X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 18 października 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    No ja mam 0,58 amh także Twoje jest super 😃będzie dobrze, musi być :)

    To trzymam kciuki, żeby jutro dużo jajeczek, super jakości! ❤️

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 19 października 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    To trzymam kciuki, żeby jutro dużo jajeczek, super jakości! ❤️
    Hejka, jestem już po. Trochę zawiedziona bo udało się tylko uzyskać 3 komórki :( ale czekam na wiadomości od embriologa, jeśli się uda je zapłodnić i dotrwają to transfer będzie w piątek lub w sobote.

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 19 października 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Hejka, jestem już po. Trochę zawiedziona bo udało się tylko uzyskać 3 komórki :( ale czekam na wiadomości od embriologa, jeśli się uda je zapłodnić i dotrwają to transfer będzie w piątek lub w sobote.

    Wiadomo, że chciałoby się jak najwięcej, ale pamiętaj że najważniejszą jest jakość a nie ilość!
    Niech te trzy gwiazdy ładnie się zapłodnią!

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 21 października 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak sytuacja?

    My dziś po badaniu nasienia. Bakterii już nie ma i jest kilka sztuk plemników.. Jutro dzwonie do lekarz i będziemy myslec

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 21 października 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    I jak sytuacja?

    My dziś po badaniu nasienia. Bakterii już nie ma i jest kilka sztuk plemników.. Jutro dzwonie do lekarz i będziemy myslec

    Nadal bierzecie pod uwagę biopsje?

    3 komórki póki co zaplodnione, ładnie się dziela i jutro transfer 3dniowca!!

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 21 października 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Nadal bierzecie pod uwagę biopsje?

    3 komórki póki co zaplodnione, ładnie się dziela i jutro transfer 3dniowca!!

    Póki w nasieniu są plemniki, to lekarze nie chca decydować się na biopsje, więc zobaczymy co jutro lekarz zaproponuje :)

    Ale super wieści! Jutro twój wielki dzien 😍😍😍😍😍 trzymam kciuki ❤️

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 22 października 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się z kropkiem na pokładzie🥰🥰🥰🥰beta 11 dnia, obym wytrzymała 🤣😍😍
    Daj znac co powiedział lekarz 😘

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 22 października 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Melduje się z kropkiem na pokładzie🥰🥰🥰🥰beta 11 dnia, obym wytrzymała 🤣😍😍
    Daj znac co powiedział lekarz 😘

    Niech kropek zostanie na 9 miesiecy ❤️❤️❤️
    My mamy przyjechać w środę, podpisać dokumenty do dofinansowania ❤️

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 22 października 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    Niech kropek zostanie na 9 miesiecy ❤️❤️❤️
    My mamy przyjechać w środę, podpisać dokumenty do dofinansowania ❤️
    Ekstra:)) trzymam kciuki:D ten czas tak szybko leci, że nawet nie zauważysz kiedy to minie :))
    Ja nawet nie wiem gdzie się podziały moje emocje, tak się boję cieszyć każdym krokiem, ale to chyba normalne :)

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 22 października 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Ekstra:)) trzymam kciuki:D ten czas tak szybko leci, że nawet nie zauważysz kiedy to minie :))
    Ja nawet nie wiem gdzie się podziały moje emocje, tak się boję cieszyć każdym krokiem, ale to chyba normalne :)

    To prawda, chwilę temu pisałas że wysłane dokumenty do urzędu, a tu już kropek na pokładzie 🥰 🥰 ale się cieszę ☺ bardzo mnie cieszą te wszystkie transfery, te spełniające się marzenia ❤️

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 23 października 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    To prawda, chwilę temu pisałas że wysłane dokumenty do urzędu, a tu już kropek na pokładzie 🥰 🥰 ale się cieszę ☺ bardzo mnie cieszą te wszystkie transfery, te spełniające się marzenia ❤️
    Mnie również:)) fajnie, że możemy się tak wspierać na każdym kroku i cieszyć się wspólnie :) oby to spelnianie marzeń nie trwało długo :D

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1314 1506

    Wysłany: 25 października 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Melduje się z kropkiem na pokładzie🥰🥰🥰🥰beta 11 dnia, obym wytrzymała 🤣😍😍
    Daj znac co powiedział lekarz 😘

    Trzymam kciuki!

    Jaki lekarz Cię prowadził w Gamecie?

    Długo mnie tu nie było. Nasza sytuacja nadal bez zmian, w wakacje zrobiliśmy sobie przerwe bo już mieliśmy dość. Teraz czuję się już lepiej 🙂
    U nas plany są takie, że po nowym roku ruszamy do Gamety. Nie mamy już chyba co liczyć na cud, za długo to trwa. Póki jeszcze dofinansowanie jest. Za chwile nam minie 5 lat starań. Myslałam o dr Polaciu. Co myślicie? Czy lepiej któryś z Radwanów?

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 25 października 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Trzymam kciuki!

    Jaki lekarz Cię prowadził w Gamecie?

    Długo mnie tu nie było. Nasza sytuacja nadal bez zmian, w wakacje zrobiliśmy sobie przerwe bo już mieliśmy dość. Teraz czuję się już lepiej 🙂
    U nas plany są takie, że po nowym roku ruszamy do Gamety. Nie mamy już chyba co liczyć na cud, za długo to trwa. Póki jeszcze dofinansowanie jest. Za chwile nam minie 5 lat starań. Myslałam o dr Polaciu. Co myślicie? Czy lepiej któryś z Radwanów?

    My jesteśmy u dr Połacia i jak na razie jest super :) próbuje każdego sposobu, żeby spróbować z męża plemnikami a nie dawca. W środę mamy wizytę zeby podpisać dokumenty do dofinansowania więc coś się rusza 😁

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1314 1506

    Wysłany: 25 października 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Połacia właśnie tutaj dziewczyny już kiedyś polecały, dlatego o nim myślę. Moją koleżankę prowadził profesor kilka lat temu i pierwsze in vitro udane.

    Mam pytanie, czy na czas stymulacji i in vitro lekarz z Gamety wystawia l4?

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 25 października 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Dr Połacia właśnie tutaj dziewczyny już kiedyś polecały, dlatego o nim myślę. Moją koleżankę prowadził profesor kilka lat temu i pierwsze in vitro udane.

    Mam pytanie, czy na czas stymulacji i in vitro lekarz z Gamety wystawia l4?

    A tego to już nie wiem. Ja mam nadzieję że pogodze to z praca

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 25 października 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Dr Połacia właśnie tutaj dziewczyny już kiedyś polecały, dlatego o nim myślę. Moją koleżankę prowadził profesor kilka lat temu i pierwsze in vitro udane.

    Mam pytanie, czy na czas stymulacji i in vitro lekarz z Gamety wystawia l4?


    Ja jestem u Pawła Radwana, jest specyficzny ale jestem zadowolona z niego. Czekamy na efekty transferu :) mysle, że wystawia Ci bez problemu zwolnienie, na dzień wizyty nie ma problemu ze zwolnieniem, a i męża doktor pytał czy nie potrzebuje zwolnienia :) ja od punkcji jestem na l4 do bety :)

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 26 października 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Ja jestem u Pawła Radwana, jest specyficzny ale jestem zadowolona z niego. Czekamy na efekty transferu :) mysle, że wystawia Ci bez problemu zwolnienie, na dzień wizyty nie ma problemu ze zwolnieniem, a i męża doktor pytał czy nie potrzebuje zwolnienia :) ja od punkcji jestem na l4 do bety :)

    Kiedy testujesz? 😍

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 27 października 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    Kiedy testujesz? 😍
    Teoretycznie beta 11dpt który przypada na 2 listopada, mam nadzieję, że wytrzymam, a jeśli nie to pójdę w piątek na betę tak kontrolnie , ale to będzie 7dpt więc nie wiem czy jest sens się denerwować

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1314 1506

    Wysłany: 27 października 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widzę że jest Was tutaj trochę, które korzystały z miejskiego dofinansowania in vitro. Mogłybyście mi powiedzieć ile Was to wszystko wyniosło nie licząc 5tys z miasta? Jak taki temat już był to przepraszam🙂
    Nie wiem na jaką kwotę się tak bardzo orientacyjnie przygotować...

    Ewelina..nowa lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 27 października 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Dziewczyny, widzę że jest Was tutaj trochę, które korzystały z miejskiego dofinansowania in vitro. Mogłybyście mi powiedzieć ile Was to wszystko wyniosło nie licząc 5tys z miasta? Jak taki temat już był to przepraszam🙂
    Nie wiem na jaką kwotę się tak bardzo orientacyjnie przygotować...


    Kwote chyba bardzo ciężko jest określić...
    My dziś podpisalismy dokumenty i czekamy na decyzję z urzędu miasta 😁

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ