Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Olinka1329 Ekspertka
    Postów: 250 304

    Wysłany: 16 października 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Niestety beta spada😭 4,28 mlU
    Czułam , że jest nie tak jak powinno...

    ojej :( tak mi przykro...

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 16 października 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Niestety beta spada😭 4,28 mlU
    Czułam , że jest nie tak jak powinno...
    Bardzo mi przykro :(

  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 16 października 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora gratulacje <3

  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 16 października 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ja mogłabym już nie żyć gdyby nie beta.

    A z ciekawosci jakie badania juz zrobiliscie z mezem? Bo jednak 2 lata staran to dlugo.

    Rozumiem. Każda sytuacja jest inna. W pierwszej ciąży byłam już po terminie @ jak robiłam test. Byłam od razu po ślubie z nastawieniem, że jak będzie ciąża to super. W miarę szybko dostałam się do lekarza. Nie miałam dziwnych objawów. W drugiej test również po terminie spodziewanej @, bo długo się nie udawało i już się pogodziłam z myślą, że będzie tylko jedno dziecko. W najmniej oczekiwanym momencie się udało.

    Obecnie mam porobione podstawowe badania, hormony, witaminy, mam mutację pai - hetero, mthr może to przeszkadza. Zapewne dwie cc też nie ułatwiają.

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 16 października 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 10:59

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 16 października 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka, ściskam. Trzymaj się. 🫂

    A Tobie, Eliora, dziękuję i gratuluję! ❤️

    Eliora lubi tę wiadomość

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • Irynka Autorytet
    Postów: 272 529

    Wysłany: 16 października 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Niestety beta spada😭 4,28 mlU
    Czułam , że jest nie tak jak powinno...
    Przykro mi 🫂 wiem co czujesz 😔
    Następny cykl po biochemicznej może być dla nas szczęśliwy! Nie trać nadziei 🍀

    Luna11 trzymaj się 🫂

    Luna11, Mamacita lubią tę wiadomość

    👩🏻37 🧔🏻‍♂️43

    🍀 Początek starań 09.2024
    🤞🏻 Na poważnie od 01.2025
    10.2025 💔 4+3

    01.12.2025 ⏸️
    09.12.2025 hcg 837,1 mIU/ml
    15.12.2025 hcg 10281,60 (+130%), TSH 1,054, FT4 1,23
    13.01.2026 2,75 cm 🥰
    02.02 1 prenatalne 6,33 cm 🥳
    17.02 wizyta Ok. FeliaTest - Zdrowy Chłopczyk 💙
    24.03 rośnie 💙
    30.03 2 prenatalne - 330g wygląda super 🥰
    21.04 607 g
    19.05 👩🏻‍⚕️🩺

    👩🏻 Hashimoto, niedoczynność tarczycy.

    preg.png
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 16 października 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś znowu zatestowałam rano - znowu nic. A w ciągu dnia tak mnie zaczęły piersi boleć - rozsadzająco od środka, na dotyk nawet nie - że już sama nie wiem czy to na okres czy wmawiam sobie, że może jednak implantacja była trochę później i stąd ten negatyw... A mogłam poczekać do soboty tak jak planowałam na początku 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2025, 13:42

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 16 października 2025, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 11:00

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 16 października 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Kamika, a maz jakie ma wyniki nasienia?
    Wyniki są ok, ale były robione już jakiś czas temu, mniej więcej tak jak ja wykryłam u siebie mutacje. Mogło się już coś zmienić. Z racji, że założyłam, że staram się tylko do końca roku, nie wiem czy jest sens powtarzać.

  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 16 października 2025, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    U mnie dzisiaj biel, 12 dpo. 🙄😒
    Kochana przytulam.

  • Seabird Ekspertka
    Postów: 240 336

    Wysłany: 16 października 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11, przykro mi 🫂 🫂 🫂

    32👩🏼
    ⏳Starania od 03.2025
    12.2025 CB 💔

    Cytologia HPV, biocenoza, MUCHa, wymazy bakteriologiczno-mykologiczne ✅
    Hormony ✅
    Tarczyca ✅
    Owulacje ✅
    Badanie nasienia ✅
    Endometrioza II/III stopnia 🔴
    Drożność jajowodów🔜
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 16 października 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Mam betę 63.55, progesteron 31.56.

    Nie za duży przyrost ?

    O jaaa gratulacje bardzo się cieszę i trzymam kciuki ❤️ spokojnej ciąży 🍀

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 16 października 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Niestety beta spada😭 4,28 mlU
    Czułam , że jest nie tak jak powinno...

    Ściskam.. 🫂

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 16 października 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    U mnie dzisiaj biel, 12 dpo. 🙄😒

    Przykro mi, trzymaj się.. 🫂

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 16 października 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Niestety beta spada😭 4,28 mlU
    Czułam , że jest nie tak jak powinno...

    Przykro mi strasznie!

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 16 października 2025, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVK wrote:
    Oooo Maklwi, to bardzo dobry „objaw”! 😅 pamiętasz wątek wrześniowy? Zresztą ja sama też w szczęśliwym cyklu czułam się słabo po owu; miałam duży katar. I to podobno tak jest, że odporność na początku spada 😄
    Trzymam kciuki!!

    Wiem kochana, ale to dopiero 2 dpo więc nie liczę że to ma jakiś związek ze sobą po prostu jakieś grypsko albo po prostu nie chcę się za bardzo nastawiać.. gdyby to było 10 dpo to pewnie mój brajan by oszalał z domysłów jak narazie stopniuje to żeby nie zwariować i nie zacząć się testować przedwcześnie 😃
    A tak na marginesie to temperatura dziś 37,01 😁

    A Ty jak się czujesz kiedy wizyta u gin? 😉

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 16 października 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Byłaś na dziś wpisana?
    Tak

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Markotka Ekspertka
    Postów: 149 99

    Wysłany: 16 października 2025, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje pozytywnych testów i wyników 🍀

    I szczerze przytulam te, którym się nie udało. Sama nigdy nie zobaczyłam nawet cienia drugiej kreski, więc nie wiem co jest gorsze (mówię o sytuacji gdy po początkowej nadziei beta spada), tu chyba nie ma lepszej opcji.. dlatego tak bardzo przykro i przesyłam swoje wsparcie 🫂

    Luna11, Irynka lubią tę wiadomość

    👩🏼‍🤝‍👨🏻31l
    Starania o pierwsze 👶🏼 od 06/2022

    - Endometrioza IV st. ❌
    - adenomioza ❌
    - owulacje, regularne cykle ✔️
    - wymazy MUCHa, cytologia ✔️
    - prolaktyna w górnej granicy normy❔
    - homocysteina 9,19 > 5,56 ✔️
    - Badanie nasienia 6/2023, 2/2025 ✔️
    - Suplementacja ✔️
    - AMH 1,97 (9/2024) ✔️
    - 5/2025 histeroskopia: usunięcie ognisk adenomiozy podśluzówkowej, przewlekłey stan zapalny endometrium (antybiotyk)✔️
    - 08/2025 drożność z lipiodolem - prawy udrożniony ✔️
    - 04/2026 ponowna biopsja endometrium - stan zapalny ❌
    - 06,07,08/2026 - diphereline ⏳
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 16 października 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka bardzo mi przykro 🫂

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ