X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie - no dzisiaj właśnie tak zerknęłam w kalendarz hehe zobaczymy jak to będzie, ja podchodzę w miarę spokojnie do tego, jeśli się udało, to super, a jeśli nie, to trudno, jeszcze nie umieram, więc może następnym razem. Kiedyś mi się spóźniła jakieś 3 dni, ale to było już baaardzo dawno temu, od jakiegoś czasu regularnie co 28 dni się pojawiała. Co do serduszka, to wczoraj widziałam taki super detektor tętna dziecka, można sobie w domu posłuchać jak bije serduszko, coś cudownego <3
    LiluyEvans - no temp skoczyła w górę, więc wydaje mi się, że może coś z tego być :)

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja bym miala teraz dobry prezent walentynkowy jak by sie udalo ;)

    A co myslicie o moim skoku temperatury? Czy moze cos znaczyc mimo ze tak pozno?
    Stawiam u ciebie raczej na owulacje a dwa dni temu spadek owulacyjny . Serduszka sa dosc blisko wiec moze jeszcze cos z tego bedzie:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Stawiam u ciebie raczej na owulacje a dwa dni temu spadek owulacyjny . Serduszka sa dosc blisko wiec moze jeszcze cos z tego bedzie:)

    Super dziekuje za wsparcie :D Oby sie udalo ;)

    A co z Maniaaa? Co u Ciebie? Nic sie nie odzywasz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 16:49

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Mania zaginęła w akcji :) Cześć dziewczyny :)

    Do urodzin małego zostały 3 dni, a do przyjazdu rodziców tylko 2 :D Wszystko kręci się wokół tych dwóch wydarzeń, dziś trochę sprzątałam, plus obiadek i przystrajanie domu dla tego mnie nie było. Mdłości męczą, ale mąż pojechał do lekarza dowiedź się wszystkiego co jest nam potrzebne i o jakiś lek na mdłości/wymioty też ma pytać. Niestety mam jeszcze tyle roboty, że nadrobię Was dopiero wieczorem jak będę mieć chwilkę spokoju


    Miłego dnia kochane :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 9 lutego 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohoo.. trzymam kciuki Lily, oby to było to :D

    Mania, zazdroszczę takich przygotowań.. uwielbiam organizować różnego rodzaju imprezy :D gorzej niestety jest po nich sprzątać.

    U mnie niestety nuda dzisiaj. Cieszę się, że jutro piątek, przynajmniej nie będę już sama w domu siedzieć chociaż przez weekend, bo mnie to wykańcza ;p

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko
    Jaki sluz zapisywac: wodnisty czy rozciagliwy? Rano byla woda, a teraz tak sie rozciaga ze mi palcow brakuje czyli minimum 14cm :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:40

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Mam pytanko
    Jaki sluz zapisywac: wodnisty czy rozciagliwy? Rano byla woda, a teraz tak sie rozciaga ze mi palcow brakuje (a mam dlugie jak zlodziej :D) czyli minimum 14cm :o
    Btw mam mega wysokie libido a faceta nie ma :( musze sobie radzic sama :p
    Zapisuje sie zawsze ten bardziej plodny.
    Najbardziej plodny jest rozciagliwy.przypominajacy bialko jaja kurzego zaraz po nim.jest wodnisty rowniez plodny. W twoim przypadku wpisuje sie rizciagliwy

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Zapisuje sie zawsze ten bardziej plodny.
    Najbardziej plodny jest rozciagliwy.przypominajacy bialko jaja kurzego zaraz po nim.jest wodnisty rowniez plodny. W twoim przypadku wpisuje sie rizciagliwy

    Ok wlasnie nie wiedzialam ktory jest lepszy ;)

    Ej boje sie ze te plemniki nie przezyly :( ratujcie bo mam depreche

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans - Spokojnie, plemniki nie raz żyją dłużej niż 72h, ale żeby się udało, musisz się zrelaksować, bo stresem i paniką tylko się zablokujesz.

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van wrote:
    LiluyEvans - Spokojnie, plemniki nie raz żyją dłużej niż 72h, ale żeby się udało, musisz się zrelaksować, bo stresem i paniką tylko się zablokujesz.


    Staram sie nie stresowac ale duzo mi sie naklada, praca , studia i duzo zaliczen bo wyjezdzam do marocco na tydzien pod koniec lutego, a mam duzo zaliczen DO 1 marca i ten dziwny cykl :( Do tego samotnosc. Przyjaciolka ktora przychodzi codziennie dzisiaj nie da rady tez przez zaliczenia, facet w Polsce i to w szpitalu na badaniach a ja tutaj samotna. Dobrze ze mam Was <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:40

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praca online, kurcze chętnie bym swoją zamieniła na taką hehehe :D Ja właśnie codziennymi zajęciami odwróciłam myśli od owulacji i zapłodnienia i plemników itd, zaczęłam jakoś bardziej o tym myśleć dopiero po jakimś tygodniu. Będzie ok, zobaczysz <3

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 9 lutego 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy Tak jak pisze chcebardzobycmama zawsze zapisuje sie ten bardziej plodny sluz ktory wystapil danego dnia :)

    A co do tego libido... Ja to mam tak wysokie ze szok. A co najbardziej demotywuje? Brak checi Twojego narzeczonego. Nie wiem w sumie o co mu konkretnie chodzi. Czy o to, ze boi sie o mala czy juz go tak nie krece przez te kilogramy i w ogole. Ale tak jak kiedys nic mu nie przeszkadzalo to czy ktos jest w domu ba czy jest w tym samym pokoju co my. To czy jest dzien czy noc. No nic. To jeszcze potrafilismy sie kochac dwa albo i trzy razy dziennie a teraz jak probuje cos zaczac. To slysze "przeciez nie musimy kochac sie codziennie" no tak .. Faktycznie codziennie. Raz w tygodniu. A teraz to juz prawie dwa tygodnie nic sie nie dzieje :)
    Mozna? Mozna :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:40

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, to mój dzisiaj coś chciał, ale ja odmówiłam :D :D Wredota ze mnie hehehe :D

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Liluy Tak jak pisze chcebardzobycmama zawsze zapisuje sie ten bardziej plodny sluz ktory wystapil danego dnia :)

    A co do tego libido... Ja to mam tak wysokie ze szok. A co najbardziej demotywuje? Brak checi Twojego narzeczonego. Nie wiem w sumie o co mu konkretnie chodzi. Czy o to, ze boi sie o mala czy juz go tak nie krece przez te kilogramy i w ogole. Ale tak jak kiedys nic mu nie przeszkadzalo to czy ktos jest w domu ba czy jest w tym samym pokoju co my. To czy jest dzien czy noc. No nic. To jeszcze potrafilismy sie kochac dwa albo i trzy razy dziennie a teraz jak probuje cos zaczac. To slysze "przeciez nie musimy kochac sie codziennie" no tak .. Faktycznie codziennie. Raz w tygodniu. A teraz to juz prawie dwa tygodnie nic sie nie dzieje :)
    Mozna? Mozna :)

    Ja wiem ze bardziej plodny ale nie wiedzialam ktory to :p
    Hahaha skad ja to znam, kiedy meiszkalismy razem to seks maks 2 razy w tygodniu byl (teraz jak sie nie widzimy dlugo to potem 2x dziennie). I ciagle slyszalam te teksty ze nie bedzie nic robil na sile, juz nie ma tyle checi co kiedys itp
    Na pewno nie chodzi o Twoja figure, przeciez wie ze w sobei nosisz jego malenstwo wyczekiwane i kochane. Moze jest zmeczony praca?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans - a na czym polega ta praca? :P

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kochana raczej nie o prace chodzi, od 1,5 roku pracuje w tym samym zakladzie na tych samych warunkach ba od roku pracuje w takim systemie ze po 3 tygodniach pracy ma tydzien wolnego wiec wiesz :) Mam nadzieje ze i moze ja cos sobie tez przez hormony wmawiam za duzo i koloryzuje ale no wkurza to ja tu inicjuje a ten nic ! :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie
    Co do Twojego faceta, to myślę, że on się bardziej boi o małą, dlatego nie jest taki chętny. Rozmawiałaś z nim o tym?

    Musiałam edytować, bo już mi się w głowie od zmęczenia miesza i nie zauważyłam, że LiluyEvans też pisała o pracy hahahahahahaha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 21:10

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:33

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha zle zrozumialam :)
    Rozmawialam ale moj narzeczony nie lubi sie tlumaczyc zaraz twierdzi ze przesadzam :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ