Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po usunięciu przegrody w macicy
Odpowiedz

Ciąża po usunięciu przegrody w macicy

Oceń ten wątek:
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 19 lutego 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nfz robiłam przegrode

    Wszystko ma swój czas...
  • Franna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzyna a tą cesarkę robił Ci na nfz czy prywatnie w Centermedzie?

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie na NFZ w szpitalu Kopernika,cc zwykle robi prowadzący ciąże.

    Dziwna lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Moniccczka Koleżanka
    Postów: 34 10

    Wysłany: 21 lutego 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera_12 mam zielone światło. Wszystko u mnie ok

    wera 12 lubi tę wiadomość

    Monia
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 22 lutego 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo sie ciesze:) w takim razie przyjemnych staran:)
    Ja dodatkowo mam mutacje mthfr wiec mam nadzieje ze w tej sprawie tez mi pomoze :)

    START 2014 ;(
  • Moniccczka Koleżanka
    Postów: 34 10

    Wysłany: 22 lutego 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Wera_12

    Monia
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 22 lutego 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniccczka powiedz czy tak kilka tygodni po zabiegu miewalas jakies lekkie plamienia? ja tak mam i mnie to niepokoi sadze ze to nie jest normalne. boje sie ze moze cos jest jeszcze nie tak

    START 2014 ;(
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 23 lutego 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienia do @

    Wszystko ma swój czas...
  • Aniaemp Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera12 z tego co czytam to byłyśmy razem operowane. Ja jestem po 3 balonach, 28-go mam mieć czwarty, a dopiero przynajmniej 2 miesiące po zabiegu sprawdzenie , czy wszystko Ok. Ja plamilam do pierwszego balona a potem po każdym jakieś trzy dni. Na usg wyglada w porządku.

    "Kto nie miał odwagi do marzeń,
    nie będzie miał siły do walki"
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 24 lutego 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaemp mi wciaz zdarza sie ze mam jakies lekkie plamienia, pytalam Ludwina i powiedzial ze to normalne ale chyba nie do konca. A jak wygladala twoja pierwsza miesiaczka po zabiegu?

    START 2014 ;(
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bardzo obfita @ ledwo nadazalam że zmianą podpaski. a wy?

    Wszystko ma swój czas...
  • Aniaemp Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 25 lutego 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni przed @ miałam balonik, bezpośrednio po zalewało mnie, że wracając musieliśmy się na 2 stacjach zatrzymywać, przez dwa dni się to uspokajało, a potem zgodnie z terminem nastąpiła ciut bardziej obfita miesiączka, ale bez tragedii.

    "Kto nie miał odwagi do marzeń,
    nie będzie miał siły do walki"
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 25 lutego 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie dzien przed @ mialam zakladany balonik i bolalo bardzo, i od tego balonika juz mialam krwawienie ale wlasnie slabiej niz zwykle, tyle ze musialam jechac na przeciwbolowych jakies 3 dni bo nie dalabym rady funkcjonowac. Nie mialam mocnego krwawienia bylo bardzo slabe

    START 2014 ;(
  • Aniaemp Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 25 lutego 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ani razu nie musiałam brać nic przeciwbólowego, pierwszy balonik nie bolał wcale, drugi pompował aż mocno zabolało, trzeci podobnie, tyle że ból mijał wraz z wypompowaniem soli fizjologicznej.
    Przy pierwszym tylko lekko plamiłam, drugi przed okresem wiązał się z dużym krwawieniem, a trzeci tuż po okresie krótkim krwawieniem tylko w dniu balonika, następnego dnia już tylko lekko plamiłam, a po dwóch dniach byłam czysta.

    Zmartwiłam się tylko faktem, że nie chce przy ostatnim balonie już zrobić sono, tylko muszę znów przyjechać minimum 8 tygodni po zabiegu.

    "Kto nie miał odwagi do marzeń,
    nie będzie miał siły do walki"
  • Aniaemp Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie od zabiegu dostawałyście zielone światło?

    "Kto nie miał odwagi do marzeń,
    nie będzie miał siły do walki"
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 lutego 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 2 @

    Wszystko ma swój czas...
  • Moniccczka Koleżanka
    Postów: 34 10

    Wysłany: 26 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie największe krwawienie miałam w dniu zakładania balonika. Później jeszcze z 3 dni plemienia i zaś od nowa bo balony co tydzień. Bolało tylko przy balonikowaniu i parę minut później.śmiałam się że od zabiegu miałam prawie 2 miesiące okres. Jak nie plamienie po balonikach to miesiączka. Miesiąc po ostatnim balkonie SIS i jak jest ok to zielone światło. Wszystko trwa ok 3 miesięcy

    Monia
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 27 lutego 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniccczka u mnie wlasnie podobnie wyglada jak u ciebie choc faktycznie w dniach kiedy powinnam miec @ mocniej krwawilam niz zwykle przy balonie. mi powiedzial ze kolejny sis nie wczesniej jak 2 miesiace po zabiegu.

    START 2014 ;(
  • Aniaemp Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 1 marca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na ostatnim baloniku, robił dokładne usg i potem z balonikiem model 3D. Wg dr Ludwina powinno być wszystko Ok, na sis mam się zgłosić po miesiączce czyli za 2 tygodnie.

    Ps. Po tym balonie nie krwawiłam, tylko lekkie plamienie wieczorem i nad ranem.

    "Kto nie miał odwagi do marzeń,
    nie będzie miał siły do walki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ