Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kukurydza gotowana bo nikt obiadu nie chce w taki upał 😅 popołudniu jakas sałatkę z wędzonym kurczakiem i pistacjami

    Zaczarowan lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 17:54

    Anonim1992, Zaczarowan lubią tę wiadomość

  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienna wrote:
    Ja pałki z kurczaka z piekarnika i fasolkę szparagową 😅
    Kocham fasolke i w tym roku mialam nawet swoja wlasna osobista😋

    Zaczarowan lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśne ✊🏻✊🏻

    No macie rację dziewczyny, faceci to są na maxa zadaniowo. Jak mój mąż ma coś zrobić to robi i nie rozkłada na czynniki pierwsze, ja za to za czymś coś zrobię to pół dnia analizowania 😂

    U mnie dziś domowa pizza! Szynka, pieczarki, papryka czerwona i kabanosiki! Do tego domowy sos czosnkowy i zrobiliśmy 2 więc jutro też będzie 🙈

    Dropsik, Malinowysorbet, elektro96, notsobadd, Zaczarowan lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakiś lekki makaron wjedzie, pewnie z pomidorkami. Dziś na śniadanie dojadaliśmy gyrosa 🤤🥰

    No też odświeżam w oczekiwaniu na Leśne. Pewnie obsuwa...🙄

    Muszę stopkę zaktualizować, bo musiałam trochę wizyty poprzesuwać, bo mi z jogą kolodowała ta na NFZ 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2024, 14:08

    Zaczarowan, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Co robicie na obiadek dziewczynki?


    Leśneintro czekamy kochana ❤️

    Ja mam od wczoraj pulpeciki w sosie pomidorowym, wyszły zajebiste. Staremu musiałam wczoraj wydzielić, żeby na dzisiaj starczyło 😂😂😂
    Do tego ryż albo makaron i obiad z głowy 😝

    Dropsik, elektro96, Malinowysorbet, Zaczarowan, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Ja mam od wczoraj pulpeciki w sosie pomidorowym, wyszły zajebiste. Staremu musiałam wczoraj wydzielić, żeby na dzisiaj starczyło 😂😂😂
    Do tego ryż albo makaron i obiad z głowy 😝
    Jak ja coś robię na dwa dni to nigdy nie starcza na dwa dni 🤣 mój mąż nie może widzieć, że zostało, bo on nie ma dna. A najlepsze, że siada z pełnym talerzem i zawsze ta sama gadka: olaboga, co za porcja, nie wiem czy zjem... Po czym idzie sobie dokładać albo ode mnie coś jeszcze skubnie 🤣 Ale zawsze(!) musi się najpierw nagadać, że za dużo 🙈

    elektro96, Speranza :), Malinowysorbet, Zaczarowan, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie, że ostatnio jak zrobiłam gyrosa to zjadlam tylko 2 małe porcje z tego bo nie mogłam na niego patrzec. Moj mąż musiał zjesc wszystko sam😅 ale w ogóle nie narzekał a zrobiłam 2 duże miski 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2024, 14:17

    Dropsik, Zaczarowan, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Jak ja coś robię na dwa dni to nigdy nie starcza na dwa dni 🤣 mój mąż nie może widzieć, że zostało, bo on nie ma dna. A najlepsze, że siada z pełnym talerzem i zawsze ta sama gadka: olaboga, co za porcja, nie wiem czy zjem... Po czym idzie sobie dokładać albo ode mnie coś jeszcze skubnie 🤣 Ale zawsze(!) musi się najpierw nagadać, że za dużo 🙈

    no to znasz temat, łączę się w bólu 😅
    lepiej ubierać niż karmić 🤪
    i to jeszcze nie wiem jak Twój, ale mój nawet 80 kg nie waży, a je za czterech. magiczna przemiana materii 🤭
    i non stop tylko słyszę „SCHABOWEEEE ZRÓB”

    Malinowysorbet, Zaczarowan lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowysorbet wrote:
    A wiecie, że ostatnio jak zrobiłam gyrosa to zjadlam tylko 2 małe porcje z tego bo nie mogłam na niego patrzec. Moj mąż musiał zjesc wszystko sam😅 ale w ogóle nie narzekał a zrobiłam 2 duże miski 😅

    poświęcił się wręcz 😝😂

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Jak ja coś robię na dwa dni to nigdy nie starcza na dwa dni 🤣 mój mąż nie może widzieć, że zostało, bo on nie ma dna. A najlepsze, że siada z pełnym talerzem i zawsze ta sama gadka: olaboga, co za porcja, nie wiem czy zjem... Po czym idzie sobie dokładać albo ode mnie coś jeszcze skubnie 🤣 Ale zawsze(!) musi się najpierw nagadać, że za dużo 🙈

    Znam. Zrobiłam obiad na 2 dni, a mąż zjadł resztę na kolację 🤣

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    poświęcił się wręcz 😝😂
    No jeszcze jak😄 tyle kurczaka co tam było to chociaż tabelki z kaloriami mu się zgadzały bo liczy 😅

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:54

    notsobadd, Speranza :), Suzie, Vienna, CoffeeDream, Anonim1992, Dropsik, elektro96, Sikoreczkaaa, Malinowysorbet, Paima, MummyYummy, nick nieaktualny, Zaczarowan, Liyss🧚🏻, ultramaryna_, nick nieaktualny, PaulaG, ellevv, Pati2804, Gregorka lubią tę wiadomość

  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Sorki dziewczyny, ale było spore opóźnienie a potem musiałam gnać do pracy. Dziękuję, że byliście tam że mną!
    Jest 1 cm małego bombelka z bijącym serduszkiem ❤️
    Wiek ciąży wychodzi taki sam jak z OM, czyli 7+1. Jestem wzruszona i dziękuję Wam za wsparcie ❤️❤️❤️

    Aaaaale cudnie!!! ♥️

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Sorki dziewczyny, ale było spore opóźnienie a potem musiałam gnać do pracy. Dziękuję, że byliście tam że mną!
    Jest 1 cm małego bombelka z bijącym serduszkiem ❤️
    Wiek ciąży wychodzi taki sam jak z OM, czyli 7+1. Jestem wzruszona i dziękuję Wam za wsparcie ❤️❤️❤️

    Ooooo :) Cudne informacje :) :) :) Bardzo bardzo się cieszę i gratuluję jednocześnie :)

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Sorki dziewczyny, ale było spore opóźnienie a potem musiałam gnać do pracy. Dziękuję, że byliście tam że mną!
    Jest 1 cm małego bombelka z bijącym serduszkiem ❤️
    Wiek ciąży wychodzi taki sam jak z OM, czyli 7+1. Jestem wzruszona i dziękuję Wam za wsparcie ❤️❤️❤️

    <3 <3 <3

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś z kolei wjedzie coś na szybko, bo po weekendzie trzeba jechać na zakupy 😄

  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 17:54

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    no to znasz temat, łączę się w bólu 😅
    lepiej ubierać niż karmić 🤪
    i to jeszcze nie wiem jak Twój, ale mój nawet 80 kg nie waży, a je za czterech. magiczna przemiana materii 🤭
    i non stop tylko słyszę „SCHABOWEEEE ZRÓB”
    Mój to samo, 72kg 😬 nie wiem gdzie to mieści. Chociaż jak mam dzień to też potrafię wsunąć porcję, że nie jeden się zdziwi 🙈
    U nas mąż akurat gotuje (w zdecydowanej większości) i jak lubi gotować codziennie to mu nie bronię. Jak ja sobie zaplanuję coś na dwa dni a zjemy w jeden to jestem trochę zła, bo ja z kolei nie lubię gotować 😜

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 22 lipca 2024, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśne, 🥰🥰

‹‹ 1464 1465 1466 1467 1468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ