X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& przesyłam wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&7

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba niepotrzebnie zaczęłam mierzyć tą temperaturę. W tym cyklu kiepsko śpię, więc wcześniej nie mierzyłam bo codziennie budziłam się o innej porze i po kilka razy w nocy. A od trzech dni mierzę i wygląda to średnio. Wiem, że tu mają jeszcze sporo do gadania inne czynniki bo np przedwczoraj bardzo późno się położyłam i temp mierzyłam może nawet nie po 4 h snu, dodatkowo po powrocie z łazienki. Dziś z kolei szczerze powiedziawszy nie wiem o której mierzyłam bo obudziła mnie burza, więc zmierzyłam i położyłam się spać. Chyba nawet na zegarek nie spojrzałam. Podłamałam się trochę przez to mierzenie :/ Już bym chciała, żeby była sobota.

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny, Miszkaaa czekam na wyniki Bety :)

    Asiaes zrób Betę! Testy testami, nie są nieomylne :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Kasia temperaturę mierzymy zawsze o tej samej porze, nie można wstać siku k potem mierzyć, należy to zrobić od razu po przebudzeniu po min 3h snu.

    Dziewczyny zrezygnujcie z testów o czułości 10, szkoda kasy i nerwów na nie. Czasami pokazują ciążę a jej nie ma bo np zaczyna się robić torbiel (która z @ zejdzie) lub nie pokazują nic mimo że ciąża jest.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile jutro nie przyjdzie @ to pójdę na betę bo wlasnie zrobiłam sobie jeszcze raz test tej samej firmy której był ten mój wczorajszy pozytywny i to na dodatek nie z porannego moczu i widać blada druga kreskę.
    A czy któraś z Was ma moze jakies większe pojęcie jak w takiej bardzo wczesnej ciąży ze sportem? Bo ja chodzę regularnie na spinning co prawda przez ostatni tydzień nie byłam ale dzis znow mam trening i obawiam sie czy na dzień przed ewentualna @ to nie jest niebezpieczne.

    <3 <3 <3 <3 <3
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Mam wynik bety 69,52! :D

    Katarzyna87, kmb, Justine M, bizona, Aggusia21, Landryneczka, pati87, motylek1909, Sandriii90, Agnesia, nataliano, Karolucha, coffee lubią tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miszkaaa wrote:
    Hej!

    Mam wynik bety 69,52! :D

    Super gratulacje

    miszkaaa lubi tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaes wrote:
    O ile jutro nie przyjdzie @ to pójdę na betę bo wlasnie zrobiłam sobie jeszcze raz test tej samej firmy której był ten mój wczorajszy pozytywny i to na dodatek nie z porannego moczu i widać blada druga kreskę.
    A czy któraś z Was ma moze jakies większe pojęcie jak w takiej bardzo wczesnej ciąży ze sportem? Bo ja chodzę regularnie na spinning co prawda przez ostatni tydzień nie byłam ale dzis znow mam trening i obawiam sie czy na dzień przed ewentualna @ to nie jest niebezpieczne.

    Jeśli kobieta uprawiała sport przed ciążą w jej początkowych etapach nie powinien zaszkodzić. Należy się jednak ograniczać, nie forsować i nie przemęczać. W organizmie zachodzą teraz duże zmiany.
    Warto mieć na uwadze, że nie należy popadać w skrajności. Położyć się na kanapie i tylko leżeć przez kolejne 9mc (oczywiście nie mówię o ciążach zagrożonych).

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacjeeee!!!! To teraz dawaj mi wiruski żeby jutro @ nie przyszła!!!!!

    miszkaaa lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3
  • Aggusia21 Koleżanka
    Postów: 42 42

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miszkaaa wrote:
    Hej!

    Mam wynik bety 69,52! :D

    Gratulacje :) spokojnej ciąży :)

    miszkaaa lubi tę wiadomość

    Termin: 13.03.2017 Emilka
    Aniołek 12tc [*] 21.01.2013
    relgh371yuw2akcv.png
    wnidtv73cpivs7mq.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miszkaaa wrote:
    Hej!

    Mam wynik bety 69,52! :D

    Serdeczne gratulacje!!!<3


    asiaes:

    tuz przed i w czasie @lepiej hamowac sie z mega wysilkiem, coś lżejszeszgo bo spinning za bardzo winduje heart rate, pozdrawiam i trzymam kciuki!
    Może te 10 za krótko trzymalaś w.. bo moje conajmniej 10sek trzeba moczyć a w instrukcji nie pisza, tylko to pisza na stronie z której kupiłam

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś byłam na monitoringu i mój duży pecherzyk który miał być torbiela okazał się być...... dorodnym pecherzykiem i pięknie pękł hihi lekarz stwierdził że możliwe, że ten inofem spowodował tak dorodnego pecherzyka. Mam nadzieje ze coś z tego będzie! Od razu mam już lepszy dzień :p gratulacje wszystkim zafasolkowanym! ! :D

    miszkaaa, nataliano lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć! Przede mną jeszcze jedna beta. Chyba w środę zrobię

    Przesyłam dla Was wiruski i trzymam kciuki!

    Justine M, Sandriii90, Emilia77, bizona, Izoleccc lubią tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaes wrote:
    Dziewczyny nie daje mi spokoju kwestia tych moich testów, skoro na teście o czułości 25 miałam wczoraj druga kreskę która widzialyscie na zdjęciu to jakim cudem dzis na teście o czułości 10 nic nie wyszło nawet cień cienia? Macie jakas teorie na to?
    10 nie rób w ogóle bo są do niczego. Mi najszybciej wyszedł paskowy zwykły rosmanowy, leć kup i zrób w dzień po 3-4 godz bez sikania.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki duzo mlecznego papkowatego sluzu. Co to moze byc? Test z dzus - ale dopiero 6dpo ;) luteine biore na noc a sluz pojawia sie w ciagu dnia. Do tego calutki czas kluja jajniki i ciagnie podbrzusze.

  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Kobietki duzo mlecznego papkowatego sluzu. Co to moze byc? Test z dzus - ale dopiero 6dpo ;) luteine biore na noc a sluz pojawia sie w ciagu dnia. Do tego calutki czas kluja jajniki i ciagnie podbrzusze.
    W 6dpo pewnie nawet do implantacji jeszcze nie doszło, wiec sluz raczej nic nie znaczy ;)
    Poczekaj cierpliwie jeszcze chociaż 5 dni ;)
    Ja taki sluz miewałam i przed @ i teraz też mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 12:02

    Justine M lubi tę wiadomość

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ja tez jestem na luteinie i jak biorę ja wieczorem to rano nic nie mam. Dopiero w ciagu dnia resztki tabletki powoli wypływają i tworzy taki bialy kremowy jakby śluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 12:15

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze 3 cykle takie miałam, bialy śluz, mnóstwo, mega upławy i dzidzi nie było.
    Mało tego jak zafasolkowałam to śluzu kremowego w ogóle nie było
    także reguły nie ma

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mam dziwne uczucie. Niby wiem ze nic z tego, nic nie czuje, a jednak gdzies w glowie siedzi pewnosc ze beda II krechy.

    Justine M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    A Kasia temperaturę mierzymy zawsze o tej samej porze, nie można wstać siku k potem mierzyć, należy to zrobić od razu po przebudzeniu po min 3h snu.

    Dziewczyny zrezygnujcie z testów o czułości 10, szkoda kasy i nerwów na nie. Czasami pokazują ciążę a jej nie ma bo np zaczyna się robić torbiel (która z @ zejdzie) lub nie pokazują nic mimo że ciąża jest.


    Katarzyna87 wiem, w poprzednim cyklu tak mierzyłam ale wtedy w ogóle owulacji nie było. A w tym cyklu jak mam potwierdzoną owulację to cuda mi się dzieją w nocy i nie mam jak mierzyć :/ Chciałam teraz tak z ciekawości pomierzyć, żeby zobaczyć czy coś z tego cyklu będzie ale niepotrzebnie to zrobiłam bo wyniki pomiaru do niczego się nie nadają a tylko się zdenerwowałam. Nie mierzę już, po co kombinować. Dzisiaj cały dzień kłuje i pobolewa mnie w lewym boku, coś tak jak jajnik, no nie idzie wytrzymać...

    Miszkaaa gratulacje :) Szczęśliwy ten czerwiec, tyle dziewczyn już zafasolkowało :)

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje iskierki nadziei;) mozecie zerknac na moj wykres? Wiem ze nie prowadze pomiarow..ale mam mniec jeszcze nadzieje i testowac pozniej? Cykle mam roznie..od 27-30 max. Wiem ze nadzieja umiera ostatnia, ale myslalam ze juz moglby sie pokazac cien cienia dzis;) poza tym do d.. dzien dzis w pracy mam zly humor i chcialam sie troszke pozalic...

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ