X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 14 lutego 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Salviee , to byl tylko dodatek do prezentu,mimo tego bardzo dziekuje za checi :)
    Co do greya mi osobiscie podobala sie bardziej pierwsza czesc ,przy tej jakos tak sie nudzilam ,ale.to moze dlatego ze wczesniej przeczytalam cala trylogie i wiedzialam.co bylo dalej.. rowniez nie fajne ze tak wiele momentow ciekawych z ksiazy zostalo pominiete w tym.filmie albo streszczone do minimum..
    Dzis w koncu przeszlo mi ciegniecie w pachwinach I mdlosci nie dokuczaja. I pogoda u mnie rowniez ladna,sloneczko ale nadal cholernie zimno.

    sallvie lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Co do greya mi osobiscie podobala sie bardziej pierwsza czesc ,przy tej jakos tak sie nudzilam ,ale.to moze dlatego ze wczesniej przeczytalam cala trylogie i wiedzialam.co bylo dalej.. rowniez nie fajne ze tak wiele momentow ciekawych z ksiazy zostalo pominiete w tym.filmie albo streszczone do minimum..

    Ja calosc przeczytalam duzo przed obejrzeniem bo jeszcze w 1 LO ;) Ale mialam wrazenie ze pomineli wiecej w 1 niz w 2. Dwojke rezyserowal maz pisarki wiec wydaje mi sie ze byla bardziej zgodna z ksiazka ;)

    Kurde dziewczyny dzisiaj czuje sie nad wyraz dobrze i normalnie do tego temp spadla do minimum i boje sie ze nie pyklo :/

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mysle zeby zrezygnowac z mierzenia temp az do @ lub pozytywnego testu chcoiaz w niego coraz bardziej watpie przez ten spadek.
    To dla mnie niepotrzebny stres bo i tak nie poserduszkuje ani nic tym nie zmienie, poza tym przez to nie dosypiam bo budze sie o 7 zeby znowu usnac i obudzic sie totalnie zjeba*a po 3h snu.

    Myslicie ze ten spadek wszytsko przekresla?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Dziewczyny mysle zeby zrezygnowac z mierzenia temp az do @ lub pozytywnego testu chcoiaz w niego coraz bardziej watpie przez ten spadek.
    To dla mnie niepotrzebny stres bo i tak nie poserduszkuje ani nic tym nie zmienie, poza tym przez to nie dosypiam bo budze sie o 7 zeby znowu usnac i obudzic sie totalnie zjeba*a po 3h snu.

    Myslicie ze ten spadek wszytsko przekresla?

    Hmm jesli jest to dla ciebie duzym stresem to moze masz racje, przestan mierzyc tempke,ale ja na twoim miejscu tak sama dla siebie od nastepnego cyklu bym robila testy owulacyjne . Bys miala chociaz pewnosc ze owulacja prawdopodobnie u ciebie wystepuje I czy jest ona ksiazkowo w srodku cyklu czy opuzniona jak wskazuje temperatura. Poznajac swoj cykl nic nie tracisz a mozesz zyskac :) bedziesz wiedziala mniej wiecej w ktore dni sie wstrzelic jak luby przyjedzie :) I czy ta owulacja pokrywa ci sie ze sluzem

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do spadku ,jeżeli jutro odbije w gore moze to byc spadek zwiazany z zagniezdzeniem ,choc nie koniecznie. Ja wlasnie tak mialam ze mi sie utrzynywala temepratura 36.8 a potem jeden dzien 36.6 wtedy myslalam ze zle temperature zmierzylam I mierzylam jeszcze raz I wyszla wyzsza ,ale wydaje mi sie ze byl to akurat spadek bo na drugi dzien mialam.36.9:P
    Takze nic jeszcze nie wiadomo. Jesli temperatura bedzie nadal malala to @ sie zbliza. Chociaz podobno dopuki temperatura utrzymuje sie nad linia kontrolna to jest nadzieja ,poniewaz rozne kobiety maja rozna stala temperature ciala . Mi przed ciaza nie dochodzila temperatura powyzej 35.6 a teraz w ciazy dochodzi max do 36.8

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy No może i masz racje żeby odpuścić już mierzenie temperatury do końca tego cyklu bo już Ci to i tak za wiele nie da tym bardziej, że masz w tym cyklu takie góry i doliny, ale samo w sobie mierzenie temperatury w trakcie cyklu dużo daje, więc nie rezygnuj z tego w przyszłym cyklu nawet jeśli nie będzie serduszek, no bo będziesz więcej wiedziała o swoim ciele :) Do tego tak jak napisała chcebardzobycmama kup sobie testy owulacyjne i od przyszłego cyklu poza tym mierzeniem temperatury wspomagaj się nimi, będziesz miała (jeśli teraz się nie udało) dwa cykle? do przyjazdu ukochanego na obserwację no i cóż jak przyjedzie to zdążysz sobie porównać te cykle do siebie, będziesz widziała, czy owulacja jest czy jej nie ma, no i łatwiej wam może będzie o tego dzidziusia upragnionego ! :*

    Ja tam mam zamiar o drugiego maluszka postarać się trochę bardziej i właśnie zaopatrzyć się w testy owulacyjne, no i modlę się o wyregulowanie cykli po ciąży !

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Liluy No może i masz racje żeby odpuścić już mierzenie temperatury do końca tego cyklu bo już Ci to i tak za wiele nie da tym bardziej, że masz w tym cyklu takie góry i doliny, ale samo w sobie mierzenie temperatury w trakcie cyklu dużo daje, więc nie rezygnuj z tego w przyszłym cyklu nawet jeśli nie będzie serduszek, no bo będziesz więcej wiedziała o swoim ciele :) Do tego tak jak napisała chcebardzobycmama kup sobie testy owulacyjne i od przyszłego cyklu poza tym mierzeniem temperatury wspomagaj się nimi, będziesz miała (jeśli teraz się nie udało) dwa cykle? do przyjazdu ukochanego na obserwację no i cóż jak przyjedzie to zdążysz sobie porównać te cykle do siebie, będziesz widziała, czy owulacja jest czy jej nie ma, no i łatwiej wam może będzie o tego dzidziusia upragnionego ! :*

    Ja tam mam zamiar o drugiego maluszka postarać się trochę bardziej i właśnie zaopatrzyć się w testy owulacyjne, no i modlę się o wyregulowanie cykli po ciąży !

    Problem bedzie taki ze jak juz sie z nim bede widziec to testy odpadaja bo on nie chce sie starac bardzo bo to nie jest jego priorytet (on sam nie wie czego chce) po prostu jak bedzie ciaza to ok jak nie to ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:23

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie dasz rady jakoś przemycić tych testów tak, żeby ani rodzice ani ukochany ich nie przyuważyli ?
    No ewentualnie jak nie dasz rady ich robić, to chociaż weź w nie zainwestuj na te teraz cykle jeśli będą jakoś podobnie wyglądać to kochana jest szansa że ten cykl kiedy będziecie się widzieć też będzie wyglądał podobnie i będziesz wiedziała na czym stoisz :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Rodzice juz pojechali, jakos mi tak smutno no ale praca tate wzywala wiec ich nie zatrzymywalam. Po urodzinach malego jakos tak slabo. Mam wrazenie, ze nie smakowalo gpsciom to co ugotowalam no ale trudno. Narobilamsie caly dzien w niedziele, 3 razysie poplakalam bo mialam dosc :/ mialam dac wam znac dzis do poludnia, ale skorzystalismy z wolnego djia meza i pojechalismy do Kolonii odebrac paszport malego.

    Wszystkie wasze wpisy postaram sie dzis nadrobic jak maly zasnie i mniej wiecej kazdej z osobna cos napisac, a teraz wybaczcie ale potrzebuje odrobiny relaksu wiec wskakuje do goracej wanny. Buziaki dziewczyny i do pozniej :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    A nie dasz rady jakoś przemycić tych testów tak, żeby ani rodzice ani ukochany ich nie przyuważyli ?
    No ewentualnie jak nie dasz rady ich robić, to chociaż weź w nie zainwestuj na te teraz cykle jeśli będą jakoś podobnie wyglądać to kochana jest szansa że ten cykl kiedy będziecie się widzieć też będzie wyglądał podobnie i będziesz wiedziała na czym stoisz :)
    Chyba tak zrobie :3
    Nie dam rady bo moja mama czasem mi wynosi smieci z lazienki mimo ze sa na dnie a ja nie bede codziennie ze smieciami latac bo sie zorientuje :p
    Mania relaksuj sie, nalezy Ci sie <3 moze jedzenie bylo po prostu inne i sa nieprzyzwyczajeni, co ja mam powiedziec jak ja jestem kuchennym eksperymentataorem i nie jestem soba jak sie trzymam przepisu, a musze zaznaczyc ze nie gotuje nic tradycyjnego.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 15 lutego 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam ostatnie mierzenie dziewczyny i wyszlo 36,6 wiec jest jeszcze nadzieja.

    Co u Was?
    Wiemy czemu Van zaginela w akcji? Ktos ja gdzies widzial?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 15 lutego 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Zrobilam ostatnie mierzenie dziewczyny i wyszlo 36,6 wiec jest jeszcze nadzieja.

    Co u Was?
    Wiemy czemu Van zaginela w akcji? Ktos ja gdzies widzial?

    To teraz nich sie pnie w gore minimum 10 dni:)

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 15 lutego 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, My jak zwykle cały dzień siedzimy i nie mamy co robić :)
    Kupiłam sobie wczoraj kolorowanki dla dorosłych ale muszę jakieś kredki jeszcze kupić :)

    Jestem przerażona, stanęłam dzisiaj na wadze a tam 67,9 mówię jakim cudem skoro wczoraj ważyłam 66 kg równe. Myślę sobie waga stoi krzywo, więc ją wzięłam w inne miejsce postawiłam, ale stanęłam i ciągle było 67,9 :) czyli krótko mówiąc za 2 dni zaczynam 32 tydzień, przede mną jeszcze 8 tygodni a ja już mam na + około 18kg :)

    Wreszcie odzyskałam swojego laptopa więc jak tylko zgram zdjęcia z dysku przenośnego to wam wyślę porównanie mojego brzuszka z np. 15 tygodnia a z dzisiaj :D Sama jestem w szoku, że on taki wielki się zrobił :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 15 lutego 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Hej dziewczynki, My jak zwykle cały dzień siedzimy i nie mamy co robić :)
    Kupiłam sobie wczoraj kolorowanki dla dorosłych ale muszę jakieś kredki jeszcze kupić :)

    Jestem przerażona, stanęłam dzisiaj na wadze a tam 67,9 mówię jakim cudem skoro wczoraj ważyłam 66 kg równe. Myślę sobie waga stoi krzywo, więc ją wzięłam w inne miejsce postawiłam, ale stanęłam i ciągle było 67,9 :) czyli krótko mówiąc za 2 dni zaczynam 32 tydzień, przede mną jeszcze 8 tygodni a ja już mam na + około 18kg :)

    Wreszcie odzyskałam swojego laptopa więc jak tylko zgram zdjęcia z dysku przenośnego to wam wyślę porównanie mojego brzuszka z np. 15 tygodnia a z dzisiaj :D Sama jestem w szoku, że on taki wielki się zrobił :)

    Ja mam pelno kolorowanek, a kretki zaginely podczas przeprowadzki :/

    Jakim Ty bylas chudzielcem :o

    Czekam na zdjecia, najlepiej wrzuc na dyski i nam go udostepnij albo linkiem albo na email.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:24

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 15 lutego 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy Kochana byłam chudzielcem, i to aż za dużym :) przy wzroście 165cm ważyłam 50kg :) Czasem bywało tak, że nawet schodziłam poza te 50kg i zdarzyło się na wadze zobaczyć nawet i 47,5kg ! :)
    Sama nie wiem czemu tak się porobiło, nie zmieniłam diety, nie zaczęłam stosować jakichś ćwiczeń a w ciągu dwóch lat schudłam około 5-6kg od tak.

    Dlatego w sumie mam teraz te 68kg i przytyłam 18kg ale fajnie jak się słyszy od innych "gdzie ty tyle przytyłaś, nic po Tobie nie widać, w sam brzuszek chyba tylko poszło" :)

    No to macie porównanie mojego brzuszka (wybaczcie za jakość ale zdjęcia robione kamerką w laptopie) 15tc vs 31tc :) A już wtedy wydawało mi się, że mam duży brzuszek :)
    sffqki.jpg

    LilyEvans, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Liluy Kochana byłam chudzielcem, i to aż za dużym :) przy wzroście 165cm ważyłam 50kg :) Czasem bywało tak, że nawet schodziłam poza te 50kg i zdarzyło się na wadze zobaczyć nawet i 47,5kg ! :)
    Sama nie wiem czemu tak się porobiło, nie zmieniłam diety, nie zaczęłam stosować jakichś ćwiczeń a w ciągu dwóch lat schudłam około 5-6kg od tak.

    Dlatego w sumie mam teraz te 68kg i przytyłam 18kg ale fajnie jak się słyszy od innych "gdzie ty tyle przytyłaś, nic po Tobie nie widać, w sam brzuszek chyba tylko poszło" :)

    No to macie porównanie mojego brzuszka (wybaczcie za jakość ale zdjęcia robione kamerką w laptopie) 15tc vs 31tc :) A już wtedy wydawało mi się, że mam duży brzuszek :)
    sffqki.jpg

    Ale cudny brzusio, ja tez chce taki *.* <3
    Faktycznie chyba tylko w brzuszek poszlo bo nigdzie nie widac nic wiecej ;)

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już niedługo kochana taki będziesz miała ! <3
    To tylko takie pozory, że poszło tylko w brzuszek. Poszło jeszcze w cycki z czego akurat jestem baaardzo zadowolona :) W uda i w tyłek. Ale skoro byłam za chuda przed ciążą, to teraz te nadprogramowe kilogramy wyglądają na prawdę okej :)
    No może poza cellulitem :p

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak masz chudziutki tylek i uda, tylko pozazdroscic <3

    Dziewczyny jesli sluz jest konsystencji budyniu lub kremu spf50 to on jest kremowy czy lepki?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    I tak masz chudziutki tylek i uda, tylko pozazdroscic <3

    Dziewczyny jesli sluz jest konsystencji budyniu lub kremu spf50 to on jest kremowy czy lepki?
    Jesli konsystencji kremu to raczej kremowy:)
    Kremowy czy lepki to bez roznicy no jest on I tak nieplodny

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salvieee ale piekny brzuszek:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ