X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 4 lipca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-) Piszę Wam o dzidziusiu bo się cieszę, ale i po to, żeby dać Wam iskierkę nadziei, że na wszystkie z nas przychodzi czas i każda po tych wszystkich naszych przejściach MUSI zostać obdarzona bobaskiem :-)
    MariaAntonina oby Twoje słowa z tymi 8 miesiącami okazały się prorocze :-)

    Zmartwiło mnie to co napisałaś o swoim N. Ale masz rację, powinnaś walczyć o niego i Wasze relacje. U mnie było podobnie, z tym, że to ja czułam się jak Twój N. Po kolejnych problemach z tym, że nie możemy mieć dziecka, było ze mną tak źle, że po długich historiach, w efekcie, chciałam odejść od męża, by inna kobieta mogła dać mu szczęście w postaci gromadki dzieci. Wmurowało go jak mu powiedziałam, że nie będę stała mu na drodze i nasze małżeństwo nie ma dalej sensu, więc może ułożyć sobie życie na nowo z kimś lepszym ode mnie. Powiedział, że nie wyobraża sobie życia beze mnie i jeżeli los nam nie da dzieci, to widocznie tak miało być i ułożymy sobie je we dwoje. Znajdziemy sobie absorbujące hobby, pieniądze wydamy na podróże i się razem ze starzejemy.
    Zaimponował mi tym ogromnie, ale jeszcze wiele miesięcy trwało zanim odblokowałam się psychicznie i fizycznie. Cały czas się stara żeby pokazać mi że mnie kocha i bez względu na wszystko jestem dla niego najważniejsza i może dlatego jak to zrozumiałam wreszcie, pojawiły się dwie kreseczki, a bijące serduszko dzidziusia będzie biło do końca naszych dni. Bo może dopiero teraz jesteśmy naprawdę na to gotowi.

    Rozpisałam się, ale MariaAntonina rozumiem Cię, wspieram i życzę Ci siły w walce o Was, a dzidziuś myślę, że będzie czymś naturalnym ;-)

    MariaAntonina, kaarolaa, Nusia, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 4 lipca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zmartwiło mnie to co napisałaś o swoim N. Ale masz rację, powinnaś walczyć o niego i Wasze relacje. U mnie było podobnie, z tym, że to ja czułam się jak Twój N. Po kolejnych problemach z tym, że nie możemy mieć dziecka, było ze mną tak źle, że po długich historiach, w efekcie, chciałam odejść od męża, by inna kobieta mogła dać mu szczęście w postaci gromadki dzieci. Wmurowało go jak mu powiedziałam, że nie będę stała mu na drodze i nasze małżeństwo nie ma dalej sensu, więc może ułożyć sobie życie na nowo z kimś lepszym ode mnie. Powiedział, że nie wyobraża sobie życia beze mnie i jeżeli los nam nie da dzieci, to widocznie tak miało być i ułożymy sobie je we dwoje. Znajdziemy sobie absorbujące hobby, pieniądze wydamy na podróże i się razem ze starzejemy.


    Matyldo ja tez się tak czuje , ze czasem odeszłabym by ktoś inny zajął moje miejsce by był szczęśliwszy o te II kreseczki .. Ale kiedy napawa mnie to, to staram się widzieć pozytyw... kocham go bardzo i chyba właśnie dla tego widzę lepsze jutro z inną niż ze mną.. kiedyś ktoś mnie się zapytał czy odeszłabym od osoby , która kocham powiedziałam , że TAk Szczęście osoby kochanej jest dla mnie najważniejsze, gdyby miał lepiej z inną nie chciałabym być przeszkoda i jeśli miałby możliwość zostać ojcem to jaką bym musiała być egoistka by mu to odbierać... Obydwoje staliśmy się dla siebie obcy , niby nie ale to się w środku czuje, to co nas miało zbliżyć podcina nam skrzydła..a ja tak nie chce .. :(

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 4 lipca 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak ułoży się dalej Wasza historia, ale z całego serca życzę, aby Wam się udało przetrwać to co teraz i cieszyć się tym co nastąpi później ;-)

    Nusia, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matyldo kochana bardzo cieszę się z Tobą dużo odpoczywaj i ciesz się maleństwem.
    MariaAntonina nie są to łatwe momenty w naszym życiu ale Ty znasz siebie i wiesz dobrze co robisz życzę Wam szczęścia :D

    kaarolaa, MariaAntonina, Matylda36, Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 4 lipca 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZięki matylda kochana jesteś dzięki temu wierze ze wszytsko jest oki
    Byłąm odebrac wyniki bety i progesteronu
    beta 761,20
    progest 19,73

    Andzia33, Matylda36, Iwo123, inessa, doris85, kaarolaa, Nusia, samira lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 4 lipca 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wyniki!!!!

    Tusiaczek, inessa lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 4 lipca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem zielona hhihi

    inessa, MariaAntonina lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję <4

    inessa lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 4 lipca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie dziekuje :*

    inessa lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje tusiaczek :) super ze jestes zielona :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 5 lipca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    jestem zielona karolaa czyli świeża hihi niedoświadczona hihih
    Byłam u ginekologa i szczerze wam powiem, że bardziej mnie ta wizyta rozdrażniła i zestresowała niż uspokoiła. Tak naprawde wsztsko bedzie wiadomo w poniedziałek bo ponownym zbadaniu bety. Czy jest odpowiedni przyeost. Jeśli nie to zalezy od mojej grupy krwi bo jesli bedzie ujemna (-) griupa krwi i nie bedzie ciazy musi mi lekarka cos tam podac. A jesli bedzie ciaza to za dwa niecale tygodnie mam znowu isc. I tak wiec powoli nastawiałam sie na ciaze a jeszcze okaze sie ze nie ma jej.
    A pozatym plamienia troche jej sie nie podobały no ale zobaczymy w poniedziałek. Mówiła tak jak by bardziej na nie była chociaż moze nie chciała zebym sie nakrecała. czy co?? nie wiem...Zobaczy sie w poniedziałek. Jak beta bedzie nie znacznie sie róznila od wczorajszej to tez niedobrze i znó za kilka dni bede musiałą powtorzyc a jak bedzie mniej to wiadomo, ze nic z tego... Kurde po co robic nadzieje jak ma z tego nic ie wyjsc??
    Cos mowila ze wewnatrz nie widac jeszcze tego pecherzyka ale mam pogrubiona scianke co moze sugerowac ciaze. ale jesli tak to jest bwrdzo wczesna ciaza ktora moze samoistnie poronic naturalnie... ehhhh do bani z tym wszytskim
    Buziaki milego wieczorka

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie wiesz jaka masz grupe krwi? ja mam (-) i po pierwszym poronieniu musiałam dostac zastrzyk z immunoglobuliną anty-D na ten konflikt serologiczny. i po tym miałam juz nie poronic, ale niestety poroniłam. mam nadzieje ze tam nic nie było widac bo jeszcze ciaza za mała. na nastepnej wizycie juz napewno ukaze sie pecherzyk :)

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 5 lipca 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak powiedziała , że to maksymalnie 5 tydzien od poczatku miesiaczki bo miałam 1 czerwca i moze tak byc ze nic nie widac bo jeszcze poprostu zbyt wczesnie jest. Ale wiesz boje sie teraz o poniedzaiłkowa bete ze bedzie za maly przyrost i nici z tego...

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 5 lipca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam - i po porodzie dostałam zastrzyk,więc myślę,że u Ciebie ciąza jest tylko ona chce sprawdzic,czy prawidłowo wzrasta beta,myśl pozytywnie do poniedziałku już nie długo.Trzymam kciuki za duzy przyrost bety.

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze, juz jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej. a nie dostałas nic na plamienie?

    Tusiaczek, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 5 lipca 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie nie dzis juz jest bardziej zolto kremowe niz brazowe i jest go mniej . powiedziala ze na podtrzymanie nie da mi nic bo.... film mi sie urwał bo przezywałam ...

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, nie przejmuj sie tak kochana, poniedziałek przyniesie juz potwierdzenie, ze ciaza jest cacy i dzidzia ładnie rosnie :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 5 lipca 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola ma rację,jak nie ma krwi jest super,odpoczywaj i spokojnie czekaj do pon

    inessa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 5 lipca 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wiesz doskonale, że plamienia nie muszą oznaczać nic złego. Lekarka nic nie widziała, bo ciąża jest bardzo wczesna. Wielu lekarzy przy tak wczesnej ciąży nic nie daje, tutaj zdania są podzielone.
    Stres nic Ci nie pomoże i naprawdę kochana nie to, że masz się starać nie denerwować tylko Ty masz się NIE DENERWOWAĆ!
    Najgorsze co możesz teraz zrobić to przez weekend żyć w stresie. Nie wiem jaki masz sposób na to, ale MUSISZ opanować lęk, oczyścić głowę z obaw i tylko i wyłącznie MASZ MYŚLEĆ POZYTYWNIE!
    Będzie dobrze ;-)

    inessa, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 5 lipca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestescie kochane co ja bym bez was zrobiła <3

    inessa, kaarolaa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ