X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily oby to się sprawdziło, ale bym się cieszyła! <3

    W ogóle te wszystkie wróżby i przepowiednie są mega ciekawe.. mi z tego co na tą chwilę mogę zauważyć wychodzi raz to raz to :D Wg owulacji nie mogę sprawdzić, bo sama nie wiem kiedy była.
    Jutro będę robiła sodę, więc zobaczymy :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle wracając jeszcze do tej wróżby z obrączki to wiecie że mojemu narzeczonemu wychodzi to samo? :)
    W ogóle też podobno ta wróżba pokazuje dzieci "stracone" np moja mama poroniła w 3 msc a wróżba jej pokazuje drugiego syna. No mojemu tacie też.

    I jeszcze jedna fajna historia związana z tą wróżbą :) kuzynka mojego taty związała się po rozwodzie z takim śmieszkiem pijaczkiem trochę no i stwierdzili że im zrobią tą wróżbę no to robią. Kuzynce taty wyszły 3 dziewczyny i chłopak. Okej jedną już miała córkę więc u niego powinno wyjść 2 córki i syn. Ale obrączka ani drgnęła.
    Co się po latach okazało? Rozstali się ciotka znalazła innego z którym ma 2 córki i syna a pijaczek śmieszek jest sam i nie ma dzieci. Niby taki głupi zabobon i tylko wróżba ale coś w sobie ma najwidoczniej hahaha

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy mnie wpedzacie w chec szybkiego zrobienia testu. To nie fair bo juz obiecalam dziewczynom z 22.02 na lutowym testowaniu ze wytrzymam do dnia @. Z reszta Kamelkowo robi tam to samo :p

    Powiem Ci Sallvie ze nigdy w zyciu nie slyszlaam o tych obraczkach. Ale u mnie poza s.p. babcia nikt w przesady nie wierzy. Cala rodzina ze strony mamy wyksztalkcona, poza dziadkami wszyscy ateisci to az glupio jak by niewierzacy wierzyli w jakies zabobony. Chyba tesciowie mojego brata jeszcze w rozne rzeczy wierza, ale oni sa z takiej wis gdzie 100% glosuje na PiS, a jak nie pojdziesz do kosciola to Cie ukamieniuja.
    Ale ciekawe ze u Was sie sprawdza to wszystko :D
    Jak to dziala ze wyszlo iles dzieci? Myslalam ze to mozna tylko nad ciezarna robic i pokazuje to konkretne dziecko.

    Mi obojetne czy bedziecie miec dziewczynki czy chlopcow, u mnie bym bardziej chciala dziewczynke ze wzgledu na sukieneczki, kokardki, zakupy itp

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 18 lutego 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama zawsze zawiesza tą obrączkę na włosie danej osoby ew. jeśli to mężczyzna to na włosie jego kobiety i kładzie obrączkę na wewnętrznej stronie ręki. Powoli podnosi ją do góry a obrączka zaczyna się kręcić. no i jak jest ruch wahadłowy to chłopak a jak okrężny to dziewczynka, opuszcza obrączkę i znowu podnosi do góry i tak powtarza aż do momentu jak obrączka stoi w miejscu :)

    taka instrukcja obsługi wróżby ode mnie haha :)
    Ja tam ogólnie to się śmieje z tych wszystkich przesądów bo to taka zabawa, ale nasze prababki tak jak już wspominałaś kiedyś tylko na tym polegały, no to w sumie czasem lubię sobie powróżyć albo coś, tak dla samej zabawy :)

    Nie no z tym robieniem testu już wytrzymaj kochana ! To tylko tak na prawdę 3 dni :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Moja mama zawsze zawiesza tą obrączkę na włosie danej osoby ew. jeśli to mężczyzna to na włosie jego kobiety i kładzie obrączkę na wewnętrznej stronie ręki. Powoli podnosi ją do góry a obrączka zaczyna się kręcić. no i jak jest ruch wahadłowy to chłopak a jak okrężny to dziewczynka, opuszcza obrączkę i znowu podnosi do góry i tak powtarza aż do momentu jak obrączka stoi w miejscu :)

    taka instrukcja obsługi wróżby ode mnie haha :)
    Ja tam ogólnie to się śmieje z tych wszystkich przesądów bo to taka zabawa, ale nasze prababki tak jak już wspominałaś kiedyś tylko na tym polegały, no to w sumie czasem lubię sobie powróżyć albo coś, tak dla samej zabawy :)

    Nie no z tym robieniem testu już wytrzymaj kochana ! To tylko tak na prawdę 3 dni :)

    Jasne ze wytrzymam, jestem twartka, a nie mietka :D Poza tym ciazy tez nie bede przyspieszac.

    Jasne ze dla zabawy to jest super ;) Sama lubie sobie z kolezankami powrozyc z wosku czy wierze w sny prorocze :)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 lutego 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luli zerknelam na twoj wykres I cos orzeczucie mam ze sie udalo:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojaaaa :D Ale supiiiii <3
    Kazdy ma przeczucie ;)

    Ale test czeka na 22

    Btw trzyma mnie bezsennosc okropna. Nie moglam usnac do 2, a o 7 jak sie obudzilam na mierzenie to tez juz nie usnelam :/ Do dupy bo jest niedziela. A najblizsze 2 tygodnie nieprzespane.

    Dziewczyny nie mam nic do jedzenia tylko jablka. Myslicie ze dlugo tak przezyje? Czy isc do tesco? :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 19 lutego 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Córka obudziła mnie przed 8 rano, a myślałam, że chociaż dzisiaj dłużej pośpię :) Biedna chyba zaczęła się martwić, czemu mama nie wstaje tak jak zawsze :)

    Dzisiaj planuję wyprasować i poskładać wreszcie do szafek rzeczy małej.
    Liluy Jakbym była przed ciążą, to i bez tych jabłek bym cały dzień wytrzymała ale teraz mam taki apetyt, że zaraz muszę coś zjeść jak tylko tabletka się wchłonie bo już mnie w żołądku ssie :D Także jeśli masz podobnie jak ja przed ciążą to raczej wytrzymasz haha :D

    A no i zrobiłam ten test z sody po raz drugi. Wczoraj nie było żadnej reakcji a dzisiaj pojawiła się warstwa takiej piany na górze :P

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie
    Gratuluje zapalu do skladania, ja Ci sie przyznam ze juz prawie rok bez zelazka zyje.

    Przynajmniej juz wiadomo czemu taka chuda bylas. Ja jednak jestem grubaskiem i lubie jesc wiec te 4 jablka to moze byc malo. Zwlaszcza ze mam ochote na pieczywo bezglutenowe bo ostatnio mi posmakowalo (kupilam na smaka, nie jestem uczulona).

    Co do testu to moze z rana mialas wieksze stezenie (Czego? jakiegos kwasu?) i przez to tak wyszedl.
    Aleee mnie korci zeby testowac :p A musze dac rade, obiecalam tak wielu osobom.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 19 lutego 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapał jest ale żeby się tylko na nim nie skończyło :D A tych ciuszków mam od groma i jeszcze więcej :/

    Ja to jestem ciekawa, czy po ciąży zmieni mi się jakoś nastawienie do jedzenia :)
    A co do testu to nie mam pojęcia, ja to w ogóle zawsze byłam inna haha :) Nawet torbiel miałam nie na jajniku a na jajowodzie, gdzie to się rzadko zdarza :D

    Wiem wiem, że korci, ale lepiej poczekać te 3 dni bo co jak teraz wyjdzie negatywny test bo za wcześnie i jeszcze niepotrzebnie się na zapas załamiesz ;)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Zapał jest ale żeby się tylko na nim nie skończyło :D A tych ciuszków mam od groma i jeszcze więcej :/

    Ja to jestem ciekawa, czy po ciąży zmieni mi się jakoś nastawienie do jedzenia :)
    A co do testu to nie mam pojęcia, ja to w ogóle zawsze byłam inna haha :) Nawet torbiel miałam nie na jajniku a na jajowodzie, gdzie to się rzadko zdarza :D

    Wiem wiem, że korci, ale lepiej poczekać te 3 dni bo co jak teraz wyjdzie negatywny test bo za wcześnie i jeszcze niepotrzebnie się na zapas załamiesz ;)

    Czekam czekam :D

    ok ubieraam sie i ide na zakupy

    udanej niedzieli laseczkki ;*

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ojaaaa :D Ale supiiiii <3
    Kazdy ma przeczucie ;)

    Ale test czeka na 22

    Btw trzyma mnie bezsennosc okropna. Nie moglam usnac do 2, a o 7 jak sie obudzilam na mierzenie to tez juz nie usnelam :/ Do dupy bo jest niedziela. A najblizsze 2 tygodnie nieprzespane.

    Dziewczyny nie mam nic do jedzenia tylko jablka. Myslicie ze dlugo tak przezyje? Czy isc do tesco? :p
    Na samych jablkach no nie wiem czy przezyjesz, gdybys miala jeszcze ryz to ewentualnie moglabys zrobic ryz z jablkiem. Wieksza szansa ze sie najesz . Tez mam dylemat.. jest niedziela ,moj obudzil mnie o 8 I nwm czy wtawac z lozka robic sniadanie czy poczekac az on wpadnie na ten pomysl ze zrobi sniadanie...

    Ogolnie to nie wiem juz co mam jesc.. wczoraj mdlosci mialam od rana az do momentu kiedy usnelam,teraz czuje ze mnie cmiec zaczyna. Jutro wizyta I moze poindormujemy dziadkow jeszcze przed usg . Co ma byc to bedzie..
    Od miesa mnie odrzuca, o zupkach chinskich to calkowicie moge zapomniec. Za to mam faze na ser topiony taki w plaserkach . W ciagu tygodnia schudlam 2 kg ,az tesciowa do mnie wczoraj ; chyba schudlas,blada jestes :')

    Ja jakos nie moglam sie wgl. Zabrac do kupienia sody ,rzadko w domu jej uzywam :)

    Liloy a co do testu.. jest duze prawdopodobienstwo ze sie udalo ,ale tez koniecznie tak nie musi byc . Dobrze gdybys jednak nastawila sie na obie opcje obys pozniej sie nie rozczarowala wrazie w .
    Powiem wam ,ze zawsze kiedy robilam test mialam takiego stresa ze pozniej plakalam az po zrobieniu bo emocje opadaly :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Na samych jablkach no nie wiem czy przezyjesz, gdybys miala jeszcze ryz to ewentualnie moglabys zrobic ryz z jablkiem. Wieksza szansa ze sie najesz . Tez mam dylemat.. jest niedziela ,moj obudzil mnie o 8 I nwm czy wtawac z lozka robic sniadanie czy poczekac az on wpadnie na ten pomysl ze zrobi sniadanie...

    Ogolnie to nie wiem juz co mam jesc.. wczoraj mdlosci mialam od rana az do momentu kiedy usnelam,teraz czuje ze mnie cmiec zaczyna. Jutro wizyta I moze poindormujemy dziadkow jeszcze przed usg . Co ma byc to bedzie..
    Od miesa mnie odrzuca, o zupkach chinskich to calkowicie moge zapomniec. Za to mam faze na ser topiony taki w plaserkach . W ciagu tygodnia schudlam 2 kg ,az tesciowa do mnie wczoraj ; chyba schudlas,blada jestes :')

    Ja jakos nie moglam sie wgl. Zabrac do kupienia sody ,rzadko w domu jej uzywam :)

    Liloy a co do testu.. jest duze prawdopodobienstwo ze sie udalo ,ale tez koniecznie tak nie musi byc . Dobrze gdybys jednak nastawila sie na obie opcje obys pozniej sie nie rozczarowala wrazie w .
    Powiem wam ,ze zawsze kiedy robilam test mialam takiego stresa ze pozniej plakalam az po zrobieniu bo emocje opadaly :)

    Mnie tez odrzucilo od miesa, a kiedys dalabym sie zabic za steka albo devolaja :D
    Ale najgorsze jest to ze prawie nic nie jem, jak juz mie to dietetycznie i zdrowo a tyje. Tak jak ostatnio schudlam (przed ovu) to teraz tak cholernie tyje i mi sie woda zbiera ze masakra. Jak test bedfzie negatywny to bede musiala chyba przestac jesc zeby schudnac.
    Ja tam bym nie czekala tylko go kopnela zeby sie ruszyl po jedzonko.
    Wiem ze moglo sie nie udac i nie jestem na 100% pewna ze pyklo. Ale tak mi wszyscy dookola robia nadzieje jak widza moj wykres :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzymam kciuki zeby byl plus :) ale gdyby odpukac sie nie udalo to sie nie zniechecaj i dąż do swojego celu .

    Znalazłam sposob na to by mnie nie mdlilo... zjadlam z pol kilo manadrynek na sniadanie,a teraz pewnie bede lata siku co minute. Jeszcze koty do mnie pukaja a ja wyszlam otworzyc drzwi taka dopiero ze snu bez stanika pod bluzka.. okropnie sie czulam mimo ze nasza rozmowa nie trwala nawet minuty bo jestem przeciwniczka tego wyznania.

    Dziewczyny powiem wam ze stresa mam.
    Moj chce dzis wesola nowine o ciazy oglosic a ja mam jakies obawy jak zarwaguja mimo ze kiedys juz mialam sytuacje ze o ciazy powiedziec musialam.
    Ale teraz jest sytuacja ze za 4msc slub bierzemy I beda pewnie pytania czy nie moglismy zaczekac I wgl...

    Salviee bylo duzo brzuszka widac u ciebie w 5-6msc ?

    Ogolnie to powinnam miec juz wybrana sukienke ..

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Ja trzymam kciuki zeby byl plus :) ale gdyby odpukac sie nie udalo to sie nie zniechecaj i dąż do swojego celu .

    Znalazłam sposob na to by mnie nie mdlilo... zjadlam z pol kilo manadrynek na sniadanie,a teraz pewnie bede lata siku co minute. Jeszcze koty do mnie pukaja a ja wyszlam otworzyc drzwi taka dopiero ze snu bez stanika pod bluzka.. okropnie sie czulam mimo ze nasza rozmowa nie trwala nawet minuty bo jestem przeciwniczka tego wyznania.

    Dziewczyny powiem wam ze stresa mam.
    Moj chce dzis wesola nowine o ciazy oglosic a ja mam jakies obawy jak zarwaguja mimo ze kiedys juz mialam sytuacje ze o ciazy powiedziec musialam.
    Ale teraz jest sytuacja ze za 4msc slub bierzemy I beda pewnie pytania czy nie moglismy zaczekac I wgl...

    Salviee bylo duzo brzuszka widac u ciebie w 5-6msc ?

    Ogolnie to powinnam miec juz wybrana sukienke ..

    Ja nie nosze stanika. No bra - no problem. Wiadomo w ciazy i do karmienia zaczne ;)
    Mam tylko jak zakladam cos obcislego jak golfik czy podkoszulka
    Polecam!

    Ja bede musiala odrazu powiedziec rodzicom naszym i jego jak tylko bede na mijescu chociazby ze wzgledu na lekarza, ktory jest znajomym rodzicow itp

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja bym na twoim miejscu test przed wyjazdem do polski zrobila. Jesli wyjda dwie kreseczki to moze zrezygnuj z lotu samolotem,jesli takowy masz w planach. Slyszalam ze nie powinno sie w ciazy latac samolotem .
    Co do stanika to spie bez :) ale normalnie funkcjonowac bym nie potrafila. Moze to kwestia przyzwyczajenia :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie przed wyjazdem do Pl. Ale nie moge inaczej niz nie leciec bo lece w czwartek. Bilety juz kupione. Tydzien pozniej lece na wakacje, ktore tez juz wykupione. Robilam research i wiem ze na poczatku to nie robi zadnego znaczenia dla brzusia i fasolki. Dopiero pozniej trzeba sie koncultowac z lekarzem. Ja mam taki problem ze niecale 2 miesiace przed terminem bede musiala wracac do UK, wtedy lot tylko za zgoda Ginekologa.

    Ja sie tego nauczylam i nie zaluje, nie mam w koncu tych cholernych odgniecen na skorze :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Zrobie przed wyjazdem do Pl. Ale nie moge inaczej niz nie leciec bo lece w czwartek. Bilety juz kupione. Tydzien pozniej lece na wakacje, ktore tez juz wykupione. Robilam research i wiem ze na poczatku to nie robi zadnego znaczenia dla brzusia i fasolki. Dopiero pozniej trzeba sie koncultowac z lekarzem. Ja mam taki problem ze niecale 2 miesiace przed terminem bede musiala wracac do UK, wtedy lot tylko za zgoda Ginekologa.

    Ja sie tego nauczylam i nie zaluje, nie mam w koncu tych cholernych odgniecen na skorze :D

    A tak z ciekawosci spytam :) sama mieszkasz za granica ? Bez rodzicow? Ciezko bylo na poczatku I ogolnie jak tam jest ze studiami ,pewnie wszystko w jezyku angielskim ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama A no miałam chyba dość pokaźny brzuszek :)
    5-6 msc to gdzieś 18-26 tydzień z tego co pamiętam :)
    No to w tym okresie miałam taki brzusio
    https://zapodaj.net/1d09003eec195.jpg.html
    https://zapodaj.net/8fbf61125f1fb.jpg.html
    https://zapodaj.net/2ef8cb32b7c67.jpg.html
    https://zapodaj.net/a57c83041a99a.jpg.html

    A brzuszek na początku 8 miesiąca czyli z wczoraj wygląda już tak
    https://zapodaj.net/9ae7a5b5f05f9.jpg.html

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    A tak z ciekawosci spytam :) sama mieszkasz za granica ? Bez rodzicow? Ciezko bylo na poczatku I ogolnie jak tam jest ze studiami ,pewnie wszystko w jezyku angielskim ?

    sama sama sama i mi tu smuto w tej samotnosci

    Bylo bardzo ciezko, mialam problem zeby nzlaezc mieszkanie (nie chcialam pokoju), niestety pierwsze bylo bardzo drogie ale nie mialam wyboru. Teraz mam tansze ale na szukanie mialam 1 dzien i to bylo duzo placzu, nawet duzo papierosow co mnie nie cieszy ale bylam w nerwach.
    Ze znalezieniem pracy nie bylo ciezko, najpeirw fabryka potem w galerii, teraz juz mam sowja firme tak jak mowilam wiec luzik.
    Ze studiami dosc ciezko bo ze tak powiem asem z angielskiego nie jestem i duzo nie rozumiem, duzo bledow robie ale pierwszy semestr zdany wiec sukces :) Mysle ze do licencjatu sie naucze.
    Jakbyscie mialy jakies pytania w zwiazku z wyjazdem do uk czy studiami to piszcie nawet na insta :D

    Sallvie obym tez w tym roku mogla cieszyc sie brzuszkiem :D Sliczy jest <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ