X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne A męska płodność i problemy ?
Odpowiedz

A męska płodność i problemy ?

Oceń ten wątek:
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Byliśmy u znajomych, trochę alkoholu, śmiania, ogólnie fajnie chociaż dziś nie czuje sie najlepiej:/ wróciłam jakoś kolo 3...
    Boli mnie głowa...:/
    Problem pozostał. Ale ja odpuściłam. Owulacja pewnie dziś lub jutro ale już sama nie mam ochoty na nic,
    Mój S. skutecznie sprawił ze mam dość....
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, dziś chyba wybiorę sie na rower :) mamy cudowna pogodę w Krakowie!!!!
    Nie zaprzątam sobie myśli zła energia...

    Miłego dnia!!!!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dopiszę się do wątku może coś poradzicie,wiem że lekarzami męskimi nikt z Nas nie jest ale może miałyście takie doświadczenie ze swoimi "M". Otóż sprawa wygląda tak,że rano nie ma problemów ze zbliżeniem mąż sam nawet wychodzi z inicjatywą jednak problem pojawia się wieczorem kiedy to by chciał ma ochotę ale niestety jego interes odmawia jakby to posłuszeństwa tzn.nie chce się podnieść :( trwa to już jakiś czas.. wcześniej nie było problemu czy to rano czy wieczór tylko teraz...
    W pon.mąż robi badanie nasienia potem mam zamiar wysłać go do androloga jak znajdę jakiegoś w swoim mieście..
    Mąż myślał o braniu tabletek ale ja nie bardzo wiem czy tak samemu od tak tak można i jaki wpływ te wszystkie tabletki maja na nasienie?
    Dodam,że staramy się o dziecko i nie chciałabym żeby tabletki popsuły nasienie...
    Może macie jakieś złote rady... Pozdrawiam :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu - moze wieczorem po porstu jest przemeczony .. jelsi pracuje fizycznie to plus przesilenie wiosennn moze dawac sie we znaki :)

    Jesli chcesz cos dawac mezowi to tabl ktore nie tylko wplyna na nasienie dobrze ale i na niego .. :) to kwas foliowy, omega ( tran) , adrowit lub salfazin, maca, magnez wit b6, witamina c :) teraz w tym okresie tzeba dostarczyc troche organizmowi witaminek :)

    Z naturalnych to np seler, warzywa straczkowe, awokado, szpinak, brokuły, pomidory :) soki ze swiezych owoców :)

    plus do tego sporo na swiezym powietrzu zazywc słoneczka bo wit D teraz jest bardzo potrzebna :)

    A z ciekawostek to własnie poranny sex jest najleszy :) wiec moze wie co robi :D

    kittykate, maaadziaaa87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ze mam cos wybrac z powyzszych suplementow tabletkowych czy dawac wszystko:-) salfazin w domku mamy bo w ostatnim miesiacu mu podawalam magnez tez przestalam po tym jak wyszedl pozytywny test - ciaza biochemiczna jednak i przestalam mu podawac chyba jednak czas powrocic do nich:-) no maz pracuje fizycznie niestety jako mechanik sam.wiec zmeczony bywa to fakt
    ale dziekuje ci kochana za porade(y) :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 marca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salfazin( po skonczonym opakowaniu dla urozmaicenia kup androwit) mozesz np podwac z kwasem foliowym, mg z b6, wit c,maca i omega
    Ja bym tylko na raz nie mieszala androvit+salfazin.. albo to albo to :) a reszta to kwestia uznania -jesli pracuje fizycznie to polecam mace :) moj m mial wiecej sily po niej bo jest to białko ;) aaa i jeszcze co mozesz ewentualnie dawac to L-karnityne
    wit c - wpływa na to zeby nasienie nie było lepkie :) - tak samo jak i flegamina :) mg i b6 - maja dobry wplyw szczegolnie na rozluznienie - co wskazane jest przy pracach fiz ..

    My bierzemy takie zestawiki
    Maz Salfazin ( teraz skonczyl i bierze Flavon -zestaw wit w postaci dzemu - wchlania sie juz w jamie usntenj -jednak jest to koszt 150 zl za mały słoik - dostalismy go od tesciowej wiec watpie czy jak sie skonczy czy kupimy :D ) Mg+B6( jak odczuwa zbytnie zmeczenie ), kwas foliowy + macai omega ( teraz zawiesil macei omege bo flavon ma za duzo wit pokrywajacaych sie ;)

    Trzeba zwrocic uwage zeby nie przekroczyc dziennej dawki - bo po porstu najzwyczajnej w zyciu je wysiusia :)

    Ja MG, B6, omega, Vitaral i kwas foliowy :)

    Bardzo mi przykro z powodu ciazy biochemicznej , ale wierze ze uda sie niebawem ujrzec II :)

    Mam nadzieje ze choc troche pomoglam :)

    maaadziaaa87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Salfazin( po skonczonym opakowaniu dla urozmaicenia kup androwit) mozesz np podwac z kwasem foliowym, mg z b6, wit c,maca i omega
    Ja bym tylko na raz nie mieszala androvit+salfazin.. albo to albo to :) a reszta to kwestia uznania -jesli pracuje fizycznie to polecam mace :) moj m mial wiecej sily po niej bo jest to białko ;) aaa i jeszcze co mozesz ewentualnie dawac to L-karnityne
    wit c - wpływa na to zeby nasienie nie było lepkie :) - tak samo jak i flegamina :) mg i b6 - maja dobry wplyw szczegolnie na rozluznienie - co wskazane jest przy pracach fiz ..

    My bierzemy takie zestawiki
    Maz Salfazin ( teraz skonczyl i bierze Flavon -zestaw wit w postaci dzemu - wchlania sie juz w jamie usntenj -jednak jest to koszt 150 zl za mały słoik - dostalismy go od tesciowej wiec watpie czy jak sie skonczy czy kupimy :D ) Mg+B6( jak odczuwa zbytnie zmeczenie ), kwas foliowy + macai omega ( teraz zawiesil macei omege bo flavon ma za duzo wit pokrywajacaych sie ;)

    Trzeba zwrocic uwage zeby nie przekroczyc dziennej dawki - bo po porstu najzwyczajnej w zyciu je wysiusia :)

    Ja MG, B6, omega, Vitaral i kwas foliowy :)

    Bardzo mi przykro z powodu ciazy biochemicznej , ale wierze ze uda sie niebawem ujrzec II :)

    Mam nadzieje ze choc troche pomoglam :)


    No salfazinu nie skończył jeszcze mamy chyba z połowę więc najpierw to dokończymy :) magnez z wit.B6 też podawałam :)

    a wiesz może jaki mają wpływ na nasienie te suplementy nie niszczą żołnierzy :) ?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wrecz przeciwnie :) moj np po macy zauwazyl zwiekszoną ilosc nasienia :) i faktycznie potwirdziy to badania.. PH spadlo do 7,8 a mial 8 :) a stosowal bardzo krotko :)

    nawet lekarze polecaja :) moim zdaniem ja np nie ufam srodkom tyu permen czy cos w tym stylu.na pobudzenie erekcji..nie wiemdlaczego ale mam do nich awers :)

    polecam bardzo potrawy z awokado :) jest naparwde zdrowe i dla mezczyzn..super ;) wszytskie straczkowe . i przedewszystkim jak lubi swieze soki :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i jeszcze jedno bardzo wazne .. oleiste leki typu omega lub tran nie podawaj razem z innymi ..tak samo jesli ty bierzesz jakies leki i bierzesz omege lub tran .. te tabsy łyka sie godzine po podstawowych lekach :) po porstu utrudniaja whlanianie innych lekow ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 30 marca 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze o tym napisałaś te witaminy, tez coś zakupie oprócz maca i kwasu foliowego!
    Ale.... Dziś były przytulanki a mój S. Jak młody bóg!!!! Hehe 3 dni nic i zero gadania a nawet mu powiedziałam ze już po owulacji
    i jak ręka odjął!!!!
    Uff trochę odetchnęłam....

    Ania_84, arizona 87 lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 31 marca 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie inna rzecz - 17 dc a ja nadal nie mam owulacji, ani temp tego nie potwierdziła ani testy...przedwczoraj i wczoraj wyszła mi II blada kreska ale
    opisane jest że pozytywny mogę zaznaczyć tylko wtedy jeśli druga jest wyraźna.
    Sama nie wiem co myśleć, myślicie że ten cykl spisać na straty i będzie bezowulacyjny ????
    Czy jest szansa że np dziś wyjdzie w koncu pozytyw?
    Byłoby fajnie bo mój S. się wyluzował i ten cykl mógłby jeszcze zaskoczyć ;)
    martwię się trochę.... :(

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    nie wrecz przeciwnie :) moj np po macy zauwazyl zwiekszoną ilosc nasienia :) i faktycznie potwirdziy to badania.. PH spadlo do 7,8 a mial 8 :) a stosowal bardzo krotko :)

    nawet lekarze polecaja :) moim zdaniem ja np nie ufam srodkom tyu permen czy cos w tym stylu.na pobudzenie erekcji..nie wiemdlaczego ale mam do nich awers :)

    polecam bardzo potrawy z awokado :) jest naparwde zdrowe i dla mezczyzn..super ;) wszytskie straczkowe . i przedewszystkim jak lubi swieze soki :)
    Ja też nie wierzę w to g.... przereklamowane, placebo!!! Nic nie daja a tylko facet przez to czuje sie mniej męski!!! Witaminy witaminy ruch i mało stresu!
    I mysle ze to jest droga do sukcesu! Bo to i tak działa tylko doraźnie
    jeśli już w ogóle działa! my stosowalismy 1x czy 2x Liderin czy Permen i zadnej reakcji !!!
    WIĘC CZASEM TO JEST TYLKO W GŁOWIE NASZYCH M.!!! :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty - przez sres moze ci sie opoznic owulacja.. mi sie opoznila z 18 dc na 25dc :)
    Bardzo sie ciesze ze sie poprawilo :) dajcie sobie odpoczynek w tym cyklu..bo jak widzisz nawet na ciebie to wplywa negatywnie .. ja wyczekujesz owulacji to ona sie opoznia :)

    ja teraz nie czekalam i jak zawsz emialam 18-20dc tak teraz mnie zaskoczyla w 16dc :)

    kittykate lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zdziwilam ostatnio ile moj wytrzymal :) tłamsilismy sie kilka godzin..heheh :) rzadko mu sie to zdarza ..a mnei do tej pory bola wszyteki miesnie :D

    kittykate, arizona 87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie może masz rację, ale powiem Ci że cały weekend od piątku miałam taki wyluzowany na maksa! zero seksu myslenia, w pt impreza, w niedziele znajomi, grill i nie było czasu mysleć, wczoraj np test owulacyjny zrobilam dopiero ok 23.30 pół godz po serduszkowaniu bo nie miałam czasu myśleć... heh
    ale może faktycznie, podświadomość myśli za mnie i to wystarczy...
    Wiesz że jak się mierzy temp i robi testy owulacyjne to siłą rzeczy jak sie wyluzować i podejść na spokojnie? nie mam jakiś nerwów,nie spoglądam na wykres co chwile w nadziei że coś tam zobaczę, nie latam do łazienki co 12 h robic test tylko raz dziennie... nie mam jakiegoś mega ciśnienia...
    ale pewnie fakt że na pocz miałam to pewnie mi dało w kość już o całym cyklu:)
    w każdym razie mój S. mysli ze juz po i sie nie stresuje:) wiec serduszkujemy dalej :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Was zaskoczy owulka :P zobaczysz :D

    kittykate lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa. i co do testów ovu ... nie raz por postu nie wychwytuja piku ;)
    ja mialam caly czas - a owulka potwierdzona przez gina :)

    kittykate lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja myśle w koncu!Tyle że znów mi się cykl zmieni no bo faza lutealna srenio 12 dni więc będę miała pozniej okres niż wyznaczył mi OvuF...
    Eh no nikt nie lubi zmian! ale tak to już jest z matką naturą!!!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro powinnam dostac wczorja jakies nitki krwi sie pojawily i myslama ze dzis dostane.. tu lipa.. rozmysliła sie franca ;/

    kittykate lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak liczę się z tym, tylko u mnie jakbyś zobaczyła na wykres to temp też
    nie potwierdza owu... więc mam mieszane uczucia, bo nigdy nie miałam takich rozbieżności w cyklach, a może po prostu nie zwracałam na to w ogóle uwagi...
    jedno jest pewne, wiem na pewno że nigdy nie miałam takich cyklów co do dnia i godziny zawsze przedział 27 -31 dni.

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tego też nie lubie :/ już myslisz ze to już jestes pewna że przyjdzie a
    tu zonk :/ a PSM trwa w nieskonczonosc! I u mnie bywa nieznosny np:(
    wiec wiem co przeżywasz, poza tym w naszym przypadku @ nie jest już mile widziana... :(((( nie chcemy jej!!!!

    Kate

    np55zzc.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ