X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CYKL rozpoczęty 15 kwietnia
Odpowiedz

CYKL rozpoczęty 15 kwietnia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dosyć dlugie cykle i niestety często bez owulacji więc tak jakoś sceptycznie podchodzę do tych objawów.

    Uuu... No to jedziesz maleńka, jedziesz z tym jajem! Niech się tam wykluje co trzeba! :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Ja mam dosyć dlugie cykle i niestety często bez owulacji więc tak jakoś sceptycznie podchodzę do tych objawów.

    Uuu... No to jedziesz maleńka, jedziesz z tym jajem! Niech się tam wykluje co trzeba! :)
    OD JUTRA ROBIE OWULAKI :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z tymi testami to taka lipa chyba. Mam PCO przy którym poziom LH jest podwyższony i ponoć nie dają zbytnio prawdziwych wyników. Dostałam ostatnio od koleżanki dosyć dużą ich ilość i przyznam, że robię żeby zobaczyć co z nich wychodzi i nie zaznaczam na wykresie żeby program się nimi nie kierował, tylko temperaturą.
    No ale powiem szczerze, że na razie wszystkie wychodzą negatywne więc nie wiem tak do końca jak to jest.

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak masz zapas to testuj :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agawa to tak ja i u mnie : śluz, chcica plus ja mam ból jajnika i skok temp drugi dzień więc po cichu liczę , że coś tam się dzieje... :)

    Widzisz... nie każda droga jest łatwa i krótka ale ważne żeby mieć nadzieję i walczyć do końca. :)

    agawa lubi tę wiadomość

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez miałam ból jajcora więc myślę ze owu bylo:-) starania tez więc nie uznaje tego cyklu za stracony. Ale tez nie nastawiam sie na mega pozytyw. Co ma być to bedzie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2014, 21:14

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś jakaś chcica wzięła, śluzu ostatnio nie było nic - a dziś się pojawił. Ale to coś wydaje mi się za wcześnie.... Muszę się od nowa siebie uczyć, to pierwszy normalny cykl od ponad pół roku... :/

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chcica sie pojawia zaraz po @. A mniej więcej 8 dc mam juz juz śluz wodnisty i tak do 12 dnia a potem to juz suchoty. Nie wiem tylko jak z tym śluzem jest. Podobno szczyt śluz jest 2 dni przed owulacją.

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temat umarł... wszystkie serduchują :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa wrote:
    U mnie chcica sie pojawia zaraz po @. A mniej więcej 8 dc mam juz juz śluz wodnisty i tak do 12 dnia a potem to juz suchoty. Nie wiem tylko jak z tym śluzem jest. Podobno szczyt śluz jest 2 dni przed owulacją.
    serio ??? no to ja jeszcze nie ma szczytu, ale duzo :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh ja to już nie wiem... Liczyłam na owulkę... jajnik bolał, bzykać się chciało, mokro jak cholera, temp szła w górę a dziś rano co? Lipa. Spadek aż o 0,5. Coś mi się wątpi, żeby był to spadek przed owulką.


    Anutka a u Ciebie co? :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/d6a011be04f78.jpg.html

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka, a Ty z nerwów ten drugi test pogryzłaś że taki jakiś podziurkowany? :P

    Anutka lubi tę wiadomość

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dziś tempka spadła i mam takie lekkie krwawienie. Może to wskazywać na owulkę? pierwszy raz mam takie plamienie w środku cyklu i podejrzewałam owulkę...

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wcześniej mnie wkurzało, że te testy za 1 zł są co drugi taki powciskane :/ ale na razie zakupiłam i na szczęscie może ta dobra partia się trafiła mi w końcu :)

    a u mnie już 17 dc i owulki nadal brak, testy negatywne, śluzu dużo ale kremowego a płodnego brak, ehh :( nawet nie szłam do gina na monitoring owulacji, bo miałam się zgłosic jak test wyjdzie pozytywnie. A tu jak wyjdzie w czasie majówki to kiszka, bo nie będę mogła pójsc spr czy pękł

    Anutka lubi tę wiadomość



  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rastafanka wrote:
    Anutka, a Ty z nerwów ten drugi test pogryzłaś że taki jakiś podziurkowany? :P
    hehehehe :) taki był w paczce :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah wrote:
    Właśnie wcześniej mnie wkurzało, że te testy za 1 zł są co drugi taki powciskane :/ ale na razie zakupiłam i na szczęscie może ta dobra partia się trafiła mi w końcu :)

    a u mnie już 17 dc i owulki nadal brak, testy negatywne, śluzu dużo ale kremowego a płodnego brak, ehh :( nawet nie szłam do gina na monitoring owulacji, bo miałam się zgłosic jak test wyjdzie pozytywnie. A tu jak wyjdzie w czasie majówki to kiszka, bo nie będę mogła pójsc spr czy pękł
    to serduchuj i się nie przejmuj :)

    Monifah lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w tym miesiącu był totalny spontan w <3 i mam nadzieję, że coś z tego będzie, bo jakoś nie mam parcia jak w wcześniejszych cyklach, że coś raz coś mnie zakuło coś zaswędziało, po owulacji i ja już w necie spr czy to czasem nie objaw ciązy he he, w tym miesiącu, tylko mierzyłam tempkę i robiłam testy i czekam, powodzenia :D



  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 5 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:26

    polkosia lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 maja 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Dziewczyny, a u mnie już po owu... teraz zaczyna się nerwowe odliczanie. W pierwszej fazie cyklu to ja jestem jak kwiat lotosu na tafli jeziora a w drugiej - szkoda gadać. kłębek nerwów.
    nie stresuj się :) weź przykład ze mnie :D

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ