X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy Anuleczka :) Powiedz coś więcej o Was/ o sobie ;)

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię znacie, wiek tak samo :)
    Co tu więcej Wam powiedzieć :)
    Starania zaczęłam od poprzedniego miesiąca, pierwsza próba niestety nieudana :(

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee co to jest pierwsza próba! To dopiero rozgrzewka takze się nie przejmuj :)

    Pod względem zdrowotnym wszystko ok? Badania w porządku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja rada, wizyta u gin prEd domniemana owulacja niech sprawdzi czy pecherzyki rosna zrob cyrologie , hormony podstawowe. I maz nasienie. Mowi sie ze dopiero po roku sie robi ale wszystkievwiemy ze chcemy jak nakszybciej wiec nie zaszkodzi. Oczywiscie przyjmowac kwas foliowy magnez i wit b6

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,wszystko w jak najlepszym porządku, mam nie myśleć intensywnie o tym tylko oddawać się przyjemnością a tak z pewnością na świat wcześniej przyjdzie upragnione maleństwo :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Anuleczka macie z górki :)
    Grunt to w takim wypadku nie blokować się psychicznie :) Nie łamać się porażką i nie nastawiać się, że dziecko MUSI być już teraz w tym cyklu.
    Pokaż wykresik!

    Kciukam mocno za Was! ;)

    anuleczka91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to teraz tylko sie kochac :)

    anuleczka91 lubi tę wiadomość

  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anuleczka! Życzę powodzenia:))

    Dziewczyny opowiedzcie coś więcej o tym CLO i Infolicu? bo ja nigdy czegoś takiego nie przyjmowałam, na czym polega ta cała stymulacja? ;)

    anuleczka91 lubi tę wiadomość

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja xlo nie bralam ale to jest na wzrost pecherzykow tak samo jak inofolic tylko ze clo to lek a ino. To suplement.

  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :-) i wtedy lekarz również monitoruje pęcherzyki? leki trzeba brać w dni domniemanej owulacji?

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak sie clo bierze. Ale tak wtedy tez monitoring. Clo ma taki skutek uboczny ze czesto wystepuje ciaza mnoga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a inofolic codziennie 1 albo 2 razy dIennie lekarz mi zalecil 1 dIennie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra bo my tak o ciazy i staraniach ciagle :) podajxie mi jakis pyszny przepis, nie za trudny tez bo ja tak srednio gotuje i cos bez zapiekania w piekarniku bo sie zrypal;) obojetnie czy to ryba moeso makaron obojetnie. Chce urozmaicic jakos kuchnie ale tak nie lubie z przepisow ksyazkowych bo to dla mnie czarna magia :)

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 25 lipca 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, dziękuje bardzo za miłe słowa. A co do wykresu, to nie umiem jeszcze go udostępniać. Poproszę o instrukcję a na pewno to zrobię :)

    Antea, co do Inofolicu, ja właśnie skończyłam brać pierwsze opakowanie. Wydaje mi się, że wpłynął na @, pod względem długości i obfitości. Dziewczyny z forum na babyboom, twierdzą, że najbardziej odczuwalna różnica jest w okolicach dni płodnych. Podobno czuć że jajniki pracują :D
    Tak jak lenka wspomniała, Inofolic, to tylko sumplement. Rozpuszczasz saszetkę w szklance letniej wody i pijesz. Na opakowaniu jest mowa o jednej saszetce dziennie, jednak najczęściej lekarze mówią o stosowaniu dwóch:) Ja pije rano i wieczorem :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wyjaśnienie :-)

    Ja dzisiaj mam zły dzień, zrobiłam test ciążowy (9DPO), negatywny :-( załamka :-(
    Miłego dnia Wam życzę :-(

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniuleczka, pod wykresem z lewej strony masz "udostępnij wykres" i tam wybierasz jak chcesz go udostępnić :)

    Antea
    Ja inofolic zaczynam dopiero. Gin normalnie kazała mi brać 1 dziennie. To ma kwas foliowy więc nie trzeba brać dodatkowo + jakiś tam składnik który wspomaga własnie prawidłowe funkcjonowanie jajników. Tani nie jest jednak :/
    Mówiła mi że clo poleca brać 5 dni po kolei na poczatku cyklu własnie na wzrost pęcherzyków i przy monicie. Dziewczyny zazwyczaj mówią,że nie odczuwają skutkó ubocznych. Oprócz paru przypadków ciązy mnogiej :D

    Lenka a lubicie groszek zielony? To podam przepis na fajny makaron :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antea wrote:
    Dzięki dziewczyny za wyjaśnienie :-)

    Ja dzisiaj mam zły dzień, zrobiłam test ciążowy (9DPO), negatywny :-( załamka :-(
    Miłego dnia Wam życzę :-(

    Nie łam się kochana :*

    Przeciez to nie jest koniec drogi :) Jeszcze doczekasz się upragnionych II :D

  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHcesz przepis na obiad? Ja dzisiaj robie de volaile. Wiem, wiem piątek, ale mąż uwielbia ;-)
    Pierś z kurczaka pokroić w parki dosyć szerokie na ok 3 palce, lekko rozbić, doprawić solą pieprzem i przyprawą do kurczaka. Nsstępnie na każdy pasek cienki paseczek sera żółtego i łyżeczka masła i zawinąć w rulonik, aby nie byłop widać masła i sera bo wycieknie więc boczki też pozaginać, pierś jest kejąca więc łatwo nią obkleić farsz. Obtoczyć w mące jajku i buce tartej, smażyć na patelni na głębokim tłuszczu aż się zarumieni, jak grubsza pierść to dłużej aż zbrązowieje porządnie. Ja podaję z młodymi ziemniaczkami i surówką wiosenną, ale pierśc z kurczaka to prawie do każdej surówki pasuje i do ryżu ;-) Smacznego!

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Niusia :-) :-*

    A co do ciąży mnogiej, to dla mnie Bomba! :-) zawsze chciałam mieć trojaczki ;-)))))))))))))))))

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty mówisz???:)

    Ja tam bliźnięta mogłabym mieć ale już większa liczba mnie przeraża... ;)
    Widze co dziewczyny sie mają w takich licznych ciążach....

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ