Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Witynja Ekspertka
    Postów: 172 119

    Wysłany: 24 października 2025, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma95 wrote:
    Ja juz kupiłam test na jutro rano, aż jestem w szoku ze nie mam ochoty go zrobic juz dzis wieczorem 😂 chociaż do końca dnia jeszcze czas, moze brajan mi odwali 🤣
    Najgorzej to mieć w domu zapas testów 😁😁
    Moje zapasy są równe zero więc nic nie kusi w szafce 😂

    🧍‍♀️29 🧍‍♂️31

    Starania o 1 👶 od listopada 2024
    ⏸️ 27.03.2026
    💔 29.03.2026

    🧍‍♀️
    PCOS fenotyp C
    Cykle 27/29 dni, owulacje występują
    Hiperprolaktynemia i mlekotok (?)

    Progesteron 7DPO 15,81 ng/ml
    Estradiol 7DPO 184,05 ng/ml
    TSH 23.08.2025: 1,379IU/ml -> 10.01.2026 2.16 IU/ml
    FT4 1,00ng/dl
    Prolaktyna 9,87ng/dl
    Witamina D 33ng/dl
    Żelazo 04.02.2026: 67 -> 31.03.2026: 112
    Ferrytyna: 04.02.2026: 30,87 -> 31.03.2026 47,30
    💊Inozytol, Tenfertil Ona

    🧍‍♂️
    Tenfertil On
  • Roma95 Ekspertka
    Postów: 135 226

    Wysłany: 24 października 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witynja wrote:
    Najgorzej to mieć w domu zapas testów 😁😁
    Moje zapasy są równe zero więc nic nie kusi w szafce 😂
    Dlatego kupiłam jeden 😜

    Starania od 07.2025
    25.10.2025, 11dpo ⏸️
    27.10.2025, 13 dpo Beta 93,0 mlU/ml
    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 24 października 2025, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kameleon wrote:
    Nie wytrzymałam i zrobiłam test. Oczywiście uderzyła mnie mocno biel i zastanawiam się ile jeszcze dam rady tak co miesiąc 😩

    Polubiłam przypadkiem. 🫂🫂 mocno, tez dzis zatestowalam, niby jest wczesnie i 9dpo biel wizira.

    Zostały mi dwa testy w domu, wiec pewnie w niedzielę powtórzę test, ale na ten moment można mi wpisać biel

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 699 880

    Wysłany: 24 października 2025, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia96 wrote:
    Ananabanana, Witynja kiedy planujecie testowanko? Bo widzę że mamy termin miesiączki w tym samyn czasie ☺️

    Ja jutro zatestuje pierwszy raz, jak będzie biel to poczekam 2 dni i znowu.
    Zatem trzymajcie kciuki. Ja dziś wgl z objawów to w sumie kłucie w podbrzuszu, ból piersi ustał, znaczy coś pobolewają, ale słabo (czyli tak jakby okres się zbliżał), mdłości dalej są.
    Nie nastawiam się na tę chwilę na nic. Czekam grzecznie jak nigdy do jutra. 😀
    Nadrabiam dopiero forum, więc zaraz zobaczę co tam u Was.

    Ounai, Amelia96 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 699 880

    Wysłany: 24 października 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tulę za małpy i biele. 🫂
    Widzę ten weekend mocno oblegany😅
    Trzymam za wszystkie kciuki 🤞🤞🤞

    Witynja, Mamacita, Maalwii, Amelia96 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Witynja Ekspertka
    Postów: 172 119

    Wysłany: 24 października 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Ja jutro zatestuje pierwszy raz, jak będzie biel to poczekam 2 dni i znowu.
    Zatem trzymajcie kciuki. Ja dziś wgl z objawów to w sumie kłucie w podbrzuszu, ból piersi ustał, znaczy coś pobolewają, ale słabo (czyli tak jakby okres się zbliżał), mdłości dalej są.
    Nie nastawiam się na tę chwilę na nic. Czekam grzecznie jak nigdy do jutra. 😀
    Nadrabiam dopiero forum, więc zaraz zobaczę co tam u Was.
    Powodzenia, daj znać jak zareagujesz :D 👌

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️29 🧍‍♂️31

    Starania o 1 👶 od listopada 2024
    ⏸️ 27.03.2026
    💔 29.03.2026

    🧍‍♀️
    PCOS fenotyp C
    Cykle 27/29 dni, owulacje występują
    Hiperprolaktynemia i mlekotok (?)

    Progesteron 7DPO 15,81 ng/ml
    Estradiol 7DPO 184,05 ng/ml
    TSH 23.08.2025: 1,379IU/ml -> 10.01.2026 2.16 IU/ml
    FT4 1,00ng/dl
    Prolaktyna 9,87ng/dl
    Witamina D 33ng/dl
    Żelazo 04.02.2026: 67 -> 31.03.2026: 112
    Ferrytyna: 04.02.2026: 30,87 -> 31.03.2026 47,30
    💊Inozytol, Tenfertil Ona

    🧍‍♂️
    Tenfertil On
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 24 października 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymałam i jak wróciłam z pracy to zatestowałam, nadal biel, niech ta @ już przyjdzie :/

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17186 23908

    Wysłany: 24 października 2025, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 19:16

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17186 23908

    Wysłany: 24 października 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 19:16

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 24 października 2025, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witynja wrote:
    Hej hej, ja chyba zaczekam do piątku 😬 Jutro chciałabym sprawdzić progesteron i estradiol jak będzie obiecujący to pewnie się złamie :D Na razie jak od maja mierze temperaturę to nie miałam tak wysokiej po owulacji jak teraz więc może coś jest na rzeczy 🧐
    Ja też planowałam w piątek, chociaż coraz bardziej mnie korci żeby jednak sprawdzić wcześniej, ale chyba poczekam jeszcze troszkę.

    Mam podobne dolegliwości jak Ananabanana, ale u mnie to norma przed okresem więc jakoś nie nadinterpretuje tego w kontekście ciąży 😔 najgorsze jest to że te objawy są takie same... jakby nie mogły być inne od tych przedmiesiaczkowych 🤷🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2025, 23:10

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 592 848

    Wysłany: 24 października 2025, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie po pracy pojechałam i kupiłam sobie dobre lody bo dlaczego nie 😅

    Mamacita, Ananabanana, Ounai, Amelia96, Kaaamika lubią tę wiadomość

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 699 880

    Wysłany: 25 października 2025, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Matko ja od 3 dni tez mam mdłości ale tylko wieczorem. Dziś mnie męczy strasznie. Tylko zimna woda przynosi lekką ulgę.
    Trzymam za Ciebie kciuki. Ty masz dzis 9dpo? Ja znowu jutro zatestuję. Rozważałam czy nie jechać może na betę dziś ale w końcu zabrakło mi czasu.

    Dziś mam 10 dpo 😀 czyli testowanie w 11 dpo będzie 🤞🤞

    Ounai, Mamacita lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 699 880

    Wysłany: 25 października 2025, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia96 wrote:
    Ja też planowałam w piątek, chociaż coraz bardziej mnie korci żeby jednak sprawdzić wcześniej, ale chyba poczekam jeszcze troszkę.

    Mam podobne dolegliwości jak Ananabanana, ale u mnie to norma przed okresem więc jakoś nie nadinterpretuje tego w kontekście ciąży 😔 najgorsze jest to że te objawy są takie same... jakby nie mogły być inne od tych przedmiesiaczkowych 🤷🤷

    Kurcze no właśnie u mnie to samo, przed okresem też tak mam. Oby jednak nie były to miesiączkowe, chociaż zazwyczaj mam więcej jakiś objawów, a teraz jakoś tak spokojniej. Zobaczymy 😊

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 699 880

    Wysłany: 25 października 2025, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    U mnie to nic nie zmienia. Jal nie mam zapasów to albo mąż mi jedzie kupić albo sama kupię :P A mąż jak jedzie to zwykle 6 od razu kupuje ;) Ale z drugiej strony co sobie będę odmawiać w ostatnim cyklu ;)

    Hahaha.. nie ma co odmawiać sobie 😂
    Rozumiem, że jutro testujesz również😁

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 699 880

    Wysłany: 25 października 2025, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalwii wrote:
    A ja właśnie po pracy pojechałam i kupiłam sobie dobre lody bo dlaczego nie 😅

    Trzeba sobie dogadzać, bo kto lepiej nam dogodzi jak my same? 😀😀

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 592 848

    Wysłany: 25 października 2025, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Trzeba sobie dogadzać, bo kto lepiej nam dogodzi jak my same? 😀😀

    Dokładnie tak 😁 mam tylko nadzieję że to nie jakiś okresowy smaczek

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Roma95 Ekspertka
    Postów: 135 226

    Wysłany: 25 października 2025, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę powiedzcie czy widzicie to samo co ja? Zdj po 5 min. Ja juz nie wierze oczom, no ale widać to na zdjeciu! Zawsze jak myślałam ze jest jakiś cień to na zdj nigdy nie było go widać. 11 dpo,

    https://zapodaj.net/plik-kRdeDgt1wG

    Eliora, Remedios, Hari, Atomówka , MimiM29, J.ss, Witynja, Aaagaa, Monia•, Mamacita, stokroteczka25, NatiHope, Świeżynka97, Amelia96, palinnka, Ananabanana, Luna11, Reja13, Maalwii, Irynka, Nutka15, Seabird, Olinka1329, Kaaamika lubią tę wiadomość

    Starania od 07.2025
    25.10.2025, 11dpo ⏸️
    27.10.2025, 13 dpo Beta 93,0 mlU/ml
    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 25 października 2025, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma95 wrote:
    Proszę powiedzcie czy widzicie to samo co ja? Zdj po 5 min. Ja juz nie wierze oczom, no ale widać to na zdjeciu! Zawsze jak myślałam ze jest jakiś cień to na zdj nigdy nie było go widać. 11 dpo,

    https://zapodaj.net/plik-kRdeDgt1wG


    Widać! Jak masz gdzie to leć na betę dziś! Bo to dość ładna kreseczka! ❤️ kciuki!

    Witynja, Roma95 lubią tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 853 1045

    Wysłany: 25 października 2025, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma95 wrote:
    Proszę powiedzcie czy widzicie to samo co ja? Zdj po 5 min. Ja juz nie wierze oczom, no ale widać to na zdjeciu! Zawsze jak myślałam ze jest jakiś cień to na zdj nigdy nie było go widać. 11 dpo,

    https://zapodaj.net/plik-kRdeDgt1wG

    Widać widać i to porządnie 😌

    Roma95 lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17186 23908

    Wysłany: 25 października 2025, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 19:16

    Roma95 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ