Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 956 809

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Ale pięknie 🤩 aż sama chciałabym wypić kawkę z takim widokiem 😻
    Prezesowa pieknie.... Wow odpoczywaj...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    poronienie 2024
    staramy się o drugi cud..07.2023
    po drodze torbiele mięśniaki..
    wiek ah ten wiek..

    nadzieja zawsze umiera ostatnia...
  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tez mam pytanie. U mnie dopiero 7dc a od wczoraj mam sporo rozciągliwego przezroczystego śluzu 🤔 temperatura od paru dni bez zmian, na teście ovu kreska jest ale słaba więc negatywny. Czy ten sluz oznacza,że na dniach będzie owulka? Nie wiem czy wierzyc aplikacji bo pokazuje na 21 kwietnia dopiero 😄

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:09

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:09

  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @notsobadd
    Gratuluję znalezienia tego odpowiedniego lekarza 😘
    W moim przypadku też niestety trafiłam na takiego, który lubił przepisywać leki w ciemno.
    Poszłam do niego, zaraz po odstawieniu AH, to mi na 1 wizycie przepisał luteinę, nie wiedząc nawet kiedy man owulację. Poszłam po miesiącu, mówi że mam cystę/torbiel krwotoczną w prawym jajniku.
    Tak siedzi na tym stołku i mówi, wiesz co ja narazie nie wiem co ci jest .. w dodatku powinnaś mieć taką piękna owulację po tabletkach, a nie masz..przyjdź za miesiąc, to przepiszemy zastrzyki jeśli ta torbiel nadal będzie 🫨🫨
    No wiecie co, ja poczułam się jakaś zepsuta, milion myśli, że całe te starania na nic i jeszcze tak o tej owulacji powiedział . No 0 taktu i podejścia lekarza. I te zastrzyki nie wiadomo po co..
    Wyszłam płacząc, byłam rozwalona do końca dnia, ale umówiłam się następnego dnia do innego lekarza i to był właśnie TEN 🥰 Na wizycie po badaniu zmiana o 180stopni. Powiedzial, że to nic groźnego, nie bedzie mi nic przepisywał, że to cysta z tych prostych i sama się wchlonie po 1 miesiączce. Poszłam po miesiącu i tak też się stało, czyściutko 😊

    Rachelka23 lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @notsobadd
    Gratuluję znalezienia tego odpowiedniego lekarza 😘
    W moim przypadku też niestety trafiłam na takiego, który lubił przepisywać leki w ciemno.
    Poszłam do niego, zaraz po odstawieniu AH, to mi na 1 wizycie przepisał luteinę, nie wiedząc nawet kiedy man owulację. Poszłam po miesiącu, mówi że mam cystę/torbiel krwotoczną w prawym jajniku.
    Tak siedzi na tym stołku i mówi, wiesz co ja narazie nie wiem co ci jest .. w dodatku powinnaś mieć taką piękna owulację po tabletkach, a nie masz..przyjdź za miesiąc, to przepiszemy zastrzyki jeśli ta torbiel nadal będzie 🫨🫨
    No wiecie co, ja poczułam się jakaś zepsuta, milion myśli, że całe te starania na nic i jeszcze tak o tej owulacji powiedział . No 0 taktu i podejścia lekarza. I te zastrzyki nie wiadomo po co..
    Wyszłam płacząc, byłam rozwalona do końca dnia, ale umówiłam się następnego dnia do innego lekarza i to był właśnie TEN 🥰 Na wizycie po badaniu zmiana o 180stopni. Powiedzial, że to nic groźnego, nie bedzie mi nic przepisywał, że to cysta z tych prostych i sama się wchlonie po 1 miesiączce. Poszłam po miesiącu i tak też się stało, czyściutko 😊

    notsobadd lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:09

    notsobadd lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:09

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesowa, KejtKa, odpoczywajcie 😘

    Suzie, brzmi jak dobry plan 💪🏼 trzymam mocne kciuki, żebyś dołożyła do tych badań faktycznie betę :) 🤞🏼

    Notsobad, ale ekstra! Taki power bije z Twojej wiadomości, że od razu czuć, że zaiskrzyło między Wami 🤩 oby te wizyty były owocne :) u mnie też piątki ginekologiczne się zrobiły 😂 dziś udało mi się złapać szybką konsultację i mam przyjść za dwa tygodnie na monitoring. Zobaczymy, czy będzie termin, ale no 🤡

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:09

    Monk@, Malinowysorbet lubią tę wiadomość

  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Pewnie, dodaj do przyjaciółek to Ci podam namiary.
    Jeśli jesteś z trójmiasta to mogę naprawdę polecić już po pierwszej wizycie 😊
    Dodałam :) do Trójmiasta mi daleko, ale warto mieć dobry kontakt, jeżeli w moim mieście nie znajdę nikogo sensownego :)

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Kochana, no ja bym tak aplikacji nie wierzyła i sprawdzała testami 😉 Na ten moment pewnej wystarczy raz dziennie, a jak zacznie ciemnieć, to częściej 🙂
    Popieram 👍🏼

    Malinowysorbet, MummyYummy lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Kochana, no ja bym tak aplikacji nie wierzyła i sprawdzała testami 😉 Na ten moment pewnej wystarczy raz dziennie, a jak zacznie ciemnieć, to częściej 🙂
    Niby się mówi właśnie, żeby częściej, ale przynajmniej 2h przed testem, nie wolno pić. To żeby tak robić testy, to trzeba pół dnia nie pić 😆
    Ja robię teraz 2x dnia, po 12 i po 20 . Dziś miałam ciemniejącą, ciekawe jak później. Bo temperatura dziwnie coś, tak to miałam 36,09 przez 2 dni, później 36,10 ,a dziś 35,95 . I o co tu chodzi .
    Niby znaczenie ma to, czy cały czas w tym samym miejscu. Mierzyłam na śpiocha,może nie włożyłam tak głęboko jak zawsze

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Niby się mówi właśnie, żeby częściej, ale przynajmniej 2h przed testem, nie wolno pić. To żeby tak robić testy, to trzeba pół dnia nie pić 😆
    Ja robię teraz 2x dnia, po 12 i po 20 . Dziś miałam ciemniejącą, ciekawe jak później. Bo temperatura dziwnie coś, tak to miałam 36,09 przez 2 dni, później 36,10 ,a dziś 35,95 . I o co tu chodzi .
    Niby znaczenie ma to, czy cały czas w tym samym miejscu. Mierzyłam na śpiocha,może nie włożyłam tak głęboko jak zawsze
    Tez staram się robić już teraz 2xdziennie, ale ledwo daje rade zeby nie pic ani nie jesc 2h przed, już odruchowo po wodę ciagle siegam 😄

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowysorbet wrote:
    Tez staram się robić już teraz 2xdziennie, ale ledwo daje rade zeby nie pic ani nie jesc 2h przed, już odruchowo po wodę ciagle siegam 😄
    Ja np tylko nie pije. Jem normalnie, bo z tego co czytałam, to chodzi o to, żeby mocz nie był rozwodniony przez picie

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Możliwe :) ja w tym cyklu miałam 9 dni płodny śluz i nadal nie wiem czy owu była, bo czułam jednego dnia, a temperatura jeszcze nie odbiła :/
    Masakra z tymi cyklami 😆 ale testów nie robiłaś?

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w drodze do rodziców (znowu 😂). Tym razem tata ma urodziny 😄

    Anonim1992, nick nieaktualny, MummyYummy lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś wiosenne jedzenie w pracy 😁
    20240412-181445.jpg

    Paima, Anonim1992, nick nieaktualny, Rachelka23, Suzie, notsobadd, Malinowysorbet, nick nieaktualny, Dropsik, Leśneintro, Zaczarowan, Miś, Liyss🧚🏻, Pati2804, MummyYummy lubią tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Ja już w drodze do rodziców (znowu 😂). Tym razem tata ma urodziny 😄
    Wszystkiego dobrego dla taty😁

    ja właśnie maluje pazurki u stóp na trawce kocham taki stan ptaszki śpiewają synek biega a ja chill przy zachodzącym słonku

    nick nieaktualny, Eniana, MummyYummy lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 12 kwietnia 2024, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2024, 21:51

    Majlen lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ