X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czekam na dzidzie
Odpowiedz

czekam na dzidzie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak :( Chciała bym tym dzieciom pomóc, ale nie bardzo jest jak :( Jak miałam 18-19 lat to zapisałam się do wolontariatu i chodziłam do domu dziecka, bawiłam się z dzieciakami, czytałam im, uczyłam piosenek, a teraz nie mam siły patrzeć, jak te same dzieci tam dorastają. Raz jedna dziewczynka zapytała czy może iść ze mną do domu, nie wiedziałam co jej powiedzieć, ale załatwiłam z opieką, że była u mnie na weekend :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć :D fajna nazwa trolle :D zawsze miałam je za fajne zielone stworki z bajek :D a okazuje się że są nawet w rzeczywistym świecie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Zalozylam watek o nich bo Ikusia to taki troll byla teraz nasepna o ile to nie ona
    I że tutaj przewijają się takie osoby ;/ Masakra, a znajdę jakoś ten wątek o potworach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki trollach :D

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 września 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to super ze zalatwilas, troche odmiennosci, ja na praktykach zajmowalam sie dziecmi po starsze osoby jako terapeuta zajeciowy. Dzieci bardzo sie przywiazuja do osob. Nie zapomne tych chwil.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja chyba przywiązałam się bardziej :( do dzisiaj tam zaglądam i zawsze mam dla nich mały upominek :) bezcenny jest uśmiech takiego dzieciaczka :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Usuneli chaba . ale mozesz poszuac trolle i osoby podszywajace sie temat jskos tak
    Dziękuję :) Poszukam ;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 września 2014, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w wieku 18 lat do LO chodziłam i uczyłam się , żeby zapewnic swojemu dziecku w przyszłości jakiś but dzięki mojemu wykształceniu ... tak się zdarzyło , że mieszkam w UK i nawet się z tego ciesze bo bede mogła więcej mojemu dziecku dać niż w Polsce ...
    Tak o ile to nie znów tak cała Ikusia masz racje Landryneczko ... Lepiej fakt , że dziecko zabierają od takiej patoli co pewnie na kase tylko liczy i dlatego o kolejne się stara ;-/ szkoda ich ale może przyjdzie taka para , która stworzy im prawdziwy ciepły dom zabierając je z domu dziecka .

    Dżejzi lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 września 2014, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam tez niania kilka lat dlatego wlasnie usmiechu na buzi :) dobrze dziewczyny ide spac bo mi dzis ovu cos muli, nie wiem czemu. Buziaki do jutra <3

    Dżejzi, Landryneczka lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę znaleźć :(

    ja do dnia dzisiejszego uczę się zaocznie :) mam już zawód, teraz robię maturę i chcę iść na studia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatki :) ciepłych snów ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro też idę w sprawie pracy :) możliwe, że zostanę opiekunką 4-letniego chłopczyka :)

    Landryneczka, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    22. Ja tylko dorywczo, bo ogólnie to pracuję w kwiaciarni, a do chłopca potrzebują opieki jak z jakichś drobnych przyczyn nie będzie mógł iść do przedszkola :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to już taka staruszka jestem, że same młodsze osoby tutaj spotykam? :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 września 2014, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Werka <3 Ja byłam opiekunką 8 miesięcznej dziewczynki i 2,5 letniego chłopca ;) ale to dorywczo jak wpadłam do PL bo miałam troche problemów ze zdrowiem a przy okazji sobie zarobiłam chociaż nie musiałam , z samych nudów a dzieci tak cudowne , że ciężko było się rozstawać ;)

    Dżejzi, werni lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja myślę :D Dopiero żyć zaczynam, a gdzie tam do setki :D

    Ty wiesz jak się robi te takie małe serduszka pod wykresem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dobranoc Werka <3 Ja byłam opiekunką 8 miesięcznej dziewczynki i 2,5 letniego chłopca ;) ale to dorywczo jak wpadłam do PL bo miałam troche problemów ze zdrowiem a przy okazji sobie zarobiłam chociaż nie musiałam , z samych nudów a dzieci tak cudowne , że ciężko było się rozstawać ;)
    cudowne uczucie mieć się kim opiekować, ale rozstania są ciężkie... A jeszcze jak ciotki rozpieszczają to już w ogóle przerąbane :) na pierwszej wizycie planuję małemu kupić kredki i kolorowanki, żeby się do mnie przekonał, że nie jestem taka zła :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha wyszło :D dziękuję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę pamiętać :D Jeśli czegoś nie będę wiedziała dam znać :D

    Zmykam już do spania bo nie wstanę jutro :P Dobranoc wszystkim :) Kolorowych snów życzę i ciepłej kouderki ;)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ