X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CLO nieudane cykle i wsparcie
Odpowiedz

CLO nieudane cykle i wsparcie

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell, przykro mi z powodu straty ciąży :(
    Widzę, że dzielnie walczysz dalej i trzymam kciuki, żeby ten cykl okazał się szczęśliwy.
    Ja w tym cyklu brałam clo w 2-4dc. Lekarka nie zapisała mi zatrzyku, nawet monitoringu nie zaleciła. Kazała tylko przyjść za 6tyg na kontrolę. Zapisałam się do innego lekarza, żeby zrobić sam monitoring i może on mi zapisze ovitrelle.
    Jak leczyłam się w klinice niepłodności to przeszłam 8 cykli z clo i zawsze miałam monitoring i ovitrelle na pęknięcie. Zastrzyki dawałam sobie sama w brzuch, 4 cm obok pępka :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Evell, przykro mi z powodu straty ciąży :(
    Widzę, że dzielnie walczysz dalej i trzymam kciuki, żeby ten cykl okazał się szczęśliwy.
    Ja w tym cyklu brałam clo w 2-4dc. Lekarka nie zapisała mi zatrzyku, nawet monitoringu nie zaleciła. Kazała tylko przyjść za 6tyg na kontrolę. Zapisałam się do innego lekarza, żeby zrobić sam monitoring i może on mi zapisze ovitrelle.
    Jak leczyłam się w klinice niepłodności to przeszłam 8 cykli z clo i zawsze miałam monitoring i ovitrelle na pęknięcie. Zastrzyki dawałam sobie sama w brzuch, 4 cm obok pępka :)

    Ja miałam Pregnyl w pośladek mi robił mąż w sobotę... A jaki zastrzyk jest dobry Pregnyl czy ovitrel? I jaką dawkę mialaświata? Ja miałam 5000 ale to chyba ta najsłabsza ?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 listopada 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Ja miałam Pregnyl w pośladek mi robił mąż w sobotę... A jaki zastrzyk jest dobry Pregnyl czy ovitrel? I jaką dawkę mialaświata? Ja miałam 5000 ale to chyba ta najsłabsza ?
    Ja miałam tylko ovitrelle i dobrze na niego reagowałam. Jaka była dawka to już nie pamiętna, bo dawno to było.

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was Dziewczyny? Której się udało W tym cyklu?
    Trzymam kciuki za wszystkie!

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ