X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Tusiaczek zgadzam się z Tobą w 100%.Ja to nawet po osiemnastu latach palenia,postanowiłam przestać palić ,nie pale już drugi miesiąc i co i jajco,dalej nic,takie życie :(

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj racja to racja do tego pełno badań mamy a mój maz ma wyniki jak niekiedy 20 latki nie mają.Lecz takie "Rzycie" jak mój M mówi.

    adzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed chwilą kładłam babkę spać , poczułam jakby cos ze mnie wypłynęło, myslałam,że to @, a tam nic,nie rozumiem eeh

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane strasznie mi Przykro Inessko kochana jestem z Tobą trzymaj się buziaki :****

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    uwaga
    jestem wredną zołzą
    wiem
    ale ...
    poprostu nie moge jak patrze na niektóre wykresy i jest bzyknięcie 1 czy 2 razy i juz za pierwszym lub 2 podejciem w 25 dc wykazana ciąza... no fuck!!! a taka inesska i inne tyle starań, serduszek i co... jajco.. nie ma sprawiedliwości na tym świecie ...
    prawda kochana ja tez tego nie rozumiem ale co my mozemy poradzic? chyba tylko tyle, ze przejdziemy setki badan + jeszcze nasi mezowie tez i co i nadal nic, albo nasze szczescie trwa raptem kilka tygodni i szybko znika zostawiajac bol na ciele i na duszy...

    Miriam, inessa, ;oniqa, samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Samirko jesteś niezawodna dziękuje kochana moja :D :D :D
    Beta poniżej <5 a wiec chyba była biochemiczna, do tego dziwny progesteron tym bardziej,że brałam luteinę jest jak na poziomie owulacji lub fazy lutealnej. Morfologia słaba ale bajbardziej zmartwiłam się poziomem żelaza jak norma jest od 37 tak ja mam 12
    dlatego stwierdziłam,zę widocznie dzieciątko nie mogło się zagnieździć bo organizm jednak (mój organizm) nie doszedł do siebie jeszcze po zabiegu.
    Tylko dziś bardzo naprawde bardzo bolą oba jajniki , może jakie jajo zjem !!! to mi przejdzie. No i jeszcze lekkie mdłości mam i lekki ból piersi i kłucie i swedzenie no i co dla męża najlepsze to,ze są jeszcze duże jak ja raczej tak nie mam.

    Dzięki za wsparcie za tydzień lekarz.
    Mam do Was pytanie bo nie wiem od kiedy liczyć @ czy od wczorajszego plamienia czy od tego dziwnego krwawienia w ubiegłym tygodniu bo ja już nie wiem???


    powinnas liczyc @ od intensywnego krwawienia ,nie od plamienia

    inessa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Dasz radę,wierzymy!
    Musze dać radę !!!

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    Kochane moje, jutro kupię 2 testy, jeden zrobię po południu,jesli nie wyjdzie to powtórzę na drugi dzień, proszę trzymajcie kciuki :*
    Pisz od razu na forum :) i trzymam kciuki za dwie krechy :)

    inessa, justysia90, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Dzięki! To chciałam usłyszeć. Od dziś przez tydzień jestem słomiana wdową i nie mam się nawet komu wyżalić. A tak chciałam mężowi zrobić niespodziankę jak wróci... Nic, do wieczora się wyjaśni.
    Już się o Ciebie martwiłam, witamy z powrotem. Trzymam kciuki by małpa nie przyszła <3

    inessa, doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo nie ma? To idę prasować.
    Inessa tak jak deJzi piszę liczymy krwawienie.
    ps. jak myślicie zrobić już test czy się wstrzymać ? Bo coś mnie korci dzisiaj .....

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy kochane <3

    adzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki!!!

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inesska trzymam mocno & i wspieram! musi być dobrze.
    Dziewczyny idę w czwartek na wizytę do gin i chyba będę miała jeszcze końcówkę @, to może mi usg zrobić, czy to coś przeszkadza? sorry za głupie pytanie ale nie wiem...

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Już się o Ciebie martwiłam, witamy z powrotem. Trzymam kciuki by małpa nie przyszła <3

    Dzięki za pamięć. U mnie jak na razie plamienie skromne, innych objawów brak. Ciekawe co będzie rano. Dobrze, że mam co robić w tym tygodniu.

    Iwciu, wstrzymaj się lepiej. Generalnie testy to samo zło. Jak nie wychodzą, to zepsuty cały dzień. Jak ma być ciąża to będzie z testem czy bez.

    Iwka, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modnisia wrote:
    inesska trzymam mocno & i wspieram! musi być dobrze.
    Dziewczyny idę w czwartek na wizytę do gin i chyba będę miała jeszcze końcówkę @, to może mi usg zrobić, czy to coś przeszkadza? sorry za głupie pytanie ale nie wiem...
    głupie czy nie głupie , zapytać zawsze warto. Lekarzowi to w niczym nie przeszkadza, są sytuacje że USG w tym czasie jest nawet konieczne.

    Iwka, Andzia33, inessa, Modnisia lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was z samego rana, dziś przebudziłam się przypadkiem koło 4 i myslałam,że czas na mierzenie tempki, a tam 36,7, czyli spadek, ale zaraz zasnęlam i przed chwilą jak się obudziłam to znów tempka do góry, bo 36,9. Nie wiem , którą akceptować, ale na @ dziś się jeszcze dalej nie zapowiada,o 10 idę po teścik, więc jak wróce to od razu robie :)

    ;oniqa, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Justusia!!!!!Oby pojawiły sie 2 kreseczki :)

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Kochane dla solenizantek wymarzonych II kreseczek i szczęścia na każdym kroku i najbardziej w tych drobnych codziennych sprawach ..:)


    Inessko ( co mam napisać , chyba tylko tyle , że wierzę .. więc jest nadzieja, jeśli RAZEM z twoim M wierzycie i macie nadzieje to myślę , że marzenia się spełnią a pragnienie będzie w końcu realne.... Zawsze powtarzam co nas nie zabije to nas wzmocni ... każdy ma swoją drogę , problemy, życie .. innym przychodzi coś trudniej innym łatwiej.. ważne w tym wszystkim by mieć szczere serce, kochać życie i ludzi, nie oglądać się za siebie i czasem pozostawić sprawy takimi jakie są..a rozwiązanie zaskoczy nas samych .. :)


    A JA zostawiam sprawy w rekach opatrzności .. co mogłam zrobiłam ..będę czekała razem z moim N na nasze II kreseczki
    Wiemy , ze możemy mieć razem dzidziusia , bo w ciąże zaszłam .. chyba teraz potrzebujemy złapać 2 oddech ..postanowiłam prócz leków nic nie robić, wypierać myśli, dołowanie , pytanie dlaczego , staram się odpuścić na ile się daje .. przechodzić obok ciężarnych obojętnie .. co nie zmienia faktu, że w sercu coś kluję.. :(
    Nasze dzieciątko miało by teraz 2,5 tyg .. smutne to jest ale prawdziwe

    Całą drogę do kolejnego szczęścia musimy zacząć od nowa ..wierze , że w końcu Nam się uda i Wam kochane też...:)

    Przesyłam WAM moc 0heart.gif0heart.gif0heart.gif0heart.gif P>S> Kochać mi się i nie stresować , mamy już obok siebie kochających mężów , narzeczonych , chłopaków ,... 2 połówki to nasz wielki skarb..czasem trzeba 2krzeslo.gif ale to nasi rycerzeulan.gif haaaa.....

    adzia, justysia90, Iwka, ;oniqa, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    Witam was z samego rana, dziś przebudziłam się przypadkiem koło 4 i myslałam,że czas na mierzenie tempki, a tam 36,7, czyli spadek, ale zaraz zasnęlam i przed chwilą jak się obudziłam to znów tempka do góry, bo 36,9. Nie wiem , którą akceptować, ale na @ dziś się jeszcze dalej nie zapowiada,o 10 idę po teścik, więc jak wróce to od razu robie :)
    Licz tą druga, człowiek między 4 a 4:30 rano ma najniższą temperaturę ciała w ciągu doby.

    Trzymam kciuki kochana ! Ja idę właśnie na dywanik do szefa więc później sprawdzę <3

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki :)

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ