X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czekam na dzidzie
Odpowiedz

czekam na dzidzie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia - ale każde Twoje dziecko jest tak samo Twoje i tak samo ważne. Jeśli chcesz zapewnić dobrobyt dziecku, to zacznij od tych, które już masz.
    Piszesz, że byłaś w ośrodku wychowawczym - rozumiem, że to ogranicza zaufanie domu dziecka czy sądu, ale naprawdę z każdej sytuacji jest wyjście i zawsze można udowodnić, że sprawy uległy zmianie - tylko trzeba się postarać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwiesz mi ze sie starała robiłam naprawde wszystko i zawsze zamiast robic krok doprzodu to robiłam w tył. naprawde ten temat jast dla mnie ciezk mozemy go zminic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z doświadczenia wiem, że po "mowie" sąd i inne okręgi prawa mają zmienne zdanie na temat wychowanki. Wylądowałaś w ośrodku aby się zmienić, jest to udokumentowane, prowadzili z tobą zajęcia z resocjalizacji, miałaś prywatny plan działan. Jeżeli chciałaś się zmienić, to się zmieniłaś i w papierach jest uwieczniony twój postęp. A o dzieci z domu dziecka i rodziny zastępczej, nie powinnaś mieć trudno, bo jesteś biologiczną matką i jesteś pełnoletnia. Sąd musi ci dać szansę wykazania się czy jesteś dobrą czy nie.

    asiorekk, Sigma lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie marnuje i dobrzewie co robie i nikt nie powinien mnie oceniac jak nie pozna mojej sytuacji zyciowej zajerestrowałam siena tej stronie bo myslałam ze mi to pomoze a nie ze ludzie bedąmni oceniac nie znając mnie a to ze w przeciągu 9 miesięcy stac mnie na dziecko to jest wyłącznie moja sprawa i tagrze to czy muj mąż bedzie miał długo tą prace a skoro ty jestes o rok odemnie starsza to poco piszesz ze sobie zycie zmarnuje jak sam chcesz miec dziecko i prosze nie piszczie do mnie z tematm o moich dzieciach bo ten temat jest dla mnie bardzo delikatmy i nie mam ochoty na ten temat rozmawiac wiec byłabym wdzięczna jak byśmy skonczyły o nim rozmawiac dziekuje

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co dziewczynko Ja powiem Ci tak ,wróć do szkoły bo w tym wieku powinnaś się jeszcze uczyć , masz pustke totalną w głowie ... okej zdarzyło Ci się , zaszłas w ciąże w wieku 16 lat , wielu dziewczyną się zdarza ciąza w tym wieku w tych czasach ale jak dziewczyno byś była mądra to od tego typa byś spierdoliła już dawno tym bardziej jak Cię w ciazy bił a nie robia sobie z nim drugie dziecko ... jeszczew tym wieku gdzie ledwo co dopiero się urodziło pierwsze . Nie pieprz głupot , że od tak zabrali Ci dzieci bo byłaś dla nich smarkulą 16 sto letnią ktora w ciąze zaszła ...
    Okej powiedzmy , że masz sobie męża , który 19 lat ma co mnie śmieszy troche bo małóżeństwo dwóch gówniarzy to jest dosłownie wybaczcie inne Panie ale takie moje zdanie ...;) decydujesz się na dziecko 3 w Twojej młodocianej karierze matczynej haha ... z facetem z którym nie jestes nawet rok czasu , wy dopiero sie poznajecie tak na prawde ... a jak zajdziesz w ciaze i on straci robote nie bedziecie mieli za co dziecka utrzymać i bedzie zle w domu zabiorą Wam kolejne maleństwo i co poznasz kolejnego typa i kolejne machniesz ? bo na siłe chcesz stworzyć rodzine ? szkoda , że poprzednim swoim dziecią nie starałaś sie tak stworzyć domu . Weź dziewczynko ledwo co z pieluch wyrosłaś a za seks się wziełaś ... paranoja jakas . Wróc do szkoły i naucz sie pisać bo z ortografią u Ciebie licho a nie siedzisz tutaj i pierdolisz głupoty do kobiet , które na prawde się staraja zajsc w ciąże bo mają problemy a nie tak jak Ty jebicho robisz dzieci na potęge a później wyjebka . Żegnam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 21:56

    Rudziutka7, Aska87, Angie1212, werni, kajulka, Dżejzi, Blondik, Czarnula87, momo1009, asiorekk lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guwniazem to ty jestes wpierdalasz sie w zdanie a niewiesz oco chodzi zajmij sie swojim zyciem a nie moje chcesz poukładac huj cie to obchodzi sz kim gdzie i jak to robie nieznasz mnie to nie oceniaj niewiem po jakiego grzyba sie tu logowałaś skoro kurwa komntujesz wszystko nikt nie kaze ci tego czytac wiec odpierdol sie odemnie i mego zycia mam w dupie co o tym myslisz ja twojego zycia nie kometuje wiec ty mojego tez nie kometuj zajmij sie swoją dupą i swoją pizdą nara!!!

  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 17 września 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy potrafie liczyć... ale mówisz ze z mężem jesteś od 10mcy a najmlodsze dziecko 9mcy?
    Czyli ze poznałaś go w 9mcu ciaży????
    Potem urodziłaś a on Cie tak kochał ze pozwolił Ci oddać Twoje dziecko do adopcji???

    Dżejzi lubi tę wiadomość

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po urodzeniu mi zabiali

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia96 nie wydaje ci się, że przeginasz? ZakręconaOna ma rację i popieram jej zdanie. Ja mam 22 lata i wiem jak jest ciężko w życiu, mi i mężowi nie raz brakowało pieniędzy i dlatego nie decydowaliśmy się na potomstwo, teraz dostał lepiej płatną robotę, ja też w miarę możliwości dobrze zarabiam i nas teraz stać na dziecko. wiesz ile kosztują pieluchy, mleko, środki czystości i pięlęgnacyjne? tego nie dostaniesz za grosze na olx i nikt tego Ci nie da za darmo... Gdybyś naprawdę chciała dobrze dla dziecka to walczyła byś o swoje dzieciaki, które musiałaś oddać. Moja kuzynka też była w podobnej sytuacji zabrali jej dziecko jak miała 17 lat, ale odzyskała je po 2 latach walki o nie...

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ty zakrecona pewnia sama sie pierdoliłas w wieku 13 lat. ja i może mam 19lat ale zapierdalam nadgodziny bo żone utrzymać a twój chłop ci pewnie przynosi 1500zł jako huj wie kto.a wątpie ze byś chciała utrzymywać dziecko z gwałtu bo byś o tym co chwil myślałą. to ty wróc do szkoły bo widze ze gówno wiesz o prawdziwy życiu jakie ono jest.i sie nie wpierdalaj w to co pisze tu moja żona bo pewnie sama masz 16lat a sie wymądrzas. sam twój link muwi o tb jaka jesteś zakrecona. zagnam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi jak ty masz 22lata to ja jestem zakonicą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybuchnę śmiechem zaraz... regulamin czytaliście, że używacie wulgaryzmów i obrażacie innych? Niestety prawda w oczy kole i przed tym się nie obronicie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witamy w zakonie :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba administrator wziął sprawę w swoje ręce ;/

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 17 września 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) że się administrator połapał co tam pisze przy takiej ilości błędów ortograficznych :)

    Dżejzi lubi tę wiadomość

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahahahaha nie no po prostu padłam i wstać nie mogę ;) Ci ludzie co to pisali mają ładnie nasrane w głowie haha ;D

    Dżejzi lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wulgaryzmy były w miarę poprawnie napisane :P Nie mówię, bo sama wiele błędów popełniam (jestem dysortografikiem) ale przez ćwiczenia i czytanie staram się kontrolować błędy, a ona ich nadużywała masowo :D

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 17 września 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nasrane mają tylko szkoda że przez takich później niewinne dzieci cierpią...


    ale dobrze się tak czasem pośmiać :) chociaż oczy bolały od czytania tylu byków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 23:38

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    ahahahahaha nie no po prostu padłam i wstać nie mogę ;) Ci ludzie co to pisali mają ładnie nasrane w głowie haha ;D
    Nie dała sobie sama rady odeprzeć atak, to wezwała do pomocy "męża" :P

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak dla podtrzymania rozmowy z Nimi bo pewnie założą nowe konto sobie , żeby dalej popyskować to mam 21 lat :) narzeczonego i mieszkam w UK więc mój narzeczony zarabia tyle pieniedzy miesiecznie co , żeś chłopcze na oczy nie widział .:) Apropo uprawiania seksu to dokładnie swój pierwszy raz przeżyłam z chłopakiem tydzień po swoich 18 stych urodzinach także nie równajcie się ze mną , Polska patologio ;) Widzicie gubicie się sami we własnych zeznaniach hahaha Twoja " żonka " pisze , że dzieci jej zabrali a Ty mówisz , że oddała bo dziecko z gwałtu hahaha komedia na Ovu moje Panie się zaczeła . Ja szkołe swoją skończyłam i wykształcenie posiadam w porównaniu do Was ;) szkoła moi drodzy szkoła bo polszczyzną nie grzeszycie . Powinnaś sobie jajowody podwiązać , żebyś kurcze nie mogła dzieci nigdy mieć ;) bo patologia straszna z Was hahaha . Pozdrawiam ozięble ;)

    Dżejzi lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ