Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 16 lipca 2024, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny!!! Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty 😘🍀

    nick nieaktualny, Malinowysorbet, Gregorka lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 16 lipca 2024, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w drodze :)
    Jak wstawałam rano to miałam takie myśli, że to nieludzka godzina na wizyty, ale biorąc pod uwagę jak ciepło jest przed ósmą rano to chyba jednak mi się podoba 😁
    To będzie upalny dzień, powodzenia dla wszystkich, żeby przetrwać 🤭

    nick nieaktualny, Malinowysorbet, MummyYummy, Zaczarowan, Zbuntowana, Gregorka, Pati2804 lubią tę wiadomość

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 16 lipca 2024, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, Sorbecik 🤞🤞 powodzenia!

    Malinowysorbet, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsiku czekamy na wieści 🤞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja nic nie rozumiem..

    Mam wyniki kortyzolu: 9,75 (3,7 - 19,4).

    Ja ZAWSZE miałam przekroczony kortyzol. Pierwszy raz badałam 10 lat temu (już poskładałam wszystkie wyniki do wizyty) i miałam najniższy 28. Nigdy nie miałam kortyzolu poniżej 25. 3 razy miałam te próby hamowania dekstametazonem i wychodziły ok, więc nikt mi nie dawał na to leków. I teraz to... Myślicie, że wynik może być przez coś zakłamany?

  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej, wstałam z okropnym humorem. Ledwo 8, a ja już spocona, w taki gorąc w ogóle nie chce mi się jeść (jadłabym tylko arbuzy najchętniej xd) no i jeszcze mega spuchłam. Byle do 15:30

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekajcie ! Wskakuję jeszcze ja! 🚂🚃🚃🚃

    Powodzenia dziś 🌻

    nick nieaktualny, Gregorka lubią tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Dziewczyny, ja nic nie rozumiem..

    Mam wyniki kortyzolu: 9,75 (3,7 - 19,4).

    Ja ZAWSZE miałam przekroczony kortyzol. Pierwszy raz badałam 10 lat temu (już poskładałam wszystkie wyniki do wizyty) i miałam najniższy 28. Nigdy nie miałam kortyzolu poniżej 25. 3 razy miałam te próby hamowania dekstametazonem i wychodziły ok, więc nikt mi nie dawał na to leków. I teraz to... Myślicie, że wynik może być przez coś zakłamany?

    Niestety się nie znam na kortyzolu... :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Dziewczyny, ja nic nie rozumiem..

    Mam wyniki kortyzolu: 9,75 (3,7 - 19,4).

    Ja ZAWSZE miałam przekroczony kortyzol. Pierwszy raz badałam 10 lat temu (już poskładałam wszystkie wyniki do wizyty) i miałam najniższy 28. Nigdy nie miałam kortyzolu poniżej 25. 3 razy miałam te próby hamowania dekstametazonem i wychodziły ok, więc nikt mi nie dawał na to leków. I teraz to... Myślicie, że wynik może być przez coś zakłamany?
    Nie znam się totalnie,ale nowa lekarka będzie mogła się wykazać 🙈 Jesteś nietypowym przypadkiem na pewno 😐

    elektro96, nick nieaktualny, notsobadd, Zaczarowan, Gregorka lubią tę wiadomość

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie obsuwa, ale często jest tutaj te 15/20 minut. Bo wizyty stacjonarne przeplatane są z telewizytami i zauważyłam, że te tele często trwają dłużej, bo pewnie ciężej to ogarnąć jakoś logistycznie niż rozmowa face to face. No, ale czekam grzecznie pod gabinetem.
    Zjadłam kanapeczkę szybką w domu to wytrzymam 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2024, 08:22

    nick nieaktualny, Zaczarowan, elektro96 lubią tę wiadomość

  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 16:32

    nick nieaktualny, notsobadd lubią tę wiadomość

  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 16:32

    Dropsik, Malinowysorbet, nick nieaktualny, Zaczarowan, Gregorka, Pati2804 lubią tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Trzymam kciuki za wizyty ✊ Dropsiku, Sorbrciku, PaulaG - czekamy na wieści 😍

    Malinowysorbet, Gregorka lubią tę wiadomość

  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1717 3453

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik, Paula, Sorbecik trzymaaaam <3

    Pytanie mam do Suzie i do dziewczyn które brały/biorą duphaston, czy podczas brania macie jakieś objawy okresowe? Bo u mnie się zaczyna pobolewanie jajników i cycków i tak się zastanawiam czy przed ostawieniem już pojawiają się objawy?

    Malinowysorbet lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Hej, wstałam z okropnym humorem. Ledwo 8, a ja już spocona, w taki gorąc w ogóle nie chce mi się jeść (jadłabym tylko arbuzy najchętniej xd) no i jeszcze mega spuchłam. Byle do 15:30

    Też mam dosyć już tej duchoty. Rozumiem upały, ale takie "suche", a nie że woda wisi w powietrzu.

    To puchnięcie to może po dupku? Jak się w ogóle czujesz?

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Dziewczyny, ja nic nie rozumiem..

    Mam wyniki kortyzolu: 9,75 (3,7 - 19,4).

    Ja ZAWSZE miałam przekroczony kortyzol. Pierwszy raz badałam 10 lat temu (już poskładałam wszystkie wyniki do wizyty) i miałam najniższy 28. Nigdy nie miałam kortyzolu poniżej 25. 3 razy miałam te próby hamowania dekstametazonem i wychodziły ok, więc nikt mi nie dawał na to leków. I teraz to... Myślicie, że wynik może być przez coś zakłamany?

    Powiem Ci, że też jestem trochę zaskoczona tym wynikiem, oczywiście pozytywnie! Spodziewałam się jednak, że będzie przekroczony przede wszystkim z uwagi na to, w jakim permanentnym stresie ostatnio żyjesz. Ale to są super wieści ♥️💪 Może to znak, że wszystko się teraz odwróci ✊🥺

    A może to kwestia diety? Pijesz dużo zielonej herbaty, jesz cytrusy i jaja? Omega -3 też obniża poziom kortyzolu, brałaś wcześniej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2024, 08:28

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam sobie o suszeniu w suszarce bębnowej, bo wczoraj zaliczyliśmy pierwszy zakup wyprawkowy 😂 Na jesień będzie jak znalazł 🥰 Wydaje mi się to jakieś Rocket science 🙈 Segregowanie ubrań, jaki program, co można a co nie 🤯 już jestem przerażona. A najgorzej, że teraz to już nic się nie zmieści w łazience, nawet kosz na bieliznę 🤣 Nie wiem jak to ogarniemy, bo rzeczy przybywa i robi się ciasno 🙃

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. U mnie od rana mocna ulewa i burza ⛈️
    Wstałam na śniadanie, zastrzyk i pójdę dalej spać bo w nocy ciągle pobudki i za gorąco.

    Prezesowa oj nie mam pojęcia ale ja bym się cieszyła wynikiem 😁✊🏻

    Kciuki dziewczyny za wizyty ✊🏻😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę wszystkim udanego dnia z całego serduszka ♥️ Wiem, że ostatnio wiele z Was boryka się ze smutkiem, wiatrem w oczy i problemami, dlatego wysyłam Wam dużo pozytywnej energii 😘

    Słoneczka już nie wysyłam ☀️❌ 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2024, 08:30

    nick nieaktualny, Suzie, Malinowysorbet, Paima, Gregorka, Pati2804 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienna wrote:
    Może organizm przestraszył się nadchodzącej wizyty u lekarza i stwierdził że koniec żartów, teraz będzie grzeczny? 🫣

    A tak na poważnie to nie mam pomysłu czy coś mogło zaburzyć wynik 🤔

    Może :P

    sporo się naczytałam swego czasu o kortyzolu no i podobno to działa tak, że przy długotrwałym stresie kortyzol przestaje być wysoki, a spada poniżej normy. I wtedy jest jeszcze gorzej :P no ale u mnie do "poniżej normy" jest jeszcze daleko :P

‹‹ 1388 1389 1390 1391 1392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ