X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 24 września 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl, uczelnie jest na jajko (to akurat w miarę łatwo udało nam się wyłapać, bo to jednak jedna z najczęściej uczulających rzeczy) i jeczmień. Nie zdawałam sobie sprawy jak często pieczywo jest barwione słodem jęczmiennym, słone paluszki też go mają w składzie, o piwie bezalkoholowym czy saszetkach na laktację nie wspomnę. Dobrze, że się uparłam i stosowałam dietę. Nie muszę mówić ile razy słyszałam, żeby przejść na mleko modyfikowane od znajomych czy rodziny 😅 Co oczywiście nie daje gwarancji, że dziecko by dobrze tolerowało takie mleko. Mała na całe szczęście szybko nadrabia i nie odstaje za bardzo mimo tego, że przez pierwsze miesiące praktycznie nie leżała na brzuszku i była noszona bardziej w pionie (do 3 miesięcy dzieci nie powinno się pionizować). Nie mogliśmy jej nosić jak typowe niemowlę na fasolkę, bo wyła i się wyrywała. Nawet chusta nie wchodziła w grę. Teraz uwielbia być noszona w chuście i leżeć na brzuszku. 😉 Pierwsze tygodnie były dla mnie mega ciężkie również przez nocki, bo przez wspomniane bóle brzucha Natalia spała tylko na mnie. Ja w pozycji pół siedzącej, obłożona poduszkami. Domyślacie się jak mój kręgosłup dostał w kość 😉 Całe szczęście to już za nami. Matki są twarde i potrafią znosić znacznie gorsze rzeczy. 😉😊 Jedyne co to nie mogę zjeść nic na mieście, bo ryzyko jest zbyt duże. Na imprezach rodzinnych gdzie króluje majonez i ciasto też jest ciężko, bo wychodzę głodna a przecież sobie nie przyniosę swojego prowiantu 😆 Od teściowej i tak słyszę, że sobie wymyśliłam tę alergię 🙉 No bo przecież nie mam co robić tylko sobie narzucać dziwne diety 😅 patrząc co robiła z dziećmi szwagra z alergiami to na pewno nie zostawię mojego dziecka pod jej opieką 🤷‍♀️

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juna najlepszego dla Natki! Dziś kończy 5 miesiecy wow, jak to zleciało! Widzę, że mimo, że mamy różne dystraktory, tj. Alergia vs. Bodzce, schemat działania z maluchami podobny! Dużo zbieżności, noszenie zresztą do teraz. Na pewno walka z nieplodnoscia hartuje i człowiek jest w stanie się bardziej dostosować do różnych przeciwności. Zawsze jak mam gorszą chwilę to sobie zadaję pytanie, Boże co były gdybym jej nie miała. Także nie ma tego złego - myślę o walce o dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 15:20

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 24 września 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję w imieniu Natalki ❤️ Dave, sama nie wiem kiedy to zleciło. Czasem myślę, że za szybko ten czas leci. 😊

    Kciuki dziewczyny za testowanie. ✊✊

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Madgirl Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 25 września 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wczoraj byłam na sprawdzeniu grubości endometrium i badaniu hormonów z krwi.

    Grubość endometrium 14mm, hormony ok. Więc dostaliśmy zielone światło i 29.09 będzie wykonany wlew domaciczny na szybkie dojrzewanie endometrium. W czwartek 1.10 transfer, 3h przed chcą zbadać mi skurczliwosc macicy, jeśli będzie ona nieprawidłowa, także otrzymam wlew. Jutro wdrażam Lutinus, a od dnia transferu dodatkowo prolutex, clexane, tevagrastim. Także coś się już dzieje...

    Juna nikt tak dziecka nie zna jak jego matka, doskonale wie co dolega. Bardzo dobrze, że walczyłaś by nie wdrażać jej modyfikowanego mleka, czasami taka dieta o której piszesz dobrze nam zrobi, ciężko fakt przy dziecku myśleć co możesz jeść czego nie, w biegu już nic nie chwycisz... Ale to nic przecież to też minie za jakiś czas.... Teściowa, które nie wtrąca swojego nosa nie istnieje 😅😂😅 a tak na poważnie to one żyły w swoich czasach, wychowywaly dzieci jak chciały, to niech dadzą żyć innym... Moja teściowa zero uczuc, zero jakiegokolwiek zainteresowania, dla niej poronienie czy brak dziecka to nic takiego " Będzie następne " , chociaż doskonale wie jak jest.

    Dave macierzyństwo w dużej mierze wywala świat do góry nogami i daje pozytywne uczucia, które potrafią zasłonić strach i czasami nawet łzy.... Uśmiech i przytulenie domyślam się koi....


    Niech Wam i Waszym Dzieciom zdrowie dopisuje 😘🥰

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie Madgirl, cieszę się jak gwizdek, ze wyniki i endo piękne i jeszcze 6 dni i transfer! Bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie😃

    Agusia dawaj znać jak poszło testowanie! Jakby skurcze w podbrzuszu dokuczały, to przy ivf nospa jest standardem. Można brać ja nawet w ciąży do 240mg na dobę. No i dobrze brać magnez, ale mam nadzieję, że brzucho juz Ci nie dokucza 🙂

    agusia_246 lubi tę wiadomość

  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2013 3047

    Wysłany: 25 września 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaveGahan wrote:
    No pięknie Madgirl, cieszę się jak gwizdek, ze wyniki i endo piękne i jeszcze 6 dni i transfer! Bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie😃

    Agusia dawaj znać jak poszło testowanie! Jakby skurcze w podbrzuszu dokuczały, to przy ivf nospa jest standardem. Można brać ja nawet w ciąży do 240mg na dobę. No i dobrze brać magnez, ale mam nadzieję, że brzucho juz Ci nie dokucza 🙂
    Brzuch już nie dokucza. Dziękuję.

    DaveGahan lubi tę wiadomość

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 26 września 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl wrote:
    Hej dziewczyny, wczoraj byłam na sprawdzeniu grubości endometrium i badaniu hormonów z krwi.

    Grubość endometrium 14mm, hormony ok. Więc dostaliśmy zielone światło i 29.09 będzie wykonany wlew domaciczny na szybkie dojrzewanie endometrium. W czwartek 1.10 transfer, 3h przed chcą zbadać mi skurczliwosc macicy, jeśli będzie ona nieprawidłowa, także otrzymam wlew. Jutro wdrażam Lutinus, a od dnia transferu dodatkowo prolutex, clexane, tevagrastim. Także coś się już dzieje...

    Juna nikt tak dziecka nie zna jak jego matka, doskonale wie co dolega. Bardzo dobrze, że walczyłaś by nie wdrażać jej modyfikowanego mleka, czasami taka dieta o której piszesz dobrze nam zrobi, ciężko fakt przy dziecku myśleć co możesz jeść czego nie, w biegu już nic nie chwycisz... Ale to nic przecież to też minie za jakiś czas.... Teściowa, które nie wtrąca swojego nosa nie istnieje 😅😂😅 a tak na poważnie to one żyły w swoich czasach, wychowywaly dzieci jak chciały, to niech dadzą żyć innym... Moja teściowa zero uczuc, zero jakiegokolwiek zainteresowania, dla niej poronienie czy brak dziecka to nic takiego " Będzie następne " , chociaż doskonale wie jak jest.

    Dave macierzyństwo w dużej mierze wywala świat do góry nogami i daje pozytywne uczucia, które potrafią zasłonić strach i czasami nawet łzy.... Uśmiech i przytulenie domyślam się koi....


    Niech Wam i Waszym Dzieciom zdrowie dopisuje 😘🥰
    Życzę powodzenia 🥰, a czy możesz powiedzieć coś wiecej o tych wlewach na dojrzewanie endometrium? Miałaś może wcześniej badanie receptywnosci endometrium robione? Pytam, bo w zeszłym roku miałam problem z zagnieżdzeniem i potem wyszła mi zakrzepica. Teraz biorę viagrę, polocard, estrofem, około 6 października mam mieć transfer, ale te wlewy mnie zaciekawiły. Będę wdzięczna jak napiszesz coś więcej😊

  • Madgirl Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 26 września 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala1 wrote:
    Życzę powodzenia 🥰, a czy możesz powiedzieć coś wiecej o tych wlewach na dojrzewanie endometrium? Miałaś może wcześniej badanie receptywnosci endometrium robione? Pytam, bo w zeszłym roku miałam problem z zagnieżdzeniem i potem wyszła mi zakrzepica. Teraz biorę viagrę, polocard, estrofem, około 6 października mam mieć transfer, ale te wlewy mnie zaciekawiły. Będę wdzięczna jak napiszesz coś więcej😊

    Kochana tak jak pisałam wcześniej byłam po poronieniu (krwiak) drugi transfer w ogóle nie przyniósł żadnego skutku, beta nawet nie drgnęła. Teraz będę miała 3 transfer i przed miałam robioną receptywnosc w 5 i 7 dniu cyklu, wyszło w niej że mam poniżej normy komórek NK ( miałam ok 17%) stąd była robiona biopsja, czyli kontrolowane drapanie endometrium by wytworzyć stan zapalny. Ale oczywiście w tym badaniu receptywnosci oprócz małej ilości komórek Nk wykazało również, że moje endometrium jest zbyt młode. Stąd też wlew doomaciczny, (3 dni przed planowanym transferem) tworzą lek z kortykoliberyny (crh) , gonadotropiny i Leukocytow z krwi obwodowej, którą wcześniej Ci pobierają(3h przed wlewem). Ta mikstura ma spowodować szybkie dojrzewanie endometrium i stworzyć idealne warunki na przyjęcie zarodka. Przed samym transferem poddaje się również sprawdzeniu skurczliwosci macicy, jeśli będzie ona zaburzona również wykonuje się wlew ale zupełnie inny.

  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2013 3047

    Wysłany: 26 września 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już na innym wątku pisalam, ale cisza, a trochę się martwię, może któraś z Was ma podobne doświadczenie...

    "Dziewczyny, w zeszła sobotę miałam IUI. Czuje dziś ukłucia w obu jajnikach (lewy jajowód niedrożny). Po IUI też takie czułam. Najbardziej w środę. Później przeszło. Dziś znów. Mam się martwić? Co myślicie?"

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 26 września 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl wrote:
    Kochana tak jak pisałam wcześniej byłam po poronieniu (krwiak) drugi transfer w ogóle nie przyniósł żadnego skutku, beta nawet nie drgnęła. Teraz będę miała 3 transfer i przed miałam robioną receptywnosc w 5 i 7 dniu cyklu, wyszło w niej że mam poniżej normy komórek NK ( miałam ok 17%) stąd była robiona biopsja, czyli kontrolowane drapanie endometrium by wytworzyć stan zapalny. Ale oczywiście w tym badaniu receptywnosci oprócz małej ilości komórek Nk wykazało również, że moje endometrium jest zbyt młode. Stąd też wlew doomaciczny, (3 dni przed planowanym transferem) tworzą lek z kortykoliberyny (crh) , gonadotropiny i Leukocytow z krwi obwodowej, którą wcześniej Ci pobierają(3h przed wlewem). Ta mikstura ma spowodować szybkie dojrzewanie endometrium i stworzyć idealne warunki na przyjęcie zarodka. Przed samym transferem poddaje się również sprawdzeniu skurczliwosci macicy, jeśli będzie ona zaburzona również wykonuje się wlew ale zupełnie inny.
    Dzięki za odpowiedź, uff, mam nadzieję, że u mnie leki wystarczą i tym razem zaskoczy. Silna z Ciebie babka, trzymam kciuki, żeby się udało ❤

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 28 września 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu doczekałam się telefonu z Łodzi. Dostaliśmy zgodę.

    Alicja83*, agusia_246, juna, DaveGahan, KalaW lubią tę wiadomość

  • Alicja83* Autorytet
    Postów: 427 156

    Wysłany: 28 września 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wrote:
    W końcu doczekałam się telefonu z Łodzi. Dostaliśmy zgodę.


    Superrrrr,
    Umawiajcie się na wizytę 🍀🍀🍀🍀🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 14:20

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/ciazowe]202306106847.png[/url]

    06.2020 Gameta Rzgów
    21.09.2020 ET blastocysty :(
    12.2020 FET :(
    04.2021 histeroskopia 💪
    05.2021 FET :(
    06.2021 FET :(
    02. 2022 start II procedura Gameta Gdynia
    11.3. punkcja
    19.09 transfer zarodka po badaniu PGT-a🍀 (intralipid ,Atosiban ,accofil,encorton, prograf , fraxiparina)
    29.09- 10 dpt Beta 268
    11.10 - 22 dpt- mamy <3
    22.11 Sanco - zdrowa dziewczynka 🥰🥰
    20.12 164 gram szczęścia ♥️
    11.01 314 gram szczęścia ♥️
    23.01 połówkowe - 448 gram szczęścia ♥️
    07.02- 598 gram szczęścia ♥️
    01.03- 947 gram szczęścia ♥️
    10.03- 1116 gram szczęścia ♥️
    22.03- 1426 gram szczęścia ♥️
    31.03- 1749 gram szczęścia ♥️
    14.04- 2041 gram szczęścia ♥️
    28.04- 2504 gram szczęścia ♥️
    22.05- 3076 gram szczęścia ♥️
    28.05- 3364 szczęścia z nami 🥰🥰🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek super wiadomość!

    Alicja czy ja dobrze czytam, ze masz 4 zarodki, w tym 1 w brzuszku? Pochwal się 😉 kiedy planujesz betę ✊

  • Alicja83* Autorytet
    Postów: 427 156

    Wysłany: 28 września 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaveGahan wrote:
    Kasztanek super wiadomość!

    Alicja czy ja dobrze czytam, ze masz 4 zarodki, w tym 1 w brzuszku? Pochwal się 😉 kiedy planujesz betę ✊
    Tak.
    Trzy są zamrożone Kochana.
    Dziś mam 7dpt i powiem Ci ze nie mam odwagi iść na betę ...
    boje się . Mam coraz częściej bóle w podbrzuszu . Boje się ze to na miesiączkę ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 19:38

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/ciazowe]202306106847.png[/url]

    06.2020 Gameta Rzgów
    21.09.2020 ET blastocysty :(
    12.2020 FET :(
    04.2021 histeroskopia 💪
    05.2021 FET :(
    06.2021 FET :(
    02. 2022 start II procedura Gameta Gdynia
    11.3. punkcja
    19.09 transfer zarodka po badaniu PGT-a🍀 (intralipid ,Atosiban ,accofil,encorton, prograf , fraxiparina)
    29.09- 10 dpt Beta 268
    11.10 - 22 dpt- mamy <3
    22.11 Sanco - zdrowa dziewczynka 🥰🥰
    20.12 164 gram szczęścia ♥️
    11.01 314 gram szczęścia ♥️
    23.01 połówkowe - 448 gram szczęścia ♥️
    07.02- 598 gram szczęścia ♥️
    01.03- 947 gram szczęścia ♥️
    10.03- 1116 gram szczęścia ♥️
    22.03- 1426 gram szczęścia ♥️
    31.03- 1749 gram szczęścia ♥️
    14.04- 2041 gram szczęścia ♥️
    28.04- 2504 gram szczęścia ♥️
    22.05- 3076 gram szczęścia ♥️
    28.05- 3364 szczęścia z nami 🥰🥰🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja wierzę, że nerwy i niepewność są nie do porównania z czymkolwiek innym. Na same wspomnienie robi mi się slabo, samo oczekiwanie na betę i odświeżanie strony co pół minuty ze strachem co będzie za wynik... No niestety trzeba to przetrwać, choć wiem, że to trudne. Jeśli chodzi o ból @ brzucha to miałam za każdym razem, także nie jest to jakiś miernik niepowodzenia. W organizmie jest dużo progesteronu, wiec może stad ten objaw. Trzymam kciuki

    Ps. 4 zarodki to piękny wynik, no nie ma bata musi się udać 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 21:39

    Alicja83* lubi tę wiadomość

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 28 września 2020, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja83* wrote:
    Tak.
    Trzy są zamrożone Kochana.
    Dziś mam 7dpt i powiem Ci ze nie mam odwagi iść na betę ...
    boje się . Mam coraz częściej bóle w podbrzuszu . Boje się ze to na miesiączkę ...

    Ja nie wytrzymałam i poszłam 6dpt. Najpierw się ucieszyłam a później jak zaczęłam czytać forum to się popłakałam, bo beta była bardzo niska w porównaniu do innych dziewczyn w tym samym dpt. Żałowałam, że poszłam tak wcześnie, bo nadal nic nie wiedziałam. Matko, jaki to był stres.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 1 października 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! U mnie odliczanie do crio- 6 października. Został mi tylko jeszcze test na COVID-19, ale mam nadzieję, że i to przejdę, uff. Coraz bliżej. Nie mogę się doczekać. Na razie estrofem, polocard, luteina i dopochwowo i doustnie, letrox na tarczycę, suplementy. Po transferze trochę więcej: dochodzą zastrzyki: clexane, Tevagrastim i Ovitrelle. I właśnie mam pytanko, czy któraś z was miała ten Tevagrastim? Lekarz mi tłumaczył co i jak i o skutkach ubocznych też, ale też chciałam was podpytać. No i trzymajcie kciuki ;-)

    Alicja83*, agusia_246, Kasztanek, DaveGahan, juna lubią tę wiadomość

  • Madgirl Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 1 października 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala1 wrote:
    Cześć dziewczyny! U mnie odliczanie do crio- 6 października. Został mi tylko jeszcze test na COVID-19, ale mam nadzieję, że i to przejdę, uff. Coraz bliżej. Nie mogę się doczekać. Na razie estrofem, polocard, luteina i dopochwowo i doustnie, letrox na tarczycę, suplementy. Po transferze trochę więcej: dochodzą zastrzyki: clexane, Tevagrastim i Ovitrelle. I właśnie mam pytanko, czy któraś z was miała ten Tevagrastim? Lekarz mi tłumaczył co i jak i o skutkach ubocznych też, ale też chciałam was podpytać. No i trzymajcie kciuki ;-)

    Hej super będę trzymała kciuki, ja wracam właśnie z Gdańska z dwoma mrożaczkami😘😘ja od dziś mam wziąć Teva ma to pomoc w zagniezdzaniu, o skutkach ubocznych wiem, trzeba kontrolować dawkę i nie przesadzać ja mam zaleconą 1/5ampulki. Pozdrawiam i całuje Was wszystkie😘😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 15:45

    Kasztanek, DaveGahan, juna, KalaW lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl super, że kropki są już z Tobą!

    Super Kala1, że masz już termin transferu!

    Ogromne kciuki Dziewczyny!

  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 1 października 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl wrote:
    Hej super będę trzymała kciuki, ja wracam właśnie z Gdańska z dwoma mrożaczkami😘😘ja od dziś mam wziąć Teva ma to pomoc w zagniezdzaniu, o skutkach ubocznych wiem, trzeba kontrolować dawkę i nie przesadzać ja mam zaleconą 1/5ampulki. Pozdrawiam i całuje Was wszystkie😘😍
    Wow, super, że się udało transfer zrobić, teraz tylko czekać na dobre wieści ;-), a czy możesz powiedzieć czy robisz w Invicta czy w innej klinice? Bo jestem ciekawa twojej opinii. I masz juz może plan, gdzie będziesz prowadzić ciążę? Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj, zrozumiem. Trzymam kciuki mocno za ciebie i twoje fasolki 😍

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ