X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czekam na dzidzie
Odpowiedz

czekam na dzidzie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bardzo pragniemy byc pełną rodziną dzieki ze sie o mnie troszczysz:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam pytanie z kąt jasteś?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Województeo Śląskie :)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to daleko

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trochę daleko


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie ma szans, żeby odzyskać Twoje dzieci? :( Wiem, że to trudne, ale może trzeba sprawdzić wszystkie opcje... Masz możliwość kontaktu z nimi?

    Dobra, będę szczera. I pewnie dość brutalna, więc sorry jeśli tak to zabrzmi, ale napiszę wprost, co myślę. Masz 18 lat. Twój partner 19 i pracę - dobrze, że ma pracę, ale jak długo będzie ją miał? Nie ma wykształcenia wyższego, skąd pewność, że za rok albo dwa nadal będzie pracował? Ile czasu jesteście razem? Sam ślub jeszcze nie daje wielkiej gwarancji, a z tego co widzę, Wasz związek nie trwa zbyt długo - skoro 9 miesięcy temu urodziłaś dziecko innego partnera. To dobrze, że tym razem trafiłaś na mężczyznę, który ma pracę i nie jest "damskim bokserem", ale oboje jesteście bardzo młodzi, czy masz pewność, że za kilka lat nadal będziecie w stanie zapewnić dziecku stabilną rodzinę? W wieku 18-19 lat zwykle ludzie się schodzą, potem rozstają... Nie mówię, że tak jest zawsze, ale przeważnie tak jest. Dzisiaj może masz warunki na dziecko, skoro są pieniądze, mieszkanie, małżeństwo - ale za rok może ich nie być. I co wtedy? Kolejny maluch do adopcji? Zastanów się 100 razy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 18:18

    Dżejzi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam mozliwośći kontaktu bo jedno juz jest w rodzinie zastepczej bo muj mąż widział naj starszego gdy to usłyszałam to mysłałam ze mi serce wyskoczy

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałaś się czegoś na ten temat dowiedzieć?
    Próbuj, może się uda skoro teraz masz warunki.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno jest w rodzinie zastępczej. Tzn., że to nie jest jeszcze rodzina adopcyjna, nie mają praw rodzicielskich, można walczyć o to dziecko. A drugie? Skoro nie jest w rodzinie zastępczej, to gdzie jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prubowałam według nichjestem nie odpowiedzialną smarkulą bo zaszłam w wieku 16lat w ciąże i byłam z takim facetem ktury pił cpał i mnie bił i oni mysłąze ja tez taka jestem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drugie jest w rodzinnym domu dziecka a starszego nie moge juz odzyskac bo jest juz w nowej rodzinie

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę podobnie jak Sigma.
    Nie mówię, że Wasz związek musi się rozwalić i życzę Wam żeby trwał jak najdłużej, ale jesteście krótko razem, szybko podjęliście decyzję o dzieckiu.
    Ja nie jestem dużo starsza, mam 21 lat ale z moim narzeczonym jesem już ponad 3 lata, mieszkamy ok 8 miesięcy razem, od roku jesteśmy zaręczeni a decyzję o staraniu się świadomie podjęliśmy w kwietniu.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może weź się w garść, znajdź pracę albo skończ szkołę, udowodnij "im" (nie wiem o kim mówisz, czy o pracownikach domu dziecka, czy o innych osobach), że się zmieniłaś, że potrafisz wziąć odpowiedzialność za dziecko i zawalcz o SWOJE DZIECI, które JUŻ MASZ, bo rodzina zastępcza to nie jest rodzina adopcyjna, tylko zastępcza, więc to nie jest ich nowa rodzina na zawsze. A drugie dziecko jest w domu dziecka, więc tym bardziej możesz o nie walczyć.
    Tu masz linka: http://towarzystwonaszdom.pl/files/download/228-20100817155221-1.doc

    Tolcia25 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, walcz o te dzieci, próbuj je odzyskać i nie poddawaj się!


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajdź stowarzyszenie/fundację, która zajmuje się pomocą w podobych sytuacjach, napisz do nich z prośbą o poradę - na pewno dostaniesz możliwość skorzystania z porad prawnych, opieki psychologicznej itd. Oni podpowiedzą co i jak robić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prubowłam ale to wszystko na nic wszendzie mnie przekreslają gdy słyszą ze byłam w mowie:(:(;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to znaczy, że byłaś w mowie? Nie rozumiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak byłam mow- młodziezowy osrodek wychowawczy dla dziewcząt

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 17 września 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorr ale musze to napisac...Jak osoba majaca juz dwojke dzieci moze pisac ze chce zostac matka?Matka juz zostalas rodzac pierwsze dziecko!!!

    momo1009, werni lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matką zostaje sie zakazdym razem jak rodzi sie dziecko wiec chce zostac mamą poraz trzeci:)

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ