Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17188 23910

    Wysłany: 25 października 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 19:17

    Roma95 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 851 614

    Wysłany: 25 października 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny a ja wstałam z takim bólem pleców. Przypomina mi to objawy @ więc powoli tracę nadzieję że w tym cyklu się uda. Moje wszystkie boleści są typowo okresowe 😭😭😭

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17188 23910

    Wysłany: 25 października 2025, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 19:17

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 25 października 2025, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma, serdeczne gratulacje 🩷 kreseczka jest widoczna 😍

    Basia, Whister 🫂🫂 oby szczęście wam dopisało w tym cyklu

    Qunai - za Ciebie nadal trzymam kciuki 🍀🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2025, 09:26

    Roma95, Basiax, Ounai lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 25 października 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Jezu dziewczyny a ja wstałam z takim bólem pleców. Przypomina mi to objawy @ więc powoli tracę nadzieję że w tym cyklu się uda. Moje wszystkie boleści są typowo okresowe 😭😭😭
    Dla pocieszenia powiem, że na początku ciąży- jeszcze przed testem obudziłam się z bólem pleców, takim rwącym.. 🤞🏻 pod żebrami jakby

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 25 października 2025, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Nie nic Ci ten wynik nie da bo progestwron zaczyna rosnac po owulacji osiagajac szczyt w 7-8dpo. I chodzi o to, zwbyvsprawdzic czy ten szczyt jeat wystarczajacy zeby utrzymac ciaze.
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. ♡ i trzymam kciuki za Ciebie ❤️

    Ounai lubi tę wiadomość

  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 25 października 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma gratulacje❣️

    Roma95 lubi tę wiadomość

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 25 października 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Jezu dziewczyny a ja wstałam z takim bólem pleców. Przypomina mi to objawy @ więc powoli tracę nadzieję że w tym cyklu się uda. Moje wszystkie boleści są typowo okresowe 😭😭😭
    Współczuję.. ja też łudziłam sie do samego końca. Plamienie zaskoczyło mnie w 25 dc. A ogólnie cykle mam dłuższe.. myslalam, że implantacja, to 26 mnie dosłownie zalało :( dużo, dużo krótszy cykl. Testy owulacyjne okazały co innego.. Już się pogubiłam w tym. Ale biorę się w garść, chociaż to ok dać sobie czas na smutek i żal.. zamówiłam dla małża pregnę start on, ide też do ginekologa. A wie ktoś co z tym olejem z wiesiołka? Czy jakiś konkretny polecacie? Kiedyś pytałam. Bo widziałam olej olej, albo w kapsułkach i rozbieżność cenową.

  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 25 października 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma95 wrote:
    Proszę powiedzcie czy widzicie to samo co ja? Zdj po 5 min. Ja juz nie wierze oczom, no ale widać to na zdjeciu! Zawsze jak myślałam ze jest jakiś cień to na zdj nigdy nie było go widać. 11 dpo,

    https://zapodaj.net/plik-kRdeDgt1wG
    Jejuu cudowna wiadomość!!! Leć na betę❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2025, 09:40

    Roma95 lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 851 614

    Wysłany: 25 października 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Dla pocieszenia powiem, że na początku ciąży- jeszcze przed testem obudziłam się z bólem pleców, takim rwącym.. 🤞🏻 pod żebrami jakby

    No ale ja zazwyczaj właśnie mam ból pleców i to mi zwiastuje miesięczke 😔 dlatego już wiem że nic z tego 😞

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 25 października 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma95 wrote:
    Proszę powiedzcie czy widzicie to samo co ja? Zdj po 5 min. Ja juz nie wierze oczom, no ale widać to na zdjeciu! Zawsze jak myślałam ze jest jakiś cień to na zdj nigdy nie było go widać. 11 dpo,

    https://zapodaj.net/plik-kRdeDgt1wG
    Gratulacje 💕

    Roma95 lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • NatiHope Koleżanka
    Postów: 39 43

    Wysłany: 25 października 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    Współczuję.. ja też łudziłam sie do samego końca. Plamienie zaskoczyło mnie w 25 dc. A ogólnie cykle mam dłuższe.. myslalam, że implantacja, to 26 mnie dosłownie zalało :( dużo, dużo krótszy cykl. Testy owulacyjne okazały co innego.. Już się pogubiłam w tym. Ale biorę się w garść, chociaż to ok dać sobie czas na smutek i żal.. zamówiłam dla małża pregnę start on, ide też do ginekologa. A wie ktoś co z tym olejem z wiesiołka? Czy jakiś konkretny polecacie? Kiedyś pytałam. Bo widziałam olej olej, albo w kapsułkach i rozbieżność cenową.

    Ja biorę w kapsułkach z aliness 1000 mg, jakoś 45 zł za 90 kapsułek. Ogólnie z olejami jest tak, że najlepsze w płynnej formie, ale na razie próbuję z tym :)

    🌸 Ja: 30 lat | On: 34 lata
    🌸 Starania: cykl nr 6

    🧪 Moje wyniki:
    AMH 3,69 ng/ml
    TSH było 3,388 µIU/ml, teraz 0,392 µIU/ml
    Progesteron 7 dpo: 15,58 ng/ml
    Estradiol 7 dpo: 236,60 pg/ml
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 25 października 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cała się trzęsę 😅
    Widzę cień, na zdjęciu nie widać tak jak w rzeczywistości.
    Mój telefon nie umie tego złapać. Zrobię za 2 dni jeszcze.

    Zaraz nadrobię forum.
    Ounai to prawda siedziałam do późna 😅 i u nas jest godzina wcześniej niż w Polsce.

    https://zapodaj.net/plik-wcJJdmPljj

    Roma95, Amelia96, Remedios, Mamacita, Luna11, Aaagaa, palinnka, ChocoMonster, Witynja, Maalwii, Ounai, Nutka15, Seabird, Marta93, Basiax, Ika_Ika, Olinka1329, Kaaamika lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 25 października 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Jezu dziewczyny a ja wstałam z takim bólem pleców. Przypomina mi to objawy @ więc powoli tracę nadzieję że w tym cyklu się uda. Moje wszystkie boleści są typowo okresowe 😭😭😭
    Ja dziś podobnie tylko wstałam z bólem podbrzusza jakbym zaraz miała dostać @ ale jeszcze sobie na nią poczekam bo termin 31/10więc PMS daje się mocno we znaki😏

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 25 października 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia• wrote:
    Roma gratulacje❣️

    A jak u Ciebie?

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • NatiHope Koleżanka
    Postów: 39 43

    Wysłany: 25 października 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ananabanana, ja widzę!!! Gratuluję!

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    🌸 Ja: 30 lat | On: 34 lata
    🌸 Starania: cykl nr 6

    🧪 Moje wyniki:
    AMH 3,69 ng/ml
    TSH było 3,388 µIU/ml, teraz 0,392 µIU/ml
    Progesteron 7 dpo: 15,58 ng/ml
    Estradiol 7 dpo: 236,60 pg/ml
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 25 października 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Dziewczyny, cała się trzęsę 😅
    Widzę cień, na zdjęciu nie widać tak jak w rzeczywistości.
    Mój telefon nie umie tego złapać. Zrobię za 2 dni jeszcze.

    Zaraz nadrobię forum.
    Ounai to prawda siedziałam do późna 😅 i u nas jest godzina wcześniej niż w Polsce.

    https://zapodaj.net/plik-wcJJdmPljj

    Coś jakby ćmi, jutro powtórz lub wieczorem, albo inny jak masz?

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 25 października 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Coś jakby ćmi, jutro powtórz lub wieczorem, albo inny jak masz?

    Mam ze sobą jeszcze jeden, więc może poczekam 2 dni.
    Też z facelle ale ten w obudowie.
    Na żywo widać bez wpatrywania się różowy cień. 😍
    Ale mój telefon nie może tego ogarnąć…

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 25 października 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Dziewczyny, cała się trzęsę 😅
    Widzę cień, na zdjęciu nie widać tak jak w rzeczywistości.
    Mój telefon nie umie tego złapać. Zrobię za 2 dni jeszcze.

    Zaraz nadrobię forum.
    Ounai to prawda siedziałam do późna 😅 i u nas jest godzina wcześniej niż w Polsce.

    https://zapodaj.net/plik-wcJJdmPljj
    Tez widzę :)

    Ananabanana lubi tę wiadomość

  • Roma95 Ekspertka
    Postów: 135 226

    Wysłany: 25 października 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Dziewczyny, cała się trzęsę 😅
    Widzę cień, na zdjęciu nie widać tak jak w rzeczywistości.
    Mój telefon nie umie tego złapać. Zrobię za 2 dni jeszcze.

    Zaraz nadrobię forum.
    Ounai to prawda siedziałam do późna 😅 i u nas jest godzina wcześniej niż w Polsce.

    https://zapodaj.net/plik-wcJJdmPljj

    Widac, widac! Sprawdz jutro lub wieczorem!
    U mnie tez w realu mocniej widac kreskę, ale ja oczom juz nie ufam 🙈 jak widac na zdjeciu to coś jest na rzeczy!

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2025
    25.10.2025, 11dpo ⏸️
    27.10.2025, 13 dpo Beta 93,0 mlU/ml
    preg.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ