Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 4 października 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Wiem, że to przykre, gdy faceci nas nie rozumieją, a my wewnętrz jesteśmy w stanie zrobić wszystko :x
    Może mój przykład Cię trochę pocieszy, bo miałam cykl podobny do Twojego, z którego mam teraz dzidziulka w brzuchu 😊
    Czwartek wieczorem Przytulanki
    Piątek 20:00 Zastrzyk ( bez przytulanek cały dzień )
    Sobota i niedziela Przytulanki wieczorem

    Dajesz nadzieję ❤️

    Witynja lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • lilka2025 Ekspertka
    Postów: 132 304

    Wysłany: 4 października 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na monitoringu po aromku, mam dwa pęcherzyki 16mm i endometrium 9,8mm a w poprzednim cyklu było tylko 5mm, jednak te orzechy chyba coś dały 😇 Ogólnie jestem strasznie zadowolona z nowego lekarza, pierwszy cykl u niego i wszystko idzie pięknie, czuję się zaopiekowana, u innych lekarzy każda stymulacja się nie udawała…Dostałam jeszcze wczoraj zastrzyk bemfola i w poniedziałek pewnie będą pęcherzyki około 20mm, idę na wizytę i będę miała test na to czy plemniki przeżywają w śluzie, dostanę też pewnie zastrzyk na pęknięcie

    stokroteczka25 lubi tę wiadomość

    💊inofem, Vit D3, Omega 3, Q10,Tardyferon, Neurovit, Metformax, Dostinex

    Starania od 09.2023
    Z pomocą medyczną od 10.2024

    06.2025 drożność z lipidolem ✅
    07.2025 I stymulacja clo ❌
    09.2025 II stymulacja aromek+bemfola+ovi
    18.10.2025 10dpo ⏸️ beta 25
    20.10.2025 12dpo beta 84,20
    22.10.2025 14dpo beta 270

    07.11 pierwsza wizyta, jest serduszko 🩵
    03.12 Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷



    preg.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 4 października 2025, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka2025 wrote:
    Wczoraj byłam na monitoringu po aromku, mam dwa pęcherzyki 16mm i endometrium 9,8mm a w poprzednim cyklu było tylko 5mm, jednak te orzechy chyba coś dały 😇 Ogólnie jestem strasznie zadowolona z nowego lekarza, pierwszy cykl u niego i wszystko idzie pięknie, czuję się zaopiekowana, u innych lekarzy każda stymulacja się nie udawała…Dostałam jeszcze wczoraj zastrzyk bemfola i w poniedziałek pewnie będą pęcherzyki około 20mm, idę na wizytę i będę miała test na to czy plemniki przeżywają w śluzie, dostanę też pewnie zastrzyk na pęknięcie
    Polecam połączyć orzechy brazylijskie z suszoną morelą 😊

    lilka2025 lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 4 października 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 18:00

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 4 października 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającNaNumer2 wrote:
    Wczoraj o 16 wzięłam zastrzyk. Miały być wczoraj starania, ale mój mąż on chce iść spać. On nie ma 15 lat by codziennie.
    No i pewnie te czwartkowe i dzisiejsze o ile nie będzie chciał spać, nie wystarcza. Ja nie wiem po co ja się faszeruje tymi lekami, zastrzykami…

    Przykro mi 🫂 moj maz tez tak czasem ma, albo pod presją trudno mu skończyć. Plemniki moga przeżyć kilka dni, wiec bądź dobrej mysli 🙂

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 4 października 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Polecam połączyć orzechy brazylijskie z suszoną morelą 😊

    A w sumie co jest w tych morelach, że są dobre na endometrium? Bo orzechy brazylijskie to podejrzewam ze selen? Żeby nie było, ja już je od kilku miesięcy namiętnie jem i w sumie bardzo mi smakują więc teraz to już jest nawet bardziej dla przyjemności 😃

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • KurtynaMileczenia Ekspertka
    Postów: 240 501

    Wysłany: 4 października 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja również podsyłam wiruski 🦠
    Oczywiście te ciążowe, a nie jesienne 😂
    Trzymam kciuki ❤️

    Witynja, Kitkat, EVK, Maalwii, Monia•, kindzaaaa, Irynka, Promyczek39, Luna11, Paula., ItsMomi❤️, Hari, Mamacita, Bubu04 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 4 października 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remedios wrote:
    A w sumie co jest w tych morelach, że są dobre na endometrium? Bo orzechy brazylijskie to podejrzewam ze selen? Żeby nie było, ja już je od kilku miesięcy namiętnie jem i w sumie bardzo mi smakują więc teraz to już jest nawet bardziej dla przyjemności 😃
    Tak, mi orzechy brazylijskie też bardzo smakowały, ale nie można przesadzać z ich dziennym spożyciem.
    A suszone morele wspierają działanie estrogenu, który odpowiada za wzrost endometrium.
    I zawierają witaminę E, która poprawia ukrwienie macicy

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • lilka2025 Ekspertka
    Postów: 132 304

    Wysłany: 4 października 2025, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Polecam połączyć orzechy brazylijskie z suszoną morelą 😊

    oo dzięki, nie słyszałam o morelach, lekarz mi powiedział tylko o orzechach, a ja akurat jestem fanką suszonych moreli i śliwek 😆

    💊inofem, Vit D3, Omega 3, Q10,Tardyferon, Neurovit, Metformax, Dostinex

    Starania od 09.2023
    Z pomocą medyczną od 10.2024

    06.2025 drożność z lipidolem ✅
    07.2025 I stymulacja clo ❌
    09.2025 II stymulacja aromek+bemfola+ovi
    18.10.2025 10dpo ⏸️ beta 25
    20.10.2025 12dpo beta 84,20
    22.10.2025 14dpo beta 270

    07.11 pierwsza wizyta, jest serduszko 🩵
    03.12 Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷



    preg.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 4 października 2025, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Polecam połączyć orzechy brazylijskie z suszoną morelą 😊
    Te orzechy i suszoną morelę jadłam w udanym cyklu 😀

    Remedios, Majlen lubią tę wiadomość

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 4 października 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam Was po przerwie. Mi bardzo dobrze zrobiła na głowę. Tym bardziej że wrzesień był bez staran, za to z ładnym progesteronem 17.5 więc daje nadzieję na przyszłość.
    Gratuluję wszystkich listków a co za tym idzie ciąż, które zagościły we wrześniu i trzymam kciuki za siebie i za Was w pazdzierniku. Oby to był szczęśliwy cykl dla jak największej liczby z nas ❤️🤞

    Luna11, Irynka, Hari, Mamacita lubią tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 4 października 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I poproszę o wpisanie na testowanie na 14 października ❤️

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Witynja Ekspertka
    Postów: 172 119

    Wysłany: 4 października 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie można wpisać @
    Robiłam test i biel bije po oczach. Niby wczoraj miałam jakieś delikatne plamienie później nic, ale pewnie się rozkręci w ciągu dnia. Tak coś czuję 😅

    🧍‍♀️29 🧍‍♂️31

    Starania o 1 👶 od listopada 2024
    ⏸️ 27.03.2026
    💔 29.03.2026

    🧍‍♀️
    PCOS fenotyp C
    Cykle 27/29 dni, owulacje występują
    Hiperprolaktynemia i mlekotok (?)

    Progesteron 7DPO 15,81 ng/ml
    Estradiol 7DPO 184,05 ng/ml
    TSH 23.08.2025: 1,379IU/ml -> 10.01.2026 2.16 IU/ml
    FT4 1,00ng/dl
    Prolaktyna 9,87ng/dl
    Witamina D 33ng/dl
    Żelazo 04.02.2026: 67 -> 31.03.2026: 112
    Ferrytyna: 04.02.2026: 30,87 -> 31.03.2026 47,30
    💊Inozytol, Tenfertil Ona

    🧍‍♂️
    Tenfertil On
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 583 788

    Wysłany: 4 października 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającNaNumer2 wrote:
    Wczoraj o 16 wzięłam zastrzyk. Miały być wczoraj starania, ale mój mąż on chce iść spać. On nie ma 15 lat by codziennie.
    No i pewnie te czwartkowe i dzisiejsze o ile nie będzie chciał spać, nie wystarcza. Ja nie wiem po co ja się faszeruje tymi lekami, zastrzykami…

    Myślę że rozmowa zdecydowanie powinna pomóc

    U mnie troszkę też problem ale to ze względu na presję że wie że musi skończyć i nie potrafi się rozluźnić do czego też nie chciał się przyznać ale po głębszej spokojnej rozmowie wyszło że za dużo ma na głowie a do tego jeszcze wie że płodny dzień i musi.. wsparłam tego mojego chłopa bo też mu z tym było ciężko ❤️

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 4 października 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka2025 wrote:
    Wczoraj byłam na monitoringu po aromku, mam dwa pęcherzyki 16mm i endometrium 9,8mm a w poprzednim cyklu było tylko 5mm, jednak te orzechy chyba coś dały 😇 Ogólnie jestem strasznie zadowolona z nowego lekarza, pierwszy cykl u niego i wszystko idzie pięknie, czuję się zaopiekowana, u innych lekarzy każda stymulacja się nie udawała…Dostałam jeszcze wczoraj zastrzyk bemfola i w poniedziałek pewnie będą pęcherzyki około 20mm, idę na wizytę i będę miała test na to czy plemniki przeżywają w śluzie, dostanę też pewnie zastrzyk na pęknięcie

    A w ktorym dniu cyklu mialas ten monitoring? Od jutra biore aromek i zastanawiam sie jak szybko beda rosły pecherzyki, bo czytalam, ze owulacja jest szybciej przy tych lekach

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 4 października 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Melduję małpę, która aż wybudziła mnie z rana w sobotę i boli jak nigdy.. 🙄🙄🙄
    Witaj w klubie, też mnie dopadła z rana aż dwa dni za wcześnie, a ja się ludzilam że to wczorajsze plamienie to implantacja... Ile jeszcze razy się nabiore na te urojone objawy.. Chce mi się wyć ale nie mam sił przez okropny ból brzucha.. 😩😩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2025, 13:23

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 4 października 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia96 wrote:
    Witaj w klubie, też mnie dopadła z rana aż dwa dni za wcześnie, a ja się ludzilam że to wczorajsze plamienie to implantacja... Ile jeszcze razy się nabiore na te urojone objawy.. Chce mi się wyć ale nie mam sił przez okropny ból brzucha.. 😩😩
    Tule ❤️

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Darioszkaa Znajoma
    Postów: 27 38

    Wysłany: 4 października 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie!
    16 dzień cyklu, monitoring czy była owu i taki opis:
    „ Ostatnia miesiączka: 18.09.25

    Trzon macicy w przodozgięciu, o wymiarze: 48x39 mm i jednorodnej echogeniczności.
    Jama macicy linijna.
    Endometrium: 12,8 mm jednorodne.
    Jajnik prawy o wymiarach: 38x26 mm z pęcherzykiem 16 mm.
    Jajnik lewy o wymiarach: 33x25 mm z torbielką wielokomorową o śr 22 mm i szerokością przegrody 3,3 mm.

    Zatoka Douglasa wolna od płynu.

    Uwagi:
    Badanie wykonano aparatem Voluson S8”
    Owulacja była z lewego jajnika, w 14 dniu cyklu robione USG i pęcherzyk miał 27 mm i szykował się do pęknięcia. Czy ktoś kiedyś spotkał się z czymś takim? Czy to wyklucza,że owulacja była? Lekarz niestety niezbyt chętny do udzielania jakiejkolwiek odpowiedzi :(

    8 tydzień ciąży 🤰
    Niedoczynność tarczycy- leki Tirosint Sol- dawka 100
    Tsh-1,3

    28 lat :)
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 4 października 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darioszkaa wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie!
    16 dzień cyklu, monitoring czy była owu i taki opis:
    „ Ostatnia miesiączka: 18.09.25

    Trzon macicy w przodozgięciu, o wymiarze: 48x39 mm i jednorodnej echogeniczności.
    Jama macicy linijna.
    Endometrium: 12,8 mm jednorodne.
    Jajnik prawy o wymiarach: 38x26 mm z pęcherzykiem 16 mm.
    Jajnik lewy o wymiarach: 33x25 mm z torbielką wielokomorową o śr 22 mm i szerokością przegrody 3,3 mm.

    Zatoka Douglasa wolna od płynu.

    Uwagi:
    Badanie wykonano aparatem Voluson S8”
    Owulacja była z lewego jajnika, w 14 dniu cyklu robione USG i pęcherzyk miał 27 mm i szykował się do pęknięcia. Czy ktoś kiedyś spotkał się z czymś takim? Czy to wyklucza,że owulacja była? Lekarz niestety niezbyt chętny do udzielania jakiejkolwiek odpowiedzi :(
    No według tego opisu, to owulacja się nie odbyła, ponieważ w prawym pęcherzyk jest za mały, a w lewym jest torbiel wielokomorowa 22mm - jak napisał lekarz, czyli jest to pęcherzyk, który ostatecznie szykował się do owulacji, ale nie pękł i przekształcił się w torbielkę .

    Pęcherzyk, który pęka podczas owulacji, musi być jednokomorowy

    Osobiście miałam taką sytuację w jednym z cykli, nie pękł mi pęcherzyk, który przekształcił się w torbiel prawie 4cm. Finalnie wchłonął się w kolejnym cyklu i już więcej ta sytuacja się nie powtórzyła, głowa do góry 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2025, 14:31

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 4 października 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia96 wrote:
    Witaj w klubie, też mnie dopadła z rana aż dwa dni za wcześnie, a ja się ludzilam że to wczorajsze plamienie to implantacja... Ile jeszcze razy się nabiore na te urojone objawy.. Chce mi się wyć ale nie mam sił przez okropny ból brzucha.. 😩😩

    Przykro mi 😪 czyli jest nas wiecej.
    Ja dzis caly dzień umieram.
    Ja juz w tym nowym cyklu odpuszczam wcześniejsze testowanie. Zaraz lece na urlop, akurat pod koniec cyklu wiec nie bede testowac tam i bedzie co ma byc.
    Ale moja droga dzis jest 1 dzień naszej ciazy. Tego sie trzymajmy 🥰

    Witynja, Amelia96 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ