X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalesniki bym zjadla ale nie mam silyy juz dzisiaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zostaw pomysł na jutro albo po niedzieli ;)

    Za mną dziś w nocy chodziły takie galaretki półokrągle z cukrem kolorowe... Myślałam, że padnę a oczywiście ich nie miałam :/ Dzis jak je zobaczyłam w sklepie to nie mogłam się powstrzymac i kupiłam większą ilość :D

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam taka zajawke na bita smietane sniezke ktora robie sama z duzo iloscia cukru i sosem tofi

  • Kicia;) Debiutantka
    Postów: 15 16

    Wysłany: 26 lipca 2014, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć można się przyłączyć? Rocznik 91 jestem w 2cs :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    ja mam taka zajawke na bita smietane sniezke ktora robie sama z duzo iloscia cukru i sosem tofi

    Matko Lenka ;) Jak Ty zmieścisz taką słodycz?? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia;) wrote:
    Cześć można się przyłączyć? Rocznik 91 jestem w 2cs :)

    WItaj Kicia :)

    Jasne zapraszamy! Opowiedz o Was coś więcej :P

    Kicia;) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niusia:) a jakbys mnie zobaczyla to bys nie powiedziala ale ja jem jak glupia :) a waze niespelna 50 kg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kicia :)

    Kicia;) lubi tę wiadomość

  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 26 lipca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy kicia!:-)

    Kicia;) lubi tę wiadomość

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • Kicia;) Debiutantka
    Postów: 15 16

    Wysłany: 26 lipca 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :D w tym roku mam 23 lata, we wrześniu poślubię mojego Łukasza :) 5 lat temu mój ginek podejrzewał u mnie zespół policystycznych jajników, regulował mi je pigułkami anty ( wtedy nie miałam w planach dzidziusia ;) ) miałam 3 serie po pół roku każda i poskutkowało to o tyle, że ze strasznie nieregularnych cykli po 53-78 dni każdy od ponad roku są to cykle 28-32 dni :) w czerwcu mój <3 mi się oświadczył i wspólnie postanowiliśmy rozpocząć starania, bo jak same wiecie nie tak łatwo jest zajść w ciążę, a szybko chcielibyśmy powiększyć rodzinkę ;)
    w pierwszym cyklu niestety się nie udało, ale to też był pierwszy cykl kiedy zaczęłam obserwacje swojego ciała, więc może tym razem się uda :D Generalnie daję sobie czas do końca 2014, jeżeli nic się nie zadzieje rozpocznę leczenie.

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    niusia:) a jakbys mnie zobaczyla to bys nie powiedziala ale ja jem jak glupia :) a waze niespelna 50 kg

    A nie chcesz parę kilo? Chętnie bym oddała :)
    Ja też spaśnięta nie jestem przy 170cm ważę nie całe 61kg.
    Teraz zaczęłam się zdrowo odzywiać, jem mniej węglowodanow itp :D
    Gin mnie pochwaliła hehhe :P

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia;) wrote:
    Cześć :D w tym roku mam 23 lata, we wrześniu poślubię mojego Łukasza :) 5 lat temu mój ginek podejrzewał u mnie zespół policystycznych jajników, regulował mi je pigułkami anty ( wtedy nie miałam w planach dzidziusia ;) ) miałam 3 serie po pół roku każda i poskutkowało to o tyle, że ze strasznie nieregularnych cykli po 53-78 dni każdy od ponad roku są to cykle 28-32 dni :) w czerwcu mój <3 mi się oświadczył i wspólnie postanowiliśmy rozpocząć starania, bo jak same wiecie nie tak łatwo jest zajść w ciążę, a szybko chcielibyśmy powiększyć rodzinkę ;)
    w pierwszym cyklu niestety się nie udało, ale to też był pierwszy cykl kiedy zaczęłam obserwacje swojego ciała, więc może tym razem się uda :D Generalnie daję sobie czas do końca 2014, jeżeli nic się nie zadzieje rozpocznę leczenie.

    Powiem szczerze, że dużo dajesz sobie tego czasu...
    Ja dostałam opierdziel od mojej gin ostatnio na wizycie, że powinnam już zacząć stymulację bo szkoda czasu i nerwów ale się nie dałam :D Jak się nic nie ruszy to będę musiała brać clo gdzieś w październiku a to już będzie ponad 6 miesiący starań! Gin powiedziała że jak na pcos to dużo beż żadnych stymulacji.

    Cykle masz ładne :) Dobry gin Ci się trafił! U mnie pcos niestety zostało wykryte niedawno...

    Mój mąż ma tak samo na imię :P

    Spokojnie :) 1cs to dopiero raczkowanie ;) Głowa do góry i zabieracie się za serduszkowanie ♥

    Kicia;) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia tez uwazam ze zpco pcos nie ma na co czekac :)

    Kicia;) lubi tę wiadomość

  • Kicia;) Debiutantka
    Postów: 15 16

    Wysłany: 27 lipca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny :)
    tak do mojego ginka mam zaufanie bo prowadził ciążę mojej mamy kiedy była ze mną hehe można powiedzieć że był pierwszym człowiekiem na świecie który mnie zobaczył :D prowadził też ciążę kiedy mama zaszła z moją siostrą i przyjmował jej poród więc mam do niego zaufanie ;) i pewien sentyment hehe
    przy pierwszym badaniu usg 5 lat temu powiedział że ma podejrzenie pcos ale nie robiliśmy dotychczas badań pod tym kątem, dlatego postanowiłam się nie spinać i dać troszkę czasu swojemu organizmowi, a kto wie może mój organizm w ciągu tych 5 lat się trochę unormował i dam radę zajść bez żadnej pomocy chemicznej :)
    Wiecie z moim Ł mamy termin ślubu na wrzesień, ale prawdopodobna jest wersja, że będziemy musieli go przełożyć na czerwiec, bo niestety moja przyszła teściowa nie jest pewna czy dostanie wolne w pracy a pracuje we Włoszech... chcialabym żeby cala bliska rodzina była przy nas w tym dniu, więc chociaż nie przepadam za jego mamą to nie będę robić problemów z przesunięciem daty :D a chciałabym żeby ślub odbył się w okolicach lata także następny możliwy termin to termin czerwcowy :P

    <3
  • Kicia;) Debiutantka
    Postów: 15 16

    Wysłany: 27 lipca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach na przełomie sierpnia i września niestety mamy przerwę w staraniach bo mój wyjeżdża na miesiąc do pracy ;( także łącznie daję sobie czas na staranka 6 miesięcy ;) ale mam nadzieję że nie będę musiała tak długo czekać :D

    <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;)

    Mogę się do Was dołączyć? Nie jestem rocznikiem 91 ale 93;)

    Kicia;) lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszcze slubu:) my poki co nie planujemy tzn mamy tez spor. Bo ja nie chce koscielnego. Ale z drugiej strony. Biala suknia <3

    Kicia;) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej isia :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Kicia;) Debiutantka
    Postów: 15 16

    Wysłany: 27 lipca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Isia93 :)
    lenka123321 my na razie bierzemy cywilny, na kościelny spokojnie sobie nazbieramy tak ze 2-3 lata :P

    Isia93, lenka123321 lubią tę wiadomość

    <3
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 28 lipca 2014, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :*
    Jak tam weekend minął? :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ