X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy 10dpo miałam 25:)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przeczytałam dzis fajny artykuł. Dla kobiet które sobie wmawiają, nakręcają a potem przychodzi rozczarowanie. Nie istnieje coś takiego jak objawy ciażowe 5 czy 7dpo. Wszystkie inne te subiektywne, to równie dobrze objawy zwiastujące okres. Objawy ciaży moga wystąpić w nieznacznym stopniu dopiero po 10dpo (jeśli doszło do zagnieżdżenia) jeśli jajo się zagnieździ. Wczesniej nie ma mowy o objawach :) Jesteśmy żywymi organizmami, nami kobietami żadzą hormony. Ja jestem obecnie w 6dpo i tez czuję kłucia w macicy, pochwie i jajniki na zmianę. Czemu? Są dwa wyjścia-albo cos się dzieje przygotowując do ciazy, albo wszystko się przygotowuje do @ własnie tymi kłuciami, bólami itp. Fajnie że trafiłam na ten artykuł, bo wmawianie sobie i nakręcanie nie ma żadnego sensu :)

    Gratuluje nowych fasolek ;)

    kofeinka, Justine M, asiaes lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam bete: 12,2 trcohe mało co? nie wiem dlaczego tak mało, ile minimum musi być zeby wynik był pozytywny?

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz jest pozytywny.
    Na pewno musi być większa niż 5, jeśli mniej ciąży nie ma. Beta 12 to chyba ok 2 tyg. po zapłodnieniu. Który dzień cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 20:30

    Justine M lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to jest za wcześnie co??

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    ja przy 10dpo miałam 25:)
    Hmmm a może te moje 70 to za mało co?

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro mam dzień planowanej @. cykle mam 28 dniowe, wiec myslałam ze skoro test wyszedł pozytywny już w niedziele (blady bo blady ale był) to dzis już będzie ta beta konkretna a te 12 to boje sie, że za mało i ze jednak dostane ta @

    <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane :) gratuluję a nie liczy się wartość tylko przyrost bety :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można mi wpisać @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A owulacja w którym dniu była? Może się długo zagnieżdżał i dlatego taka niska beta. Ciężko powiedzieć, ja w poprzedniej ciąży w 26 dc miałam już betę 225.

  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko mi powiedzieć dokładnie ale obstawiam ze ok 1-3.06 była owu. z tych nerwów chyba zaraz naprawde dostane tej @ :(

    <3 <3 <3 <3 <3
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaes wrote:
    jutro mam dzień planowanej @. cykle mam 28 dniowe, wiec myslałam ze skoro test wyszedł pozytywny już w niedziele (blady bo blady ale był) to dzis już będzie ta beta konkretna a te 12 to boje sie, że za mało i ze jednak dostane ta @
    Trochę dziwne, ze beta taka niska, skoro wczoraj test był pozytywny, ale bardzo trzymam mocno kciuki, żeby urosła :)

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaes wrote:
    ciężko mi powiedzieć dokładnie ale obstawiam ze ok 1-3.06 była owu. z tych nerwów chyba zaraz naprawde dostane tej @ :(

    No to mogło tak być, że się implantacja przeciągnęła. Teraz się musisz uspokoić, żeby sobie nie zaszkodzić i zrobić ponownie betę pojutrze. Co ma być to będzie ale musimy być dobrej myśli :* Trzymam kciuki!

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaes kochana pójdź dopiero w piątek na kolejną betę, powinno juz być więcej i się niw denerwuj kochana :-*

    A ja Teraz się zastanawiam czy za mało nie mam.. Bo mam 33dc i mniej więcej 14 dpo i mam tylko 70 bety... Czy to nie za mało??? Hmmm...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakich jednostkach macie tą betę podaną? Bo może ja jakąś inną mam jednostkę że ten wynik był u mnie taki wysoki.

  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dokładnie 12,2 mlU/mL,
    wyczytałam właśnie :
    Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji (choć może potrwać nawet 12 dni), to już 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie hCG (wyższe niż 1 mIU/ml). Wówczas otwiera się możliwość przeprowadzenia testu ciążowego.

    Ze względu na możliwość wystąpienia mikroporonienia (mimo zapłodnienia nie dochodzi do zagnieżdżenia w macicy i zapłodniona komórka jest wydalana na zewnątrz organizmu), dopiero hCG powyżej 5 mIU/ml oznacza ciążę. Można więc przyjąć, że każdy wynik poniżej 5 mIU/ml (5 IU/L) to wynik negatywny. Tymczasem rezultat powyżej 25 mIU/ml (25 IU/L) jednoznacznie oznacza ciążę. Przy niejednoznacznym wyniku, należy powtórzyć badanie po kilku dniach, przy czym wzrost stężenia hCG sugeruje ciążę.

    czyli u Ciebie Doti87 jest dobrze a u mnie za mało.
    no nic, zobaczymy czy jutro przyjdzie @ a jesli nie to pojde na bete za kilka dni.

    <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mlU/mL i mUl/mL to to samo? Bo ja miałam na wyniku z luxmedu mUl/mL.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaes, wynik nie jest zwalający z nóg, ale jest. Idź do gina, a najlepiej to najpierw powtórz badanie po 2 dniach od poprzedniej bety. Powinna się podwajać.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaes w pierwszej ciąży ze 2 dni przed @ mialam kreske widoczną nawet nieźle
    w 2 ciąży dzień przed cień cienia, dopiero ze 4 dni po przewidywanej @ miałam widoczną kreskę na tyle żeby i mąż ją zobaczył

    asiaes, mała.mi lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego też jestem pełna nadziei ale gdyby beta była wyższa z pewnościa byłabym spokojniejsza dziś, mam jednak kiepskie przeczucia,jak dla mnie to ciąża jest, owszem ale słaba i raczej szykuje sie na @, brzuch boli, piersi nigdy nie bolały mnie przed @ a wczoraj bardzo mocno je czułam, dziś już nie wiec tymbardziej myśle, że moja ciąża się kończy. ale moj Mąż, który zawsze tonuje wszystkie moje emocje i twardo stąpa po ziemi powiedział mi ze przynajmniej wiemy że jesteśmy płodni i ze udało się juz przy 2 cyklu starań wiec jesli teraz nie wyjdzie, od razu będziemy sie starać dalej i kiedys w końcu będzie dobrze!

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ