X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coffee, u nas też seks był praktycznie codziennie ;) A w dzień owulacji, nawet 2 razy ;)
    Zostawiam Wam wiruski &&&&&&&&&&&

    kofeinka, Emilia77 lubią tę wiadomość

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello :)
    u mnie dziś 8dpo
    Wczoraj ledwo wysiedziałam w pracy, padałam na pysk ze zmęczenia :/
    no i nawiedziła mnie znów opryszczka :(
    A dziś od rana biegunka i to ostra :(
    istna masakra :(
    Temp trochę w dół, więc już zaczęłam się martwić czy ten cykl może być w ogóle owocny...

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaes - tak mi przykro kochana, że tak to wyszło, ale rzeczywiście fakt, że przynajmniej wiecie, że Wam się udać może, bo ja to już nie wiem - zdrowe pary i wszystko co piszesz mnie jednak nie pociesza, bo niby u nas wszystko ok, a jednak nie wychodzi - koleżanka trafnie to nazwała "niepłodność idiotyczna" - coraz trudniej mi z tym :(

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    hello :)
    u mnie dziś 8dpo
    Wczoraj ledwo wysiedziałam w pracy, padałam na pysk ze zmęczenia :/
    no i nawiedziła mnie znów opryszczka :(
    A dziś od rana biegunka i to ostra :(
    istna masakra :(
    Temp trochę w dół, więc już zaczęłam się martwić czy ten cykl może być w ogóle owocny...

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    kochana taki spadek to nie spadek :) trzymam kciuki ;) a poza tym w 8 dpo może to być zagnieżdżanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    Dziewczyny, ktorym udalo sie zajsc w ciaze w tym pieknym miesiacu... mam do Was bardzo niedyskretne pytanie... czy czesto serduszkowalyscie, przed, w trakcie, po owulacji? ;)
    Zobacz u mnie na wykresie są pokazane te w okolicy owulacji :)

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    Dziewczyny, ktorym udalo sie zajsc w ciaze w tym pieknym miesiacu... mam do Was bardzo niedyskretne pytanie... czy czesto serduszkowalyscie, przed, w trakcie, po owulacji? ;)
    ja codziennie od poczatku cyklu :)
    zobacz u mnie na wykresie
    2 cykl okazal sie szczesliwy :)
    chociaz w 1 tez serduszkowalam codziennie, tylko ja dopiero 2.04 odstawilam tabletki anty,
    no i od 2 cyklu pilam 2-3 razy dziennie siemie lniane mielone

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 10:36

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jadłam ananasa świeżego i trochę moreli suszonych w okolicach owulacji:)

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Coffee, ja chyba na majówkach pisałam, że u nas seks był codziennie, tak jak mieliśmy na to ochotę. Owulację miałam niespodziewanie wcześnie- 11-12 dzień i jakbym czekała do dnia cyklu, w którym owu powinno nastąpić czysto teoretycznie, to bym w tą ciążę nie zaszła. Skoro Wam się też udało, to znaczy, że nie macie problemów z jakością nasienia i nie musicie się oszczędzać i celować w konkretny dzień. Nam nie przeszkodziło nawet kilka razy dziennie.

    Straciatellaa Poczytaj wątek o TSH. Ono skacze z dnia na dzień, ważniejsze jest jak wyglądają hormony tarczycowe- masz skierowanie na FT4, więc niedługo się dowiesz. Lekarz ma całkowitą rację.

    zwei masz racje... nam w cyklu, w ktorym sie udalo to moze ze 2 razy, moze 3 tylko bylo ;) pewnie dobrze sie trafilo ;)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka* wrote:
    Coffee, u nas też seks był praktycznie codziennie ;) A w dzień owulacji, nawet 2 razy ;)
    Zostawiam Wam wiruski &&&&&&&&&&&

    Po owulacji tez? ;)

    lapie, lapie jak najwiecej :)

    dzieki :)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Zobacz u mnie na wykresie są pokazane te w okolicy owulacji :)

    Wlasnie sobie podejrzalam :)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    Po owulacji tez? ;)

    lapie, lapie jak najwiecej :)

    dzieki :)
    Też ;) Ale już nie codziennie ;)
    Jak widać, seks nie przeszkodził naszemu bąbelkowi w zagnieżdżeniu :)
    I mam nadzieję, że mocno się mnie trzyma :)

    coffee, Justine M lubią tę wiadomość

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam bąbelka z 13.06 :)

    https://ovufriend.pl/wykres,927b26dea2a2e63ad3cecbdcddb78589.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i bąbelek z 15.06 :) https://ovufriend.pl/wykres,c27ed4369af2d14eca82c2804cfe22a2.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie,pecherzyk wczoraj pekl dlatego mnie tak rwalo z bolu.a najlepsze mi powiedzial ze mam czekac do okresu i isc do szpitala zobaczyc droznosc jajowodow hcg i badanie nasienia mojego R. Bo byc moze on ma slabe nasienie,a ja se tak mysle jak ja nie mam owulacji to jak on moze mnie zaplodnic masakra....juz nie ide do niego wkurza mnie,nie dosc ze godz czekalam to jeszcze 5min na fotelu siedzialam bo musial pogrzebac w komorce czy gdzies pajac

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) trzymam za Was kciuki, nam się udało w kwietniu, seksik codziennie od 9dc do jakieś 16 dc :)
    przesyłam wiruski
    %&&&&&&&&%%%%%%&%%%%%%%%%%%%%%%%%%%&%%%%%%%%%%%%%%%&%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%&%

    coffee, Justine M lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę Was o poradę.
    Owu wg mnie miałam 11.06, wg ovf 13.06. Od 14.06 mam nienaturalnie duży brzuch, tak jakby miała napompowany balon w środku. Od czasu do czasu coś mnie w środku kuje. Czuję się z tym tak bardzo niekomfortowo, że od poniedziałku chodzę do pracy w luźnych bluzkach, bo mogłaby się pojawić jakieś spekulacje :D Czy któraś z Was spotkała się już z takim zjawiskiem?
    Już sobie postanowiłam, że jak przyjdzie @ to idę do ginekologa na badania...

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina@ wrote:
    Dziewczyny proszę Was o poradę.
    Owu wg mnie miałam 11.06, wg ovf 13.06. Od 14.06 mam nienaturalnie duży brzuch, tak jakby miała napompowany balon w środku. Od czasu do czasu coś mnie w środku kuje. Czuję się z tym tak bardzo niekomfortowo, że od poniedziałku chodzę do pracy w luźnych bluzkach, bo mogłaby się pojawić jakieś spekulacje :D Czy któraś z Was spotkała się już z takim zjawiskiem?
    Już sobie postanowiłam, że jak przyjdzie @ to idę do ginekologa na badania...


    owulacja faktycznie raczej 11-12 bym obstawiała a co do wzdęć trudno poweidzieć bo na objawy ciążowe raczej pare dni za wcześnie, no ale kto wie

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina@ wrote:
    Dziewczyny proszę Was o poradę.
    Owu wg mnie miałam 11.06, wg ovf 13.06. Od 14.06 mam nienaturalnie duży brzuch, tak jakby miała napompowany balon w środku. Od czasu do czasu coś mnie w środku kuje. Czuję się z tym tak bardzo niekomfortowo, że od poniedziałku chodzę do pracy w luźnych bluzkach, bo mogłaby się pojawić jakieś spekulacje :D Czy któraś z Was spotkała się już z takim zjawiskiem?
    Już sobie postanowiłam, że jak przyjdzie @ to idę do ginekologa na badania...

    Zjedź suszone śliwki, prawdziwe musli, activię, powinno przejść. Mnie brzuch urósł dopiero w 5mc ciąży, więc to chyba nie to ;p

    Mona_M lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M - moim zdaniem na objawy za wcześnie, chociaż z drugiej strony pierwszy raz takie coś się u mnie pojawiło. Wzdęcia pojawiają się u mnie bardzo rzadko, ponieważ zdrowo się odżywiam. Mam jeszcze tydzień do testowania. Pozostaje cierpliwie czekać.

    Katarzyna87 - mój mąż tak pół żartem, pół serio że wyglądam jak w 5mc :D śliwki suszone zjem chętnie, może pomogą. Codziennie rano na śniadanie jem owsiankę lub jogurt z musli. Poza tym co kilka dni piję też pokrzywę i miętę, więc jelita powinny mi normalnie pracować.

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asies przykro mi. Nastepny cykl bedzie owocny!!!!
    Kofeinka, spojrz na moj wykres, tez spadek niestety :( mam nadzieje, ze jutro bedzie wyzsza. W poniedzialek jak @ nie przyjdzie jedziemy do kliniki na bete i progesteron.

    Jeju 3 dni mi zostaly! ;( tak cholernie sie boje. Tym bardziej ze piersi zaczely bolec a jajniki caly czas kluja. Czasem sa lekkie, cmiace bole miesiaczkowe. Plakac mi sie chce ;( 21 u nas w UK dzien ojca i nasza pierwsza rocznica slubu. Tak bardzo chcialabym dac mezowi pudeleczko z bodziakami i dwoma kreskami... :(

    Trzymajcie kciuki, a ktora z Was chce, prosze pomodlcie sie za mnie, za nas.

    Emilia77, Justine M lubią tę wiadomość

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ