X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1311 1502

    Wysłany: 14 listopada 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decyzja zapadła, na początku przyszłego roku ruszamy do Rzgowa🙂
    Mam odnośnie tego kilka pytań do Was dziewczyny 🙂

    Orientujecie się czy do dr Połacia jest długi czas oczekiwania na wizytę? Chyba na tego lekarza się zdecydujemy, sugerując się wieloma dobrymi opiniami na jego temat.

    Jak się przygotować na pierwszą wizytę?Musiałyście jechać w jakimś konkretnym dniu cyklu?
    Wymagają konkretnej dokumentacji medycznej od poprzednich lekarzy? Tak naprawdę nie jest jakoś super bogata ta nasza historia, wszystko tak naprawdę jestem im w stanie sama powiedzieć, co u którego lekarza się działo.

    Z góry dziękuję!

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 14 listopada 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Decyzja zapadła, na początku przyszłego roku ruszamy do Rzgowa🙂
    Mam odnośnie tego kilka pytań do Was dziewczyny 🙂

    Orientujecie się czy do dr Połacia jest długi czas oczekiwania na wizytę? Chyba na tego lekarza się zdecydujemy, sugerując się wieloma dobrymi opiniami na jego temat.

    Jak się przygotować na pierwszą wizytę?Musiałyście jechać w jakimś konkretnym dniu cyklu?
    Wymagają konkretnej dokumentacji medycznej od poprzednich lekarzy? Tak naprawdę nie jest jakoś super bogata ta nasza historia, wszystko tak naprawdę jestem im w stanie sama powiedzieć, co u którego lekarza się działo.

    Z góry dziękuję!

    My jesteśmy u dr Połacia :) długo na wizytę nie czekalismy. Zabralismy wszystkie badania, które mieliśmy. Dr na pierwszej wizycie powiedział co i jak i zlecił resztę badań :)
    Wizyta przypadła chwilę po okresie, ale nie miałam przyjechać w wyznaczony dzień.

    Myślę że wszystko dobrze dr wytłumaczysz, zresztą zerknie na wyniki i sam. Zrobi usg :)

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 18 listopada 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u Was dziewczyny?
    Mi udało się dodzwonic do urzędu, mamy decyzję i w sobotę ruszmay do Gamety :)

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    Co u Was dziewczyny?
    Mi udało się dodzwonic do urzędu, mamy decyzję i w sobotę ruszmay do Gamety :)
    Super bardzo się cieszę i trzymam kciuki :) daj znać co i jak :)
    Ja ostatnio trochę się wycofalam z wszystkiego, mało mnie tu było, ale jakoś tak podciete mam skrzydła, już chyba w to nie wirrze, że kiedykolwiek coś mi się uda 😔

    We wtorek 23.11 drugi i ostatni transfer, bo już nie mamy zarodków, jeden podany w 3 dobie, drugi padł w 5,a teraz będę miała podany 6dniowy.
    W sumie to już nie mam za wiele chęci do czegokolwiek, już trochę zmęczona tym wszystkim jestem. No ale jeszcze ten jeden raz zawalczę o Ciebie mała fasolo ☺

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 19 listopada 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Super bardzo się cieszę i trzymam kciuki :) daj znać co i jak :)
    Ja ostatnio trochę się wycofalam z wszystkiego, mało mnie tu było, ale jakoś tak podciete mam skrzydła, już chyba w to nie wirrze, że kiedykolwiek coś mi się uda 😔

    We wtorek 23.11 drugi i ostatni transfer, bo już nie mamy zarodków, jeden podany w 3 dobie, drugi padł w 5,a teraz będę miała podany 6dniowy.
    W sumie to już nie mam za wiele chęci do czegokolwiek, już trochę zmęczona tym wszystkim jestem. No ale jeszcze ten jeden raz zawalczę o Ciebie mała fasolo ☺

    Musisz walczyć ❤️ dużo dziewczyn ma drugi transfer szczęśliwy i u ciebie też tak będzie!

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 19 listopada 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na stornie kliniki widziałam że zmieniły się ceny..
    Orientujecie się czy jak. Ktoś podpisał umowę w październiku to łapie się na stare ceny?

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 19 listopada 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    Na stornie kliniki widziałam że zmieniły się ceny..
    Orientujecie się czy jak. Ktoś podpisał umowę w październiku to łapie się na stare ceny?
    Ja nawet nie zauważyłam powiem szczerze, za procedurę z dofinansowaniem zapłaciłam 3200zl z nasieniem dawcy, bez nasienia 2.500 płacisz za ten podstawowy pakiet czyli monitoringi w trakcie stymulacji, badania krwi, punkcja, wizyta pomiędzy i pierwszy transfer, oczywiście chodzi o procedurę z dofinansowaniem i bez żadnych dodatkowych rzeczy typu embryoglue

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 19 listopada 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, Wizyta 210 zł już a we wtorek płaciłam jeszcze 195

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 20 listopada 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Faktycznie, Wizyta 210 zł już a we wtorek płaciłam jeszcze 195

    My dziś jeszcze 195 zł płaciliśmy, faktura. Też na stary ciennik. Ale z tego co slyszlama w recepcji chyba pod koniec miesiąc mają obowiązywać nowe ceny.

    Ja teraz tylko czekam. Na okres i zaczynamy

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 20 listopada 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, trzymam kciuki :) nic się nie przejmuj, będzie dobrze :) trzymam kciuki :)

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 22 listopada 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    To super, trzymam kciuki :) nic się nie przejmuj, będzie dobrze :) trzymam kciuki :)

    Jak na razie przyjmuje drugi dzień estrofem i jest dobrze, chociaż po przeczytaniu ulotki byłam przerażona 😂

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 23 listopada 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    Jak na razie przyjmuje drugi dzień estrofem i jest dobrze, chociaż po przeczytaniu ulotki byłam przerażona 😂
    Ja przez pierwszy tydzień jeść nie mogłam, niedobrze mi było. A ulotka to hmm lepiej nie czytać bo nerwicy można się nabawić.

    Melduje, że u mnie transfer odroczony ma następny cykl, bo w piątek i sobotę miałam straszne bóle macicy, dziwne uplawy i smuzke krwi, więc lekarz zdecydowal, że nie ryzykujemy z ostatnim mrozakiem. Bo nie wiadomo co to było.

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 23 listopada 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Ja przez pierwszy tydzień jeść nie mogłam, niedobrze mi było. A ulotka to hmm lepiej nie czytać bo nerwicy można się nabawić.

    Melduje, że u mnie transfer odroczony ma następny cykl, bo w piątek i sobotę miałam straszne bóle macicy, dziwne uplawy i smuzke krwi, więc lekarz zdecydowal, że nie ryzykujemy z ostatnim mrozakiem. Bo nie wiadomo co to było.

    O kurcze to faktycznie lepiej poczekać...
    Ja wstępnie umówiłam się na poniedzielek bo w weekend mogą dostać okres.. Więc modlę się zbey przyszedł 😂

    Może w grudniu razem uda nam się podejść do transferu 😁

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 23 listopada 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    O kurcze to faktycznie lepiej poczekać...
    Ja wstępnie umówiłam się na poniedzielek bo w weekend mogą dostać okres.. Więc modlę się zbey przyszedł 😂

    Może w grudniu razem uda nam się podejść do transferu 😁
    To trzymam kciuki żeby przyszedł w weekend :D
    Super 🙂
    Ja mam brać cały czas leki do 3 grudnia, poczekac na okres i od nowa estrofem. A już myslalam, że będę mogła odstawić proga, bo tak mi kostki puchną po nim, że porażka 😂
    PrYpadniet mi transfer prawdopodobnie 23 grudnia jeśli wszystko pójdzie planowo 🤔
    Ciekawe jak będzie u Ciebie :D

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 29 listopada 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    To trzymam kciuki żeby przyszedł w weekend :D
    Super 🙂
    Ja mam brać cały czas leki do 3 grudnia, poczekac na okres i od nowa estrofem. A już myslalam, że będę mogła odstawić proga, bo tak mi kostki puchną po nim, że porażka 😂
    PrYpadniet mi transfer prawdopodobnie 23 grudnia jeśli wszystko pójdzie planowo 🤔
    Ciekawe jak będzie u Ciebie :D

    Ja dzi zaczynam stymualcje.. Mam nadzieję że ogarne ten menopur 😂

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaję relacje, punkcja prawdopodobnie w piątek 💪
    Długo bylsycie w klinice w dniu punkcji?

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak tam punkcja się odbyła? Co z transferem? Sorku, ale ostatnio rzadziej tu zaglądam.

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Hej, jak tam punkcja się odbyła? Co z transferem? Sorku, ale ostatnio rzadziej tu zaglądam.

    Hej, punkcja odbyła się w sobotę, z 14 pęcherzyków mamy 8 komórek. Ale niestety w dniu punkcji okazało się że całkowicie nie ma plemników. Więc wszystkie komórki zostały zamrożone. Teraz czekamy na decyzję lekarza co dalej. I albo biopsja albo dawca

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1311 1502

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zapisałam się na koniec stycznia na pierwszą wizytę do Gamety. Bijąc się z myślami czy P. Radwan czy I. Połać, zarejestrowałam się do dr Połacia. Mam nadzieję, że dobrą decyzję podjęłam. Gdyby ktoś pytał to pierwsza wizyta u niego jedyne 260zł 😁

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Alicja83* Autorytet
    Postów: 427 156

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    Hej, punkcja odbyła się w sobotę, z 14 pęcherzyków mamy 8 komórek. Ale niestety w dniu punkcji okazało się że całkowicie nie ma plemników. Więc wszystkie komórki zostały zamrożone. Teraz czekamy na decyzję lekarza co dalej. I albo biopsja albo dawca
    Evia kto Cię prowadzi ?

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/ciazowe]202306106847.png[/url]

    06.2020 Gameta Rzgów
    21.09.2020 ET blastocysty :(
    12.2020 FET :(
    04.2021 histeroskopia 💪
    05.2021 FET :(
    06.2021 FET :(
    02. 2022 start II procedura Gameta Gdynia
    11.3. punkcja
    19.09 transfer zarodka po badaniu PGT-a🍀 (intralipid ,Atosiban ,accofil,encorton, prograf , fraxiparina)
    29.09- 10 dpt Beta 268
    11.10 - 22 dpt- mamy <3
    22.11 Sanco - zdrowa dziewczynka 🥰🥰
    20.12 164 gram szczęścia ♥️
    11.01 314 gram szczęścia ♥️
    23.01 połówkowe - 448 gram szczęścia ♥️
    07.02- 598 gram szczęścia ♥️
    01.03- 947 gram szczęścia ♥️
    10.03- 1116 gram szczęścia ♥️
    22.03- 1426 gram szczęścia ♥️
    31.03- 1749 gram szczęścia ♥️
    14.04- 2041 gram szczęścia ♥️
    28.04- 2504 gram szczęścia ♥️
    22.05- 3076 gram szczęścia ♥️
    28.05- 3364 szczęścia z nami 🥰🥰🥰🥰
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ