Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w tym wątku choć jestem rocznik 87 ;) Ja również czekam na II kreseczki, testy na razie negatywny :( ale mam nadzieję, choć coraz słabszą..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2014, 17:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam czy @ przyjdzie czy może teraz odpuści:) temperaturkę mam wysoką jak na razie detektor dodał mi dzisiaj pierwsze punkciki... zobaczymy;) 1 ma przyjść@ :/

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny! ;)

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana91 wrote:
    Ja też czekam czy @ przyjdzie czy może teraz odpuści:) temperaturkę mam wysoką jak na razie detektor dodał mi dzisiaj pierwsze punkciki... zobaczymy;) 1 ma przyjść@ :/

    A Ty prowadzisz wykres na OVU? Nie znalazłam Cię...

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak prowadzę wykres na ovu, dopiero drugi tutaj. A o ciąże staramy się z mężem od 2 lat, nie tracę nadziei nadal :) Kiedyś musi się udać:)a @ ma przyjść 5 pomyliłam się :/
    76616be9438d97848c5a28f5493dbd50.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2014, 12:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana91 miejmy nadzieje że nie przyjdzie wydaje mi się że wykres jest ładny:)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexandra wrote:
    Jak brałam CLO i luteine albo dupka to miałam tak ok.26 dni, ostatni cykl bez leków trwał 38 dni, także ciężko mi jednoznacznie określić ;)
    ja jak brałam dupka to ładnie mi się wyregulował do 29 dni ale to 1cykl bez dupka i zobaczymy kiedy przyjdzie @ chociaż mam nadzieje że jej nie bd:)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie bez leków to różnie to może być :/ mam nadzieję, że nie zjawi się ani u mnie ani u Ciebie :)

    zonaboba lubi tę wiadomość

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy jak to będzie ;) Każdej z Was życzę żeby @ nie przyszła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2014, 15:53

    alexandra lubi tę wiadomość

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zamiast niej pojawiły się zielone kropy! :) bo brak @ jeszcze niczego nie oznacza niestety, jestem tego przykładem :(

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana91 wrote:
    Ja też czekam czy @ przyjdzie czy może teraz odpuści:) temperaturkę mam wysoką jak na razie detektor dodał mi dzisiaj pierwsze punkciki... zobaczymy;) 1 ma przyjść@ :/
    U mnie też punkty rosną powoli.. pierwsze punkty miałam już kilka dni temu.. ja podobnie powinnam dostać @, według wykresu już 29.04 ale według poprzedniego cyklu to 1 maja, choć objawy mam dużo wcześniej niż ostatnio.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie sie doczekamy kochane;* ja w poniedzialek do lekarza bo dzisiaj 43 dzien cyklu i plamienie jest ale okresu brak.

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    wszystkie sie doczekamy kochane;* ja w poniedzialek do lekarza bo dzisiaj 43 dzien cyklu i plamienie jest ale okresu brak.
    Koniecznie daj znać co Ci lekarz powiedział :) oby to były dobre wieści :)

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na wieści lenka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn mam nadzieje ze nie bedzie zlych wiesci. bo na fasolke juz nie licze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka zawsze trzeba liczyć i wierzyć..

    alexandra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara czyni cuda;)

    alexandra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana91 wrote:
    Wiara czyni cuda;)
    Zgadzam się..i pozytywne nastawienie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ sie rozkrecila na maxa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka, szkoda.. ale kolejny cykl przed Tobą, myśl pozytywnie. Ja mam lekkie bóle miesiączkowe.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ