X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne BLOKADA PSYCHICZNA - jak się skutecznie odblokować?
Odpowiedz

BLOKADA PSYCHICZNA - jak się skutecznie odblokować?

Oceń ten wątek:
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 3 października 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ovufriend bardzo pomógł bo tak naprawdę tu mogę wyrzucić wszystkie swoje zale :-)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 11 października 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nie wyżucam, bo jak bym maiała to by sie internet skończył :) ale tez mi cos daje że mogę tu zajrzeć, popczytac troche - no w każdym razie cieszę sie ze tu trafiłam

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 października 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuly ja tez sie ciesze, ze możemy tu sie odnaleźć porozmawiac dzielić bólem i radością, ze jest takie miejsce gdzie jesteśmy razem i dla siebie na wzajem :)

  • An_Be Debiutantka
    Postów: 15 57

    Wysłany: 13 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.. Założyłam ten wątek, po czym uciekłam z ovuF, zlikwidowałam konto.. Wróciłam, obiecałam ze wrócę gdy będzie ku temu powód... Póki co jestem przestraszona... I boję się..

    Katjaa, Baś, gosia89 lubią tę wiadomość

    Rozpakowana :-)
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 13 października 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_Be gratulacje :D nie bój się! wszystko będzie dobrze

    Baś, An_Be lubią tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 13 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_Be wrote:
    Dziewczyny.. Założyłam ten wątek, po czym uciekłam z ovuF, zlikwidowałam konto.. Wróciłam, obiecałam ze wrócę gdy będzie ku temu powód... Póki co jestem przestraszona... I boję się..
    wszystko będzie dobrze :-)

    Baś, An_Be lubią tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. dołączam do was.
    Szukam forum, gdzie mozna czasem sie pozalic, wygadać. Być może i ja mam blokadę. Chociaż sama niewiem. Bo przez kilka ostatnich cykli nie mierze temp, kochamy się tylko kiedy mamy ochotę... a jednak wciąż sie nie udaje.

    An_Be wspaniala wiadomosc. Dajesz nam nadzieje.

    An_Be lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy tez macie problemy z ovufriend? nie moge nic wpisywac na wykres. ani temp, ani objawow ani nic. Strona sie otwiera normalnie a gdy proboje cos wpisac , czy zanotowac to sie pojawia na srodku ''słoneczko'' ze ładuje...

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 13 października 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia czy maz ma wyniki ok?pomimo ze moj M ma slabe wyniki to lekarze i tak jednoglosnie mowia ze mam blokade i zebym sie nie spinala....kurde a to takie trudne bo choc juz nie przezywam jak kiedys to i tak ta jedyna mysl w podswiadomosci sie kreci....achhh
    Dlugo sie Gosia w ogole staracie?

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 13 października 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, że będzie dobrze ! najlepiej ! :)

    An_Be lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Gosia czy maz ma wyniki ok?pomimo ze moj M ma slabe wyniki to lekarze i tak jednoglosnie mowia ze mam blokade i zebym sie nie spinala....kurde a to takie trudne bo choc juz nie przezywam jak kiedys to i tak ta jedyna mysl w podswiadomosci sie kreci....achhh
    Dlugo sie Gosia w ogole staracie?


    moj ma wyniki ok, chociaz juz sama niewiem... bo pokazywalam je tylko jednej gin. A ona olala moj wynik tsh gdy byl 2,9 powiedziala ze ok... ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A staramy sie juz prawie 3 lata (z małymi przerwami)

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 13 października 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to idz do innego lekarza albo klej wyniki na forum tu jest tyle kumatych dziewczyn ze glowa mala :)
    Moj gin tez mowil ze wynikimeza sa ok i ze niepotrzebnie je robilam bo skoro zaszlamw 1 i 2 ciaze to i bedzie 3.poszlam do innych dwoch lekarzy i jednak jest zlee....

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę zobaczyć ani wpisów do pamietnika żadnych dziewczyn ani bierzacych wykresow, niewiem co mi sie porobilo z tym ovu...

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 13 października 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się staram rok z dużymi przerwami co 2-3mce mąż jest i tylko na chwile aj szkoda gadać.zazdroszcze tym które maja męża przy sobie...

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wyniki mojego:

    Barwa- szara szara/opalizująca
    upłynnienie(min)-20 <60
    objętość- 4 >1,5
    lepkość- 0 <2
    pH- 7,8 >7,2
    Koncentracja(mln/ml- 20 >15
    ruch postępowy(%)- 20 >32
    ruch calkowity(%)- 50 >40
    brak ruchu(%)- 50
    calkowita liczba pl.w ejakulacie(mln)- 80 >39
    WBC(mln/ml)- 1 <1
    Morfologia(%)- 3 >4
    żywe plemniki- 70% >58
    aglutynacja- 0 0
    komórki okrągłe(mln/ml)- 1 <5

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 14 października 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    battinka - no to ja rzeczywiście powinnam przestać narzekać, bo u mnie jedyny problem to brak czasu i stres który je uniemożliwia - aż sobie Relaks i Przyjemność kupiłam na zluzowanie, ale u mnie to tylko kwestia woli a nie logistycznej niemożności :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :)
    Ja rowniez sadze,ze jest blokada psychiczna :)
    Mi kolezanki mowia ze zajscie w ciaze to nie jest tak jak isc do sklepu i kupic mleko ;) nie mozna chciec jak jakas rzecz.Mowia mi ze ZA BARDZO CHCE !!! ale jak mam nie chciec skoro wszyscy maja a ja nie???
    Ehhh . . . Mam zamiar isc zapisac sie na silke i wszystkie zale i troski wycisnac z siebie silowo :D Przyda mi sie wyrobic cialko ;) troche sie zapuscilam ;) nawet se gadalam,ze dobrze ze mam brzuszek i troche tluszczyku bo dzidzi bedzie cieplo jak sie wprowadzi hahahahhahaha :D zawsze z moim sie z tego smialismy ze urzadzam mu mieszkanko :) a potem kartke zawiesz :) DO WYNAJECIA HAHAHAHAH :D
    jakos to bedzie :) pozdrawiam

  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 14 października 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulka - byle do przodu - a siłownia to zawsze dobry pomysł :)

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 14 października 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm gdzieś czytałam ze tsh najbardziej optymalne do zaciazenia jest w okolicy 1. Może faktycznie warto poradzić się innego lekarza Gosia :-)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ