X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bobo 2020... Próbujemy dalej!
Odpowiedz

Bobo 2020... Próbujemy dalej!

Oceń ten wątek:
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 7 listopada 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Pysiek, na razie dobrze się czuję, nie mam objawów. Biorę wit C, cynk, biomarine mam nadzieję, że będzie wszystko ok :) Cały przyszły tydzień jesteśmy na zdalnym nauczaniu to trochę odpocznę :)

    Pysiek chyba tak, powinnaś mieć blokadę rodzicielską i nie wyszukiwać nic w googlach :P
    Cieszę się, że zakwalifikowali Was - krok do przodu :D


  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 959 809

    Wysłany: 7 listopada 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixi mój to az zmiana o 90 stopni :d od razu do sypialni zapraszał 🤪 w nim tez to gdzieś siedziało i siebie obwinial.. Ja wczoraj pojechali bo łiskacza i pepsi :D ululalam się, ciasto upiekłam:D a dziaijbez kaca więc nie jest źle 😁teraz czekam do czwartku z moim notesikiem żeby wszystko zapisać i zanotować na wizycie :))
    Sisi jak badania? Dostałaś już antybiotyki?
    Margolka jak dieta i mąż? I bobo :D
    Magnolia? Ja trzymam kciuki za Ciebie 😘

    Magnolia6 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 7 listopada 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny coś się nie udzielają, chyba je zanudzamy 🤪🙈

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 959 809

    Wysłany: 7 listopada 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Dziewczyny coś się nie udzielają, chyba je zanudzamy 🤪🙈
    Przynajmniej mają co poczytać później 🤪 ja przyszły tydzień bd mało aktywna bo dużo pracy ale w czwartek zdam relacje :) Dixi bo z tego co pamiętam to Ty też przygotowywałaś się pod IUI napiszesz proszę jakie badania robiłaś? Chciałabym coś przyspieszyć już..

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 7 listopada 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda klinika ma swoje Pysiek, musisz sprawdzić u siebie. Ja miałam zrobić badania: grupa krwi, cytologia, stopień czystości pochwy, toksoplazmoza, różyczka, chlamydia, kiła, HCV, HIV, HBc i HBsAg, ale ostatecznie dobrze, że sie wstrzymałam 🤪

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 7 listopada 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę aktywna bo na zdalnej pracy 🤣🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,hej kochane xd ja miałam weekend w rozjazdach i brak czasu. Nadrobiłam xd cieszę się pysiek12, że już będziecie mieli konkretne działania. No ja niestety jeszcze nie dostałam dwóch wyników, pewnie będą w poniedziałek więc czekam nadal bo chcę lekarzowi wszystkie razem już wysłać. Ale ogólnie czuję się ok xd już złość na całą sytuację mi minęła xd no będzie co ma być.

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 8 listopada 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 👋🏻 Jak Wam mija niedziela? Ja od 9:00 na wykładzie 🤦🏼‍♀️ Nauk zdalna wygląda teraz tak - ja w pidżamce i szlafroku przed komputerem 🙈https://zapodaj.net/6eafbcf63b3d4.jpg.html

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 959 809

    Wysłany: 8 listopada 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellol :)
    Dixi w tej szklaneczce drineczek i można siedzieć :p ja wstałam jakieś 20 min temu :) i w planach popołudniu mamy lyzwya tak błogie lenistwo :) miłego dnia 🌼🌼🌼

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 8 listopada 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane! 😘 Tak to można siedzieć na wykładach leniuchu, 😁😁 że Tobie się tak chce!
    Sisi A A propo tej chlamydia to zobacz jak się jej pozbędziesz to możesz od razu zaskoczyć, bo chlamydia ureaplasma o tą trzecia mają to do siebie że bardzo utrudniają zajście, więc trzymam kciuki 🤞 🤞 🤞 🧡🧡
    Pysiek cieszę że z wyników męża i że zostaliście ładnie pięknie zakwalifikowani!!! 😍😍 Teraz tylko działać!

    My się uczymy tej diety we wtorek mąż ma kontrolę oby była ok i jeśli będzie ok to od piątku dietetyk kliniczny rozpisze nam dietę, myślę że przez parę miesięcy będziemy na niej razem z nią żeby się nauczyć itp. Ja już 4 dzień biorę clo jutro ostatni raz i w czwartek monitoring. Tylko co mi po tych clo skoro ja bez nich miałam owu a i tak nic nie pyklo, 🤣

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 8 listopada 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej xd ja dziś znowu w rozjazdach i gościach ale już jak się położyłam to wstać mi się nie chce. Co do tej chlamydii to już czytałam, że to mocno utrudnia zajście w ciążę lub jak się to ma to moze być powodem poronień lub porodów przedwczesnych więc oczywiście jakby nie patrzeć dobrze, że to wyszło teraz bo wiadomo, że lepiej wyleczyć. W dodatku ponoć też powoduje zrosty w jajowodach czy coś...a jak pozbędę się tej bakterii to drożność mnie czeka i mam nadzieję, że jednak tam nic nie wyjdzie ;/ nie będę się póki co negatywnie nastawiać tym bardziej, że póki co nie mam na to wpływu :) życie toczy się dalej

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 959 809

    Wysłany: 8 listopada 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo dziewczyny za entuzjazm 👏👏👏 jedziemy z koksem bo trzeba się spotkać - pamiętajcie ja zawsze z kotem mogę się pojawić i. Któreś ewentualnie załatwić 🤪 dzisiaj znalazłam wykaz badań do IUI u mnie w gyncentrum... Same badania z koroną to. 1100 zl a inseminacji ta z większą selekcja nasienia to 1400 no i znalazłam ovitrelle za 100 zl woec 1 podejścia to 2600 😱😂😂😂 o matko dobrze ze miałam tą podwyżkę 🤪 kolejne tylko 2k:p chodź liczę ze pierwszy strzał bd udany :p mąż tak się najaral ze kazał mi wózki szukać :D i styl retro nam podchodzi ale pytanie czy wózek podejdzie do naszego Punto 😂 ja Juz oczami widzę te kłótnie z moim o wszystko i wszędzie 😂😂

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 959 809

    Wysłany: 9 listopada 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dovryw ostrym cieniu mgły :p :)
    Ja dzisiaj zrobiłam sobie do pracy tą tapioke:D z masłem orzechowym- nie najgorsze w smaku :p ale ba jutro owoce byn musiała jakieś mieć do tego.... No i zrobiłam moim na obiad pałeczki w musztardzie na ostro, kapustę q ziemniaki niech sami już ogarną :) wczoraj zrobiliśmy taki spacer po lesie - 7km:D i dzisiaj czuje lekko stawy biodrowe - człowiek naprawdę jest stary :p
    Wczoraj też w końcu ogarnęłam paznokcie u stóp od wakacji 🤪 lakier w sumie prawie sam zszedł wraca z paznokciami :p dobrze ze mojego do tryni jak wyglądają moje stopy :p ale uznałam ze do pani doktor sobie zrobię :))
    Miłego dnia 🌺🌼🌼🌺

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej xd mgła jest faktycznie masakryczna :o świata nie widać. Wyszłam rano z psem i już mam wrażenie, że mnie przewiało bo ciągle kicham. Mam już wszystkie wyniki, ale tej ureaplasmy/mycoplasmy kompletnie nie umiem rozszyfrować z tych badań :o wysłałam już ws do doktorka i czekam na wyrok 😒

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo ureaplasme też mamy xd dostaliśmy antybiotyk na 5 dni :o i po tym mam powtórzyć badanie tylko ja. Lekarz twierdzi, że powinno pomóc 🙄

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 9 listopada 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi A jaki dostaliście antybiotyk?

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 9 listopada 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dostaliśmy azitrolek 500 przez 3 dni braliśmy był bardzo mocny i po nim już nie trzeba powtarzać.
    Raju ja dziś ostatni raz wezmę to clo, w tamtym miesiącu jedynym skutkiem ubocznym było to że miałam uderzenia gorąca i poty mnie oblewały nocą. A w tym. Już chyba gorzej bo wzięłam 4 tabsy już a mnie głowa boli i mnie muli bleee, w czwartek do ginka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Sisi A jaki dostaliście antybiotyk?

    Doxycyclinum dostaliśmy. Kuzynka z mężem też to brali jak mieli ureaplasme i mówiła, że pomogło. No zobaczymy. Wyniki muszę powtórzyć ze względu na drożność bo przy badaniu nie może być żadnych infekcji.

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 9 listopada 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Doxycyclinum dostaliśmy. Kuzynka z mężem też to brali jak mieli ureaplasme i mówiła, że pomogło. No zobaczymy. Wyniki muszę powtórzyć ze względu na drożność bo przy badaniu nie może być żadnych infekcji.


    Tak tak. Ja właśnie miałam robione te badania pod kątem drożności co mialam. To trzymam kochania kciuki aby czas szybko zleciał!!! 😘😘

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ