X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 16 lutego 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oby Twoja silna wola została wynagrodzona !! :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 16 lutego 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam twoja silna wolę Lily, ja testy robiłam już 3 dni przed @, taka byłam niecierpliwa :D

    Mania chyba masz rację że beta nie wygląda źle.. aczkolwiek przez tą moją paranoje zawsze będę miała jakieś złe myśli. Chciała bym już być pewna ze będzie okej, bo bo psychicznie nie wytrzymam chyba. :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tyle że ja się nie spodziewałam ciąży, bo odpuściłam nacisk na starania, seks był wtedy kiedy nas ochota naszła.. nawet nie wiedziałam kiedy miałam owu, także byłam w takim szoku,że dopóki lekarz mi tego nie potwierdził obstawiałam, że mam torbiele. A co mnie skusiło do zrobienia testu? Nie wiem, nawet pani doktor mnie o to pytała :D

    Póki nie spada jest dobrze.. także nie myśl o złych rzeczach. Musi być dobrze ❤

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :)
    Ja już na nogach i widzę, że Nela też powoli się przebudza, właśnie przed chwilą miała koncert czkawki :D
    Dzisiaj zaczynam 32 tydzień !! Normalnie najchętniej to już za 2-3 tygodnie bym małą wypchała na świat :)

    Maniaaaa Wszystkiego najlepszego dla Twojego roczniaka !! :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sallvie, Hej Dziewczyny :D
    Ja tez juz na nogach bo jakas bezsennosc mnie zlapala (pierwszy raz w zyciu) i jak usnelam o 2 to teraz o 7 (czas UK) sie obudzilam i nie moge usnac

    Poswietowalabym z Nela ale mi niedobrze :/

    Diana masz racje musze myslec pozytywnie, zwlaszcza ze temp nieznacznie poszla w gore co mnie cieszy.

    Obawiam sie szyjki ktora strasznie zmiekla i poszla w dol, pamietacie jak Wasza szyjka wygladala na poczatku?

    Slyszal ktos tu o domowym tescie ciazowym z soda? Na poczatku wykazuje wgl ciaze, pozniej juz plec. Chociaz wiadomo to nie jest pewne ani dokladne.

    Milego dnia! Ja dzis gnije na uczelni...



    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy Ja się o tym teście dowiedziałam właśnie jak na forum kwietniówek przychodził czas na "jaka to płeć" i takie wróżenie :)
    ale szczerze to go nawet nie wykonywałam :D

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob jak nie masz nic przeciwko i zobaczymy co Ci wyjdzie :D

    Ja pomyslalam ze moze go zrobie kolo 10dpo i zobacze co wyjdzie ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię później sodę i jutro zrobię ten test :D Bo podobno z porannego moczu najlepiej wykonać :D A co tam zobaczymy czy kolejna wróżba się u mnie pomyliła :) Bo jak na razie to z wszystkich przesądów i wróżb mam mieć chłopca, a lekarz powiedział co innego :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Kupię później sodę i jutro zrobię ten test :D Bo podobno z porannego moczu najlepiej wykonać :D A co tam zobaczymy czy kolejna wróżba się u mnie pomyliła :) Bo jak na razie to z wszystkich przesądów i wróżb mam mieć chłopca, a lekarz powiedział co innego :D

    Z płcią jest tak ze na sto procent czy to chlipiec czy dziewuszka dowiesz sie jak urodzisz :) usg nie konieczniecznie co do plci jest 100%. Moja przyjaciolce wyszla dziewczynka a na usg w dziewiatym.msc jednak chlopak. I urodzil sie chlopak :) moja mama tez myslala do samego porodu ze bede Mateuszem :) a na usg po prostu takie ulozenie bylo ze pepowina najwidoczniej miedzy nogi weszla,tak samo chlopczyk moze sobie schowac I na.usg dziewczynka wyjdzie xp
    A co do przesadow to ja w nie nie wierze. Probowalam.ogolnie sobie wyliczyc jaka plec bedzie mialo moje dziecko . Ze do wieku matki dodajesz miesiac zaplodnienia dziecka. I wszystko pieknie mi pokazywalo,wrecz idealnie ,ale.moj narzeczony zaburzyl caly algorytm bo jak obliczylam wiek.jego mamy I jego miesiac urodzenia to wyszedl mi dziewczynka.
    O sodzie tez slyszalam ,ze jak sie pieni to cos tam ,a jak sie nie pieni to cos tam ..

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Podziwiam twoja silna wolę Lily, ja testy robiłam już 3 dni przed @, taka byłam niecierpliwa :D

    Mania chyba masz rację że beta nie wygląda źle.. aczkolwiek przez tą moją paranoje zawsze będę miała jakieś złe myśli. Chciała bym już być pewna ze będzie okej, bo bo psychicznie nie wytrzymam chyba. :)
    Jak narazie masz prawidlowy przyrost . Proponuje juz wiecej nie robic bety. Wiem to po sobie.. za bardzo sie stresowalam. Jak odbieralam zawsze drugi wynik to serce mi malo z klatki piersiowej nie wyszkoczylo.
    No ja w pn mam pierwsza wizyty I stersik z deczka. Nie tak przed wizyta jak przed pierwszym usg .

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama

    Ponoc na poczatku to nie wykrywa plci tylko obecnosc ciazy jako takiej, tez mozesz zrobic zobaczymy czy wyjdzie.
    Zauwazylam ze u wielu kobiet sie wprawdzilo jak przegladalam fora, okolo 80% mniej wiecej :)

    Jak sie czujesz? Milego dnia!

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama Ja tam też w nic nie wierzę, ani w USG ani w zabobony :D Tak jak mówisz 100%pewności uzyskam po porodzie :)
    W październiku mojemu znajomemu miał się urodzić syn a jakimś cudem urodziła się córka :)
    Jeden też miał mieć córkę a w 35 tygodniu wyszło, że będzie jednak chłopak i co? I chłopak się urodził :)

    Ten z sodą to jak się pieni to niby chłopak a jak się nic nie robi to dziewczyna :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, my dopiero wstaliśmy, młody i mi i sobie zrobił jakiś prezent chyba, że mąż do niego w nocy wstał no ale spać poszedł o 22:30 jak nigdy i wstał dopiero o 9 :D
    Młodzież siedzi w kojcu a ja zajadam śniadanie :) Plus taki, że już mnie po wszystkim nie mdli i zauważyłam, że i ciążowe mdłości mijają :D

    Sallvie dziękuję za życzenia dla małego :) Tak szybko to zleciało. A pamiętam jak w zeszłym roku w walentynki trafiłam do szpitala bo zaczynały się sączyć wody, a 17 wszystko skończyło się przed 3 w nocy.. Normalnie, aż mi się płakać chce, że tak szybko mi synek urósł.. ;(

    Co do tych przesądów z sodą to też słyszałam, ale czy ja wiem, czy wierzyć? Wydaje mi się, że raczej jest za to odpowiedzialny jakiś składnik w moczu, który w wysokim stężeniu powoduje pienienie się sody.

    Ja ogólnie w przesady nie wierzę. Jak byłam w ciąży z Antkiem to mi babcia mojego męża powiedziała (UWAGA będzie zabawnie), żebym tak tego szczeniaka nie głaskała i nie przytulała bo mi się dziecko z psią głową urodzi i próbowała swoją rację podeprzeć na jakimś innym "przypadku" z jej wsi gdzie się chłopiec z głową koguta urodził XDDDD Wybaczcie, ale noo.. Same widzicie.

    Tak samo jak mnie bardzo zgaga męczyła w ciąży to stwierdziła moja teściowa, że mały będzie mieć długie włoski, a urodził się z "pierzem" na głowie.

    No i wczoraj przez telefon jak z nią rozmawiałam to dowiedziałam się, że badania prenatalne są baaardzo bolesne, bo "oni to wbijają igłe przez pępek i coś tam pobierają" XDD i na nic tłumaczenia, że zwykłe prenatalne badania to usg i w ewntualności później badania z krwi matki w celu wyodrębnienia krwi dziecka i sprawdzenia wszystkiego dokładnie :D

    Także nooo..

    O jeszcze jedno mi się przypomniało. :D Nie mogłam patrzeć na tv pod kątem (jak np bokiem siedziałam to nie mogłam zerkać kątem oka) bo inaczej mały urodzi się z zezem. :D:D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja słyszałam, żebym nie patrzała przez wizjer bo właśnie dziecko zeza będzie miało :D I żebym po linkami nie przechodziła ani nie nosiła łańcuszków bo mi się dziecko pępowiną owinie !! :D

    Maniaaaa Kurcze nim się obejrzę a ja będę na porodówce a potem moja mała będzie miała roczek :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    To te przesady brzmia az glupio ;)
    wiekszosci nie znalam, ale najlepsza jest glowa psa :'D

    A to z soda to wlasnie ponoc przez skladnik w moczu ktory jest na poczatku ciazy sie pieni, w wiekszosci sie sprawdzalo :)

    Jak sie czuje Twoj maly "dorosly" mezczyzna? <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 10:12

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci Sallvie, ze przed ciążą i w ciąży czas mi zasuwał jak szalony, ale jak mały się urodził to już w ogóle. Pędzi niczym wiatr i wydaje się, że nie ma ochoty zwolnić, a szkoda bo czasem bym chciała na chwilę zatrzymać się na dłużej w danej chwili

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy no ja się zastanawiam jak niektórzy w takie rzeczy wierzą jeszcze? W dobie XXIw zdarzają się osoby które wierzą oj tak :D

    Mój mały dorosły mężczyzna jest zmęczony godzinną zabawą :D A tak serio to powoli szykuje go do drzemki. Pierwsza drzemka to u niego rzecz święta ;P

    Sporo się przez ten rok dzięki niemu nauczyłam :) Mam więcej cierpliwości to na pewno. Nie patrzę krzywo na dzieci które w wózku na spacerze wydzierają się w niebogłosy, a mamy nie wiedzą jak temu zapobiec. Nie oceniam już póki nie znam sytuacji.

    NA prawdę ten rok był bardzo wyjątkowy, i wiele dzięki niemu teraz potrafię. No i w cale ni było tak źle jak wszyscy mówili, może właśnie dla tego, że nie nastawiałam się na cuda wianki i kupki pachnące fiołkami, tylko byłam świadoma co mnie czeka.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    chcebardzobycmama

    Ponoc na poczatku to nie wykrywa plci tylko obecnosc ciazy jako takiej, tez mozesz zrobic zobaczymy czy wyjdzie.
    Zauwazylam ze u wielu kobiet sie wprawdzilo jak przegladalam fora, okolo 80% mniej wiecej :)

    Jak sie czujesz? Milego dnia!

    To moze zakupie sode i sobie sikne w weekend tak z ciekawosci xp

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 17 lutego 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :D
    Poczytałem o tych przesądach co tu pisałyście i na prawdę z co niektórych się uśmiałam.
    Powiem wam,że z dnia na dzień jestem coraz spokojniejsza, coraz mniej tworzę sobie złych objawów w głowie. ;)
    Mania zazdroszczę ustania mdłości, u mnie z dnia na dzień coraz gorzej.. ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Wy na to zebysmy jutro wszystkie zrobily test z sody? Pamietajcie ze ma byc z porannego moczu ;) Diana bawisz sie?
    Wspolczuje mdlosci, ja sama mam od 2-3 dni masakryczne, raz wymiotowalam... Licze ze to ten dobry znak :)

    Dobrze ze sie uspokajasz bo ten stres moglby zaszkodzic Tobie a co gorsze dzidzi <3

    Mania mam nadzieje ze mnie tez dzidzia nauczy cierpliwosci bo u mnie jej brak, chociaz do dzieci wlasnie mam ogromna.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ