X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 11 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dzis obudziłam I mam takie zakwasy w nogach jakbym przez sen w maratonie udział brała . Cały dzien bylo dobrze ,a teraz kiedy maja do nas zjechac sie znajomi to dopadly mnie takie mdlosci ze nie moge glowy wyprostowac bo zwymiotuje ze tak to ujme xd dopada mnie w najmniej oczekiwanych momentach

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 11 lutego 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj tak samo . Było dobrze ,poszlam do sklepu I zmdlilo mnie przy pomaranczach xd

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 11 lutego 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Wczoraj tak samo . Było dobrze ,poszlam do sklepu I zmdlilo mnie przy pomaranczach xd
    Kurde juz sie boje bo mnie bez ciazy czasem mdli bez powodu, albo z glodu, albo na widok czegos niekoniecznie obrzydliwego tylko tak o. do tego dopiero niedawno wyleczylam sie ze zgagi (Dieta i moje kapsulki) i boje sie ze znowu wroci. Ale mimo wszystko marze o ciazy jak o niczym innym ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Kurde juz sie boje bo mnie bez ciazy czasem mdli bez powodu, albo z glodu, albo na widok czegos niekoniecznie obrzydliwego tylko tak o. do tego dopiero niedawno wyleczylam sie ze zgagi (Dieta i moje kapsulki) i boje sie ze znowu wroci. Ale mimo wszystko marze o ciazy jak o niczym innym ;)

    A nie masz za malej wagi jesli mdli cie ? Bo to moze byc tez spowodowane lekko anemia ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    A nie masz za malej wagi jesli mdli cie ? Bo to moze byc tez spowodowane lekko anemia ?
    Ja i za mala waga :D hahahahahaha <3 uwielbiam Cie chcebardzobycmama <3 ostatno to slyszlam 6 lat temu, od 3 lat to mi nawet rodzice powtarzaja ze mam za wielka dupe (aczkolwiek do nadwagi mi daleko, ale tak to jest jak przy moim wzroscie dobra waga ma wachania az o 17kg) :)

    A co do Anemii to mialam, lekarze mi chcieli dawac synetetyczne zelazo. Teraz mam wszytskie wyniki w normie, moge bez peroblemu oddawac krew (co robie). Poradzilam sobie sama, zdrowa dieta, odpowiednia wiedza.

    Ale dziekuje za dobre checi niesienia pomocy. <3

    Co tak dzisiaj u nas cicho dziewczyny? Mania to wiem ze spedza czas z mama, a reszta? Brakuje mi Was <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:26

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 12 lutego 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim <3
    Jaaak ja nie lubię niedziel, są takie nudne.
    Dzisiaj mam w planach jechać do rodziców, bo muszę odwieźć brata. Mdłości jak na razie nie ma, czuję się dobrze, poza tym, że jestem tak obolała jak bym cały tydzień gdzieś fizycznie pracowała, a prawie cały czas leżę. :p

    A co u was laski? :D Jakie plany na niedzielę? Jak wasze samopoczucie? :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 lutego 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Cześć wszystkim <3
    Jaaak ja nie lubię niedziel, są takie nudne.
    Dzisiaj mam w planach jechać do rodziców, bo muszę odwieźć brata. Mdłości jak na razie nie ma, czuję się dobrze, poza tym, że jestem tak obolała jak bym cały tydzień gdzieś fizycznie pracowała, a prawie cały czas leżę. :p

    A co u was laski? :D Jakie plany na niedzielę? Jak wasze samopoczucie? :)

    Ja dzis musze kilka spraw odnosnie slubu zalatwic jeszcze w dwoch kosciolach a potem lecimy zobaczyc Greya:) no I lecimy na obiadek do rodzicow :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Ja dzis musze kilka spraw odnosnie slubu zalatwic jeszcze w dwoch kosciolach a potem lecimy zobaczyc Greya:) no I lecimy na obiadek do rodzicow :)
    Ja jutro ide na Greya, po angielsku :/
    Ogolnie to niedziela leniwa i za to ja kocham ale chyba musze sie wziac za nauke bo mi terminy sie koncza a ja mam juz kolejny dzien lenia i wyrzutow sumienia i ogolnie zle mi z sama soba i moim nic nie robieniem :/

    Diana trzymam kciuki zeby mdlosci nie dopadly w najmniej odpowiednim momencie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:26

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 lutego 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja jutro z przyjaciolka ide na Greya, niestetyt oo angielsku :/ Pozniej w domu bede ogladac po Polsku jak bedzie w necie :D

    Ogolnie to niedziela leniwa i za to ja kocham ale chyba musze sie wziac za nauke bo mi terminy sie koncza a ja mam juz kolejny dzien lenia i wyrzutow sumienia i ogolnie zle mi z sama soba i moim nic nie robieniem :/

    Diana trzymam kciuki zeby mdlosci nie dopadly w najmniej odpowiednim momencie :D
    Wlasnie z czego mi wiadomo to nie ma dubbingu ,tylko napisy, tak bylo tez w czesci poprzedniej. :/

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisy albo lektor. Lepsze napisy niz nic ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jakos ostatnio smutno u nas :(
    Sallvie jak sesja? Mam nadzieje ze udana :)
    Mania jak juz sie nacieszysz spotkaniem z mama to powiedz jak samopoczucie, co u Was ciekawego itp
    Diana i Chcebardzo byc mama mam nadzieje ze mdlosci Was dzisiaj za bardzo nie zjadly ;)
    Van jak @? Rozwinela sie? Co z temp?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 21:49

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 lutego 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki <3
    Co u Was? Ja troche zaspalam. Niby wstalam o 11 a zajecia na 13 ale lubie miec czas dla siebie :/
    Mi niedobrze od rana, wypilam tylko lyka wody i masakra.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za nieobecność ;*
    Wczoraj jeszcze zakupy, dzisiaj bieganie do skarbówki żeby pit-y rozliczyć, potem lekarz.. no i po wizycie wyszła mi niedoczynność tarczycy, masakra. Moja siostra też to ma. Za tydzień wizyta u endokrynologa. Beta ładnie rośnie, kolejna wizyta za dwa tygodnie. :) Jak na razie nie ma co mówić, bo jest wcześnie.. mam o siebie dbać i ograniczyć wychodzenie z domu do minimum :p
    Właśnie gram na x boxie i relaksuję się. :)
    Mdłości już niestety dzisiaj były, ale zauważyłam, że coraz rzadziej boli mnie brzuch.
    Kompletnie nie mam apetytu, od śniadania ciągle pije tylko wodę lub sok pomarańczowy.

    A co u reszty? Co to za cisza? :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:

    A co u reszty? Co to za cisza? :)
    Niedoczynnosc to nie koniec świata na pewno bedzie dobrze, musisz po prostu pilnować jedzenia bo bedziesz łatwo tyla i brac odpowiednie dawki leków ;)
    Ja poszłam siku a tu całe majtki w budyniu, dosłownie jak budyń śmietankowy tylko idealnie biały śluz. Mam nadzieje ze to dobry znak. Niby dopiero 5dpo ale mi sie wydaje ze moze byc 6 albo i 7 bo mi wcześniej tak pokazywało tylko pozniej sie zmieniło. Wczoraj mnie strasznie bolał jajnik.
    Dzisiejszymi Mdłościami i zawrotami głowy sie nie sugeruje bo sie stresuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:27

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dobrej myśli, że to jest to Lily. <3
    Tak, jakoś się nie martwię tą tarczycą, tym bardziej, że wynik to nie jakaś tragedia, ale powinien być niższy, więc lepiej już się tym zająć. :)
    Bardziej boje się o to, żeby maleństwo się dobrze rozwijało i żebym go nie straciła.

    Trzymam kciuki za prezentacje, oby dobrze poszło :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 02:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Jestem dobrej myśli, że to jest to Lily. <3
    Tak, jakoś się nie martwię tą tarczycą, tym bardziej, że wynik to nie jakaś tragedia, ale powinien być niższy, więc lepiej już się tym zająć. :)
    Bardziej boje się o to, żeby maleństwo się dobrze rozwijało i żebym go nie straciła.

    Trzymam kciuki za prezentacje, oby dobrze poszło :)

    Dzieki za kciuki, pomogly :D Ale ocena bedzie pozniej bo to jest nagrywane i pozniej komisja ocenia :/

    Z malenstwem na pewno wszytsko super bo o siebie dbasz jak malo kto ;) Moja siostra przez pierwsze 2 miesiace ciazy nie wiedziala ze w niej jest wiec pila, bawila sie itp i teraz ma zdrowa corke 7,5 roku.

    Ja bylam na drugiej czesci Greya i (w przeciwwienstwie do pierwszej) mnie baaardzo urzekla. Ksiazki przeczytlaam 4 lata temu w 1 LO i nie duzo pamietam aczkolwiek bardzo mi sie podobaly pod wzgledem psychologicznym (bo seks i romans to otoczka). Film bardzo trzyma sie ksiazki wiec to na +, duzo latwiej zrozumiec zachowanie Christiana przez jego przeszlosc, nie to co w pierwszej czesci.
    Soundtrack jak zawsze cudowny.
    Wiec bardzo polecam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:28

    diana11, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 lutego 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    Przepraszam za kilkudniowa nieobecność ale raz ze cieszylam sie kilkoma dniami wolnymi narzeczonego a dwa to ciagle teraz spie :) no normalnie masakra. I jeszcze nie ogarniam co sie do mnie mowi a o ilu rzeczach zapominam :) ostatnio moja kuzynka i dobra kolezanka urodziny mialy a ja w ostatniej chwili o tym sobie przypomnialam.
    chcebardzobycmama Tobie tez mialam kartke na walentynki ta o ktora prosilas wyslac a ja zapomnialam - wybacz kochana.
    diana Ja tam Cie rozumiem z ta tarczyca :) u mnie tez wyszlo na pierwszych badaniach ze mam za wysoka ale nie byla bog wie jak za wysoka bo norma 4,20 a ja mialam 4,62 :) i tez sie denerwowalam ze dziecku cos sie stanie czy cos :)
    Zreszta nie tylko o tarczyce mialam takiego stracha. Kazde zaklucie kazdy bol a ja juz placz i czy cos sie nie dzieje :) ale dostaniesz tabletki poziom tarczycy sie na pewno unormuje i bedzie dobrze z maluszkiem :) pamietaj ze najwazniejsze zeby ft3 i ft4 byly w normie bo samo tsh to jeszcze nic nie znaczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 11:33

    diana11 lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Hej dziewczynki.
    Przepraszam za kilkudniowa nieobecność ale raz ze cieszylam sie kilkoma dniami wolnymi narzeczonego a dwa to ciagle teraz spie :) no normalnie marlsakra. I jeszcze nie ogarniam co sie do mnie mowi a o ilu rzeczach zapominam :) ostatnio moja kuzynka i dobra kolezanka urodziny mialy a ja w ostatniej chwili o tym sobie przypomnialam.
    chcebardzobycmama Tobie tez mialam kartke na walentynki ta o ktora prosilas wyslac a ja zapomnialam - wybacz kochana.
    diana Ja tam Cie rozumiem z ta tarczyca :) u mnie tez wyszlo na pierwszych badaniach ze mam za wysoka ale nie byla bog wie jak za wysoka bo norma 4,20 a ja mialam 4,62 :) i tez sie denerwowalam ze dziecku cos sie stanie czy cos :)
    Zreszta nie tylko o tarczyce mialam takiego stracha. Kazde zaklucie kazdy bol a ja juz placz i czy cos sie nie dzieje :) ale dostaniesz tabletki poziom tarczycy sie na pewno unormuje i bedzie dobrze z maluszkiem :) pamietaj ze najwazniejsze zeby ft3 i ft4 byly w normie bo samo tsh to jeszcze nic nie znaczy.

    Hej Salvvie tesknilam <3

    sallvie lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily oby tak było :)
    Co do Grey'a szczerze mówiąc, chętnie bym się przeszła obejrzeć z ciekawości :) Soundtrack, genialny to prawda, jak i w pierwszej części.

    Sallvie, super że w końcu jesteś :) mam nadzieję, że będzie ok z tą tarczycą. A jak się czujesz? Jak malutka? Pewnie już czekasz z niecierpliwością na finał. :D w końcu już tak blisko.

    Dzisiaj znów póki co się dobrze czuję. Mój mężczyzna właśnie wyjechał do pracy i znów całe popołudnie sama. Jutro ma mnie przyjaciółka odwiedzić, więc chociaż tyle. :)
    A dzisiaj jestem skazana na nuuude. Chyba, że wyjdę na spacer, bo słoneczko tak cudownie świeci <3 pogoda piękna, a z dnia na dzień ma się coraz bardziej ocieplać, nie lubię zimy :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy <3
    diana Ja dostałam najniższą dawkę euthyroxu i po miesiacu tarczyca spadła do 0,61 :) do tej pory jest cały czas na dobrym poziomie tak że nawet nie trzeba było zwiększać dawki :) mam nadzieję że u Ciebie kochana będzie tak samo :) moja położna mówiła że tak często się w ciąży może robić. Że tak możesz mieć idealną tarczycę a w ciáży hormony tak szaleją że o :)
    Już tylko 65 dni kochana !! Zobaczycie jak wam szybko minie :) ja nie wiem kiedy to u mnie zleciało :) niedawno był 5 tydzień i dwie kreski na teście a tu na dobrą sprawę mała już w każdej chwili może się pojawić na świecie. Czekam na ten dzień z niecierpliwością :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ