X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans - a masz jakiś link do stronki tych produktów? Zobaczyłabym cóż to takiego :P
    sallvie - ja już ze zmęczenia mieszam i bredzę hehe :D ech to jak w zasadzie większość facetów, zbyt wylewny nie będzie, ale wydaje mi się, że to nie o Ciebie chodzi tylko o dziecko.

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh i tak na pewno macie latwiej niz z moim. Nie dosc ze sie nie lubi tluamczyc to na oswiadczyny "nie jest gotowy".
    Ale i tak go kocham najbardziej na swiecie i jakos daje rade :p Z reszt atez mam swoj charakterek, ale nie az taki jak on.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:34

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans - a ile Twój facet ma lat?

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    22 lata :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:34

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans - to całkiem możliwe, że zakładanie rodziny jeszcze nie siedzi mu w głowie, mało który facet w tym wieku o tym myśli.

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie dlatego jest taki niezdecydowany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 21:25

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ohh i tak na pewno macie latwiej niz z moim. Nie dosc ze sie nie lubi tluamczyc to na oswiadczyny "nie jest gotowy", dziecka nie wie czy chce, mega uparty, zmienia zdanie jak baba, obraza sie o byle co nawet jak to jego wlasna interpretacja mojego tekstu. Ale i tak go kocham najbardziej na swiecie i jakos daje rade :p Z reszt atez mam swoj charakterek, ale nie az taki jak on.

    Spokojnie kochana moj narzeczony pewnie do dzisiaj by sie nie zdecydowal na oswiadczyny gdyby nie przycisniecie mojej mamy co do nich :) czekalam na pierscionek od swoich 18 urodzin czyli pazdziernika 2015 :) i tak mial mi sie w marcu oswiadczyc nie oswiadczyl a potem mowi ze wie co mi kupi na rocznice w czerwcu i ze mi sie oswiadczy. Nooo pewnie sie oswiadczyl :) zaszlam w ciaze to moja mama stwierdzila ze w tej sytuacji musza sie moi i jego rodzice poznac i ze zrobic przy okazji jakies zareczyno-zmowiny :) no i nie mial wyjscia :) mala niby chcial ale jak w maju juz bylam na skraju racjonalnego myslenia po tych nieudanych probach to on ze stoickim spokojem i jeszcze nerwem na mnie ze przesadzam i ze to i tamto :) do tego nie slucha co sie do niego mowi a czesto jest tak ze ja na prawde chce dobrze ale on nie slucha a potem slysze "mialas racje" haha :)

    Ale tez go kocham nad zycie nie wyobrazam sobie innego czlowieka u swojego boku przez reszte swojego zycia :) nie dosc ze sie swietnie dogadujemy, nie klocimy tylko czasem troche posprzeczamy :) jest najwspanialszy :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van wrote:
    LiluyEvans - to całkiem możliwe, że zakładanie rodziny jeszcze nie siedzi mu w głowie, mało który facet w tym wieku o tym myśli.

    No ja wiem dzieciak... Ale nie jest tak ze nie mysli, on sie bedzie cieszyl jak bedzie dziecko, jak nie bedzie to tez... A co do oswiadczyn on to chyba traktuje jako taka obrone bo ma calkiem dobrze.
    Poza tym niedawno mu sie zmienilo wczesniej ciagle mowil o dzieciach slubie rodzinie itp... ahhh nie mam juz sily.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:35

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Spokojnie kochana moj narzeczony pewnie do dzisiaj by sie nie zdecydowal na oswiadczyny gdyby nie przycisniecie mojej mamy co do nich :) czekalam na pierscionek od swoich 18 urodzin czyli pazdziernika 2015 :) i tak mial mi sie w marcu oswiadczyc nie oswiadczyl a potem mowi ze wie co mi kupi na rocznice w czerwcu i ze mi sie oswiadczy. Nooo pewnie sie oswiadczyl :) zaszlam w ciaze to moja mama stwierdzila ze w tej sytuacji musza sie moi i jego rodzice poznac i ze zrobic przy okazji jakies zareczyno-zmowiny :) no i nie mial wyjscia :) mala niby chcial ale jak w maju juz bylam na skraju racjonalnego myslenia po tych nieudanych probach to on ze stoickim spokojem i jeszcze nerwem na mnie ze przesadzam i ze to i tamto :) do tego nie slucha co sie do niego mowi a czesto jest tak ze ja na prawde chce dobrze ale on nie slucha a potem slysze "mialas racje" haha :)

    Ale tez go kocham nad zycie nie wyobrazam sobie innego czlowieka u swojego boku przez reszte swojego zycia :) nie dosc ze sie swietnie dogadujemy, nie klocimy tylko czasem troche posprzeczamy :) jest najwspanialszy :)

    Czyli dajesz mi nadzieje ze sie kiedys zdecyduje... dzieki ;*

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chce dziecka tak jak ja. A jeśli chodzi o oświadczyny, to mam ubaw do teraz, bo jak przyszedł z pierścionkiem, to wszystko co chciał powiedzieć uleciało mu z głowy. :D

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van wrote:
    Mój chce dziecka tak jak ja. A jeśli chodzi o oświadczyny, to mam ubaw do teraz, bo jak przyszedł z pierścionkiem, to wszystko co chciał powiedzieć uleciało mu z głowy. :D
    To masz przynajmniej wsparcie... a ja sie nie moge o staraniach odezwac bo jest zaraz ze przezywam i nigdzie nam sie nie spieszy i za wczesnie zeby tak swirowac badac temp itp...

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby mnie nie wspierał, to nie byłoby starań o dziecko, bo to dotyczy i jego i mnie, a jego udział w tym nie ma polegać tylko na seksie.

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy moj na szczescie mnie wspieral w tym jak tylko potrafil :) przytulil, otarl lzy tylko wydaje mi sie ze sam na koniec byl juz na tyle bezsilny ze tak odreagowywal takim gadaniem. Albo moze chcial sobie i mi cos wmowic tym. Ze np nie rusza go to wcale tak albo cos. Ale wiem jak nie raz bylo mu przykro jak kolejny cykl okazywal sie nieudany. A jaki byl szczesliwy jak okres mi sie spoznial :) pamietam raz spoznial mi sie okres to zrobilam po 5 dniach test ale byl negatywny no to czekalam na ta @ a on i tak podjarany ze na pewno jestem w ciazy :)

    Czasem mam wrazenie ze moj narzeczony po prostu boi sie okazac w pelni swoje uczucia ( wyjatkiem sa uczucia wobec mnie haha bo tu to nie oszczedza sie w przytulaniu buziakach itp itd ) tylko w tych innych uczuciach zgrywa twardziela i udaje ze go nie rusza :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van ja musze brac sprawy w swoje rece bo bym czekala do 30 na jego wsparcie :p On sam nie wie czego chce, ale wiem ze nie bedzie zalowal tej decyzji :) Znam go...

    Kurde boli mnie cale prawe podbrzusze, juz zapomnialam jak to jest miec owulacje :P mam nadzieje ze to dobry znak na owiulacje i na zaplodnienie :D Mierzylam tez temp z ciekawosci (3h bez picia cieolych rzeczy tylko woda i ruszania z lozka) i wyszlo 37,11 wiec chyba to dobrze.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans - tym się nie sugeruj, temp wieczorem zawsze jest wyższa, i raczej nikt na to nie ma wpływu :P

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van wrote:
    LiluyEvans - tym się nie sugeruj, temp wieczorem zawsze jest wyższa, i raczej nikt na to nie ma wpływu :P
    Nie u mnie, przedwczoraj wieczorem mialam nizsza niz rano, gdzies z tydzien temu tez :p
    A prawy jajnik boli bardziej niz rano.

    Mania znowu nam zginela dziewczyny, Diana i Chcebardzobycmama tez jakies takie przyczajone. Dziewczyny jak samopoczucie?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :D
    Doczekalam sie owulacji jestem taka szczesliwa :D :D
    I jeszcze <3 bylo tak blisko niej ;)

    Jak Wam mija piatek? Ja go nienawidze :/

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki !!
    A ja tam piatki uwielbiam bo z kazdym kolejnym maleje cyfra tygodni oczekiwania na moje malenstwo :)
    Dzisiaj np witamy sie z wami z Kornelka w 31 tygodniu ciazy. Belly pokazuje mi ze to juz 8 miesiac !!
    Mala dostala ode mnie pozwolenie ze za 4-5 tygodni moze wychodzic na swiat :D
    Boze ja jej teraz juz dzis najchetniej pozwolilabym sie urodzic a jeszcze niedawno sie modlilam byle do 25 tygodnia chociaz wytrzymac :)

    Liluy No to trzymamy kciuki zeby plemniczki wytrzymaly i zeby sie udalo !! :*

    Ja sie zaraz wstaje ogarnac i ide dzisiaj - co prawda na amatorska - ale sesje ciazowa :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Czesc dziewczynki !!
    A ja tam piatki uwielbiam bo z kazdym kolejnym maleje cyfra tygodni oczekiwania na moje malenstwo :)
    Dzisiaj np witamy sie z wami z Kornelka w 31 tygodniu ciazy. Belly pokazuje mi ze to juz 8 miesiac !!
    Mala dostala ode mnie pozwolenie ze za 4-5 tygodni moze wychodzic na swiat :D
    Boze ja jej teraz juz dzis najchetniej pozwolilabym sie urodzic a jeszcze niedawno sie modlilam byle do 25 tygodnia chociaz wytrzymac :)

    Liluy No to trzymamy kciuki zeby plemniczki wytrzymaly i zeby sie udalo !! :*

    Ja sie zaraz wstaje ogarnac i ide dzisiaj - co prawda na amatorska - ale sesje ciazowa :)

    No tak fakltycznie ladna ta cyferka :D
    Ja ich nie lubie bo zajecia na 9 i roznie czasem do 12, a czasem do 17 :p
    Ojejku zazdroszcze sesji, pochwal sie wynikiem jak bedziesz miala gotowe zdjecia.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze sie pochwale kochana :) jestem taka zadowolona bo sloneczko swieci normalnie pogoda chyba wiedziala ze chce miec pamiatke :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ