X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy dziwi mnie, że test wyszedł negatywny. Masz może zdjęcie?

    Ta temperatura i Twoje objawy. Może jest za wcześnie.. Oby bo przecież tak pięknie wszystko wygląda, że aż żal by było gdyby nie wyszło. Ja nadal trzymam kciuki i wierze, że beta coś pokaże, a Ty jeśli masz zdjęcie testu to wrzuć na forum u nas. Chciałabym zobaczyć bo nie wierze.. Jakoś nie dociera do mnie..

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjecie nie jest potrzebne, moge zrobic ale to raczej nic nie da, rozebralam go na czesci pierwsze, nie ma najmnijeszego cienia jest idealnie bialy.

    ja tez nie moglam uwierzyc, mialam sie uczyc a siedze i placze bo ten cykl byl dla mnie wazny, bardziej niz 2 poprzednie

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób zdjęcie Lily i podeślij.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili moze jeszcze jest za wczesnie na test . Poczekaj tydzien I jesli @ nie przyjdzie to dopiero zrob

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usuwam zdjecie testu bo juz wszystko wjasnione a ono jest smutne, brzydkie i wielkie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 14:42

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy kochana ja nie ufam testom z clearblue. W poprzednim cyklu (jeszcze z antykoncepcją) miałam jakieś przeczucie i zrobiłam test z ich firmy. Pokazał bladziocha. Kupiliśmy łącznie chyba 10 testów bo te z clearblue pokazywały blade kreski, a inne nie. Pojechałam na bete i okazało się, że ciąży brak, więc albo coś było, ale biochemiczna, albo to testy kłamały. Także zaczekaj jeszcze pare dni. I najlepiej zrób test z innej firmy.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy kochana ja nie ufam testom z clearblue. W poprzednim cyklu (jeszcze z antykoncepcją) miałam jakieś przeczucie i zrobiłam test z ich firmy. Pokazał bladziocha. Kupiliśmy łącznie chyba 10 testów bo te z clearblue pokazywały blade kreski, a inne nie. Pojechałam na bete i okazało się, że ciąży brak, więc albo coś było, ale biochemiczna, albo to testy kłamały. Także zaczekaj jeszcze pare dni. I najlepiej zrób test z innej firmy.

    nie moge czekac pare dni bo jutro lece
    kupie testy z Superdruga bo wszedzie polecaja i zorbie jeden dzisaj drugi jutro rano (pakowane po 2)
    mega mnie pocieszylas! ja je kupilam bo mi pani polecila ze niby najlepsze -,-

    Beta bedzie w piatek rano jak bede w Polsce

    Niestety krzyz boli jak na @ coraz bardziej, mega czestomocz i mega niskie cisnienie (zaslalablm i przytulilam sie do rozgrzanego kaloryfera co nie bylo przyjemne)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy, ale lot w tak wczesnej ciąży nie jest groźny, najwyżej zaczekaj z kolejnym testem już w Polsce. Beta da Ci wiarygodny wynik, chociaż na forum jest też chyba wątek gdzie kilka dziewczyn beta oszukała, al jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz. Mnie też bolał krzyż, a pozytyw jest więc ja dalej w Ciebie wierzę ;) Mojemu mężowi też w aptece powiedziała, że najlepsze :/ A tu taka niespodzianka.

    Uważaj teraz na siebie :*

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy, ale lot w tak wczesnej ciąży nie jest groźny, najwyżej zaczekaj z kolejnym testem już w Polsce. Beta da Ci wiarygodny wynik, chociaż na forum jest też chyba wątek gdzie kilka dziewczyn beta oszukała, al jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz. Mnie też bolał krzyż, a pozytyw jest więc ja dalej w Ciebie wierzę ;) Mojemu mężowi też w aptece powiedziała, że najlepsze :/ A tu taka niespodzianka.

    Uważaj teraz na siebie :*

    wlasnie sie teraz naczytalam troche negagtywnych opinii ze maja duza false negative mimo, a drugi inny robiony tego samego dnia juz dal pozytyw

    Kupilam superdrag 10iu/l i ma same pozytywne opinie (a specjalnie wpisalam w google superdrug pregnacy test false negative).

    Bede uwazac, wiem ze lot nie zaszkodzi we wczesnej ciazy ;)

    Nie oplaca sie robic testu w Pl jak zrobie bete ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy zrób te testy innej firmy kochana :) ja zrobiłam dwa testy jeden nie pamiętam jakiej firmy gdzie od razu pokazaly sie dwie grube kreski a na następny dzień zrobiłam test firmy bobotes czy jakos tak i najpierw nic się nie pokazalo a po godzinie byly dwie kreski ale jakies takie blade w porównaniu z tymi z dnia poprzedniego. Ja tam wierze nadal ze Ci się udalo :*

    No a my po wizycie :) jak zwykle zapomniałam zapytać o Płeć ale malutka wazy juz 1700 gram, jest ulozona glowkowo caly czas i juz się nie obróci bo nie ma jak wiec na 100% poród sn (tak się cieszę) no i szyjka skraca sie powolutku ale caly czas jest dosc dluga na okolo 3cm i jest zamknięta ale juz miekka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 12:46

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy fakt, nie pomyślałam, że jak bete zrobisz to zwykły już nie będzie potrzebny :)

    Sallvie ja też często zapominam zapytać o jakieś ważne dla mnie rzeczy na wizytach. Co do szyjki to szykuj się kochana :D Już nie mogę się doczekać :D Torba w razie w spakowana? :D

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Liluy zrób te testy innej firmy kochana :) ja zrobiłam dwa testy jeden nie pamiętam jakiej firmy gdzie od razu pokazaly sie dwie grube kreski a na następny dzień zrobiłam test firmy bobotes czy jakos tak i najpierw nic się nie pokazalo a po godzinie byly dwie kreski ale jakies takie blade w porównaniu z tymi z dnia poprzedniego. Ja tam wierze nadal ze Ci się udalo :*

    No a my po wizycie :) jak zwykle zapomniałam zapytać o Płeć ale malutka wazy juz 1700 gram, jest ulozona glowkowo caly czas i juz się nie obróci bo nie ma jak wiec na 100% poród sn (tak się cieszę) no i szyjka skraca sie powolutku ale caly czas jest sos dluga na okolo 3cm i jest zamknięta ale juz miekka :)

    kupilam inne tak jak pisalam, obyscie mialy racje, mam takie zaworty glowy ze na niczym sie nie moge skupic, do tego mrowienie w calym brzuchu i okropny bol jajnikow i krzyza

    Ja za to bede chciala rodzic cesarka ;) Jedna z zatel jest taka ze jestes w szpitalu tydzien a po normalny m porodzie 6h :o No i po prostu nie chce rodzic naturalnie, nie chodzi o bol czy strach, po porstu nie chce.

    Chcebardzobycmama umknal mi gdzies Twoj post, mysle ze 14dpo nie powinno byc za wczesnie, na szczescie w piatek beta ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maniaaaa moja torba gotowa juz od 29tc ale za malej torbe musze sie w końcu zabrać :)
    Juz sie tak cieszę ze to tak blisko :)

    Liluy na prawdę po 6 godzinach puszczają ? :o masakra

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    maniaaaa moja torba gotowa juz od 29tc ale za malej torbe musze sie w końcu zabrać :)
    Juz sie tak cieszę ze to tak blisko :)

    Liluy na prawdę po 6 godzinach puszczają ? :o masakra

    Tak chyba ze rodzisz wieczorem to Cie laskawei nocuja, raczej 6-12h trzymaja :/

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziwnie Liluy w tej Anglii macie :/

    U nas po normalnym porodzie jeśli wszystko jest z dzieciaczkiem i mamą okej to 3/4 dni i do domku. Trzymają tyle bo wolą zrobić wszystkie badania w szpitalu niż później jakby mama miała przyjeżdżać jeszcze parę razy po wyjściu, a po cc w moim szpitalu od 5-8 dni, ale ja wyszłam na własną rękę po 3 dniach czyli po wszystkich zrobionych badaniach u małego bo nie byłam w stanie dojść do siebie w szpitalu i poprosiłam o wypis. Teraz przy bliźniakach jak z maluchami będzie okej to nie planuje pozostać w szpitalu dłużej niż 4 dni :D

    Sallvie to pakuj malutką i czekamy na wasze rozpakowanie się z brzuska :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po porodzie sn puszczają po 2/3 dobach jeśli wszystko jest okej a po cc od 3 do 5 :)
    W przyszłym tygodniu Maniaaaa sie za to zabieram :) boziu nie wierze ze to tylko 57 dni zostalo <3

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi negatyw, juz sie nie karmie zludna nadzieja, jedyne co to dla swietego spokoju zrobie bete w piatek.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy to nie tak miało być. Może jest za wcześnie na sikańca.. Widziałam parę wykresów gdzie dopiero w 16 dniu i więcej wychodził pozytyw z sikanego, mimo wszystko dalej trzymam kciuki

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy to nie tak miało być. Może jest za wcześnie na sikańca.. Widziałam parę wykresów gdzie dopiero w 16 dniu i więcej wychodził pozytyw z sikanego, mimo wszystko dalej trzymam kciuki

    Dziekuje, wasze wsparcie jest teraz dla mnie bardzo wazne, jak sie nie uda to odpadaja staranka na 2-3 miesiace. A jak zajde na wakacjach to wiekszosc ciazy bede w UK, gdzie masz jedno usg, max 2, nie widzisz ginekologa nawet przy porodzie i w sumie to jak masz jakies problemy to leci selekcja naturalna. Zero progesteronow i innych bajerow

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy a nie myślałaś by wziąć uropl dziekański na czas ciąży i wrócić do polski by mieć lepszą opiekę i w ciąży i przy porodzie?

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ