X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekając na cud...
Odpowiedz

Czekając na cud...

Oceń ten wątek:
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki starające się o upragnioną fasolkę. Piszcie jak przebiegają wasze starania, jakie metody stosujecie na poprawę płodności.

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe to forum to jedna wielka odpowiedź na pytanie jak przebiegają nasze starania i jakie metody stosujemy na poprawę płodności. Widzę, ze jesteś nowa, może poszukaj najpierw informacji, które Cię interesują na innych wątkach zamiast z marszu zakładać nowy na ten sam temat

    Maialen, Summerka, Vuko lubią tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:47

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, dziewczyny, litości...juz wczoraj to pisałam, ze z tego forum robi sie niezły "śmietnik", bo w kółko zakładane sa nowe tematy o tym samym (codziennie przynajmniej jedna nowa osoba zakłada temat, który juz istnieje, zamiast zadać sobie odrobine trudu i przejrzeć najbardziej popularne wątki, zeby przekonać sie, ze na pewno jest taki, do którego można dołączyć)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:38

    Maialen, momo1009, Vuko lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh... to samo napisałam na wątku o wykresach i temperaturach, też co chwile są tematy pt " czy jestem w ciąży" ...

    Maialen, Summerka, anja83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwiej jest założyć swój wątek niż umiejętnie skręcić się w istniejący juz wątek gdzie dziewczyny się juz znają.Toszto sztuka;) Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam wątek "Grudzień wspaniały prezent pod choinkę " do którego została ciepło przyjęta:*

    Natka88, Cigaretta, Lianna lubią tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to sa podpisy pod setnym zdjęciem z druga blada kreska (której najcześciej, z racji kiepskiej jakości aparatu, w ogóle nie widać) i pytaniem: miała tak któraś i była w ciazy?? Nie mam objawów, ale uprawiałam sex, czy jestem w ciazy??

    Czekam tylko na pytanie: nie uprawiałam sexu, nie mam objawów (ewentualnie mam, np. bol głowy) czy jestem w ciaxy???

    Litości!!!

    W ogóle mój number one: pytanie: czy jestem w ciazy?? Cha Cha..,

    To ja zadam swoje: skończyłam karmić piersia, kiedy dostanę @?? Albo lepiej kiedy znow zajdę w ciąże??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:52

    Maialen lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co? wkurza mnie fakt, że ludzie w każdej dziedzinie życia idą na łatwizę.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    wiecie co? wkurza mnie fakt, że ludzie w każdej dziedzinie życia idą na łatwizę.

    Czytam Twoje posty i dochodzę do wniosku, ze mamy podobne poglądy...;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta właśnie to nie jest latwizna,bo ja bym zrobiła test i poszła na bete lub lekarza i to była latwizna bo bym od razu wiedziała co i jak. A pytania na forum o ciążę to jest skomplikowanie sobie życia bo jedna z cienka kreska na teście była w ciąży a druga nie i bądź tu człowieku mądry;)

    Summerka lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    Sylwiasta właśnie to nie jest latwizna,bo ja bym zrobiła test i poszła na bete lub lekarza i to była latwizna bo bym od razu wiedziała co i jak. A pytania na forum o ciążę to jest skomplikowanie sobie życia bo jedna z cienka kreska na teście była w ciąży a druga nie i bądź tu człowieku mądry;)

    Nie zgadzam sie;) pierwsze zachowanie jest przejawem racjonalnego, rozsądnego myślenia;) drugie natomiast wynikiem histerii, desperacji i nie wiem jak to łagodnie napisać...naiwności (w sensie, ze dziewczyny z forum magicznie napiszą: tak, jesteś w ciazy i to stanie sie faktem;))

    Maialen lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Tak, to sa podpisy pod setnym zdjęciem z druga blada kreska (której najcześciej, z racji kiepskiej jakości aparatu, w ogóle nie widać) i pytaniem: miała tak któraś i była w ciazy?? Nie mam objawów, ale uprawiałam sex, czy jestem w ciazy??

    Czekam tylko na pytanie: nie uprawiałam sexu, nie mam objawów (ewentualnie mam, np. bol głowy) czy jestem w ciaxy???

    Litości!!!

    W ogóle mój number one: pytanie: czy jestem w ciazy?? Cha Cha..,

    To ja zadam swoje: skończyłam karmić piersia, kiedy dostanę @?? Albo lepiej kiedy znow zajdę w ciąże??

    Ekhem... uprawiam sex w dni plodne. Dostalam dzis okres, ale jest bardziej skapy niz zwykle i boli mnie mniej niz zwykle. Czy jest szansa, ze jestem w c-i-a-z-y? ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:58

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Ekhem... uprawiam sex w dni plodne. Dostalam dzis okres, ale jest bardziej skapy niz zwykle i boli mnie mniej niz zwykle. Czy moge byc w c-i-a-z-y? ;P

    Ha! Tryb przypuszczający: czy moge być w ciazy?? Biorąc pod uwagę, ze cuda sie zdarzają, a medycyna zna rożne przypadki, odpowiadam - mozesz;) a czy jesteś to juz inna historia;) a tak poważnie Vuko, to widziałam, ze wpisałaś sie na keietniowki, wiec w ciazy nie jesteś;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co takie wątki są nam potrzebne,bo każda z nas jest w swoich juz zastałych watkach, a tutaj spotykamy się wszystkie czyż to nie jest mile;)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    Ale wiecie co takie wątki są nam potrzebne,bo każda z nas jest w swoich juz zastałych watkach, a tutaj spotykamy się wszystkie czyż to nie jest mile;)

    Jak cholera;)

    Maialen, momo1009 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ha! Tryb przypuszczający: czy moge być w ciazy?? Biorąc pod uwagę, ze cuda sie zdarzają, a medycyna zna rożne przypadki, odpowiadam - mozesz;) a czy jesteś to juz inna historia;) a tak poważnie Vuko, to widziałam, ze wpisałaś sie na keietniowki, wiec w ciazy nie jesteś;)
    Przejrzalas mnie, Detektywie Summer :P

    Maialen z tego wynika, ze bezmyslnosc laczy ludzi XD

    Maialen, Summerka, momo1009 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu zajebiaszczo :D Wbijam zatem :D
    I od razu mam pytanie... Jakie warunki trzeba spełnić żeby w tą cholerną ciążę w końcu zajść? :P Czy myślicie, że jak mam wszystkie wyniki badań w normie to zajdę? I w którym cyklu? :D :D :D

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzadko kto, ma takie poglądy jak ja, zazwyczaj jestem odbierana jako osoba wredna... najgorsze jest to, że ja lubię tą swoją wredną naturę :P

    Maialen, Anuśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska nie wiem ile się starasz ale moje zajebiste przeczucie mówi mi ze to będzie ten cykl w którym zajdziesz!

    Anuśka, Vuko, momo1009 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maialen- nie masz czasem co do mnie takich przeczuć ;D?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ