X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne A męska płodność i problemy ?
Odpowiedz

A męska płodność i problemy ?

Oceń ten wątek:
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że ten wypadek (złamanych 6 żeber) Stres w pracy, miał lecieć wtedy na targi do Londynum wszystko było przygotowane, hotel zarezerwowany, on najwazniejszy sprzedawca... Widziałam że strasznie był tym zdołowany i przejety... praktycznie 1,5 mies sie nie kochalismy bo jego po prostu bolało. MYSLICIE ZE TO MIAŁO WPŁYW TE PRZEŻYCIA ? I ja faktycznie mam mało cierpliwości i pokory ?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, tak muszę zrobić wyciągać na dłuższe spacery, dotleniać organizm, może wtedy przestanie trochę myśleć też negatywnie, ciesze sie ze wiosna, mam plan jemu tez kupić rower (ja juz mam) i zeby ze mna jezdził nad Wisle... krakow wiosna i latem jest przepiekny a my mieszkamy niedaleko Bulwarów... jest co robić!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty calkiem mozliwe..jak mial duzo stresów, dodatkowo uraz.. to moze po porstu musi dojsc do siebei ... pewne zeczy pukladac :)

    kittykate lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przeleciałam troszkę wątek i wiecie co mi sie nasunęło... Jakie to dziwne i niesprawiedliwe... nałogowi alkoholicy-palacze mają gromadkę dzieci, które często są bez opieki... Osobiście znam rodzinę, małżeństwo alkoholików ma 6 dzieci z którymi chodzili do baru upić się... większe zostawały w domu same a małe brali do wózeczka i do baru chlać... brak słów... ciekawe czemu u takich płodność nie jest zaniżona, a np. ktoś kto raz dwa razy w tygodniu wypije piwo czy dwa ma np. problemy z plemnikami przez alkohol :/

    kittykate, arizona 87 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, też znam taką rodzinę, oboje alkoholicy i palacze nałogowi, 9 dzieci urodziła, chodziłam pod sklep z małym dzieckiem i karmiła - pijana!
    Boszeeee !!! Nóż sie w kieszeni otwiera!!!!
    Ania , tak własnie też myśle bo męska psychika jest całkiem rózna od naszej...
    może faktycznie nie naciskać dodatkowo, miał przecież ostatnio wystarczająco nieprzyjemności ...

    Kate

    np55zzc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Vanesso .. tyle ze sa to przypadki... a z kazdej reguły bedzie i wyjatek.. zreszta.. tak jak mowie.. ja nie uwazam ze oni maja lepsza plodnosc..bo predzej czy pozniej to sie odbije na zdrowiu dziecka.. ;/


    i moze nie ojciec a własnie syn czy córka beda mieli problemy ..

    Moj tata pomimo iz lubial wypic.. jest najcudowniejszym tata pod słoncem.. toon przekazał mi wartosci które prowadza mnie rpzez zycie.. i ktore nie pozwalaja sie poddac..ja wiecej czau spedzalam z tata niz z mama bo mama pracowala na dwie zmiany.. mama przekazal mi jak miłosc potrafi przetrawc proby ..a dochowali sie tylko mnie.. mimo iz starali sie pozniej o rodzenstwo przez 10 lat ..

    kittykate lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze 2-3 lata temu w ogóle nie myślałam o dzieciach.Zajmowałam się soba, lepsza praca, większe zarobki, dbałam o siebie, ćwiczyłam, lubiłam zakupy dobre markowe ciuchy, lubię dobrze wyglądać. Przywiązuję do tego dużą uwagę. Fryzjer, manicure, kosmetyczka... zakupy, wakacje, wyjścia... chciałam byśmy nacieszyli się wolnością i sobą. Nie chciałam żebyśmy później mieli pretensje do siebie że musimy z tylu rzeczy rezygnować... ale w pewnym momencie zaczyna wkradać się nuda...zaczyna brakowac tego co spaja związek... jest owocem miłości, dziecka... każda kobieta u kórej pojawia sie instynkt czuje to...

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może teraz za duża presja... ?
    Monika, u nas wczoraj tak było, dokonczył reka i wytrysnał we mnie, ale z kolei
    co to za orgazm, i co to za wytrysk. On się łudzi że jak był we mnie i troche
    tych plemników sie tam dostało to udaje seks do w miarę zaliczonych, tylko że ja nawet żadnego ciepła w środku nie poczułam... :(

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, na kazdego przychodzi taki moment. A tak na marginesie najszybciej sie zajdzie w ciaze nie chcac dziecka. Ludzie dopiero w XX w. zrozumieli cykl menstruacyjny kobiety, wczesniej kochali sie jak kto chcial i ilu nas dzisiaj jest na świecie :-)

    kittykate lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty - tylko ze nie raz trzeba sie pogdzic z pewnymi sprawami i znalesc cos innego co scal mozcniej zwiazek ..
    Nie raz to jest wazniejsze bo jesli znajdziecie w sobie to co was scala przed dzieckiem to uwierz mi przejdziecie wszytsko :)
    a dziecko przyjdzie z czasem - wiadomo kazdy chcialby miec dziecko szybko..jak najszybciej..niestety nie raz tak nie jest ..i tu trzeba własnie znalesc to cos w Was w czasie kiedy bedziecie czekac na ten momnet ;)

    kittykate, arizona 87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, tak masz racje. Wiele par które nie mogą mieć dzieci nie rozstają się wręcz przeciwnie są przy sobie ze sobą bo się kochają. I znajdują inne pasje, czasem adoptują dzieci... decydują się na walkę z bezpłodnością lub na in vitro... Ale trzeba być razem, i nie obarczać winą bliskiej osoby... której przecież ślubowalo sie "na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie..."
    Tak muszę właśnie myśleć... pozytywnie. Może ja przesadzam po całości i to moje czarnoksięstwo niemal doprowadza do katastrofy a my dopiero tak na serio to miesiąc się staramy... a ja już tak panikuję... Moze to się na spokojnie wyjaśni, ułoży bez zbędnych ciśnień, presji, komentarzy, z miłości właśnie... Mój S. jest bardzo wrażliwy, może moja osoba i chęć posiadania dziecka go przygniotła wręcz... teraz jak rozmawiam z Wami patrzę na to z innej perspektywy i widzę że też nie jestem bez winy... Dzieki dziewczyny!

    Ania_84, arizona 87 lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec przesyłam pzytywne fluidy :D Chien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gifChien.gif zapierdzielaja jak tylko moga najszybciej :D

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha dziekuuuujeeeeeeeeeee <sciskam> :) :) :)
    pozytywny dzien mam dzis!!!!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    hahahaha dziekuuuujeeeeeeeeeee <sciskam> :) :) :)
    pozytywny dzien mam dzis!!!!
    I prawidłowo .. oby jak najwiecej ich było :D

    kittykate lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, będę tu zaglądać regularnie i czytać Wasze posty, sama też będę pisać jak sytuacja u nas się rozwija! Trzymam za wszystkie Was kciuki i wszystkim życzę zielonych kropeczek!!!! Nie poddajemy się! Życie jest piękne i daje nam dużo dobrego, korzystajmy z tego i cieszmy się tym!
    Sciskam mocno - jutro też coś tu skrobnę dla Was :)
    Was też zapraszam jak Wam bedzie zle albo bedzie smutne lub bedziecie chciały się pochwalić - piszcie! Mi to pomaga!!! I rozmowa z Wami!

    arizona 87, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ze wzajemnosci Kitty

    kittykate, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś rano chciałam się kochać... mam dni płodne, zwiększone libido, po prostu mam ochote... zaczęłam go nakręcać... i nawet mu nie drgnął... jestem załamana!!!! ;(

    Kate

    np55zzc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Dziewczyny, dziś rano chciałam się kochać... mam dni płodne, zwiększone libido, po prostu mam ochote... zaczęłam go nakręcać... i nawet mu nie drgnął... jestem załamana!!!! ;(
    <przytulam> a moze jakies masazyki :) na wieczor :) niekoniecznie zakonczone <3 ??

    Z tego co pamietam to nam lekarzazalecał masaze bo pobudzaja krazenie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 10:14

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    <przytulam> a moze jakies masazyki :) na wieczor :) niekoniecznie zakonczone <3 ??

    Z tego co pamietam to nam lekarzazalecał masaze bo pobudzaja krazenie ;)
    spróbuję... takie rozluźnienie. Prawda jest taka że odpusczam chyba tą owulację, a zbliża sie wielkim krokiem, śluz mam ksiązkowy płodny, rozciągliwy wiem że dzis lub jutro bedzie owu...nie mówie mu o tym i przykro mi jest,
    że on w ogóle się nie podnieca... :( ja mam 28 lat i tu juz nie chodzi o dziecko ale o potrzeby...to on ich nie ma ? przecież jest w kwiecie wieku :(

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo tak się zablokował że kaplica. Koniec. nie namawiam. moze mu sie samemu zachce w koncu :(

    Kate

    np55zzc.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ