X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam nie przesiadywać na forum, a chyba znów zaczynam... :/

    Test owu już prawie prawie pozytywny dziś :)
    Zobaczymy jak się dalej rozwinie sytuacja... objawów nadchodzącej owulacji BRAK totalny ;)
    Dziś odmówiłam mężowi serduszkowania :D aż się sobie dziwię :D he he
    Sama n ie wiem czy dobrze zrobiłam... :/ skoro owulacja może być jutro albo pojutrze
    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka, nic na siłę, jak nie masz ochoty na przytulanki to nie, bo chyba najgorsze co może być to seks z konieczności :P

    kofeinka lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miszkaaa wrote:
    kofeinka, nic na siłę, jak nie masz ochoty na przytulanki to nie, bo chyba najgorsze co może być to seks z konieczności :P


    Teoretycznie masz rację, ale w praktyce różnie to bywa i po dłuższych (nieudanych) staraniach w czasie dni płodnych jednak mimowolnie często wmawiamy sobie ochotę, bo nie chcemy tracić szansy.
    Nie jestem broń Boże zwolennikiem serduszkowania totalnie "na siłę", ale warto wykorzystywać nadarzające się okazje ku temu.

    Nie wiem czy jasno wyraziłam co miałam na myśli, ale część z Was na pewno się ze mną zgodzi :)
    Także owocnych i miłych przytulanek wszystkim :)

    kofeinka, coffee lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • e-ness Autorytet
    Postów: 719 430

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja przechodzę na fioletowa stronę, rano nic nie było ale przed chwila zrobiłam kolejny teścior i są dwie krechy:-D.
    Trochę jestem zaskoczona ze tak szybko poszło,to nasz pierwszy cykl i pomimo że bardzo chciałam ujrzeć te dwie kreseczki to myślałam trochę jeszcze się postaramy,bo seksik jest taki...;-)

    Trzymam kciuki za kolejne groszki:-)


    kofeinka, miszkaaa, wombi, pati87, justyna14 lubią tę wiadomość

    Córeczka lipiec 2007, synek luty 2009,
    córeczka luty 2013, córeczka luty 2016

    Moja Wielka Rodzina 2+4+kot
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e-ness wrote:
    Kochane ja przechodzę na fioletowa stronę, rano nic nie było ale przed chwila zrobiłam kolejny teścior i są dwie krechy:-D.
    Trochę jestem zaskoczona ze tak szybko poszło,to nasz pierwszy cykl i pomimo że bardzo chciałam ujrzeć te dwie kreseczki to myślałam trochę jeszcze się postaramy,bo seksik jest taki...;-)

    Trzymam kciuki za kolejne groszki:-)


    No to wielkie gratulacje!!! Spokojnej ciąży życzę :)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Teoretycznie masz rację, ale w praktyce różnie to bywa i po dłuższych (nieudanych) staraniach w czasie dni płodnych jednak mimowolnie często wmawiamy sobie ochotę, bo nie chcemy tracić szansy.
    Nie jestem broń Boże zwolennikiem serduszkowania totalnie "na siłę", ale warto wykorzystywać nadarzające się okazje ku temu.

    Nie wiem czy jasno wyraziłam co miałam na myśli, ale część z Was na pewno się ze mną zgodzi :)
    Także owocnych i miłych przytulanek wszystkim :)

    oczywiście zgadzam się z Tobą! my jak przegapiliśmy owulkę, bo po porostu nie było ochoty to byłam strasznie zła, ale czasami jak sie nie ma ochoty lub sił to i tak nic z tego może nie wyjść

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężulek chyba jednak chce bym nabrała ochoty na przytulanki, wieczór z winkiem się zapowiada :D

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    coffee lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Gratuluje poztywnych testów!:)
    Podczytuje Was caly czas, ale nie mam czasu na pisanie, także tylko mocno trzymam kciuki.
    Mi of.wyznaczyl @ na 20.06 i tak tez wpisałam się na testowanie...ale wiem na bank ze zatestuje też wcześniej;)także sobota albo niedziele będzie sikane;)Mam nadzieje, ze dobrze trafiliśmy z bzykaniem i ze uda się nam w czerwcu :) czas pokaze:)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona ja też mimo że mam termin @ na 19.06 będe testować w ten weekend! wiec jesteśmy razem i musi być owocnie!
    ;)

    <3 <3 <3 <3 <3
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)ja mam tak, ze w tygodniu jeszcze wytrzymuje..bo praca, nie wychodzę na piwko i ogolnie mało czasu na mysleniówki;) ale wiem, ze w weekend nie wytrzymam..wg of. będzie to mój 9,10 dpo..moglo by się cos tam pokazac..jakiś cien cienia;)a jak nie, to spokojnie poczekam 3 dni na testowanie w dniu spodziewanej @

    asiaes lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam podobnie, choć dziś to już nawet w pracy zaczełam intensywnie myśleć o testowaniu. cały dzień pobolewa mnie podbrzusze a termin @ za tydzień i zawsze właśnie tydzień przed @ brzuch dawał o sobie znać wiec trochę sie obawiam że i tym razem zwiastuje @ :(

    Peggy Olsen a jak twoja druga Beta?

    <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie ta Peggy ciągle zaglądam i nie widzę jej wyniku bety dzisiejszej.
    Chciałam wam powiedzieć że testy pepino są o kant dupy rozbić :) już 25 wyraźniejsze mi wychodziły niż to pepino :D Trzymajcie kciuki bo jutro beta :)

  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem! Byliśmy w kinie i niedawno wróciliśmy, padam z nóg :) Moje młode rośnie, bo beta ze 118 skoczyła do 452 :)!
    Trzymam kciuki za resztę staraczek i za Twoją betę agnesia!

    emilanka, jak u Ciebie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 23:48

    Rotenkopf, asiaes, Agnesia lubią tę wiadomość

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Możecie mnie usunąć z listy bo niestety ale ten cykl bez starań :(
    Pozdrawiam i życzę POWODZENIA <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 07:37

    Bajkaanna lubi tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wypadam :) Wczoraj pojawiła się @.

    Już razem <3
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    czy ktoras z was ma doswiadczenie z bobo-test? czy sa wiarygodne

    bo wczoraj zrobilam bobo-test i wyszla malo widoczna 2 kreska-niewidoczna na zdjeciach,
    dzis juz wyszla taka ze aparat ja uchwycil, ale dzis oprocz bobotestu zrobilam pink test i na pink nic nie widze, oba czulosc 25,
    dzis mam 11dpo

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim zagroszkowanym :) trzymam kciuki za resztę :) Przebijcie maj :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    hej dziewczyny,
    czy ktoras z was ma doswiadczenie z bobo-test? czy sa wiarygodne

    bo wczoraj zrobilam bobo-test i wyszla malo widoczna 2 kreska-niewidoczna na zdjeciach,
    dzis juz wyszla taka ze aparat ja uchwycil, ale dzis oprocz bobotestu zrobilam pink test i na pink nic nie widze, oba czulosc 25,
    dzis mam 11dpo
    Ja dziś też 11dpo ale nie robiłam. Co do bobo- test to słyszałam, że ok. Ja mam teraz AMIL ale kupię inne bo mimo czułości 20 to podobno beznadzieja

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy to jaką ty w końcu miałaś betę w piątek?bo wtedy pisałaś,że 162;)

  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzis temperatura niższa niż wczoraj a to 9 dpo wiec nadzieje coraz mniejsze :(

    Peggy Olsen gratulacje

    <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ