X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne BLOKADA PSYCHICZNA - jak się skutecznie odblokować?
Odpowiedz

BLOKADA PSYCHICZNA - jak się skutecznie odblokować?

Oceń ten wątek:
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    też mnie interesuje ten temat... wiem coś że jest dr Pawelczyk
    nie spieszy mi się tam... myśle że to blokada psychiczna a nie jakis głębszy problem :(

    Tez slyszalam duzo dobrego o dr.Pawelczyku. Przyjmuje na Polnej, prywatny gabinet podejrzewam, ze tez ma. Mam kolezanke, której prowadzi ciaze, jet bardzo zadowolona.
    A tak prywatnie, to opiekowalam sie wnuczkami pana doktora, ale wtedy nie zaglebialam sie jego specjalizacje, byl dla mnie tylko 'dziadkiem Lesiem' ;D

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 28 listopada 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też za każdym razem, gdy dostaję @ zalewam się łzami... I też czasem czuję, że kochamy się z mężem tylko dlatego, że są te dni... Nie wiem jak przestać myśleć...

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko jest tak nie myśleć o tym...

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    Ciężko jest tak nie myśleć o tym...

    Zgadzam się z Tobą :(

    Lucy91 lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, jak Wy, ale ja staram się sobie wytłumaczyć, że po prostu jeszcze nie nadszedł mój czas. Może to jest częścią większego planu? Może to naprawdę nieodpowiedni moment? No i czasem jak tak sobie dobrze wmówię to odpuszcza mi to ciśnienie na dzidzię. Najgorsze jest jednak to (wiem, że zabrzmię tu niepoprawnie), ale depresja mnie dopada, gdy dowiaduję się, że kolejna kuzynka, koleżanka ze szkoły, przyjaciółka, siostra przyjaciółki, siostra męża itd. jest w ciąży, a my nadal nie :( Wtedy mam taki ogromny żal. Ale wtedy mężu podchodzi i mówi z żartobliwie i z przymrużeniem oka "nie martw się, jak coś to sobie kupimy" :) i jakoś mija. To chyba jest takie sinusoidalne - wzloty i upadki. Nie ma złotego środka.

    Już razem <3
  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle, ze z ta blokada psychiczna jest tak, ze cos jednak jest w nas takiego, ze w tej ciazy tak naprawde nie do konca chcemy byc...
    opowiem na swoim przykladzie, 30 stka stuknel, maz zaczyna naciskac, czytam fora, zegar biologiczny bije, pomyslalam, czas na dziecko!!! zaczelam przygotowania, nakrecalam sie! ale z drugiej strony chcialam jeszcze poczeankac z rok, zrobic to i tamto, no ale tlumaczylam sobie, ze po co czekac, ze mloda nie jestem, pozniej bede zalowac, ze odwlekalam, a z internetu widze, ze starania trwaj z rok u dziewczyn w moim wieku, to skoro tyle maja trwac to lepiej zaczac wczesniej niz poniej
    jednym slowem wytlumaczylam to sobie i sie zmusilam....zaczelam starania
    skonczylo sie tym,ze zanikla mi miesiaczka i nie mialam zadnych cykli przez pol roku, pozniej cykle wrocily nieregularne, zlecial ROK, cykle sie unormowaly, zaszlam w ciaze!! rowno rok od rozpoczecia staran
    wniosek wyciagnelam jeden, w tych kewstiach nie wolno dzialac pochopnie i trzeba byc ze soba bardzo szczerym. Moze byc tak,ze lata leca i chcemy juz miec ta rodzine, chodz partner nam nie do konca odpowiada, a moze praca, moze chcialabysmy zmienic zycie, ale....czas goni, wiec zaczynamy starania o dziecko zamiast poprawic wlasnie zycie, moze jest cos do robienia jeszcze?

  • kikakika86 Koleżanka
    Postów: 70 13

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Tez mam wiele na ten temat do powiedzenia. 8 miesiecy staran za nami a w glowie coraz wiecej mysli, nadzieja z kazdym nowym cyklem ale nic sie nie dzieje. Jako takich wynikow robionych nie mielismy bo wierze, ze i Mama i Siostra problemow z zajsciem nie mialy, wiec czemu my bysmy mieli miec. Rowniez od strony mojego P nic takiego sie nie dzialo. Czekamy wierzymy a ze rozpoczelam kolejny cykl kilka dni temu, tak sobie pomyslalam ze poswiece ten miesiac na uspokojenie mysli, na niespinanie sie! Moj organizm zyl w niemalym stresie ostatnie kilka miesiecy. Dziewczyny niektore wspomnialy, ze dobrze jest wypic lampke wina i ja tez tak uwazam, cokolwiek by to nie bylo, trzeba sie troszke odstresowac, skupic mysli na czym innym, i najwazniejsze, a to moj blad, nie siadac na kanapie po pracy, tylko zrobic cos i zajac glowy innymi sprawami. Ja wkoncu musze to zrobic...choc latwo sie mowi kiedy jest @ i nic zrobic i tak nie mozna;-)
    Powodzenia:-)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ