X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czekam na dzidzie
Odpowiedz

czekam na dzidzie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest ktoś kto popisze ze mną i mnie wysłucha mam ochote sie komus wygadac kto mnie potraktuje powaznie

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj każdy traktuje się poważnie, no może prawie każdy...


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mów śmiało :) Tu jest wiele kobiet, które wspierają i pomagają w trudnych chwilach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to jest ze jak sie nie planuje dziecka to niemal na pstryknięcie palcami sie zachodzi a jak sie planuje to jest trudniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje sie jak jakiś wyzutek od ponad 6 miesiecy staramy sie o dzidzię i nic nie wychodzi czuje sie jaj jakiś wyzutek dy widzę jedną kreskę na tescie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat tego nie wiem :( Sama jestm zła na to. Kobiety starające się mają problemy, a nastolatka, która się "wypnie" dla jednego piwa momentalnie zachodzi... Ale jestem zdania, że kobieta starająca się pewien czas, docenia owoc swoich strań :)

    asiorekk, Magda_lena88, agniesja lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcyba każda z Nas chciałą by to wiedzieć ;/
    Ale myślę, że tylko Nam się wydaje, że tak jest, bo jesteśmy złe na to, że Nam nie wychodzi;/
    Trzeba mieć nadzieję, że w końcu i nam się uda;)

    Dżejzi lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się już 2,5 roku. Nigdy nie widziałam jeszcze 2 kresek na teście, jedynie na owulacyjnym...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    Akurat tego nie wiem :( Sama jestm zła na to. Kobiety starające się mają problemy, a nastolatka, która się "wypnie" dla jednego piwa momentalnie zachodzi... Ale jestem zdania, że kobieta starająca się pewien czas, docenia owoc swoich strań :)

    Masz rację.
    W ciągu starań uczy się też cierpliwości co jest bardzo potrzebne przy dziecku ;)

    Dżejzi lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 17 września 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiele z nas chciałaby znać na to odpowiedź, uwierz mi nie jesteś sama. Tutaj jest mnóstwo kobiet które się starają o dziecko bezskutecznie i które mają wokół siebie pełno znajomych które zaszły w ciążę przypadkowo. Ja też tego nie rozumiem i też nie mogę się doczekać kiedy zostanę mamą. Bardzo pragniemy z mężem mieć dzieci i raz się udało zobaczyć 2 kreski ale nasza radość trwała tydzień :( i potem okazało się że to ciąża pozamaciczna i skończyło się na laparoskopii gdzie usunęli mi jeszcze jajowód. Nie dość że wcześniej długo się staraliśmy to teraz mamy jeszcze te starania dodatkowo ograniczone bo z jednym jajowodem ;(. Także jak chcesz się wygadać pisz śmiało tu jest wiele kobiet które tego potrzebują bo najbliższe nam osoby nas nie potrafią zrozumieć. Wspieramy się tutaj nawzajem.

    Dżejzi, momo1009 lubią tę wiadomość

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Masz rację.
    W ciągu starań uczy się też cierpliwości co jest bardzo potrzebne przy dziecku ;)

    Samo to, jeżeli tak długo czeka się na ten cud, to się go kocha nad życie...
    Nie przychodzi wtedy do głowy żadna aborcja czy też pożucenie noworodka. Zauważyłam, że niektóre kobiety, co długo starają się o malucha, ratują te niekochane i pożucone...

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm ja miałam 2 ropne torbiele na jajnikach to prawda ze po torbielach są nikłe szanse na ciążę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dzisiejszych czasach z postępem medycyny wszystko jest możliwe :) i z tego co wiem to wiele kobiet zaciążyło "po torbieli"

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam pojęcia ;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 laparoskopie i nigdy lekarz nie powiedział mi, że będę miała problem z zajściem. Co prawda nie zciążyłam do dnia dzisiejszego, ale podejrzewam, że jest inny powód tego. Torbiel to nie przeszkoda, wiele kobiet tutaj na ovu zachodzi w ciążę nawet z PCOS :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie czy to normalne ze mam regujrne miesiączki a od kilku dni nie mam okresu powinnam dostac 5 września a okresu ani widu ani słychu przytyłam strasznie tak ze musiałam sie ze tak powiem wbic w spodnie 6wreśni robiłam test i nic niewiem co jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, wszystko może być spowodowane hormonami, twój wzrost wagi też może mieć na to wpływ. Choć ja bym strzeliła sobie sikańca jeszcze raz nie zawsze test musi wyjść w okresie @ :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie hormony ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:47

    Dżejzi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko praktycznie może być przyczyną

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ