Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 10 października 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do przygotowań do ciąży to radziłam bym się zaszczepić jeszcze w czasie starań na tężec i WZW B. Potem przed porodem się dostaje dawkę powtarzająca. Większość z nas miała szczepienie ostatnie na tężec w wieku 20 lat a niby jest one ważne 10 lat. Więc w okolicach 30 ( jak ja ) ta odporność jest już mała.

    Ja niestety tego nie zrobiłam i musiałam się zaszczepić w 5 tyg ciąży a powinno się unikać w pierwszym trymestrze ciąży szczepien. Ale każda rana, podrapanie przez kota w ciąży powoduje zagrożenie i w szpitalu dają szczepienie na tężec jeżeli nie miało się w ciągu ostatnich 10 lat.

    Hari, EVK lubią tę wiadomość

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 10 października 2025, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Dla własnego spokoju możesz zrobić. Nie jest to inwazyjne badanie ☺️ odnośnie toksoplazmozy. Od 6 lat mam 3 koty, obecnie jestem w ciąży i też robiłam badanie i nie mam odporności.

    Wbrew pozorom nie tak łatwo się zarazić od kota. Żeby do tego doszło przede wszystkim musi on być chory ( jak nie wychodzi z domu mała szansa ) potem jego odchody musiałaby trochę poleżeć, świeże nie zarażają. A ty musiałabyś je dotknąć, nie umyć rąk i włożyć do buzi 🤣


    Wiesz gdzie się możesz zarazic toksoplazmoza ? Jak źle umyjesz warzywa i owoce. Ja np. Teraz w ciąży nie jem żadnych surowych warzyw poza domem - skąd mogę wiedzieć czy restauracja dobrze umyla liść sałaty? I druga sprawa niedogotowane mięso lub używanie tej samej deski do surowego mięsa i krojenia warzyw czy owoców.

    Ja nawet bałam się jeść surowe owoce i warzywa u rodziny ;) wolałabym mieć odporność, bo tak szło się wykończyć ;)

  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 10 października 2025, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2025, 10:21

  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 10 października 2025, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaamika wrote:
    Wspominam źle szczepienie na WZWB, spadła mi odporność i wyszły problemy ze zdrowiem. Ale to może tylko zbieg okoliczności. O tężcu ciągle myślę, zwłaszcza jak grzebię w ogródku, ale póki co się nie szczepiłam. Dobrze, że o tym przypominasz.
    ja tez zle wspominam ale niestety jest to obowiązkowe, jak się chodzi do szpitala publicznego. i jak mam wybór wolałabym się zaczepić przed ciąża i jakoś to przetrwać niż w pierwszym trymestrze ciąży i się zastanawiać czy nie zaszkodzi dziecku.

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 10 października 2025, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Dla własnego spokoju możesz zrobić. Nie jest to inwazyjne badanie ☺️ odnośnie toksoplazmozy. Od 6 lat mam 3 koty, obecnie jestem w ciąży i też robiłam badanie i nie mam odporności.

    Wbrew pozorom nie tak łatwo się zarazić od kota. Żeby do tego doszło przede wszystkim musi on być chory ( jak nie wychodzi z domu mała szansa ) potem jego odchody musiałaby trochę poleżeć, świeże nie zarażają. A ty musiałabyś je dotknąć, nie umyć rąk i włożyć do buzi 🤣


    Wiesz gdzie się możesz zarazic toksoplazmoza ? Jak źle umyjesz warzywa i owoce. Ja np. Teraz w ciąży nie jem żadnych surowych warzyw poza domem - skąd mogę wiedzieć czy restauracja dobrze umyla liść sałaty? I druga sprawa niedogotowane mięso lub używanie tej samej deski do surowego mięsa i krojenia warzyw czy owoców.

    Właśnie kot wychodzący (uparciuch, właśnie przez to się załatwił... kot z rodzaju tych co jak zobaczy otwarte drzwi to od razu go nie ma, ale mieszkam na wsi więc to u nas jakby norma...) ale wiem, że nie tak łatwo złapać to akurat od kota. Dla siebie myślę że warto i zrobię, przez te 2 lata od poprzedniego badania cokolwiek się mogło wydarzyć.
    Rozbawił mnie Twój opis "jak zarazić się toksoplazmozą od kota" :D bardzo czytelna instrukcja :D

    Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi, już sobie zakupiłam voucher na komplet badań i w poniedziałek zrobię :)

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 10 października 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Co do przygotowań do ciąży to radziłam bym się zaszczepić jeszcze w czasie starań na tężec i WZW B. Potem przed porodem się dostaje dawkę powtarzająca. Większość z nas miała szczepienie ostatnie na tężec w wieku 20 lat a niby jest one ważne 10 lat. Więc w okolicach 30 ( jak ja ) ta odporność jest już mała.

    Ja niestety tego nie zrobiłam i musiałam się zaszczepić w 5 tyg ciąży a powinno się unikać w pierwszym trymestrze ciąży szczepien. Ale każda rana, podrapanie przez kota w ciąży powoduje zagrożenie i w szpitalu dają szczepienie na tężec jeżeli nie miało się w ciągu ostatnich 10 lat.

    Jakoś pod koniec 2021 albo 2022 r. (już nie pamiętam...) byłam na sorze z powodu jakiejś rany na stopie i dostałam zastrzyk przeciwtężcowy. Powinno wystarczyć?
    Nie ukrywam że podrapania przez kota są na porządku dziennym, zwłaszcza że go rehabilituję i ćwiczę ;)

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 10 października 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia, super Cię tu widzieć. Dzięki za przypomnienie o szczepieniu na tężec. Niestety, nigdy nie miałam go robionego i odkładałam na później. Zabiorę się za to.

    Jak się czujesz? Kiedy kolejne USG? 🧡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2025, 14:21

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • Irynka Autorytet
    Postów: 272 529

    Wysłany: 10 października 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik - 44.4 😥

    👩🏻37 🧔🏻‍♂️43

    🍀 Początek starań 09.2024
    🤞🏻 Na poważnie od 01.2025
    10.2025 💔 4+3

    01.12.2025 ⏸️
    09.12.2025 hcg 837,1 mIU/ml
    15.12.2025 hcg 10281,60 (+130%), TSH 1,054, FT4 1,23
    13.01.2026 2,75 cm 🥰
    02.02 1 prenatalne 6,33 cm 🥳
    17.02 wizyta Ok. FeliaTest - Zdrowy Chłopczyk 💙
    24.03 rośnie 💙
    30.03 2 prenatalne - 330g wygląda super 🥰
    21.04 607 g
    19.05 👩🏻‍⚕️🩺

    👩🏻 Hashimoto, niedoczynność tarczycy.

    preg.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 10 października 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palinnka wrote:
    Dziewczyny, prośba o wyrażenie opinii.
    W poniedziałek będzie 8 DPO i pójdę zrobić progesteron i estradiol.
    Bardzo mocno zastanawiam się jeszcze nad dołożeniem przeciwciał toksoplazmozy i cytomegalii, a dlaczego?
    Jeśli chodzi o cytomegalię - w pierwszej ciąży miałam niejednoznaczny wynik (jakby niedawne zakażenie?), robiłam PCR i awidność, które rozwiały wątpliwości. A teraz jestem ciekawa czy już wynik wskaże przebyte dawno zakażenie i odporność, nie chcę przeżywać tego stresu po raz kolejny w ciąży.
    Co do toksoplazmozy - w pierwszej ciąży wynik wskazywał brak odporności (nigdy nie przeszłam). Aktualnie opiekujemy się w domu naszym kotkiem, który miał wypadek i nie chodzi. Trzeba mu zmieniać podkłady bo robi pod siebie i rehabilitować go (rokuje powrót do sprawności, coraz lepiej rusza tylnymi łapkami i postawiony - stoi).
    Wiem, że decyzja należy do mnie ale robiłybyście te dodatkowe badania na moim miejscu?
    Ja akurat mam ten plus, że jestem odporna, ale bym przebadała kota czy w ogóle jest nosicielem tej choroby

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 10 października 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Ja akurat mam ten plus, że jestem odporna, ale bym przebadała kota czy w ogóle jest nosicielem tej choroby

    A o tym nie pomyślałam 🤔 hmm, muszę się zapytać w najbliższym czasie weterynarza. Szkoda, że nie ma szczepionki na toksoplazmozę dla zwierząt, bo wyszczepiłam gościa na wszystko co się dało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2025, 14:31

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 10 października 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    Ssilvia, super Cię tu widzieć. Dzięki za przypomnienie o szczepieniu na tężec. Niestety, nigdy nie miałam go robionego i odkładałam na później. Zabiorę się za to.

    Jak się czujesz? Kiedy kolejne USG? 🧡

    W przyszła środę kolejne USG. Dopadły mnie objawy 1 trymestru ( chyba prawnie wszystkie ) mdłości, zgaga, zmęczenie itp. niby dobrze jak są objawy ale odliczam każdy dzień, kiedy skończy się 1 trymestr. Właśnie wchodzę w 3 miesiąc.

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 10 października 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irynka wrote:
    Mam wynik - 44.4 😥
    Wiem co czujesz 😔 trzymaj się ♥️

    Irynka lubi tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 10 października 2025, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irynka wrote:
    Mam wynik - 44.4 😥
    Irynko, przykro mi. :( Nie znam się na tym aż tak, ale chyba dobrze będzie zrobić betę za kolejne dwa dni, żeby zobaczyć jaka jest tendencja. Ściskam Cię mocno. 🫂

    Irynka, Mamacita lubią tę wiadomość

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23888

    Wysłany: 10 października 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 18:37

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 10 października 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zmogło spanie przed 14:00.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Mariola1985 Autorytet
    Postów: 572 1566

    Wysłany: 10 października 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irynka wrote:
    Mam wynik - 44.4 😥


    Irynka....z całej siły 🫂🫂🫂
    Nie jest to przesądzone nic, bo jak to mówią lekarze, ciąża to nie matematyka i beta lubi się rozkręcić.
    Ale czy nie mogloby byc lżej??? Ach...bete trzeba kochana powtórzyć za 48 h
    Tak bym chciała, żeby u Ciebie jeszcze to wszystko sie ułożyło dobrze

    🌍gdzieś pod Nowym Sączem

    🧑41👱‍♀️40

    2005 Syn 💙
    2007 Córka 🩷

    Ja: insulinooporność, hipoglikemia reaktywna

    Starania naturalnie od maj 2025
    20 czerwca ⏸️hcg 383 po 48h 514 i po 48h 665
    11 lipca 💔
    19.09.2025 🧑 liczba 39.84 mln, koncentracja 14.23, wady główki 100%, wady wstawki 28%, wady witki 5%, indeks teratozoospermii 1.37
    01.10.25 ⏸️
    08.10.25 beta Hcg 446
    10.10.25 beta Hcg 1010
    16.10.25 beta Hcg 9536
    23.10.25 wizyta 0.55 cm🦋 z ❤️119
    06.11.25 14:20 wizyta 1.97 cm 🦋
    20.11.25 11:30 wizyta 4 cm 🦋 SANCO
    26.11.25 wynik Sanco :
    ZDROWY CHŁOPCZYK 🥹🩵🦋
    03.12.25 17:00 prenatalne niskie ryzyka 6 cm 🦋🩵
    18.12.25 wizyta 17:00 9cm 🦋 Oliwier (?) 🩵
    15.01.26 wizyta ⌚️16:20 225g 🩵
    19.01.26 ⌚️7:40prenatalne połówkowe

    preg.png
  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 10 października 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wrote:
    Klaudia K, EVK, Irynka i Mariola - trzymam kciuki, żeby u Was wszystko było w porządku i żeby beta rosła jak szalona ☘️💕🤞
    Dawajcie znać jak się czujecie i jakie wyniki 😘

    Moja beta dziś 633 🥹i prog 33.
    Więc chyba jestem w porządku!

    Ssilvia, Luna11, kindzaaaa, Mamacita, Seabird, Kameleon , Aaagaa, Paula., stokroteczka25, Irynka, Monia•, Sysia87, Maalwii, Reja13, Atomówka , Ounai, Bubu04, Ika_Ika lubią tę wiadomość

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 10 października 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVK wrote:
    Moja beta dziś 633 🥹i prog 33.
    Więc chyba jestem w porządku!
    Spokojnej ciąży ❤️

    EVK lubi tę wiadomość

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 10 października 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj jak pisałam miałam jednorazowe plamienie brązowo/ beżowe i od tego momentu czysto cisza, w niedzielę okres myślicie żeby się wstrzymać z testami do niedzieli? 😆

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 10 października 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kindzaaaa wrote:
    Wczoraj jak pisałam miałam jednorazowe plamienie brązowo/ beżowe i od tego momentu czysto cisza, w niedzielę okres myślicie żeby się wstrzymać z testami do niedzieli? 😆

    Rozsądek mówi wstrzymaj się, ale ja bym już robiła 🤪

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ