X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez tak miałam z plamieniem, musisz jak najszybciej zgłosic sie do lekarza, niech ci cos przepisze. ja zwlekałam z wizyta i poroniłam. w sumie miałam ustalona wizyte ale juz do niej nie doczekałam...

    ale gratulacje Ci złoze :) bedzie dobrze

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 3 lipca 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojutrze ide do lekarza bo ona przyjezdza do nas tylko w piatki a pozniej jak bedzie trzeba bede do niej jezdzic albo w piatki bede chodzila jak cos.
    Ja nie dziekuje... Jak bede wiedziec cos bardziej hmm stabilnego wtedy bede dziekowac :)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze tylko do piatku sie oszczedzaj :)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ponownie jestem po badaniach jest wszystko ok lekarz powiedział że to 8 t i 3 d :) maluszek ma 1,89 cm słyszałam serduszko i tentno jestem mega szczęśliwa teraz musze się zapisac na prenatalne zna ktos dobrego na śląsku :)

    kaarolaa, inessa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super wiadomosc, teraz tylko takie wiadomosci do konca ciazy chce czytac :)

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa ja zapisałam się do Feminy do Katowic. Opinie są podzielone, ale większość trwierdzi, że niektórzy lekarze potrafią nawet już na pierwszych prenatalnych określić płeć maleństwa.
    Mówiłam, że wszystko będzie ok! I podrośnie maluszek <3

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram sie jak moge oszczedzac sie w pracy ale mam strasznie duzo roboty bo szef jest na urlopie najchetniej bym na l4 poszla ale musze sie upewnic co i jak no i czekam az szanowny zn urlopu wroci

    ;oniqa, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    było takie ruchliwe że nie umiał go zmierzyć :) za 2 tyg kolejna wizyta a później co miesiąć Karolka Tobie w tym miesiącu też się uda <3

    kaarolaa, Nusia, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witajcie ponownie jestem po badaniach jest wszystko ok lekarz powiedział że to 8 t i 3 d :) maluszek ma 1,89 cm słyszałam serduszko i tentno jestem mega szczęśliwa teraz musze się zapisac na prenatalne zna ktos dobrego na śląsku :)


    super trzymam kciuki kochana :)

    ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witajcie ponownie jestem po badaniach jest wszystko ok lekarz powiedział że to 8 t i 3 d :) maluszek ma 1,89 cm słyszałam serduszko i tentno jestem mega szczęśliwa teraz musze się zapisac na prenatalne zna ktos dobrego na śląsku :)


    GRATULACJE!!! Rewelacyjne wieści. Ja idę jutro z samego rana na wizytę i też chcę się dowiedzieć, że wszystko jest okej :-)
    Ale masz fajny dzień dzisiaj. Dbaj o siebie, odpoczywaj i czekamy na relację po kolejnej wizycie :-)

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    ;oniqa ja zapisałam się do Feminy do Katowic. Opinie są podzielone, ale większość trwierdzi, że niektórzy lekarze potrafią nawet już na pierwszych prenatalnych określić płeć maleństwa.
    Mówiłam, że wszystko będzie ok! I podrośnie maluszek <3
    a kiedy kochana idziesz na badanie ja mam skierowanie a więc za darmo :) do jakiego lekarza się zapisałaś??

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak. Poprosiłam mojego ukochanego o umówienie telefoniczne (bo ja nie miałam czasu) i wyszło tak, że musze dowiedzieć się do jakiego lekarza. Dobrze, że przypomniałaś, zaraz będę dzwonić! :) Ja mam umówione na 29.07 na 11:00 ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Jacka Jackiewicza :D

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo długo się czeka

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ooo długo się czeka
    i też na NFZ ?

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    było takie ruchliwe że nie umiał go zmierzyć :) za 2 tyg kolejna wizyta a później co miesiąć Karolka Tobie w tym miesiącu też się uda <3
    tak bardzo bym chciała, ale jeszcze owulki nie miałam, boje sie ze znow moze jej nie byc, w poprzednim cyklu tez nie miałam. czekam jeszcze 2 dni i pozniej odpuszczam az do sierpnia.

    Andzia33, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, dostałam skierowanie więc bezpłatnie.To nie chodzi o czekanie tylko prenatalne robią między 11-13tc. Mogłam zapisać się wcześniej, ale im później tym więcej widać ;) Mi akurat wypada wtedy 12tydzien4dzień :)

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    No tak, dostałam skierowanie więc bezpłatnie.To nie chodzi o czekanie tylko prenatalne robią między 11-13tc. Mogłam zapisać się wcześniej, ale im później tym więcej widać ;) Mi akurat wypada wtedy 12tydzien4dzień :)
    podasz mi dokładny adres i nr telefonu bede wdzięczna :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.femina.katowice.pl/

    Katowice, ul. Kłodnicka 23
    / 32 202-70-90

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2013, 16:59

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ;oniqa,super,że maleństwo dobrze rośnie.
    Tusiaczku,oszczędzaj się jak tylko możesz,praca nie zając nie ucieknie,co masz zrobic dzisiaj,zrób jutro.Powodzenia,będzie dobrze!!!!!

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    Andzia33
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ