X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brązowe plamienia przed okresem.
Odpowiedz

Brązowe plamienia przed okresem.

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 28 września 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:11

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    hehehe... tak moj tak samo :) co by to bylo dziewczyny jak by to nasi faceci zachodzili w ciaze,,,, hehehe juz ich widze moj to by przytyl 100kilo :) w swojej ciazy hehe

    Mój pewnie to samo :D chociaż może dzięki swojemu opanowaniu szybciej by mu się udało... tyle, że pewnie z roztargnienia nie ogarnąłby kiedy ma dni płodne :P

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 28 września 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:11

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ktjk Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 30 września 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny mam do Was pytanie wczoraj podczas siusiania zauwazylam krew nie wiem ile dokladnie jej bylo ale nie duzo i od tamtej pory nic...wczoraj szyjka macicy wysoko twarda i zamknieta i temperatura z dnia na dzien coraz wyzsza do tego bolą mnie piersi jajniki i podbrzusze. Nigdy nie mialam bolacych @ tak naprwade nigdy nie czulam ze bede miala @... wedlug testow owulacyjnych owulka byla 18 dc i 19dc bylo ♥ i czekam dzis 33dc test ciazowy negatywny nie wiem juz co myslec...

    Ktjk
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 30 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ciekawe, może za kilka dni wynik będzie pozytywny...

    ktjk lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • ktjk Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 30 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie tez tak myślę chociaz nie chce sie nastawiac a jesli do piatku nie bedzie @ pojde na betke powinna juz chyba wyjsc dobrze :-)

    Ktjk
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 2 października 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienia przek @ teraz jestem dzień po @ i też mam na dodatek pobolewa mnie brzuch, nie wiem co o tym myśleć:(

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 3 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po @ wyszedł mi pozytywny test ciążowy,więc szybko do gina pobiegłam, a tam ani śladu ciąży, przypuszcza ,że mogłam poronić we wczesnym stadium i dlatego na teście jeszcze mi to pokazuje :(

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może za młoda ciąża?

    ita88 lubi tę wiadomość

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 3 października 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ,ale lekarz stwierdził,że nie widzi żadnych oznak, a poza tym miałam miesiączkę i normalnie krawiłam, w poniedziałek zrobię betę...

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • m@lena Debiutantka
    Postów: 10 14

    Wysłany: 7 października 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz zapisał luteinę na plamienie, zobaczymy

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 7 października 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a mój nawet tego nie dosłyszał, zobaczę jak będzie w kolejnej @, chociaż mam nadzieję,że już nie przyjdzie :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 7 października 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja poszłam do gina, po tym poście właśnie w związku z plamieniami i liczyłam ze możne przepisze mi luteinę czy cokolwiek ale nie przepisał nic :( i mówi ze nie mam czym się przejmować. I teraz nie wiem pójść do apteki i brać luteine na własną odpowiedzialność czy jednak nie brać ?

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 7 października 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta8880 wrote:
    No ja poszłam do gina, po tym poście właśnie w związku z plamieniami i liczyłam ze możne przepisze mi luteinę czy cokolwiek ale nie przepisał nic :( i mówi ze nie mam czym się przejmować. I teraz nie wiem pójść do apteki i brać luteine na własną odpowiedzialność czy jednak nie brać ?
    Ja mialam takie plamienia i gin nic sie zrobil a w ciaze zaszlam :-). Zbadaj progesteron, moze jest zbyt niski :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Jolcia1985 Autorytet
    Postów: 641 282

    Wysłany: 29 października 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam bardzo podobny problem, tzn ok 3 dni przed każdą @ mam brązowe plamienia tzn jest to śluz z domieszką brązu. Dodatkowo ostatnio mój cykl znacznie się skrócił (26, 24 dni). Byłam u gina ale wg. niego wszystko jest w normie (żadnych badań nie zlecił), zrobił mi tylko usg dopochwowe (byłam akurat w okresie przed owulacyjnym) i ponoć jajeczko ładnie się rozwijało. Zobaczę jak będzie teraz (wczoraj pojawiło się delikatne plamienie) ale na razie brak PMS (a piersi przed @ zawsze mi puchną i bolą), zastanawiam się nad zmianą lekarza.

    1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
    I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
    05.11.2016 Antoś ❤
    20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
    10.11.2018 jest ❤️😃 bracik


  • nusia3 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 października 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujecie mnie :)
    W niedzielę miałam dostać okres ... ale pojawił się dopiero w poniedziałek(zawsze mam jak w zegarku) i był jakiś dziwny na początku przypominał krwawienie ale potem zaś było coraz to mniej. Wczoraj lekkie plamienia z dodatkiem brązu, a dziś tylko niteczki brązu..hmm Sama już nie wiem co to może być. Robiłam rano test i negatyw, piersi mnie swędzą i strasznie "pierdzę" :)

  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 31 października 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie tez tak z 2-3 dni mam plamienie brazowe zwiastujace okres. Badania robilam jakis czas temu calkiem nie dawno i wszystko w normie to znaczy badania hormonalne z krwi tarczyce , prolaktyne, przeciwciala itd wszystko w normie to samo z badaniem usg narzadow rodnych wszystko w normie , dodatkowo cytologia tez wszystko w porzadku, a plamienia mam odkad pamietam. Moze taka nasza natura? :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • Ańdźka Przyjaciółka
    Postów: 83 61

    Wysłany: 8 listopada 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety też od jakiś dwóch lat mam plamienia 2 dni przed okresem i dzień po. Nie przejmowałam się tym za bardzo dopóki nie zaczęliśmy z mężem starań o dziecko. Byłam ostatnio u ginekologa i przepisała mi duphaston w sumie bez skierowania na badanie poziomu progesteronu. Stwierdziła, że to pewnie niedomoga. Dzisiaj mija 10 dzień przyjmowania duphastonu i niestety po południu przyszły plamienia :( Sama nie wiem, czy zmienić ginekologa, czy zaczekać jeszcze jeden cykl :(

    oar89n7365w282rm.png
    8p3odqk3z3anr6pg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:01

  • Ańdźka Przyjaciółka
    Postów: 83 61

    Wysłany: 8 listopada 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, a Ty też pierwszy cykl na duphastonie? Miałam nadzieję, że plamienia nie przyjdą i cykl zakończy się na zielono, a tu dzisiaj plamienie i wiem, że @ przyjdzie jak nic. Miałam nadzieję, że pozbędę się chociaż plamień...

    oar89n7365w282rm.png
    8p3odqk3z3anr6pg.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ