Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • candela Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że zaczyna być ciekawie ;)
    U mnie 13 dpo.
    Czuję się ewidentnie jak na @. Cycki flaki.
    Tylko jedno jest dziwne...temp dzisiaj w górę (fakt, że mierzyłam godzinę wcześniej ale jakbym mierzyła o normalnej porze to by była jeszcze wyższa!).
    Uprzedzam pytania - test negatywny...

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • Serioo?! Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    czyli testowałaś?

ja w 12dpo testowałam strumieniowym czułość 10 i ani cienia cienia.a na następny dzień po południu już były krechy.

Ja jestem niedowiarek, więc poczekam z rozsyłaniem wirusków do wizyty u gin;)
    Choć i tak najbardziej się boję tej wizyty w 7/8 tc jak ma być serduszko.

Tak,testowalam. Zaraz minie godzina od zrobienia testu a ja cos tam widze. Ale to tylko moje oczy :D dopatruja sie czegos czego nie ma. Robilam bobo test strumieniowy czulosc 25.

Nie martw sie. Na pewno wszystko bedzie w porzadku. :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 07:36

w5wqdf9hp8bx5ibb.png
    relganli4g9u0idl.png
  • Serioo?! Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela wrote:
    Widzę, że zaczyna być ciekawie ;)
    U mnie 13 dpo.
    Czuję się ewidentnie jak na @. Cycki flaki.
    Tylko jedno jest dziwne...temp dzisiaj w górę (fakt, że mierzyłam godzinę wcześniej ale jakbym mierzyła o normalnej porze to by była jeszcze wyższa!).
    Uprzedzam pytania - test negatywny...

Moze za wczesnie? Ile masz jeszcze do @? :)

w5wqdf9hp8bx5ibb.png
    relganli4g9u0idl.png
  • candela Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 07:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serioo?! wrote:
    Moze za wczesnie? Ile masz jeszcze do @? :)
    jutro, najpóźniej pojutrze.

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • Serioo?! Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela wrote:
    jutro, najpóźniej pojutrze.

No to pozostaje czekac, ewentualnie zrobic test pojutrze.

w5wqdf9hp8bx5ibb.png
    relganli4g9u0idl.png
  • Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja si cieszę że nie kupiłam żadnych testów bo pewnie bym znowu je bez sensu uzyla;). W tym cyklu będę dzielna. I grzecznie będę czekać;)

kofeinka lubi tę wiadomość

Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kredeczka91 Ekspertka

Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testowałam ale niestety negatyw, dzisiaj powinna przyjść @, zobaczymy :)
    Btw śniło mi się że szczęśliwy był cykl czerwcowy (czyli testowanie w lipcu) i mieliśmy synka :) więc jakoś mnie ten negatyw bardzo nie zasmucił ;)

• Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam mocno kciuki, już nie raz na forum były sytuacje,że jednego dnia nic nie było, a na drugi już 2 kreseczki:)

Kredeczka mi się w kilka dni po owulacji śniło,że mieli mi robić cesarkę 12 lutego w piątek (bo moja gin zawsze w piątki robi planowane jak ma dyżur), ale coś się przesunęło o robili mi 13 lutego w sobotę. I cieszyłam się,że będę mięc dwójkę dzieci z 13stego.

No i patrząc na to jaki teraz mogłabym mieć tp to ta cc 12 lutego byłaby wielce możliwa. Więc może sen proroczy?I w ogóle niezła podświadomość, musiałąm kiedyś coś tam zobaczyć,że 12 luty to będzie piątek:)

Aaa innego razu śniło mi się 5 testów i na każdym 2 kreski:)

No i w tym cyklu mówiliśmy z mężem,że jestem w ciąży. Ja zawsze jestem pesymistką więc postanowiłam się nastawić pozytywnie;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 10:44

kredeczka91 lubi tę wiadomość

• cachaarel Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9 dni do @. Mam ogromne bolace piersi i przeszywajace bóle w podbrzuszu. Śluz mleczny, błyszcy, cały czas śpię i latam siusiu. Temperatura się waha cały czas raz 36,7 a raz 36,2. Znowu wariuje :<

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 12:04

Aga26 lubi tę wiadomość

• kate55 Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie przyszła @, także Landryneczko proszę o zaznaczenie na pierwszej stronie.

Żegnam się z Wami, idę zapisać się na lipiec. Trzymam kciuki za Was wszystkie, będę pewnie wpadać co kilka dni by zobaczyć, jak wygląda sytuacja :)

Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • kofeinka Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    dawno mnie nie było... bo tak jak powiedziałam na początku cyklu zluzowałam i już nie przesiaduję na forum (choć czasem zaglądam).
    Cieszę się urlopem i piękną pogodą ;) i choć w domu, to też daję radę bo wymyślam sobie różne zajęcia i atrakcje ;)

Mąż się nie orientuje w którym dniu cyklu jestem i co i jak ;) nic mu nie wspominam ani słowem,m a test owu wczoraj robiłam po kryjomu ;) taka mała partyzantka była he he
    Jak na razie wszytko ok, to mąż inicjuje sex, ja inicjatywy nie podejmuję żadnej ;)
    Choć zauważyłam, że on nie zluzował do końca w temacie poczęcia, bo powiedział któregoś dnia, że jeśli w czerwcu się nie uda, to on w lipcu jedzie na badanie nasienia...

d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @.

• kata89 Ekspertka

Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie niestety tez @ zawitala. Powodzenia zycze reszcie dziewczyn, ja uciekam do lipcowek. Bede oczywiscie raz na jakis czas zagladac i trzymac kciuki :)

a55a0765ad.png
  • e-ness Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nogami przebieram jak małe dziecko nie mogac się doczekać testowania;-) Jeszcze tylko 6 dni... M ciągle wypytuje czy nie mam objawów,czy nic nie czuje, bo on myśli ze mdłości wymioty i zmęczenie to pojawiają się w chwili największej przyjemności;-) ech nie lubię czekać...

Córeczka lipiec 2007, synek luty 2009,
    córeczka luty 2013, córeczka luty 2016

Moja Wielka Rodzina 2+4+kot
  • Doti87 Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też zostało 7 dni do testowania.. Ale jakoś czuje wewnętrznie ze nie udało się.. No czuje ze teraz nie wyszło. Sama nie wiem czemu takie przeczucie mam...

f2w3s65g6ss24352.png

f2wli09k74bg1ma0.png
  • Serioo?! Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie trace nadziei :) licze na cud. Taki maly malutki :)

E-ness. Moj codziennie zadaje mi pare razy pytanie jak sie czujesz ale doskonale wiem o co mu chodzi. :)

w5wqdf9hp8bx5ibb.png
    relganli4g9u0idl.png
  • kredeczka91 Ekspertka

Wysłany: 4 czerwca 2015, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te sny ;) zdecydowanie istnieje coś takiego jak intuicja :D często się sprawdza, ciekawe czy i u mnie to będzie to :D
    Mój mąż też ciągle wypytuje, a dzisiaj powiedział "trzymam kciuki żeby @ nie przyszła" kochany :)

cachaarel lubi tę wiadomość

• Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, powodzenia w lipcu:*

I kciukam za te, co jeszcze czekają!

Emilia77 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2015, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na poczatku [email protected],jeszcze licze na koniec czerwca;))na testowanko

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2015, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę, że już mamy 3 czerwcowe groszki. Dziewczyny, gratuluję wam!

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego