziałam tylko pęcherzyk a w 9 tygodniu moje dziecko było widoczne, ale miało TYLKO 11,2mm gdzie powinno mieć już troszkę więcej. nawet ciąża wg lekarza była aż 11 dni młodsza. A dzisiaj mała pokrywa się idealnie co do OM :)
    Znam też dziewczynę, która poszła na pierwszą wizytę, lekarz mówi że gdzieś 7-8 tydzień ale zarodka jeszcze nie ma, a na następnej wizycie w 10 tygodniu było już serduszko. A chłopiec za miesiąc kończy roczek :)
    Tak jak pisze Liluy Na następnej wizycie na pewno zobaczysz serduszko i małego szkraba :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania nie ja nie pytalam o przedzialy :)
    Bete robilam.dwa razy na wlasna reke ,powiedziala ze wystarczyl raz I nie kazala mi juz wiecej robic. Dzis bylo pierwsze spotkanie to tylko wywiad I cytologie mialam robiona ,bez usg.
    A dajcie spokoj z polska sluzba zdrowia w szczegolnosci u mnie w miescie nie ma.dobrego ginekologa. Tak ta lekarz mi w poprzedniej ciazy wystawila diagnoze ze pozamaciczna a dzis kto mi diagnoze wystawial jak to samoistne bylo. I ja juz sama.nie wiem czemu poprzednia ciaze stracilam .. juz sie nie dowiem ,oby z ta byko wszystko dobrze. Ogolnie tez z tygodniami ciazy wszedzie mi wychodzi 7 a ona ze.miedzy 5 a 6 nie spytala sie nawet jaka dlugosc moje cykle maja tylko wyjela swoje magiczne kolko :) I dala mi skierowania na dwa usg na raz . Teraz za tydzien ktore mam moec w czwartek jak wspominalam I na kolejne.w 13tygodniu.
    Dziewczyny miejmy nadzieje bo strasznie stresujacy byl.dla mnie dzisiejszy poranek

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy mam plan, żeby iść do mojego internisty po skierowanie na jakąś gimnastykę, masaże albo akupunkturę a co do umierania w 7 miesiącu to ja i tak nie dotrzymam do 9 miesiąca ciąży. Bliźniaki zazwyczaj rodzą się wcześniej to raz, będę mieć cesarkę to dwa :D Więc liczę, że może już 36 tydz maluchy zobaczę o ile nie będzie się nic działo z moją blizną i maluchami :) Jejku już nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa na kiedy zrobią mi termin cc w szpitalu. Muszę się jeszcze iść do nich zapisać bo później może być problem z miejscem dla mnie

    Wiem jak to z blizniakami bo moja kuznka rodzila :)
    Ona od 6 miesiaca mieszkala u mamy bo maz pracujacy a ona nie mogla sama pojsc sie wysikac.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do blizniakow to fajnie wlasnie ,dwojka na raz. Z reszta taka ciaza jest caly czas pod opieka lekarza. Bedzie wszystko dobrze :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salviee zalozyli ci karte ciazy jak jeszcze serca.widac nie bylo ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 20 lutego 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama Ja miałam mieć kartę zakładaną na drugiej wizycie czyli tej serduszkowej ale poszłam do samej położnej w 7 czy tam 8 tygodniu żeby mi założyła bo w urzędzie pracy chcieli mnie wysyłać do pracy w sklepie i w ogóle a wiadomo praca fizyczna raczej niewskazana :) no i musiałam mieć w urzędzie dowód że w ciąży jestem :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 20 lutego 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja o usg nawet nie słyszałam :) mam wizytę 27.02. może wtedy coś wspomni na ten temat, ale z tego co mi mama mówiła, bo jej prowadziła 2 ciążę, to ona kieruje dopiero 11-13 tc. bodajże. Jestem ciekawa co będzie teraz na wizycie, może kartę ciąży założy.. Bo to już będzie tak 7-8 tc.

    A dzisiaj czuje się okropnie.. nie mogę na nogach ustac, mdłości są straszne do tego mi słabo. Mam nadzieję, że to wszystko dobre znaki i moje maleństwo mi wynagrodzi te męki :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    A ja o usg nawet nie słyszałam :) mam wizytę 27.02. może wtedy coś wspomni na ten temat, ale z tego co mi mama mówiła, bo jej prowadziła 2 ciążę, to ona kieruje dopiero 11-13 tc. bodajże. Jestem ciekawa co będzie teraz na wizycie, może kartę ciąży założy.. Bo to już będzie tak 7-8 tc.

    A dzisiaj czuje się okropnie.. nie mogę na nogach ustac, mdłości są straszne do tego mi słabo. Mam nadzieję, że to wszystko dobre znaki i moje maleństwo mi wynagrodzi te męki :)
    A mi dzis dala dwa na raz usg I jedno jest na 10-13tydzien zeby cos tam sprawdzic co jest wazne bardzo. Nie pamietam co bo bylam tak zestresowana ze sie odcielam

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sprawdzenie wad genetycznych, czy coś takiego pewnie.. nie pamiętam jak to się nazywa.
    Fajnie ze wcześniej też masz usg. Też bym chciała, zobaczyc serduszko i tak dalej.. ale ufam lekarzowi i wierzę że robi tak aby było dobrze ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Na sprawdzenie wad genetycznych, czy coś takiego pewnie.. nie pamiętam jak to się nazywa.
    Fajnie ze wcześniej też masz usg. Też bym chciała, zobaczyc serduszko i tak dalej.. ale ufam lekarzowi i wierzę że robi tak aby było dobrze ;)
    Wlasnie ja nie jestem zadowolona z tego usg az tak. Wyliczyla mi o tydzien lub dwa mlodsza ciaze niz wskazuja kalendarze I moje obliczenia :) boje sie ze jesli jej obliczenia sa sluszne to zobacze pustke na usg,taka jaka widzialam w poprzedniej ciazy...
    Hm a dala ci jakies skierowania na badania ? Moze zapytaj o usg? I jaki ci wiek ciazy wyliczyla ?:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzis powiedziala ze jak piersi bola to dobry znak :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek zgadza się z moim idealnie. Badania krwi miałam już wszystkie oraz cytologie. Mam straszne mdłości co też dobrze świadczy takze jestem dobrej myśli. :)

    Jeśli nic nie wspomni na najbliższej wizycie o usg to zapytam kiedy jest robione.
    Ból piersi to faktycznie dobry znak bo to jeden z pierwszych oznak ciąży. Mi już przeszedł ból jakiś czas temu..

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak liczyłaś wiek ciąży? Mi moje własne obliczenia zgadzają się z aplikacją "Moja ciąża" oraz z fioletowa stroną.. no i z tym co obliczyła gin.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    A jak liczyłaś wiek ciąży? Mi moje własne obliczenia zgadzają się z aplikacją "Moja ciąża" oraz z fioletowa stroną.. no i z tym co obliczyła gin.
    Od ostatniej @ :) a ostatnia miesiaczke mialam 2 stycznia. Mi belly nie pokrywa sie z moja ciaza ,a obliczenia ginekologa to juz wgl odbiegaja :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ilo dniowe masz cykle? U mnie z tym nie było problemu bo ja mam 28-30 dniowe i nigdy dłużej ani krócej :)
    Ciekawe dlaczego tak masz że wszędzie jest inaczej. Najlepiej pokaże usg ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy tez w szczesliwym cyklu usypialyscie na stojaco?
    Bo ja juz trzeci dzien o 19 padam trupem...

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy ja gdybym mogla to padalabym w tedy gdziekolwiek i o ktorej koliek, ale za maluch w domu to 5/6 kaw i jazda przez caly dzien. Szkoda tylko ze nic nie dawaly:)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy ja gdybym mogla to padalabym w tedy gdziekolwiek i o ktorej koliek, ale za maluch w domu to 5/6 kaw i jazda przez caly dzien. Szkoda tylko ze nic nie dawaly:)

    Mi kawy nigdy nic nie dawaly, pilam je na smaka. Ale niestety brzydka sie po nich robie i gruba wiec zrezygnowalam.
    Mysle ze jak bym miala co robic lub za kim biegac to bym nie byla taka senna, a tak to siedze przy biurku i albo sie ucze albo zagladam na forum.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ