Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • .joanna Przyjaciółka
    Postów: 97 54

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do lekarza już się umówiłam :)6 maja idę na wizytę. Będę wtedy na początku 8 tygodnia, więc może zobaczymy coś więcej niż kropeczkę :P W niedzielę powiemy moim rodzicom i braciom o radosnej nowinie. Ale powiem Wam szczerze, że nadal to dla mnie abstrakcja... naprawdę nie wierzyłam, że za pierwszym razem się uda...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    eikt43r83lbyfg23.png
    eikt43r8tmxr8y85.png[/url]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh tez chce ... jutro robie test

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    negatywny

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie! Ja też jestem z rocznika 91. Teraz leci nam 5 cykl starań. W styczniu zeszłego roku poroniłam naszego pierwszego Bąbelka, od tego stycznia znowu zaczęliśmy się starać..

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jonka. przykro mi bardzo z powodu waszej straty :* trzymam kciuki :*

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .joanna wrote:
    hej! :) tak jak obiecałam: melduję się. Zrobiłam rano test...i prawie od razu wyskoczyła druga kreska :) Po 3 minutach była już bardzo wyraźna :) Tak więc... jestem w ciąży. Objawów coraz więcej. Mam nadzieję, że mi tylko brzuszka nie wywali, bo muszę do końca maja ukrywać ciążę :) A potem uciekam na L4 :)



    gratulacje :)
    nos luźniejsze ciuszki i nie powinno być nic widać ;)

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonka91 wrote:
    Witam serdecznie! Ja też jestem z rocznika 91. Teraz leci nam 5 cykl starań. W styczniu zeszłego roku poroniłam naszego pierwszego Bąbelka, od tego stycznia znowu zaczęliśmy się starać..

    Przykro mi :( Powodzenia w staraniach! :)

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • kizia90 Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mogę się "doczepić"? jestem rocznik 90 i to nasz 13 cykl starań, meża badania ok, ja mam niedobór wit d, za dużo DHEA-S, biorę glucophage 750xr i wit d. ostatnio dostałam skierowanie na laparoskopie z czymś tam :P nie umiem rozczytać :P 6 maja ide sie umówić kiedy to nastąpi :)

    916au6bdtc8hmdbi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kizia :* trzymam kciukiii

    kizia90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny też dołączam rocznik 91. od 2 lat staramy się z mężem i nadal nic nie wychodzi, 2 lata temu poroniłam w 9 tyg :( Tak miało być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj przykro mi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogodziłam się już z tym, choć nieraz myślę o tej fasolce, którą miałam ale jakby dziecko miało urodzić się chore albo coś to może tak lepiej. Może tak właśnie miało być... Nie tracę nadal nadziei... W końcu musi się udać:)

  • .joanna Przyjaciółka
    Postów: 97 54

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby to było takie proste...niestety ale pracuję w sklepie odzieżowym, gdzie mamy przydzielone ubrania. Wszystkie są dosyć obcisłe... liczę, że jakoś przeżyję cały maj. Choć już pomału wymiękam...studiuję dziennie i pracuję na cały etat. Nawet nie mam teraz jak odpocząć...a nie chcę się forsować. :(

    Trzymam za Was kciuki dziewczyny! :)
    Lucy91 wrote:
    gratulacje :)
    nos luźniejsze ciuszki i nie powinno być nic widać ;)

    eikt43r83lbyfg23.png
    eikt43r8tmxr8y85.png[/url]

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana91 wrote:
    Pogodziłam się już z tym, choć nieraz myślę o tej fasolce, którą miałam ale jakby dziecko miało urodzić się chore albo coś to może tak lepiej. Może tak właśnie miało być... Nie tracę nadal nadziei... W końcu musi się udać:)

    Mam takie samo podejście, do mojego poronienia, jak i Ty. Życzę powodzenia! ;)

    lenka123321, alexandra dziękuję dziewczyny za miłe słowa i za wsparcie! Również za Was trzymam kciuki, jak i oczywiście za resztę "Staraczek" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2014, 20:42

    alexandra lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:) ja też jestem z rocznika 91 :) i to nasz 17 cykl. na razie same porażki ale zawsze jakas nadzieja jest... w lutym miałam już nadzieje bo okres spóźniał mi się i w 52dc został wywołany dupkiem i tak brałam do 3 cykle we wtorek byłam na monitoringu i pęcherzyk maił 19mm:) a teraz czekam na owulację i mam nadzieje że to ten cykl:) pozdrawiam i mam nadzieje ze forum zacznie żyć...:)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba....nooo to nic tylko trzymac kciuki za was;**

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje:* a jak u Ciebie Lenka starania??

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no coz. czekam,41 dc i @ brak a testy negatywne... w poniedzialek ide do gina jesli nie dostane @, zeby dal cos na wywolanie i ide robic badania hormonow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 18:01

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam taką sytuację w lutym na @ i po dupku przyszła w 52dc.brałam całe opakowanie 3Xdziennie i przyszła po 7 dniach po odstawieniu.a zatrzymała mi się rzekomo przez torbiele ale jak byłam 8 kwietnia i już torbieli nie było całe szczęście.

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje najlepiej iść jak najszybciej bo nigdy nie wiadomo co sie może tam dziać.ale mam nadzieje ze to nic poważnego trzymam kciuki i jak juz bd po wizycie to daj znać:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ