X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczku tule do serca i wierzę bardzo mocno,że w poniedziałek bedzie piękny przyrost <3

    Tusiaczek, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    DZięki matylda kochana jesteś dzięki temu wierze ze wszytsko jest oki
    Byłąm odebrac wyniki bety i progesteronu
    beta 761,20
    progest 19,73
    Śliczna beta ,jeszcze raz GRATULUJĘ

    a ja dziś zaczęłam kolejny cykl :(
    a to pisałam na innym wątku WCZORAJ cyt siebie :a ja ryczę i jestem załamana ,już plamię ,zawsze cykl długi (47,43dni)to się skrócił,(jeśli jutro się rozkręci to będzie 28dniowy cykl) niby jest normalny ale co z tego,,jak był wiedziała to bym serduszkowała przynajmniej od 7dc codziennie a tak następny na pewno się przeciągnie i zaś dupa ,jebie(Sorki) mi to wszystko ,czuję się do dupy i do niczego...mam nadzieje ze wam się dziewczyny uda...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2013, 19:50

    inessa lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 6 lipca 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko głowa do góry
    U mnie chyba nic z tego nie bedzie
    wczoraj juz mniej plamienia i takie zółte bardziej niz brazowe a popoludniu wczoraj do dzisiejszego popoludnia nic nie było
    Własnie wróciłam z działki i na działce brzuch mnie pobolewał juz.. i znow ciemne palmienie ale nie wiem juz czy brazow czy ciemnoczerwone jakies takie brudne. Niby nieduzo.. ale czuje ze nic chyba z tego nie bedzie.. tylko zastanawia mnie ze beta na plusie i wogole a tu takie cos wychodzi ... masakra...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 6 lipca 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek głowa do góry, trzeba być dobrej mysli. Wszystko będzie ok:)

    Tusiaczek lubi tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 6 lipca 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie iwo okres tuz tuz czuje to mimo dodatniej bety juz po wszystkim...
    dziekuje wam ze mnie wspieralyscie jestescie kochane

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 6 lipca 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek, nie pisz takich rzeczy :-) Czemu tak się negatywnie nastawiasz? Bóle jak na @ mogą być identycznie odczuwane jak się jest w ciąży. Betę masz dodatnią, fizycznie nie masz @, to powinnaś już dbać o siebie jak w ciąży, a nie tak wszystko czarno widzisz. Ani sobie, ani dziecku nie pomagasz :-(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 6 lipca 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda ja dostaje własnie okres starałam sie widziec pozytywnie wszytsko ale vczułam ze cos jest nie tak... W poniedzaiłek rano ide na badania zrobie ta grupe krwi bo moze bede musiała jechac na ten zastrzyk
    Na podpasc troche juz jest a wc kapalo ze mnie normalnie jak na poczatku okresu wiec wiem ze beta w poniedzailek to strata kasy ale zrobie bo musze do lekarki zadzwonic no i ta grupe krwi..
    Nie wiem - w pewnym sensie nawet mi ulzylo- niz ciagl taka nerwowka - jestem nie jestem ..
    Ucieszlam sie pozniej te plamienia ale mimo to testy były pozytywne i beta wiec znow zaczelam sie cieszyc a le po wczorajszej wizycie czulam ze cos jest nie tak. I dzis tylko wszytsko sie potwierdzilo
    Widocznie tak musialo byc...
    A bole jak na okres sa inne i podczas okresu sa inne- ja mam takie jak podczas okresu juz...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 lipca 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Matylda ja dostaje własnie okres starałam sie widziec pozytywnie wszytsko ale vczułam ze cos jest nie tak... W poniedzaiłek rano ide na badania zrobie ta grupe krwi bo moze bede musiała jechac na ten zastrzyk
    Na podpasc troche juz jest a wc kapalo ze mnie normalnie jak na poczatku okresu wiec wiem ze beta w poniedzailek to strata kasy ale zrobie bo musze do lekarki zadzwonic no i ta grupe krwi..
    Nie wiem - w pewnym sensie nawet mi ulzylo- niz ciagl taka nerwowka - jestem nie jestem ..
    Ucieszlam sie pozniej te plamienia ale mimo to testy były pozytywne i beta wiec znow zaczelam sie cieszyc a le po wczorajszej wizycie czulam ze cos jest nie tak. I dzis tylko wszytsko sie potwierdzilo
    Widocznie tak musialo byc...
    A bole jak na okres sa inne i podczas okresu sa inne- ja mam takie jak podczas okresu juz...
    kochana, tak mi przykro, że tak to się wszystko potoczyło... najgorsze jest czekanie i niewiadoma...

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 6 lipca 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczku, bardzo mi przykro. Najgorsze jest to poczucie bezsilności i to, że własny organizm zwalcza to co tak bardzo ważne.

    Ps. Tusiaczku, czy ty masz z partnerem konflikt serologiczny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2013, 21:36

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 6 lipca 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ale dlaczego?? bo w sumie tego nie rozumiem jestem zdrowa mąż tez i dlaczego powiedzmy , że byłam w ciąży chociaż to dopiero pewnie mikroskopijne zairenko było organizm je odrzucil. To normalne??? Bo ja nie doswiadczona jestem dopiero zaczelam w sumie starania - 2 cykl i to dla mnie troche dziwne...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 6 lipca 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojecia slyszalam o czyms takim ale nie wiem dokladnie na czym on polega

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 6 lipca 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, może jedź na izbę przyjęć. Niech jeszcze inny lekarz Cię zbada w szpitalu.

    Akurat ja w każdej ciąży bóle miałam identyczne jak na @, dlatego dla mnie to normalne. W tej ciąży też trochę krwawiłam i byłam pewna, że to koniec, a okazało się, że dzidziuś ma się dobrze. Stąd tak mocno chcę byś walczyła, aż do końca.

    Wspieram Cię mocno.

    Konwalia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 6 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    nie mam pojecia slyszalam o czyms takim ale nie wiem dokladnie na czym on polega

    Tutaj jest dość obszernie opisany konflikt serologiczny: http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/przed-ciaza/co-to-jest-konflikt-serologiczny_35339.html

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 7 lipca 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek tak mi przykro że tak to się potoczyło... :( Trzymaj się kochana

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tusiaczku jedz właśnie na izbe może jeszcze nie wszystko stracone! dlaczego nie dostałaś duphastonu? eh jedz do lekarza prosze może jeszcze nie jest za późno trzymam kciuki <3

    Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 8 lipca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam urlop!!! od wczoraj aż 5 dni :) dzielę sobie go. Cały dzień spędziłam z D., w lesie, nad jeziorem, cu-do-wnie być razem... szkoda, że tak krótko..


    Aha, objawy mam piękne ale...test owu wczoraj +, a dziś rano zaplamiłam. Raz, potem przeszlo, jestem na luteiniewięc okres odpada, więc co to było?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 8 lipca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK najbardziej prawdopodobne jest, że miałaś plamienie okołoowulacyjne. Rzadko się ono pojawia i nie u wszystkich kobiet. Ja raz w życiu zaobserwowałam u siebie taki objaw, akurat w tym cyklu, w którym zaszłam w ciążę ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 8 lipca 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Emilka WSK najbardziej prawdopodobne jest, że miałaś plamienie okołoowulacyjne. Rzadko się ono pojawia i nie u wszystkich kobiet. Ja raz w życiu zaobserwowałam u siebie taki objaw, akurat w tym cyklu, w którym zaszłam w ciążę ;-)
    A bolało cię coś, kłuło? :( boje się ....

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, lekko podbrzusze mnie bolało i kłucie miałam po lewej stronie, jakby jajnik.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Tak, lekko podbrzusze mnie bolało i kłucie miałam po lewej stronie, jakby jajnik.
    Identycznie jak i ja.... tylko Matylduś, ja juz robilam testy owu jakoś w połowie cyklu i były +, a wczorajszy test owu rowniez + na maksa...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ