Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 20 września 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu jest link i dane placówek

    https://genetyk.nanfz.pl/kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 20 września 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Widzę, że jest temat genetykow to znacie może jakiegoś dobrego ale prywatnie? Szczerze to potrzebuje jakiegoś żeby mi wpisał wskazania do heparyny w związku z 2 poronieniami i mutacja mthfr, żebym mogła kupować taniej heparyne.

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 20 września 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam dobre opinie o dr Runge. Ja nie miałam jeszcze z żadnym styczności.

    A tak z innej beczki, czy stymulowanie owulacji wpływa na szybsze zmniejszanie się rezerwy jajnikowej? Wiecie może?

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 20 września 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Grześk - przyjmuje w endomedica ul. Ogrody

    zosiaaaa nie mam pojęcia

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 690

    Wysłany: 21 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Słyszałam dobre opinie o dr Runge. Ja nie miałam jeszcze z żadnym styczności.

    A tak z innej beczki, czy stymulowanie owulacji wpływa na szybsze zmniejszanie się rezerwy jajnikowej? Wiecie może?

    Według mnie tak, ale nie w takim stopniu jak przy in vitro. Czytałam posty dziewczyn,którym po in vitro znacznie zmniejszyło się AMH.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Mojra1983 Przyjaciółka
    Postów: 244 26

    Wysłany: 21 września 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( to ja przy moim niskim amh nie wiem czemu w przyszlym tyg mam zaczac stymulacje Jestem zalamana ten cykl mialam 19 dniowy nawet nie zdążyłam progesteronu zrobic :( Czytalam ze male sa szanse abym zareagowala na stymulacje Zreszta to p. dr tez mowila Ale kazala sprobowac wiec bede probowac w tym cyklu

    Starania od 2015 r.
    Jajniki drożne
    Niskie amh
    Menopur, mensinorm,ovitrelle, clo teraz 3 ostatni z letrozolem
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 690

    Wysłany: 21 września 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra1983 wrote:
    :( to ja przy moim niskim amh nie wiem czemu w przyszlym tyg mam zaczac stymulacje Jestem zalamana ten cykl mialam 19 dniowy nawet nie zdążyłam progesteronu zrobic :( Czytalam ze male sa szanse abym zareagowala na stymulacje Zreszta to p. dr tez mowila Ale kazala sprobowac wiec bede probowac w tym cyklu

    Mojra, spokojnie. Po jednym stymulowanym cyklu się Tobie nie zmniejszy od razu. Ja po roku stymulowania straciłam na amh 0,2.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Mojra1983 Przyjaciółka
    Postów: 244 26

    Wysłany: 22 września 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja po prostu wariuje:)

    Starania od 2015 r.
    Jajniki drożne
    Niskie amh
    Menopur, mensinorm,ovitrelle, clo teraz 3 ostatni z letrozolem
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 23 września 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi 3 dzień spóźnia się @, a testy ujemne :/

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 690

    Wysłany: 24 września 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajca wrote:
    a mi 3 dzień spóźnia się @, a testy ujemne :/

    Może owulacja się przesunęła? Jesteś na jakiś lekach? Luteina? Zrób betę i będzie sytuacja jasna. W tym cyklu macie startować ze stymulacją?

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 24 września 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki te co zwykle, na tarczyce i metyle. Prawdopodobnie w tym cyklu stymulacja, ale wszystko zależy od badań, które mam zrobić w 2 dc i posiewu z pochwy i moczu- czy infekcja zażegnana.
    Planuje betę, ale tak cholernie mi w ta pogoda nie chce sie wyjść z domu ;) może wieczorem podjadę do Biziela, a jutro już obowiazkowo. Noe ma co czekać.

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 25 września 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro nie ma @ idę dziś na powiew. Jutro odbieram wyniki na betę.

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 690

    Wysłany: 25 września 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajca wrote:
    Skoro nie ma @ idę dziś na powiew. Jutro odbieram wyniki na betę.

    To trzymam kciuki żebyście nie musieli podchodzić do in vitro :)

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 25 września 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajca, trzymam kciuki!

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 25 września 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    To trzymam kciuki żebyście nie musieli podchodzić do in vitro :)

    z wizyty i posiewu u gin nici- dostałam plamienie, czyli nawet nie muszę odbierać bety jutro... posiew przełożony na za tydzień

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 690

    Wysłany: 26 września 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie po tych stymulacjach się cykl trochę rozregulował. U mnie naturalny cykl się trochę skrócił ale to chyba zasługa suplementów. Mam nadzieję, że na męża też podziała.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 26 września 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No się trochę pochrzanilo. Płock też przesunięty. Czekamy na wyniki nasienia. A ja jutro idę na badanie hormonów i AMH.

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • Mojra1983 Przyjaciółka
    Postów: 244 26

    Wysłany: 26 września 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dobre wyniki

    Jamajca lubi tę wiadomość

    Starania od 2015 r.
    Jajniki drożne
    Niskie amh
    Menopur, mensinorm,ovitrelle, clo teraz 3 ostatni z letrozolem
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 26 września 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które piją/piły zioła ojca Sroki nr 3, czy wydłużył Wam się przez nie cykl?

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 26 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebraliśmy wyniki nasienia, jestem podłamana... w zeszłym roku było wszystko ok, a teraz na wynikach tetrazoospermia III :( :( :(

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ