X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia no tak :) Przeciez Wy jeszcze ślub planujecie... Gdzies mi to umknęło :) No to rzeczywiście możecie dac sobie jeszcze trochę czasu :D
    U nas jest już 3 lata po także... czas wziąć się do roboty :P


    Witaj Isia ! Zapraszamy ;) Powiedz coś więcej o sobie ;)


    Witaj Anuleczka ♥

    U mnie sobota szybko zleciała... Sprzatanie, koszenie trawy, jeszcze nawet mężowi pomagałam solar montować :D
    A wczoraj byliśmy u mojej siostry na obiedzie i później poszliśmy na karnawał sztukmistrzów bo wczoraj był ostatni dzień.
    A co tam U Ciebie?

    Isia93, anuleczka91, Kicia;) lubią tę wiadomość

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobotę spędziłam ze swoim na torze wyścigowym :) A później w łóżku :D
    Niedziela za to wyjątkowo leniwie :) Po obiedzie mieliśmy gdzieś się wybrać, ale do 17 przewałkoniliśmy się w łóżku, później na grilla do mojej mamy i z powrotem do łóżka :)
    Także..jak dla mnie idealnie <3

    Dziewczyny, takie pytanie..bo w sumie według kalendarzyka w telefonie pokazuje mi, że dni płodne zaczynają mi się dzisiaj, ale czy jest jakaś szansa, ze wczorajsze figle przyniosą coś poważniejszego niż rozczarowanie? ;>
    Czy raczej nie ma się co łudzić? :(

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 21 lat;) Z moim ukochanym jesteśmy razem 3 lata ale nie jesteśmy małżeństwem, od roku rozmawiamy o powiększeniu rodziny;) zaczęliśmy się starać w marcu ale byłoby to raczej staranie nieświadome, tzn bez wyznaczania dni płodnych, obserwacji śluzu, temperatury, powiedziałabym takie bardziej spontaniczne...niestety w czerwcu przerwaliśmy starania ponieważ wykryto u mnie nadżerkę i cytologia wykazała zapalenie. Teraz czekam na @ a po niej będę brała tabletki dopochwowe na zapalenie, a później zaczynamy się starać już bardziej świadomie;) Mam nadzieję, że szybko Nam się uda;)

    anuleczka91 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniały weekend ♥ Zazdroszę.... ;)

    Anuleczka przy sprzyjajacych warunkach sperma może przezyć w pochwie nawet 3 dni także szansa jest zawsze :D
    To teraz czakamy na skok tempki!! :P

    Isia no tak, wylecz to :) U mnie ostatnia cyto tez wykazała lekką infekcję grzybiczą i gin miała mi nie dawać wcale leków, ale że ja łapię wszystko po kolei to dała mi dla świętego spokoju. Jednak stwierdziłam, ze wezmę je dopiero jak już nie będzie sznasy na owu co by nie omijać serduszkowania ♥
    A u Ciebie jak cykle, owu już było w tym miesiącu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niusia jestes na watku na wizazu :P

    Niusia lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już była, teraz czekam na @, powinna przyjść w tym tygodniu. Brzuch mnie pobolewa jak przed @ ale nie tak bardzo jak zawsze, za to piersi bolą bardziej niż zwykle;/ W sumie piersi to za bardzo mnie nigdy nie bolały ale teraz to nadrabiają;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka, aleś mnie wyhaczyła.... :D


    Jak masz ładne cykle i owu to nie ma się czym martwić :P
    Tymi róznymi bólami to ja bym się raczej nie sugerowała.... ;) Mi przed każdą @ co raz to rózne objawy sie pojawiają i zawsze sobie to tłumaczę 'bo pewnie ciąża' a to chyba psychika tak reaguje że pobudza niektóre niepotrzebne hormony...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się nie sugerować, ale zawsze jakoś podświadomie myślę, że to może być ciąża, no a później przychodzi rozczarowanie...a najbardziej mi przykro gdy mój kochany mówi, że skoro mam takie objawy to może zaszłam a później nic z tego... No ale nie poddajemy się i działamy. Nawet lepiej gdyby to nie była ciąża teraz bo muszę wyleczyć to zapalenie. Słyszałam, że jak się ma zapalenie to ciężko jest donosić ciążę;(


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne są przypadki :) Zalezy czy mocne to zapalenie itp. Moja znajoma całą ciąże chodziła z zapaleniem i grzybicą (miała lekarza idiotę) dopiero jak trafiła chyba w 8 miesiącu do dobrej gin to jej to wyleczyła :)

    Tak jest własnie... Jak ma już @ przyjść to myślisz, że to może w końcu ten miesiąc w którym nie przyjdzie a tu trzeba zakasać rękawy i DO ROBOTY!!! :D

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszło mi, że to zapalenie niewielkiego stopnia;)


    No tak, niestety nie wszyscy lekarze są tak dobrzy jak byśmy chciały;/
    Ja swoją ginekolog też zmienię bo przestałam jej ufać i nasłuchałam się o niej złych opinii...a szkoda bo byłą bardzo miła ale co z tego...


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu i tak niby ma być dopiero koło soboty, także wątpię, wątpię...:]
    W każdym bądź razie, dalej się będę obserwować i czekać na najlepszy moment do serduszkowania :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia to dobrze, że lekkie ale jak trzeba leczyć to trzeba :)
    O to chodzi, że gin ma być nie tylko miły ale i kompetentny!
    Ja do swojej chodzę już jakieś 3-4 lata i na razie nie narzekam :) A kontakt dostałam od znajomej :) Poczta pantoflowa rules! :D


    Anuleczka no do soboty to jeszcze trochę czasu... A może wczesniej wyskoczy?? :P

    Zdecydowanie zalecam SERDUSZKOWANIE ♥ Wszystkim! :D

    Kicia;) lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz chcę się wybrać do lekarza do którego chodziła moja przyszła teściowa, prowadził jej ciążę, odbierał poród, bardzo go chwai a i w internecie jest wiele dobrych opinii na jego temat;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie uważam, że tacy lekarze, których ktoś ze znajomych/rodziny poleci to jest najlepsza decyzja :)
    Sprawdzony przede wszystkim! W necie też można znaleźć informacje o lekarzach warte uwagi ale też nie wszystkie niestety.

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak przeczytałam opinie o jednym lekarzu z mojego miasta to tak się przeraziłam...choćby mnie do niego siłą mieli wziąć to rękami i nogami będę się zapierać... Kilka kobiet straciło przez niego ciąże, jak tak może być, to ma być lekarz??;/ Podobno nieprzyjemny, niemiły, chamski, a co najlepsze jest ordynatorem ginekologii w szpitalu! Na szczęście nie w moim


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często tak bywa właśnie. Układy i układziki tutaj odgrywają najważniejszą rolę :/ A pacjenci cierpią na tym jak zwykle...

    Isia to zbieraj się czym prędzej do nowego gin! Nie trac czasu :)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę dopiero jak wezmę te tabletki na zapalenie, żeby przy okazji sprawdził czy udało się je wyleczyć;) No a na razie czekam na @, myślałam, że dziś przyjdzie no ale jeszcze nie ma...


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na szczęście po @...teraz czekam na coś innego ;)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia własnie widze, że coś jej nie ma jeszcze....;)

    Ale nie masz u siebie na wykresie kiedy była owu ani ♥ więc nie wiem co tam mogło z tego być... :D

    Anuleczka cierpliowsci :D Aś Ty chyba w gorącej wodzie kąpana :P

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mam, bo dopiero od tygodnia mierzę temperaturę, raczej wtedy było już po owulacji bo temperaturę miałam wtedy 37, no ale też nie wiem jaką mam temperaturę podstawową więc niczego nie mogę być pewna;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ