Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 3 października 2025, 03:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak dzisiaj kreska na teście owu ściemniała, więc możliwe że dopiero nadchodzi

    Robiłam dzisiaj pierwszy zastrzyk clexane i już mam sporego siniaka 🥲 Samego wbicia igły nie czuć, ale to wstrzykiwanie płynu.. masakra. I tak codziennie do pozytywnego testu a potem przez 9 miesięcy 😅

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 3 października 2025, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    Tak, też się cieszę. Mówił, że nie ma tam nic, co mogłoby uniemożliwiać zajście w ciążę. Teraz zaczynamy 10 cykl starań. Liczę starania od grudnia 24, ale wtedy pod koniec miesiąca niespodziewanie zmarła moja Mama. Myślę, że stycznia i lutego mogłabym nie wliczać do miesięcy starań. W marcu u gin dowiedziałam się, że 13 dc byłam już po owulacji. Więc tak naprawdę od kwietnia zaczęłam się starać od samego początku cyklu. Jestem między 7 a 10 cyklem starań. 😁 Do tego stresująca praca, ale teraz regeneruję się na L4.

    Nie zostało to zauważone na zwykłym usg. Dzisiejsze badanie trwało ok. 50 minut i było bardzo dokładne. U mnie bolesne współżycie jest jedynie w konkretnej pozycji przy głębokiej penetracji, bo dotyka właśnie tego miejsca. Zapomniałam powiedzieć doktorowi o bólu pleców, właśnie z lewej strony. Promieniuje do pośladka. Możliwe, że ten zrost naciska na nerw. Będę w poniedziałek u zwykłego fizjo i powiem o tym. Dzisiaj doktor zlecił mi też urofizjo. Niestety, usg i wizyta kwalifikująca przed to 860 zł (600 usg i 260 wizyta).

    Myślę, że mimo tego kosztu warto pójść, bo z dużo większą dokładnością sprawdza się narządy. :)

    Ja kochana w końcu trafiłam na lekarkę która łączy Endo z niepłodnością. Też wszyscy lekarze (nawet od Endo) kazali mi czekać rok. W przeciągu 8 mscy bez leczenia hormonami endo urosła mi 3x 🥹 i ta lekarka się pyta: „po co ma Pani czekać? Każdy miesiąc to jest krok w stronę pogłębienia endometriozy”.
    Zostawiam Ci to do przemyślenia 😘 u mnie też teraz jest dość lekka i nie powinna stanowić problemów z zajściem w ciążę, ale nie wiadomo co będzie za parę mscy; dlatego ja nie będę czekać książkowego roku. Obecnie 9sc i ostatni naturalny, jak nie wyjdzie w tym cyklu to następny będzie stymulowany Clo + Ovitrelle i badanie drożności jajowodów (co podobno częste przez zrosty przy endo)

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 3 października 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, melduję dziś biel 🥲

    EVK lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 3 października 2025, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziś ok 16:00 wziąć zastrzyk. Lekarka kazała się starać wczoraj i dziś. Myślę czy nie dołożyć jeszcze dziś. Bo w sumie to z wczoraj może być za późno a z jutra też.
    Mąż mówi to po co chodzisz do lekarza skoro słuchasz się czatu. Ale to nie chodzi o czat tu chodzi o biologię i rzeczy które się wie.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 3 października 2025, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    A na libido w 2 fazie cyklu tez pomaga?
    Ja od miesiąca regularnie biorę Mace i bardzo polecam ☺️

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Allthatnats Ekspertka
    Postów: 127 435

    Wysłany: 3 października 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie w piątek piąteczek piątunio ❤️.
    Jak humory dopisują na weekend? Może jakieś plany?
    Ja planuje wielkie sprzątanie mieszkania, może jakiś fajny spacer z pieskiem, a poza tym weekend z książką i dobrą herbatką 🫢. Zamówiłam termometr owulacyjny, może bardziej doświadczone koleżanki macie jakieś porady? Staram sama się dedukować w tej kwestii, ale wiadomo jak to jest… poza tym ta pogoda jest straszna, dzisiaj u mnie -1,5C, aż człowiekowi się nic nie chce, a tym bardziej pracować 😂😝

    🙎‍♀️23 🤵‍♂️ 24

    🤒 PCOS, insulinooporność

    💉 Badania/zabiegi:

    🙎‍♀️
    AMH: 7,29
    Laparoskopia diagnostyczna endometriozy (08/2025): brak

    🤵‍♂️
    Badanie nasienia: prawidłowe

    Leki/suplementy:
    🙎‍♀️
    Pueria Uno

    02.03.2026 ⏸️
    03.03.2026 B-HCG: 17474 Progesteron: 18.8
    05.03.2026 0,24 mm
    17.03.026 1,1 mm, jest ❤️
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 3 października 2025, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomówka wrote:
    Ja od miesiąca regularnie biorę Mace i bardzo polecam ☺️

    Ale przez cały cykl? Czy tylko w 2 fazie? Ja biore tylko w 1. 🫢🙃

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 3 października 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 17:59

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 3 października 2025, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 17:59

    EVK, Luna11, *Julia*, Ananabanana, Maalwii, Mamacita, Hari lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 3 października 2025, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    U mnie jednak dzisiaj kreska na teście owu ściemniała, więc możliwe że dopiero nadchodzi

    Robiłam dzisiaj pierwszy zastrzyk clexane i już mam sporego siniaka 🥲 Samego wbicia igły nie czuć, ale to wstrzykiwanie płynu.. masakra. I tak codziennie do pozytywnego testu a potem przez 9 miesięcy 😅
    Robiłam zastrzyki całą ciążę, wbijaj igłę powli, płyn wpuszczaj powoli, nie wypuszczaj bąbelka powietrza z ampułkostrzykawki, przed wkłuciem możesz sobie kostką lodu schłodzić miejsce, rób konkretny fałdek powietrza i wbijaj igłę pod kątem 90 stopni

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 3 października 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, rano jest bardzo zimno. Nie jestem chyba jesieniarą, nie podobają mi się te zmiany w ogóle 😆

    Ja dzisiaj z głupoty zatestowalam i biel mnie uderzyła po oczach. Ale no moja wina tylko i wyłącznie.

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Irynka Autorytet
    Postów: 272 529

    Wysłany: 3 października 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    A na libido w 2 fazie cyklu tez pomaga?
    Nie! 😬
    Byłoby dobrze odnaleźć jakiś sposób na libido w 2 fazie ☺️

    kikix0o wrote:
    U mnie jednak dzisiaj kreska na teście owu ściemniała, więc możliwe że dopiero nadchodzi

    Robiłam dzisiaj pierwszy zastrzyk clexane i już mam sporego siniaka 🥲 Samego wbicia igły nie czuć, ale to wstrzykiwanie płynu.. masakra. I tak codziennie do pozytywnego testu a potem przez 9 miesięcy 😅
    Minimum 280 siniaków? 🫂
    Może jest jakiś sposób żeby nie było siniaków?

    Ananabanana wrote:
    Niestety, melduję dziś biel 🥲
    Przykro mi 🫂

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    👩🏻37 🧔🏻‍♂️43

    🍀 Początek starań 09.2024
    🤞🏻 Na poważnie od 01.2025
    10.2025 💔 4+3

    01.12.2025 ⏸️
    09.12.2025 hcg 837,1 mIU/ml
    15.12.2025 hcg 10281,60 (+130%), TSH 1,054, FT4 1,23
    13.01.2026 2,75 cm 🥰
    02.02 1 prenatalne 6,33 cm 🥳
    17.02 wizyta Ok. FeliaTest - Zdrowy Chłopczyk 💙
    24.03 rośnie 💙
    30.03 2 prenatalne - 330g wygląda super 🥰
    21.04 607 g
    19.05 👩🏻‍⚕️🩺

    👩🏻 Hashimoto, niedoczynność tarczycy.

    preg.png
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 3 października 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ma któraś doświadczenie z testami owulacyjnymi Clearblue (tymi cyfrowymi - fioletowymi)? Czy jest sens robić go 2 razy dziennie, jeśli w instrukcji piszą, żeby robić z porannego moczu?

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 3 października 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę jutro zrobić progesteron i estradiol zobaczymy czy szału nie ma 🤣

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 262 249

    Wysłany: 3 października 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palinnka wrote:
    Czy ma któraś doświadczenie z testami owulacyjnymi Clearblue (tymi cyfrowymi - fioletowymi)? Czy jest sens robić go 2 razy dziennie, jeśli w instrukcji piszą, żeby robić z porannego moczu?
    Osobiście jeszcze nie testowałam ich ale z tego co czytałam to nie ma sensu robić ich dwa razy dziennie bo one zapamiętują pomiar. Te fioletowe mierzą estradiol i LH i zawsze się je wykonuje o tej samej porze , najlepiej rano z pierwszego moczu

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)
    18.11.2025 poronienie chybione,
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
    12.01.26 beta 1247
    14.01.26 beta 2327
    19.01.26 beta 9732
    preg.png
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 3 października 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Mamacita, proszę przerzuć mnie z testowania na wolnego strzelca.
    Byłam wczoraj na USG i lekarka stwierdziła LUF. Mam też zakaz stymulacji w następnym miesiącu.
    Ale nie daje mi spokoju, że to zdjęcie z usg nie wygląda mi na LUF. Dziewczyny czy któraś się potrafi wypowiedzieć co do USG?
    Tu poniżej zdjęcie z usg z poprzedniego cyklu (27dc) w którym to lekarz stwierdził że mamy do czynienia z ciałkiem krwotocznym. Dodatkowo widoczny płyn w zatoce Douglasa, skok temperatury też był. Takie pęcherzyki były dwa. Potwierdził więc podwójna owulację.
    20251002-212945.jpg
    Poniżej zdjęcie z wczoraj w 20 dc. Też był płyn w zatoce Douglasa, też skok temperatury i jeszcze wychwycony pik na testach owu. A lekarka stwierdziła LUF.
    20251002-212419.jpg

    Dla porównania zdjęcie LUF stwierdzone przez mojego lekarza prowadzącego z początku roku:
    Messenger-creation-C97-AB30-A-253-B-4-CDC-8-E46-3-B384-D00-B0-BA.jpg

    Oczywiście wstrzymam się ze stymulacja w kolejnym cyklu tak w razie co, ale jakoś mi to się nie klei. I szkoda mi też zmarnowanego cyklu.

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • Kameleon Koleżanka
    Postów: 54 30

    Wysłany: 3 października 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część wszystkim, mam pytanko czy któraś bierze Acard ? i czy znacie przypadki, że po wdrążeniu tego leku udało się :D Lekarz przypisał mi Acard 150, ponieważ wyszło mi że mam mutacje genu MTHFR C677T. Ogólnie staramy się już zaraz 1,5 roku i dopiero teraz wyszła chyba przyczyna niepowodzenia, mam taką nadzieję...

    👩32 lata
    🧔‍♂️31 lata
    starania od 06.2024
    👩 potwierdzone w 03.2025 Hashimoto -> Euthyrox75
    01.2026 kwalifikacja do ivf
    02.2026 - punkcja
    03.2026 - ❄️❄️❄️ transfer
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 3 października 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia k wrote:
    Osobiście jeszcze nie testowałam ich ale z tego co czytałam to nie ma sensu robić ich dwa razy dziennie bo one zapamiętują pomiar. Te fioletowe mierzą estradiol i LH i zawsze się je wykonuje o tej samej porze , najlepiej rano z pierwszego moczu

    Dzięki za odpowiedź! Robię od 4 dni codziennie rano, pierwszego dnia puste kółeczko, od 3 dni uśmiechnięta mrugająca buźka. Wczoraj z ciekawości zrobiłam też popołudniu i była tak samo mrugająca buźka. Ale pewnie nie ma sensu robić 2 razy dziennie więc na spokojnie będę sobie testowała rano i czekała na pik.

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 3 października 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allthatnats wrote:
    Witam drogie Panie w piątek piąteczek piątunio ❤️.
    Jak humory dopisują na weekend? Może jakieś plany?
    Ja planuje wielkie sprzątanie mieszkania, może jakiś fajny spacer z pieskiem, a poza tym weekend z książką i dobrą herbatką 🫢. Zamówiłam termometr owulacyjny, może bardziej doświadczone koleżanki macie jakieś porady? Staram sama się dedukować w tej kwestii, ale wiadomo jak to jest… poza tym ta pogoda jest straszna, dzisiaj u mnie -1,5C, aż człowiekowi się nic nie chce, a tym bardziej pracować 😂😝
    My właśnie w drodze na Zakopane🥳
    Tylko kurde mamy wynajęty apartament z moimi rodzicami i rodzeństwem a dni płodne mi wypadają 😬😂 trzeba będzie być cicho

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 3 października 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Ale przez cały cykl? Czy tylko w 2 fazie? Ja biore tylko w 1. 🫢🙃
    Cały ☺️

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ