Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 16 października 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 10:58

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 16 października 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie Torbiel jest ale zmniejszyła się z 4 cm na 3.40 także zanika z lewego jajnika ,na prawym mam dwa pęcherzyki jeden 8 mm drugi 9 Mm ,ale jeden z nich nie jest ładny okrągły tylko taki jak gruszka nie wiem czy to dobrze czy źle bo nic nie powiedziała 🫤... Ale w poniedziałek do kontroli jeśli się powiększa da mi zastrzyk w prawy jajnik .
    mówiła że torbiel wtedy z lewego nie przeszkadza

    Zaraz wam wstawię zdjęcie

    https://zapodaj.net/plik-qlCS1Xl7KQ

    Tutaj zdjęcie USG ten pierwszy pęcherzyk właśnie jest taki jajowaty jak gruszka ma 9 Mm
    A ten pod nim ma 8 mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2025, 11:04

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 16 października 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam betę 63.55, progesteron 31.56.

    Nie za duży przyrost ?

    Mamacita, Irynka, Monia•, Olinka1329, Atomówka , Ounai, ItsMomi❤️, stokroteczka25, Amelia96, Kaaamika, EVK, palinnka, Nutka15, Maalwii, Ananabanana, Ika_Ika, Darioszkaa, Hari lubią tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 16 października 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora - nie wiem czy można mieć za duży, chyba im więcej tym lepiej??
    Gratulacje 💕

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Irynka Autorytet
    Postów: 272 529

    Wysłany: 16 października 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Mam betę 63.55, progesteron 31.56.

    Nie za duży przyrost ?

    Gratulacje 🥰
    We wtorek wykryłaś bardzo wczesną ciążę, zarodek w ciągu kilku dni lepiej się zagnieździł, dlatego właśnie hCG tak podskoczyło! Dla własnego spokoju możesz jeszcze zrobić badanie w sobotę, ale na samym początku może rosnąć bardzo szybko.

    👩🏻37 🧔🏻‍♂️43

    🍀 Początek starań 09.2024
    🤞🏻 Na poważnie od 01.2025
    10.2025 💔 4+3

    01.12.2025 ⏸️
    09.12.2025 hcg 837,1 mIU/ml
    15.12.2025 hcg 10281,60 (+130%), TSH 1,054, FT4 1,23
    13.01.2026 2,75 cm 🥰
    02.02 1 prenatalne 6,33 cm 🥳
    17.02 wizyta Ok. FeliaTest - Zdrowy Chłopczyk 💙
    24.03 rośnie 💙
    30.03 2 prenatalne - 330g wygląda super 🥰
    21.04 607 g
    19.05 👩🏻‍⚕️🩺

    👩🏻 Hashimoto, niedoczynność tarczycy.

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 16 października 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irynka wrote:
    Gratulacje 🥰
    We wtorek wykryłaś bardzo wczesną ciążę, zarodek w ciągu kilku dni lepiej się zagnieździł, dlatego właśnie hCG tak podskoczyło! Dla własnego spokoju możesz jeszcze zrobić badanie w sobotę, ale na samym początku może rosnąć bardzo szybko.

    Lekarka napisała że przyrost prawidłowy.
    W sobotę lub w pon powtórzyć.

    Mamacita, Irynka, Maalwii lubią tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Olinka1329 Ekspertka
    Postów: 250 304

    Wysłany: 16 października 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    U mnie owu z lewego, a tam nie ma jajowodu więc pozamiatane.

    bardzo mi przykro :( byłaś potwierdzić owu u lekarza czy czujesz po prostu ten lewy?

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Allthatnats Ekspertka
    Postów: 127 435

    Wysłany: 16 października 2025, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie chce się nakręcać ale dziwnie się czuję. Dziś prawdopodobnie 9 lub 10 dpo mam takie delikatne kłucia w lewej pachwinie, śluz od wczoraj kremowy gęsty, a do tego straszna mgła mózgowa i robię straszne głupoty w pracy przez to. Poza tym czuję się bardzo dobrze, nie czuję się na @

    🙎‍♀️23 🤵‍♂️ 24

    🤒 PCOS, insulinooporność

    💉 Badania/zabiegi:

    🙎‍♀️
    AMH: 7,29
    Laparoskopia diagnostyczna endometriozy (08/2025): brak

    🤵‍♂️
    Badanie nasienia: prawidłowe

    Leki/suplementy:
    🙎‍♀️
    Pueria Uno

    02.03.2026 ⏸️
    03.03.2026 B-HCG: 17474 Progesteron: 18.8
    05.03.2026 0,24 mm
    17.03.026 1,1 mm, jest ❤️
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 16 października 2025, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Aj, miałam źle stopkę ustawiona, lewy mam usunięty
    🥺 Bardzo mi przykro kochana... Wiem, że to boli bo to ostatni cykl starań dla Ciebie 😟

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Olinka1329 Ekspertka
    Postów: 250 304

    Wysłany: 16 października 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Lekarka napisała że przyrost prawidłowy.
    W sobotę lub w pon powtórzyć.

    Gratulacje!! Bardzo ładny przyrost! Życzę teraz dużo spokoju :)

    Eliora lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 232 645

    Wysłany: 16 października 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Mam betę 63.55, progesteron 31.56.

    Nie za duży przyrost ?
    O jak pięknie 🥰 Gratuluję .
    Ja dalej czekam .

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 16 października 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 10:59

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 16 października 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Mam betę 63.55, progesteron 31.56.

    Nie za duży przyrost ?

    Gratulacje, wspaniale 🥰

    Widze ze mialas stymulację i udalo sie za drugim razem, dajesz nadzieje

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 16 października 2025, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola5555 wrote:
    No to witam podkarpacie! :) Ponoć on właśnie jest dobry jesli chodzi o edometrioze, chyba nawet jeden z lepszych na podkarpaciu. W poszukiwaniu kogos kto mnie nie oleje, byłam tez u niego i niestety mnie olał, ale to dlatego ze nie szłam z konkretnym problemem tylko po ewentualną diagnostykę, czemu nie udaje sie zajść w ciążę - usg zrobil i kazał tylko nadal sie starac. Jeśli byś chciala to mam zaklepana wizytę na 6 grudnia do niego, ale i tak zamierzam to odwołać, wiec jesli by Cie interesował taki odległy termin to chętnie odstapie :)
    Dzięki ale nie będzie potrzeby, dziś wchodzę na jego kalendarz a tu zwolnił się termin na sobotę więc odrazu zaklepalam. Mam nadzieję że mi pomoże bo u mnie zdiagnozowano już endometriozę 2st :)

    Ola5555 lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 232 645

    Wysłany: 16 października 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta spada😭 4,28 mlU
    Czułam , że jest nie tak jak powinno...

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1821 1633

    Wysłany: 16 października 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Niestety beta spada😭 4,28 mlU
    Czułam , że jest nie tak jak powinno...
    Przykro mi 😒

    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
    11.2024 start starania o drugie dzieciątko
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 16 października 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować dzisiaj wieczorem, chyba że się powstrzymam i dam rade poczekać do soboty ale wątpię 😅

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 16 października 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj biel, 12 dpo. 🙄😒

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 16 października 2025, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia• wrote:
    Ja będę testować dzisiaj wieczorem, chyba że się powstrzymam i dam rade poczekać do soboty ale wątpię 😅

    Byłaś na dziś wpisana?

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 16 października 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    U mnie dzisiaj biel, 12 dpo. 🙄😒

    Będzie dobrze!

    Luna11 lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ